Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Μπορει καποιος απο 50 εως 1050 αλογα και απο 1 μεχρι 3000 ποστ να μου εξηγηση

τι γινεται δηλαδη αν οταν καποιος σε περασει και αναβει το αλαρμ τι σημαινει? :)

Λογικά,αυτός που ήταν μπροστά στο άνοιγμα στο τέλος,του άναψε τα αλάρμ και καλά για να πικάρει τον τσαγιασμένο!!!Δεν νομίζω να υπήρχε κάποιος άλλος λόγος!!!Προσωπικά δεν το έχω κάνει και ούτε πρόκειται να το κάνω!!!

Link to comment
Share on other sites

Σου αρεσουν οι χαρακτηρισμοι μου βλεπω και τους χρησιμοποιεις και συ... ε μπακαλιαρακο?

Α δικοι σου ειναι? Κανε μας μηνυση για πνευματικα δικαιωματα...Ιχθυοπωλης εισαι ή ο Captain Iglo(u)?

Edited by andain
Link to comment
Share on other sites

παιδια ηρεμα τωρα τα ειδα :thumbsup:

Δε σε χαλασε καθολου..Τα θελε ο κωλος σου...Γιατι απορεις που σου αναβε αλαρμ δεν καταλαβαινω..Μαλλον εσυ εισαι κομπλεξικos..Με το συμπαθιο :)

παντα με το συμπαθιο......

ναι μπορει να τα ηθελε ο κωλος μου....

εσενα ποιο ειναι το προβλημα σου?

Εγω απλως παραξενευτηκα γιατι λεει οτι του κολλουσε, ηπιε τσαγακι μαλλον (που δεν το αναφερει) και μετα ο αλλος του αναβε τα αλαρμ για να τον πικαρει..Ειναι και κομπλεξικος απο πανω??? Απλα τα πραγματα..Δε σημαινει πως οτι παπατζα γραφει ο καθενας εδω μεσα ειναι και σωστη και να ξερετε ολοι σας οτι απο τη στιγμη που εκθετετε δημοσια τις αποψεις σας θα εχετε και αντιλογο και μαλιστα καυστικο πολλες φορες. Αντε καλο τσαγακι :thumbsup:

προφανως και δεν το διαβασες καλα...

ειπα μου ανοιγε ελαχιστα....!

και επειδη δεν ειμαι κομπλεξικος ηπια τσαγακι και ναι,δεν ειναι το μονο!!!!!!!!!

αποδειξεις παμπολα βιντεακια που εχω πιει τσαγακι!!!!!

και επειδη ξαναλεω εμενα το αυτοκινητο δεν ειναι προεκταση του μοριου μου δεν με νοιαζει και πολυ.....................

Link to comment
Share on other sites

Που κολλαει η μυγα? Τεσπα αστο γιατι δε βγαινει ακρη..Το παιρνω πισω..Βαρεθηκα να ασχολουμαι μ 'αυτα. Εχεις δικιο σε ολα κι εσυ κι ο μπακαλιαρακος...

δε νομιζω οτι χρειαζεται να βγει ακρη κι ουτε με ενδιαφερει να σου πω την αληθεια.

εννοειται βεβαια οτι βαριεσαι πλεον να ασχοληθεις μ'αυτα, αφου μοιρασες σε ολους χαρακτηρισμους, μας επισημανες οτι εισαι παλιος στο φορουμ και φυσικα μαθαμε στα ποσα αλογα εισαι..... αρχοντας εισαι

Link to comment
Share on other sites

Το νεο Lancer ποσα αλογα ειναι?

Το λεω γιατι χθες κολησα σε ενα εκανε δεξια και το πατησε..

Τον περασα ευκολα και λεω μπας και δεν το πατουσε γιατι αν το πατουσε....

Τι σημαινει δηλαδη αν σου αναβει τα αλαρμ?

βγαινει και με 240hp τετρακινητο σε μια πιο ηπια μορφη απο το evo φιλε μου αλλα με 2λιτρο μοτερ απο evo ....αν πευχες αυτο δεν ξερω απλα σου λεω οτι βγαινει ΚΑΙ αυτο!!!

