Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Παντα αναρωτιομουν αυτη η μοντιφα ποσο κραταει? Κανα μηνα?

Εννοω οτι το μοτερ της Busa ειναι φτιαγμενο για 200 κιλα μιχανη.

Επεισης δεν εχει 4 ροδες να πατανε κατω ..αλλα 2 που η επαφη τους ειναι λιγα εκατοστα..

Link to comment
Share on other sites

Όχι τελικές δεν έχει 270 .. με πατέντα μπροστά για να μην σηκώνεται και στην 6η

2300 rpm 160 χιλιόμετρα ..0,8 τα 100 καιει , και παρκάρεις παντού και στρίβει ,, αρκεί να είσαι λίγο γνωστής ,,

και επειδή έχω φορμουλακι χωμάτινο με Honda 750 το smart είναι λίγο πιο εύχρηστο στην επιτάχυνση και οδηγείς με 2η ταχύτητα συνεχεία , ενώ το φορμουλακι αλλάζεις όλη την ώρα ,, ταχύτητες

http://www.youtube.com/watch?v=PuVc1OdVDyI

Link to comment
Share on other sites

εχθές στην εθνική πέτυχα scirroco μάλλον 2.0L αλλιώς 1.4Τ σίγουρα με πρόγραμμα. Εγώ δικάβαλος. τον αφήνω να περάσει μπροστά μου και ξεκινάω και πατάω και του παίζω φώτα. Κατάλαβε ότι θα τον τσιγκλίσω και είχε πατήσει ήδη. Με τα πολλά έχω κολλήσει απο πίσω παίζω τα bi xenon κάνει άκρη και περνάω και άνοιγα.

Επειδή δεν χόρτασα όμως τον περίμενα με 4η να ξανα κολλήσει απο πίσω όπως και κάνει. Ξανα πατάω και πάλι του ξανα ανοίγω και του κάνω 2. 2.5 αμάξια.

Κατεβάζω παράθυρο κόβω πάω μεσαία λωρίδα του κουνάω το χέρι και βγήκα απο εθνική

Link to comment
Share on other sites

.έχω κολλήσει απο πίσω παίζω τα bi xenon κάνει άκρη και περνάω και άνοιγα..

Ουαου, έχεις bi-xenon? Πρέπει να έπαιξαν ρόλο στην κόντρα γιατί ως γνωστόν όταν παίζεις bi-xenon χέζεται ο άλλος πάνω του. sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Ουαου, έχεις bi-xenon? Πρέπει να έπαιξαν ρόλο στην κόντρα γιατί ως γνωστόν όταν παίζεις bi-xenon χέζεται ο άλλος πάνω του. sillyhorse1rb5.gif

αχχαχαχχαχαχχαχ!!!!!!Καλό!!!

Link to comment
Share on other sites

εχθές στην εθνική πέτυχα scirroco μάλλον 2.0L αλλιώς 1.4Τ σίγουρα με πρόγραμμα. Εγώ δικάβαλος. τον αφήνω να περάσει μπροστά μου και ξεκινάω και πατάω και του παίζω φώτα. Κατάλαβε ότι θα τον τσιγκλίσω και είχε πατήσει ήδη. Με τα πολλά έχω κολλήσει απο πίσω παίζω τα bi xenon κάνει άκρη και περνάω και άνοιγα.

Επειδή δεν χόρτασα όμως τον περίμενα με 4η να ξανα κολλήσει απο πίσω όπως και κάνει. Ξανα πατάω και πάλι του ξανα ανοίγω και του κάνω 2. 2.5 αμάξια.

Κατεβάζω παράθυρο κόβω πάω μεσαία λωρίδα του κουνάω το χέρι και βγήκα απο εθνική

Kατι τετοιο ειχα κανει κι εγω σε ενα GTC 1600 115Hp.. Fsi ατμο εγω και μαλλον δεν του αρεσε γιατι πεισμωσε και με κολλουσε ολο και πιο πολυ.. Κριμα ομως γτ ηταν αρκετα αδυναμο.. Σε καθε αλλαγη ανοιγα και πιο πολυ.. Αν ειχα bi Xenon πιστευω οτι θα του εκανα ακομη μεγαλυτερη καζουρα.

ps.: Α ρε turbomaki και σου ελεγα να τα παιρναμε πιο νωρις τα φαναρια!!

