Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Guest Κωστας VR6

@Κωστας VR6 εσυ ξερω γιατι δεν κανουμε πατημα μεταξυ μας γιατι περιμενεις να ζεστανει ο καιρος να χασω πιεση και να γουσταρεις....οχι αγορακι μου εχω κανει παραγγελια intercooler απο την ΝΑΣΑ να μου δωσει εκει απο το apollo 13!!!

Έχω αποκλειστικές δηλώσεις του στο msn ότι γέρασε και τα παράτησε ποια και του έφυγε η κ@!λα για τα αυτοκίνητα και θα πουλήσει το golf και θα πάρει polo 1.2 new_iloveyou.gif

ενα εχω να πω! ζηλευεται και οι 2 που εχω bi-xenon εδω και 4 χρονια! ! ! παλιο Gay-ουλες!

βρε ουστ απο εδω! new_iloveyou.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Κωστας VR6

...ας πουμε και καμια κοντρα.....

πριν μερικεσ μερες πατημα με bmw 330 Ε46 απο τα 80 ρολλ εως τα 240 σχεδον....

ειμουν μπροστα 1.5 κολονα μην πω 2..μετα ηθελε και απο φαναρια....

με 1τες του κανω ενα αμαξι...στην δευτερα εκοψε αυτος.....

Link to comment
Share on other sites

...ας πουμε και καμια κοντρα.....

πριν μερικεσ μερες πατημα με bmw 330 Ε46 απο τα 80 ρολλ εως τα 240 σχεδον....

ειμουν μπροστα 1.5 κολονα μην πω 2..μετα ηθελε και απο φαναρια....

με 1τες του κανω ενα αμαξι...στην δευτερα εκοψε αυτος.....

Eσύ πρέπει κάποτε να σταματήσεις να κλεβεις εκκλησίες. Είναι και Πάσχα, δεν κάνει. new_iloveyou.gif

Edited by Katana
Link to comment
Share on other sites

Eσύ πρέπει κάποτε να σταματήσεις να κλεβεις εκκλησίες. Είναι και Πάσχα, δεν κάνει. new_iloveyou.gif

ναι αλλα δεν λεει το πατημα που εκανε με απροπυργιοτικο κοκκινο cupra η παλιοκουφαλα....μιλα Κωστα μην τα πω ολα εγω!!!αχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

παντως σε αυτο το κλαμπ μου αρεσει που μολις πει κατι καποιος που δεν εχει VW θα πεσουμε ολοι να τον φαμε...και εγω στην αρχη που νομιζα οτι καναμε πλακα....μεχρι και εμενα εχουν πει κομπλεξικο που δεν πηρα gti και πηρα fr...ολοι οσοι δεν εχουν vw και εχουν bi-xenon ειναι κομπλεξικοι!!!!αχαχαχαχαχα

Καλά δεν είναι θέμα, και στα άλλα club/fora έτσι είναι...Χαζομάρες του πληκτρολογίου.

Link to comment
Share on other sites

πανε παρε cupra σε μπεζακι εσυ γιατι το γκολφ σου ειναι πολυ μου φαινεται....

γιατι με κραζεις ρε μλκ ? δλδ αμα το παρω δεν θα με αγαπας ποια?

δεν θα με κανεις παρεα? με αυτοκολητο vw.club θα το εχω.

γενικα δεν ειμαι σε φαση να το παρω. δεν με παιρνει οικονομικα απλα ειναι η γκαζοκαυλα που με εχει βαρεσει στο κεφαλι

Link to comment
Share on other sites

Guest Κωστας VR6

ναι αλλα δεν λεει το πατημα που εκανε με απροπυργιοτικο κοκκινο cupra η παλιοκουφαλα....μιλα Κωστα μην τα πω ολα εγω!!!αχαχαχα

ελα μορε σιγα! τι ηταν....λεον με 450? καπου εκει ps! xaxaxaxax ναι τον περασα αμε! ! πως το θες?