για του λογου το αληθες http://www.4tforum.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=8&t=33617

Edited by raven
Link to comment
Share on other sites

παιδια ηρεμα τωρα τα ειδα :blush:

παντα με το συμπαθιο......

ναι μπορει να τα ηθελε ο κωλος μου....

εσενα ποιο ειναι το προβλημα σου?

προφανως και δεν το διαβασες καλα...

ειπα μου ανοιγε ελαχιστα....!

και επειδη δεν ειμαι κομπλεξικος ηπια τσαγακι και ναι,δεν ειναι το μονο!!!!!!!!!

αποδειξεις παμπολα βιντεακια που εχω πιει τσαγακι!!!!!

και επειδη ξαναλεω εμενα το αυτοκινητο δεν ειναι προεκταση του μοριου μου δεν με νοιαζει και πολυ.....................

Οκ mpoukou σορρυ αν σε πειραξε ο χαρακτηρισμος που δανειστηκα απο δικα σου λογια εν τελει αλλα δεν το διευκρινιζεις..Ολα τ αλλα απο αυτον τον τυχαιο σπυροκατι πως τον λενε αναξια απαντησης και σημασιας..Συνεχισε τις κοντρουλες σου..

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη και απο μενα γενικοτερα. δυστυχως εισαι πολυ κομπλεξικος και κριμα που ασχοληθηκα. και αν νομιζεις οτι εισαι "καποιος" στο φορουμ και γενικοτερα, μαλλον εισαι πολυ γελασμενος.

Link to comment
Share on other sites

Οκ mpoukou σορρυ αν σε πειραξε ο χαρακτηρισμος που δανειστηκα απο δικα σου λογια εν τελει αλλα δεν το διευκρινιζεις..Ολα τ αλλα απο αυτον τον τυχαιο σπυροκατι πως τον λενε αναξια απαντησης και σημασιας..Συνεχισε τις κοντρουλες σου..

περα απο οσα εχουμε πει εμεις οι δυο (οπου τα περισσοτερα εν τελει ηταν λαλακιες) τι σε επιασε τωρα και εισαι οπως λες τοσο καυστικος με τα παιδια?

δεν εκαναν κατι κακο απλα ποσταραν μια κοντρα τους και ισως ο μπουκου να ηταν πιο παρορμητικος απ'οτι θα επρεπε...φιλικα παντα!!

Link to comment
Share on other sites

περα απο οσα εχουμε πει εμεις οι δυο (οπου τα περισσοτερα εν τελει ηταν λαλακιες) τι σε επιασε τωρα και εισαι οπως λες τοσο καυστικος με τα παιδια?

δεν εκαναν κατι κακο απλα ποσταραν μια κοντρα τους και ισως ο μπουκου να ηταν πιο παρορμητικος απ'οτι θα επρεπε...φιλικα παντα!!

Raven απο προσωπικη σου εμπειρια ξερεις οτι ειμαι κι εγω παρορμητικος...Τεσπα εδω λες κατι κι επειδη ειναι γραπτος ο λογος καποιοι παρεξηγουνται..Δε δεχομαι ομως να παρεξηγουνται οι ασχετοι για κατι που ειπα σε καποιον κι αυτος που τον αφορα αμεσα το θεμα να ειναι ο πιο κουλ απ'ολους..Καταλαβαινεις τη διαφορα?? Εγω με τον μπουκου μπορει να βρεθουμε στο δρομο και να χαιρετηθουμε ή να παιξουμε μπουνιες αναλογα..Τι δουλεια εχει ομως ο ασχετος να παρεμβει και να κανει τον υπερασπιστη του δικαιου που ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΑ κρινει ποιο ειναι αυτο??Λες και ειναι καμια κυρα-κατινα και κοιτα απο την κλειδαροτρυπα να βρει θεμα να αποδειξει την ακεραιοτητα της... Τωρα το ποιος ειναι κομπλεξικος αυτο το ξερει μονο ο σπυροκατιτις..Αυτα και δεν ασχολουμαι αλλο επι του θεματος..:lol:

Link to comment
Share on other sites

Raven απο προσωπικη σου εμπειρια ξερεις οτι ειμαι κι εγω παρορμητικος...Τεσπα εδω λες κατι κι επειδη ειναι γραπτος ο λογος καποιοι παρεξηγουνται..Δε δεχομαι ομως να παρεξηγουνται οι ασχετοι για κατι που ειπα σε καποιον κι αυτος που τον αφορα αμεσα το θεμα να ειναι ο πιο κουλ απ'ολους..Καταλαβαινεις τη διαφορα?? Εγω με τον μπουκου μπορει να βρεθουμε στο δρομο και να χαιρετηθουμε ή να παιξουμε μπουνιες αναλογα..Τι δουλεια εχει ομως ο ασχετος να παρεμβει και να κανει τον υπερασπιστη του δικαιου που ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΑ κρινει ποιο ειναι αυτο??Λες και ειναι καμια κυρα-κατινα και κοιτα απο την κλειδαροτρυπα να βρει θεμα να αποδειξει την ακεραιοτητα της... Τωρα το ποιος ειναι κομπλεξικος αυτο το ξερει μονο ο σπυροκατιτις..Αυτα και δεν ασχολουμαι αλλο επι του θεματος..:thumbsup:

κατσε ρε φιλε γιατι θα τρελαθουμε τωρα. εσενα δηλαδη τοσο σε πειραξε αυτο που σου ειπα στην αρχη; και καταλαβες οτι παρεξηγηθηκα κιολας κ για αυτο το ειπα; αγνωστοι ειμαστε κ ουτε με ξερεις πως ειμαι κ οπως τα γραφουμε πολλες φορες τα παιρνουμε αλλιως κ παρεξηγιομαστε.

και να σου πω ας ειμαι ο καθε ασχετος οπως κ εσυ, σε ενα φορουμ ημαστε και ολοι κοιταμε απο την κλειδαροτρυπα αν το θετεις ετσι και νομιζω εχω την δυνατοτητα εδω οπως ο καθενας να πεταχτει και να το παιξει κυρα-κατινα οπως ειπες και να πει την γνωμη του, την μαλακιτσα του και τα αστειακια του. εσυ αμεσως να τσιμπισεις ομως και να αρπαχτεις και να αρχισεις τους χαρακτηρισμους και ολα τα αλλα χωρις να ξερεις καν την διαθεση μου. γι αυτο και μονο σε ειπα κομπλεξικο και για κανεναν αλλο λογο.

Link to comment
Share on other sites

κατσε ρε φιλε γιατι θα τρελαθουμε τωρα. εσενα δηλαδη τοσο σε πειραξε αυτο που σου ειπα στην αρχη; και καταλαβες οτι παρεξηγηθηκα κιολας κ για αυτο το ειπα; αγνωστοι ειμαστε κ ουτε με ξερεις πως ειμαι κ οπως τα γραφουμε πολλες φορες τα παιρνουμε αλλιως κ παρεξηγιομαστε.

και να σου πω ας ειμαι ο καθε ασχετος οπως κ εσυ, σε ενα φορουμ ημαστε και ολοι κοιταμε απο την κλειδαροτρυπα αν το θετεις ετσι και νομιζω εχω την δυνατοτητα εδω οπως ο καθενας να πεταχτει και να το παιξει κυρα-κατινα οπως ειπες και να πει την γνωμη του, την μαλακιτσα του και τα αστειακια του. εσυ αμεσως να τσιμπισεις ομως και να αρπαχτεις και να αρχισεις τους χαρακτηρισμους και ολα τα αλλα χωρις να ξερεις καν την διαθεση μου. γι αυτο και μονο σε ειπα κομπλεξικο και για κανεναν αλλο λογο.

Τα ειπες ολα μονος σου..Σ'ευχαριστω..Συνεχιζουμε..

Edited by andain
Link to comment
Share on other sites

Απο βδομαδα βιντεο απο εμενα εναντιον ενα Opel Corsa OPC στην πιστα Αιγινιου.

Μιας και "μαλωνουμε" στα λογια θα παμε εκει για να βουλωσουν στοματα...

Απλα αυτο που δεν ξερουμε ακομα ειναι πως θα το κανουμε δηλαδη παμε και οι 2 μεσα?

