Jump to content
ConstantinosS

Εμφάνιση Ώρας στο Rcd 510

Recommended Posts

Απορώ πως τα κατάφεραν πάντως...To RCD310 δείχνει την ώρα; Το RNS510; Τα παλαιότερα μοντέλα;

Δεν γίνεται κάτι τέτοιο σε αυτά τα μοντέλα και νομίζω ποτέ δεν γινότανε.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο παιδια ωραιο ηχοσυστημα ουτε την ωρα δεν δειχνει....χαλαλη τα λευτα του tongue.gif

το ηχοσυστημα το παιρνεις για να παιζει οχι για να σου δειχνει την ωρα και να σου φτιαχνει καφε

Link to comment
Share on other sites

το ηχοσυστημα το παιρνεις για να παιζει οχι για να σου δειχνει την ωρα και να σου φτιαχνει καφε

φιλε το διανοησε?να μην εχει ωρα?τοσα λευτα?και fredo και απ ολα επρεπε

Link to comment
Share on other sites

φιλε το διανοησε?να μην εχει ωρα?τοσα λευτα?και fredo και απ ολα επρεπε

γιατι ρε φιλε ποσα λεφτα δωσατε εγω εδωσα 200 μονο τι θα επερνα με αυτα

Link to comment
Share on other sites

γιατι ρε φιλε ποσα λεφτα δωσατε εγω εδωσα 200 μονο τι θα επερνα με αυτα

Περα απο τη πλακα αμα βρεις κανενα με 200 πες και για μενα,, :rolleyes:

για την ωρα ενταξει τα παραλεω ακομα και να μην εχει ομως τα περισσοτερα radio στο rds λενε και την ωρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Περα απο τη πλακα αμα βρεις κανενα με 200 πες και για μενα,, :cry:

για την ωρα ενταξει τα παραλεω ακομα και να μην εχει ομως τα περισσοτερα radio στο rds λενε και την ωρα!!!

απλως το εβαλα εργοστασιακο με 200 .για αγορα μονο του ποσο εχει;

Link to comment
Share on other sites

Ρε κόλλημα....

Γιατί δεν την κοιτάς την ώρα , στην οθόνη ανάμεσα στο κοντέρ και στο στροφόμετρο?

Δεν καταλαβαίνω ρε φίλε....Γιατί τσαντίζεσαι; Κάνω απλά κάποιες ερωτήσεις, αν έχεις κάποια απάντηση, δώσε τη...Πρέπει ντε και καλά να πεις κάτι;

Δεν τσαντίζομαι ,δεν έχω λόγο να τσαντιστώ άλλωστε.Να βοηθήσω θέλω ,αλλά ο γραπτός λόγος δεν βοηθάει να γίνει αντιληπτός ο τρόπος με τον οποιο γράφεις κάτι κι εύκολα παρεξηγήσε....

Είπα να βλέπεις την ώρα αλλού για να βοηθήσω.....Αλλιώς βάλε εξτρα ενα ρολοι στο ταμπλό.Τα συγκεκριμένα ραδιο-cd δεν λένε την ώρα....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν τσαντίζομαι ,δεν έχω λόγο να τσαντιστώ άλλωστε.Να βοηθήσω θέλω ,αλλά ο γραπτός λόγος δεν βοηθάει να γίνει αντιληπτός ο τρόπος με τον οποιο γράφεις κάτι κι εύκολα παρεξηγήσε....

Είπα να βλέπεις την ώρα αλλού για να βοηθήσω.....Αλλιώς βάλε εξτρα ενα ρολοι στο ταμπλό.Τα συγκεκριμένα ραδιο-cd δεν λένε την ώρα....

εχω δει βιντεακι στο youtube απο εναν αμερικανο ποθ εδειχνε το rcd 510 του και ελεγε την ωρα...μολλισ το βρω θα τ ανεβασω

Link to comment
Share on other sites

Tο αναφέρει ο τίτλος πολύ απλά.Mε 350 ευρώ το αγοράζεις,τρως 1-2 μέρες για να το συνδέσεις και μετά απλά τα έχεις όλα αν τελικά δουλέψει.

2010 VW TIGUAN RCD510 VIDEO INTERFACE INPUT~GPS+DVD+DTV+CCD

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Tο αναφέρει ο τίτλος πολύ απλά.Mε 350 ευρώ το αγοράζεις,τρως 1-2 μέρες για να το συνδέσεις και μετά απλά τα έχεις όλα αν τελικά δουλέψει.

2010 VW TIGUAN RCD510 VIDEO INTERFACE INPUT~GPS+DVD+DTV+CCD

Γιώργο greek-coffee-preparation4.jpg ...δεν βλέπω να φτιάχνει!!!

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα.. Μάγκες το βρήκα. Υπάρχει περίπτωση να έγραφε εκεί την ώρα επειδή μερικοί σταθμοί έχουν (δεν θυμάμαι πως λέγεται) και γράφουν ώρα ημερομηνία, τραγούδι που παίζει, τηλ σταθμού κλπ.. και αυτό φαίνεται εκεί πάνω από τους αποθηκευμένους σταθμούς.. σωστά?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.