Anyway, ωραιος.. πρεπει να παταει πολυ καλα το τουτουνι σου! Να το χαιρεσαι...

Ουαου, έχεις bi-xenon? Πρέπει να έπαιξαν ρόλο στην κόντρα γιατί ως γνωστόν όταν παίζεις bi-xenon χέζεται ο άλλος πάνω του. sillyhorse1rb5.gif

Απλα ελιωσα!!

Link to comment
Share on other sites

Kατι τετοιο ειχα κανει κι εγω σε ενα GTC 1600 115Hp.. Fsi ατμο εγω και μαλλον δεν του αρεσε γιατι πεισμωσε και με κολλουσε ολο και πιο πολυ.. Κριμα ομως γτ ηταν αρκετα αδυναμο.. Σε καθε αλλαγη ανοιγα και πιο πολυ.. Αν ειχα bi Xenon πιστευω οτι θα του εκανα ακομη μεγαλυτερη καζουρα.

ps.: Α ρε turbomaki και σου ελεγα να τα παιρναμε πιο νωρις τα φαναρια!!

Anyway, ωραιος.. πρεπει να παταει πολυ καλα το τουτουνι σου! Να το χαιρεσαι...

Τώρα όμως που έχουμε τα φανάρια λογικά 10-20 άλογα τα έχεις στο νερό!!!! :whistling:

Σαν του peolinio δεν νομίζω να πηγαίνει!!!!!Χαχαχχαχααχ!!!!! :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Σαν του peolinio δεν νομίζω να πηγαίνει!!!!!Χαχαχχαχααχ!!!!! :whistling:

Ασε, αρρωστησα απο το πρωι.. Ξερει ο peolinio.. :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Μακη μια χαλαρη βολτιτσα του εκανα , ακομα πρεπει να ξερναει χαχαχα... Bill φερε το ταπερ λεμε ...

Off Topic

ΧΧαχχαχαχαχχαχαλαρή!!!!!:whistling:

Μου φαίνεται πως πρέπει να μπω και εγώ στο δυνατό tsi!!!

Για να δώ τι δύναμη έχει!!!!! :whistling:

Edited by turbomakis
Link to comment
Share on other sites

Bill φερε το ταπερ λεμε ...

Ασε εκλασε μεντες λεμε.. Θα βλεπει TSI και θ' αλλαζει δρομο ο φουκαρας!

Link to comment
Share on other sites

Guest Κωστας VR6

Με τα πολλά έχω κολλήσει απο πίσω παίζω τα bi xenon κάνει άκρη και περνάω και άνοιγα.

και μετα τραβηξες και μια ..........γιατι δεν σου επεφτε με τιποτα η..........πιεση ε? ? ? α! ρε νουμερο! ! ! ;):lol::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest Κωστας VR6

Δεν πειράζει ξιδάκι στο πολύ κόμπλεξ

Το score συνεχίζει να γράφει 10-1 υπέρ μου με τα Tsi ...

Καληνύχτες..

.....εισαι και εσυ...

μα ...με bi-xenon??? τς τς τς τς .......ελεος! μην εισαι τοσο κακος! ασε και τους "μικρους"

να χαρουν.....δεν κανει....εσυ που εισαι μεγαλος και δυνατος.....δειξε ανωτεροτητα ....θα μεγαλωσουν και αυτοι και θα γινουν γ@ματοι σαν εσενα!

worthy.gifnew_lol.gif;)

Link to comment
Share on other sites

Πωπω τι κάνουν αυτά τα 230 άλογα!!!Και ιδικά σε οπελ!!!Είναι ασύλυπτο!!!Παναγιά βόηθα σε εμας τους μικρούς που βρεθούμε στο διάβα του!!!Stay away for your own good!!!!αχαχχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

very black humor

Φίλε κι εγώ Opel έχω, το ίδιο μοτέρ με εσένα. Και η πλάκα είναι ότι δεν έχω απλά bi-xenon, έχω AFL+. Απλά επειδή μίλησες για κόμπλεξ, να σου πω ότι αυτό το "Έπαιξα τα bi-xenon" έχει δόση κόμπλεξ κατωτερότητας και μανίας επίδειξης που κατάφερες να αλλάξεις τα απλά φώτα με bi-xenon. Θα ακουγόταν πιο νορμάλ και πιο ακομπλεξάριστο αν έλεγες "έπαιξα τα φώτα" γιατί μεταξύ μας, σε εμάς που διαβάζουμε την κόντρα, χεστήκαμε κιόλας αν ήταν bi-xenon ή halogen οι λάμπες σου εκτός αν πιστεύεις ότι έπαιξαν ρόλο στην κόντρα. :pardon:

Edited by insigner
Link to comment
Share on other sites

τα δικα μου τα mono-xenon δεν χρειαζεται να παιξω μεγαλη σκαλα γιατι τυφλωνουν τον κοσμακη ασυστολα και ειδικα χαμηλα αμαξια οπως porsche ferrari κλπ οπότε θελουν δεν θελουν δεξια θα κανουν....χαχαχαχαα

εχω περασει απο δαυτα τα δηθεν σπορ αυτοκινητα μπολικα...πολλοι με μουτζωνουν κιολας αλλα στα @@ μου στην τελικη!!!α τωρα που το σκεφτομαι θα βαλω ξενον παντου και στα προβολακια και στη μεγαλη σκαλα και μην σου πω και στις πινακιδες....αμ πως!!!να μην πρωτοτυπησω?αχαχαχαχαχα....εκερασθη προκλητικοτατο seicento οπου το οδηγουσε η κοπελα μου (το seicento) και μου το επαιζε μαγκια κλανια στο δρομο προς το σπιτι!!!ειναι πολυ τουμπανο το λεον!!!

Link to comment
Share on other sites

Πωπω τι κάνουν αυτά τα 230 άλογα!!!Και ιδικά σε οπελ!!!

Αν παίζουμε στην ίδια κατηγορία έλα να το διαπιστώσεις.

έχει δόση κόμπλεξ κατωτερότητας και μανίας επίδειξης που κατάφερες να αλλάξεις τα απλά φώτα με bi-xenon.

Την παλεύεις εσύ με το insignia ;;; Δεν νομίζω

Link to comment
Share on other sites

το opel σου το εχεις τερματισμενο η μπορεις να παρεις και αλλα αλογα ?(χωρις να σπασεις τπτ εννοειται..)

τα TSI Που λες οσο κ να κανεις κοντρες δεν ειναι στα τερματα.ειναι 210 αλογα οποτε τσαμπα βενζινες καις

αν πετυχεις κανα μαμα 2.0 οχι τα παλια μοτερια αλλα τα νεα πιστευω οτι μετα απο καποια ταχυτητα θα σε περασει καλα με προγραμμα δε το συζηταω

αλλα ειναι κ αδικο να συγκρινουμε 2.0 με 1.6.....

Link to comment
Share on other sites

το opel σου το εχεις τερματισμενο η μπορεις να παρεις και αλλα αλογα ?(χωρις να σπασεις τπτ εννοειται..)

τα TSI Που λες οσο κ να κανεις κοντρες δεν ειναι στα τερματα.ειναι 210 αλογα οποτε τσαμπα βενζινες καις

αν πετυχεις κανα μαμα 2.0 οχι τα παλια μοτερια αλλα τα νεα πιστευω οτι μετα απο καποια ταχυτητα θα σε περασει καλα με προγραμμα δε το συζηταω

αλλα ειναι κ αδικο να συγκρινουμε 2.0 με 1.6.....

έχει περιθώριο ακόμα για 10hp αλλά για λόγους ασφαλείας το περιορίσαμε στα 230hp με μείγμα 10.5

Έχω πατήσει με scirocco 2.0L και ήμουν μπροστά 3 αμάξια και ψηλά άνοιγα. Εκτός και αν πατούσαμε για 5 χιλιόμετρα οπότε λογικό θα ήταν το μοτερ να κουραζόταν. Μόνο τότε θα μάζευε το 2.0L. Για αποστάσεις 1000-1.500 μέτρα δεν παίζει τόσο ρόλο τα κυβικά.

Καλά άμα βάλει πρόγραμμα θέλω κιάλια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.