θα το φατε εδω? η για το τυλιξω για το σπιτι?χαχαχαχαχαχαχαχαχα :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Επειδη τωρα τελευταια ολοι την εχουν δει Schumacher και μου χουν συμβει δυο - τρια κουλα (αλλα ασχημα κουλα) στο δρομο και επειδη βγηκα να κανω τη διαδρομη μου χαλαρα στην αττικη και στην εθνικη οδο την πεμπτη 25 μαρτιου αλλα που να αγιασω, τα πηρα στο κρανιο και αρχισα να κερναω τσαγακια αβερτα σε αστρα (μαλλον 1.6 turbo ηρθε και μου κολλησε μουρη ο αθλιος..) tsi (καλα αυτος νομιζε οτι ειχε διαστημοπλοιο) και ενα τζιποειδες απ αυτα που κυκλοφορουν ευρεως (εβραιος κατα Αντζελα) με πολλα λιτρα και 30 λιτρα ανα 100 χιλιομετρα καταναλωση που νομιζε οτι ειχε Cayenne ελα ομως που δεν ηταν Cayenne..Αντε γιατι εχω τσατιστει παρα πολυ τωρα τελευταια με την καφριλα που κυκλοφορει..Κατα τ αλλα κλαιγονται για τη βενζινη αλλα πανε μαλλιοκουβαρα τα μπρικια τους και οσον αφορα σεβασμο και προτεραιοτητα ουτε λογος..Ξενες λεξεις αγνωστες..Επισης να προσθεσω οτι εχω καιρο να δω ατομο που να ανοιγει φιλικα..Οποιος τον πινει φευγει με μια μουτσουνα να μεχρι το πατωμα..Εγω αμα πιω τσαγακι βγαινω και λεω δυο λογια με τον εκαστοτε..Αλλα καταντησαμε αγροικοι εδω μεσα ολοι, ζουγκλα..ενα ματσο σκατα..Κι οποιος δε συμφωνει δε ζει στην Ελλαδα..Αυτα αντε να ξεθυμανω!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Αναριθμητα τσαγια σημερα στην Κατερινη..

Σε Συναδελφο με 6ρι λογικα 122 μαμα ηταν.

Σε ενα Οπελ βεκτρα :yahoo:

Σε μερσεντα δεν ξερω τι παντος πηγαινε καλα

Επεισης αν και δεν πετυχαμε φαναρια μια παρεα με ενα Honda CRX + Peugeot 206 που απ'οσο ξερω

φοραει το μοτερ απο ραλλο παιξαμε για λιγο αλλα η κινηση και ο φοβος ρανταρ :wacko: μου πηραν το ποδι

απο το γκαζι.!

Επεισης με κερασε τρελο τσαγακι οταν ειδα μετα απο 45λεπτα συνεχομενα το γκαζι ασε/πατα

οτι επεσαν 3 γραμμες βενζινης ... ενα 20ρικο μεσ'το νερο.

Τα γουστα κοστιζουν.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη τωρα τελευταια ολοι την εχουν δει Schumacher και μου χουν συμβει δυο - τρια κουλα (αλλα ασχημα κουλα) στο δρομο και επειδη βγηκα να κανω τη διαδρομη μου χαλαρα στην αττικη και στην εθνικη οδο την πεμπτη 25 μαρτιου αλλα που να αγιασω, τα πηρα στο κρανιο και αρχισα να κερναω τσαγακια αβερτα σε αστρα (μαλλον 1.6 turbo ηρθε και μου κολλησε μουρη ο αθλιος..) tsi (καλα αυτος νομιζε οτι ειχε διαστημοπλοιο) και ενα τζιποειδες απ αυτα που κυκλοφορουν ευρεως (εβραιος κατα Αντζελα) με πολλα λιτρα και 30 λιτρα ανα 100 χιλιομετρα καταναλωση που νομιζε οτι ειχε Cayenne ελα ομως που δεν ηταν Cayenne..Αντε γιατι εχω τσατιστει παρα πολυ τωρα τελευταια με την καφριλα που κυκλοφορει..Κατα τ αλλα κλαιγονται για τη βενζινη αλλα πανε μαλλιοκουβαρα τα μπρικια τους και οσον αφορα σεβασμο και προτεραιοτητα ουτε λογος..Ξενες λεξεις αγνωστες..Επισης να προσθεσω οτι εχω καιρο να δω ατομο που να ανοιγει φιλικα..Οποιος τον πινει φευγει με μια μουτσουνα να μεχρι το πατωμα..Εγω αμα πιω τσαγακι βγαινω και λεω δυο λογια με τον εκαστοτε..Αλλα καταντησαμε αγροικοι εδω μεσα ολοι, ζουγκλα..ενα ματσο σκατα..Κι οποιος δε συμφωνει δε ζει στην Ελλαδα..Αυτα αντε να ξεθυμανω!:yahoo:

Πολύ σπάνια να μου τύχει να ανοίξω με κάποιον μιας και καίει το ρημάδι αλλά και από την άλλη δεν με τρελαίνει η φάση του ανοίγματος σε φανάρια!!!Σε καμιά ανάβαση κάτι γίνεται!!! :yahoo:

Αλλά αυτό που λες το βλέπω πολύ συχνά σε πολλούς που γράφουν κάνουν το άνοιγμα και αν είναι πίσω όπως το είπες και εσύ..."φευγει με μια μουτσουνα να μεχρι το πατωμα"...!!!!Ενώ αν είναι μπροστά θα φύγουν και θα είναι "ανώτεροι"(μερικοί κάνουν και χειρονομίες για να δειχτούν...του τύπου είμαι μανγκας και σε πέρασα)!!!!Δεν μπορώ να καταλάβω αυτήν την νοοτροπία!!!Τι να πώ...!!!

Αναριθμητα τσαγια σημερα στην Κατερινη..

Σε Συναδελφο με 6ρι λογικα 122 μαμα ηταν.

Σε ενα Οπελ βεκτρα :D

Σε μερσεντα δεν ξερω τι παντος πηγαινε καλα

Επεισης αν και δεν πετυχαμε φαναρια μια παρεα με ενα Honda CRX + Peugeot 206 που απ'οσο ξερω

φοραει το μοτερ απο ραλλο παιξαμε για λιγο αλλα η κινηση και ο φοβος ρανταρ :p μου πηραν το ποδι

απο το γκαζι.!

Επεισης με κερασε τρελο τσαγακι οταν ειδα μετα απο 45λεπτα συνεχομενα το γκαζι ασε/πατα

οτι επεσαν 3 γραμμες βενζινης ... ενα 20ρικο μεσ'το νερο.

Τα γουστα κοστιζουν.

Βάζεις και 100άρα??????? :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Βάζεις και 100άρα??????? :yahoo: :yahoo: :D

Μονο και παντα. Και πριν το προγραμμα και μετα.

Και βαζω 100αρα οχι με την λογικη οτι θα μαμαω αλλα με την λογικη οτι η 95αρα

ειναι χ3σε μεσα ενω η 100αρα ειναι καθαρη 95αρα :D

Link to comment
Share on other sites

Μονο και παντα. Και πριν το προγραμμα και μετα.

Και βαζω 100αρα οχι με την λογικη οτι θα μαμαω αλλα με την λογικη οτι η 95αρα

ειναι χ3σε μεσα ενω η 100αρα ειναι καθαρη 95αρα :yahoo:

Καλά κάνεις!!!Έτσι κάνω και εγώ στο golf!!!!Από την ώρα που το πήρα δεν έχει πιει 95!!!Τουλάχιστον έχω το κεφάλι μου ήσυχο(σχετικά)!!!!!!! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Καλά κάνεις!!!Έτσι κάνω και εγώ στο golf!!!!Από την ώρα που το πήρα δεν έχει πιει 95!!!Τουλάχιστον έχω το κεφάλι μου ήσυχο(σχετικά)!!!!!!! :yahoo:

ΠΑΝΤΑ 100 αρα.. Δεν αξιζει η 95 αρα πρωτον γιατι το μοτερ μουγκριζει και σε ξενερωνει και δευτερον γιατι η καταναλωση σου ρχεται μια ή αλλη αφου αναγκαζεσαι να πατησεις περισσοτερο το γκαζι..Και 3 ευρω να την πανε κατσοσταρα θα βαζουμε και τα μυαλα στα καγκελα. Και οι ασχετοι με την αυτοκινηση να παρουν επιτελους τα μεσα μαζικης συγκοινωνιας και να αφησουν το τουτου τους στην ακρη..