(δεν με συμφερει γτ θα πεταχτει στην εκκινηση και μετα αντε να τον παρω στις στροφες..ασε που ειναι και

πιο επικινδυνο)

Να το κανουμε 3 γυρους ο καθενας και να δουμε χρονους...(μαλλον αυτο θα γινει)

Αναμενεται βιντεο..

Link to comment
Share on other sites

Απο βδομαδα βιντεο απο εμενα εναντιον ενα Opel Corsa OPC στην πιστα Αιγινιου.

Μιας και "μαλωνουμε" στα λογια θα παμε εκει για να βουλωσουν στοματα...

Απλα αυτο που δεν ξερουμε ακομα ειναι πως θα το κανουμε δηλαδη παμε και οι 2 μεσα?

(δεν με συμφερει γτ θα πεταχτει στην εκκινηση και μετα αντε να τον παρω στις στροφες..ασε που ειναι και

πιο επικινδυνο)

Να το κανουμε 3 γυρους ο καθενας και να δουμε χρονους...(μαλλον αυτο θα γινει)

Αναμενεται βιντεο..

Και πάλι,δεν υπάρχει περίπτωση να κάνεις καλύτερο χρόνο από το opc!!!Είναι καλύτερα στημένο από το golf!!!

Αυτό που δεν κατάλαβα είναι,μαλώνατε στα λόγια για το πιο είναι πιο γρήγορο????

Link to comment
Share on other sites

Και πάλι,δεν υπάρχει περίπτωση να κάνεις καλύτερο χρόνο από το opc!!!Είναι καλύτερα στημένο από το golf!!!

Αυτό που δεν κατάλαβα είναι,μαλώνατε στα λόγια για το πιο είναι πιο γρήγορο????

Απλα του ελεγα οτι μπορει να εχει γρηγοροτερο / ελαφρυτερο αυτοκινητο αλλα ειναι κουλος και οποτε

θελει να παμε εκει... και δεχτηκε.

200 αλογακια εχει νομιζω αλλα απο δω απο κει θα προσπαθησω να τον νικησω.

Εχω και μια μικρουυλα εμπειρια απο την συγκεκριμενη πιστα. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Απλα του ελεγα οτι μπορει να εχει γρηγοροτερο / ελαφρυτερο αυτοκινητο αλλα ειναι κουλος και οποτε

θελει να παμε εκει... και δεχτηκε.

200 αλογακια εχει νομιζω αλλα απο δω απο κει θα προσπαθησω να τον νικησω.

Εχω και μια μικρουυλα εμπειρια απο την συγκεκριμενη πιστα. :rolleyes:

Δώστου να καταλάβει τότε!!!Φόρα και κανα κράνος εεεε!!! :p

Link to comment
Share on other sites

Απο βδομαδα βιντεο απο εμενα εναντιον ενα Opel Corsa OPC στην πιστα Αιγινιου.

Μιας και "μαλωνουμε" στα λογια θα παμε εκει για να βουλωσουν στοματα...

Απλα αυτο που δεν ξερουμε ακομα ειναι πως θα το κανουμε δηλαδη παμε και οι 2 μεσα?

(δεν με συμφερει γτ θα πεταχτει στην εκκινηση και μετα αντε να τον παρω στις στροφες..ασε που ειναι και

πιο επικινδυνο)

Να το κανουμε 3 γυρους ο καθενας και να δουμε χρονους...(μαλλον αυτο θα γινει)

Αναμενεται βιντεο..

φιλε μου,σε μια πιστα χρονους μπορεις να κανεις μονο. τι σε κανει να πιστευεις οτι θα την παλεψεις στην πιστα με το opc??? :whistling:

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου,σε μια πιστα χρονους μπορεις να κανεις μονο. τι σε κανει να πιστευεις οτι θα την παλεψεις στην πιστα με το opc??? :whistling:

ξερεις το opc δεν στριβει μονο του και καθε opc φυσικα...υπαρχει και ο ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΣ παραγων οπου καλως η κακως παιζει πρωτευοντα ρολο!!!

γι'αυτο απο εμενα φιλε....ΣΚΙΣΤΕΕΕ (ραδιοαρβυλα)

Link to comment
Share on other sites

Απλα του ελεγα οτι μπορει να εχει γρηγοροτερο / ελαφρυτερο αυτοκινητο αλλα ειναι κουλος και οποτε

θελει να παμε εκει... και δεχτηκε.