Link to comment
Share on other sites

πριν μια βδομαδα,βραδακι, στην εγν.οδο καβαλας-θεσ/νικης περναω κανονικα ενα μαυρο αυτοκινητο χωρις διακριτικα.μεσα σε μισο λεπτο κολλησε απο πισω μου .το περασα για toledo και σκεφτομαι πλακα μου κανει ,παω με 210 και αυτος ακομα κολλημενος?και λεω να κοψω δεξια να περασει μη γινει καμια μ@@#!α βραδυατικα .και τελικα ηταν .... saab!!! το ηπια το τσαγακι και γυρισα σπιτι ;)

Edited by manos76
Link to comment
Share on other sites

μη μασας εχω τσαγιασει κανα 2 απο αυτους γιατι νομιζουν οτι εχουν υπεραυτοκινητα.φυσικα δε μπορω να τσαγιασω τα πολυ δυνατα

οταν ειναι δυσκολα τα πραγματα κανε καμια σφηνα μανο:p

Link to comment
Share on other sites

μη μασας εχω τσαγιασει κανα 2 απο αυτους γιατι νομιζουν οτι εχουν υπεραυτοκινητα.φυσικα δε μπορω να τσαγιασω τα πολυ δυνατα

οταν ειναι δυσκολα τα πραγματα κανε καμια σφηνα μανο:p

:blink: :blink: :blink: .... xaxaxa :p

πριν μια βδομαδα,βραδακι, στην εγν.οδο καβαλας-θεσ/νικης περναω κανονικα ενα μαυρο αυτοκινητο χωρις διακριτικα.μεσα σε μισο λεπτο κολλησε απο πισω μου .το περασα για toledo και σκεφτομαι πλακα μου κανει ,παω με 210 και αυτος ακομα κολλημενος?και λεω να κοψω δεξια να περασει μη γινει καμια μ@@#!α βραδυατικα .και τελικα ηταν .... saab!!! το ηπια το τσαγακι και γυρισα σπιτι :D

δεν πειράζει , όπως κερνάμε τσαγάκια έτσι πρέπει και να τα δεχόμαστε ;):p

ps:εχεις πμ ;)

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

μη μασας εχω τσαγιασει κανα 2 απο αυτους γιατι νομιζουν οτι εχουν υπεραυτοκινητα.φυσικα δε μπορω να τσαγιασω τα πολυ δυνατα

οταν ειναι δυσκολα τα πραγματα κανε καμια σφηνα μανο:D

μαλλον για κανενα απο τα δυνατα το εκοψα γιατι με περασε με πολυ ανεση,αλλα που θα παει ,θα μπει το προγραμμα και μετα ... machinegun.gif

speedy ετσι ειναι ...σειρα τους και σειρα μας :p

Edited by manos76
Link to comment
Share on other sites

speedy μη σου φενεται περιεργο δεν μιλαμε για κανενα aero αλλα κ εγω ειμαι χωρις προγραμμα

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Παιδες με Cooper S κομπρεσορατο τα Gt τι κανουνε? Εχει ανοιξει κανεις? Ενς γνωστος μου το εχει και τα λεγαμε χτες..Φοραει Χταποδι,φουλ εξατμιση Miltek και αλλη τροχαλια αν δν κανω λαθος,Αν και εχω ενα θεμα με το αμαξι,βλεπω να ξανασυναντιομαστε λιαν συντομος να δουμε τι κανουμε..Το δικο μου (stock 170Hp).Για πεστε..Θα με καταπιει??Δυναμομετρο λεει του βγαλε 185 με 22 kg ροπη,μαλλον θα με καταπιει.. :drinks::whistling:

Link to comment
Share on other sites

Παιδες με Cooper S κομπρεσορατο τα Gt τι κανουνε? Εχει ανοιξει κανεις? Ενς γνωστος μου το εχει και τα λεγαμε χτες..Φοραει Χταποδι,φουλ εξατμιση Miltek και αλλη τροχαλια αν δν κανω λαθος,Αν και εχω ενα θεμα με το αμαξι,βλεπω να ξανασυναντιομαστε λιαν συντομος να δουμε τι κανουμε..Το δικο μου (stock 170Hp).Για πεστε..Θα με καταπιει??Δυναμομετρο λεει του βγαλε 185 με 22 kg ροπη,μαλλον θα με καταπιει.. :drinks::whistling:

Η ροπή του μου φαίνεται λίγη...μαμα πόσο έχει?

Δε νομίζω να έχεις ελπίδα αν είσαι stock πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.