200 αλογακια εχει νομιζω αλλα απο δω απο κει θα προσπαθησω να τον νικησω.

Εχω και μια μικρουυλα εμπειρια απο την συγκεκριμενη πιστα. :whistling:

Φιλε απο εμενα παντος μπραβο που πατε σε πιστα και δεν κανετε τις δοκιμες σας σε κανενα δρομο :whistling:. Φορεστε κρανος και προσοχη με τα μαμα λαστιχα μεσα στην πιστα μην κανετε το αμαξι σας σωβρακο. Φυσικα περιμενουμε αποτελεσματα :whistling:...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ακυρο δεν θα γινει αυτη τη βδομαδα. Με τρακαραν :ninja: Υπομονη μια βδομαδουλα για να νικησω.

Link to comment
Share on other sites

Ακυρο δεν θα γινει αυτη τη βδομαδα. Με τρακαραν :ninja: Υπομονη μια βδομαδουλα για να νικησω.

:thumbsup:

Πολύ η ζημιά???Εσύ είσαι καλά????

Link to comment
Share on other sites

ξερεις το opc δεν στριβει μονο του και καθε opc φυσικα...υπαρχει και ο ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΣ παραγων οπου καλως η κακως παιζει πρωτευοντα ρολο!!!

γι'αυτο απο εμενα φιλε....ΣΚΙΣΤΕΕΕ (ραδιοαρβυλα)

του ΙΚΑ εισαι ? ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

του ΙΚΑ εισαι ? ΧΑΧΑΧΑΧΑ

αχαχαχα...ειναι τρελοι ρε φιλε απιστευτα παλληκαρια...καθε βραδυ ψοφαω στα γελια!!!

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχα...ειναι τρελοι ρε φιλε απιστευτα παλληκαρια...καθε βραδυ ψοφαω στα γελια!!!

Off Topic

Και δεν είσαι ο μόνος!!!!ΧΑχαχαχ!!! http://www.youtube.com/watch?v=pnoaj8b2bGM

Τέλος του off!!! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια την κοντρα αυτη την θεωρω ψιλο ακυρη γτ ειναι διαφορετικα αμαξια απλα..Αν ειναι γενικα να βαλεις κοντρα με ενα corsa opc τα αντοιστιχα της κατηγοριας του ειναι το ibizaki to cupra και κανα polaki..

Link to comment
Share on other sites

λοιπον και για να γράψουμε και κάνα άνοιγμα έχω 3 καλές ''κοντρίτσες'' τυχαία στο δρόμο (εθνική) και οποιος θέλει σχολιάζει. η πρώτη με ένα leon fr (καινούργιο) 90-210χλμ όπου και του είχα κάνει περίπου 3 αυτοκίνητα διαφορα και έκοψα γιατί δεν είχε πλέον ενδιαφέρον. η δεύτερη με corsa opc μπλε που με δυσκόλεψε παραπάνω απότι περίμενα πρέπει να πω: ανοίξαμε από 60xlm και έως τα 200ήμουν 1 αυτοκίνητο μπροστά μονο και μάλιστα δύσκολα. και η τρίτη με s3kainourgio που είχε και μια αιθέρια ύπαρξη στο κάθισμα του συνοδηγού (εγώ μονος). ανοίξαμε με κόρνες μετά από κυνηγητό από τα 120 μέχρι τα 230 αν θυμάμαι καλά και ήμασταν κόπια παντού. το αμαξάκι μου είναι μια χαρά και θέλω για ακόμη μια φορα να δώσω τα συγχαρητήρια μου στα παιδιά (e-"τουννερς")για την καλή δουλειά που έχουν κάνει στη γκόλφω μου. για τους τύπους έχω βγάλει 230hp σε maha και 30.5 kgr ροπή. περιμένω σχόλια...Σχολια:Απαγορευεται η χρηση αλλων χαρακτηρων πλην των ελληνικων.Εχεις ξαναγραψει greeklish σου εγινε παρατηρηση ξαναγραφεις την επομενη φορα warn

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.