Jump to content
kouliss

Συνάντηση μελών Αττικής - Κυριακή 14 Ιουνίου

Recommended Posts

Το καλοκαίρι έχει ξεκινήσει και οι πρώτες δυνατές ζέστες έχουν κάνει αισθητή την παρουσία τους. Το Hellenic VWClub θα κάνει και αυτό αισθητή την παρουσία του στο ΤΡΟΛΕΥ καφέ στη Λούτσα αυτή την Κυριακή 14 Ιουνίου στις 16:00.

Εκεί θα λιαστούμε και όσοι θέλουν μπορούν να είναι εκεί απο πριν για να ρίξουν την βουτιά τους!

Αλλιώς το απογευματάκι στις 16:00 ραντεβού όλοι μας στοTrolley Cafe στη παραλία της Λούτσας για καφεδάκι.

Όσοι θέλετε θα συναντηθούμε στις 15:30 αμέσως μετά την έξοδο της Αττικής Οδού, μετά τον Alpha (Έξοδος Σπάτων Παιανίας) και θα πάμε όλοι μαζί κομβόι για Λούτσα.

Όσοι θέλετε να έρθετε απ'ευθείας στο Trolley Cafe, ακολουθούν οδηγίες για το πως θα βρείτε το μαγαζί (οδηγίες του NOS):

Trolley Cafe

Διαδρομή προς Trolley Cafe #1

Διαδρομή προς Trolley Cafe #2

Σας περιμένουμε να σας δούμε όλους εκεί μόνους ή με την παρέα σας!

Δηλώσεις συμμετοχής με το γνωστό τρόπο (nickname + αριθμός επιπλέον ατόμων).

Συμμετοχές:

  1. PanosVR6
  2. whitestorm
  3. gkosmidis +1
  4. GraveDigger
  5. ΓΙΑΝΝΗΣ
  6. HOULIO
  7. doggy

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

Όσοι θέλετε θα συναντηθούμε στις 15:30 αμέσως μετά την έξοδο της Αττικής Οδού, μετά τον Alpha (Έξοδος Σπάτων Παιανίας) και θα πάμε όλοι μαζί κομβόι για Λούτσα.

τι εννοεις να συναντηθουμε?????????δεν πιστευω να ερθεις με κανα γαλλικο παλι!λεω εγω τωρα........................ B):whistling: μεσα για την συναντηση και γω!!! tongue.gif

Edited by PanosVR6
Link to comment
Share on other sites

Aντε θα περασω και εγω να σας δω....... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Με θελετε μαζι σας????? :D Οοοοοοοοοοοοοοοοοχι? new_spam.giffire.gif Εεεε δεν πειραζει εγω θα'ρθω,.....πριν- μετα- μονος- με.......παρεα ;) εγω θαρθω ;) .

Link to comment
Share on other sites

Ε καλά τώρα... Θες και υπεύθηνη δήλωση;;;

Link to comment
Share on other sites

Ε καλά τώρα... Θες και υπεύθηνη δήλωση;;;

hmmm.gifhmmm.gif let me see, let me see..........yeap :angry::lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol: Πιθανόν και εγώ αν δεν δουλεύω απόγευμα!
Link to comment
Share on other sites

Λοιποοοοοοοοοοοοοοον εχουμε meeting διπλα στην θαλασσα? Εννοειται πως μεεεεεεεεσα για μεεεεεεεσα. Αντε να ριξουμε και καμμια βουτα.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, συγνώμη αλλά δουλεύω τελικά από τις 2 έως τις 10 το βράδυ!!! upyours.gifthumbsdown.gifnew_grrrr.gifupyours.gifthumbsdown.gifnew_grrrr.gifupyours.gifthumbsdown.gifnew_grrrr.gifupyours.gifthumbsdown.gifnew_grrrr.gifupyours.gifthumbsdown.gifnew_grrrr.gifupyours.gifthumbsdown.gifnew_grrrr.gif

Κρίμα γιατί αγόρασα και καινούργιο μπικίνι new_lol.gif για την παραλία!!!

Θα θαυμάσεται άλλη φορά το αγαλματένιο worthy.gifworthy.gifworthy.gif κορμί μου!!!

Και δεν σηκώνω σχόλιο γιατί αλλιώς θα σας περιμένω smurf2.jpg στην επιστροφή rtfm.gificoncool5lw.gif !!!!!!!

Edited by HOULIO
Link to comment
Share on other sites

Θα έχετε μαζί σας τα καινούργια αυτοκόλλητα του club γιατί θέλω να πάρω 6...;;;; Δεν θα κάτσω για καφέ, γιατί έχω μία δουλειά (μετακόμιση).

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ρε σεις που εισαστε γιατι λιγο ακομα και με τα ατομα που ηρθαν δεν θα σας εβρισκα,μιλαμε τετοια συναντηση των 5 ατομων δεν εχω ξαναδει!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

7 ατομα για κανονισμενη συναντηση?και κανενας στο ραντεβου?και αν καποιος δεν εχει gps πως θα ερχοταν?Αμα ειναι παιδια για καλοκαιρι να τις κοψουμε τις κυριακες.

Link to comment
Share on other sites

7 ατομα για κανονισμενη συναντηση?και κανενας στο ραντεβου?και αν καποιος δεν εχει gps πως θα ερχοταν?Αμα ειναι παιδια για καλοκαιρι να τις κοψουμε τις κυριακες.

Δεν πειραζει ρε Γιαννη!!! Καλα δεν περασαμε, ριξαμε το γελιο μας , τις φραπεδουμπες μας. Τωρα για τις οδηγιες........ :D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από ένα νέο μέλος, γιατί από ηλικία άστα να πάνε (παππούς αισθάνθηκα).

Χάρηκα που γνώρισα από κοντά μερικά από τα μέλη του forum μας και ελπίζω σε επόμενη συνάντηση να είμαστε περισσότερα μέλη.

Υ.Γ. Συγγνώμη που σας έπρηξα με συζητήσεις για φουσκωτά!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από ένα νέο μέλος, γιατί από ηλικία άστα να πάνε (παππούς αισθάνθηκα).

Χάρηκα που γνώρισα από κοντά μερικά από τα μέλη του forum μας και ελπίζω σε επόμενη συνάντηση να είμαστε περισσότερα μέλη.

Υ.Γ. Συγγνώμη που σας έπρηξα με συζητήσεις για φουσκωτά!

Ισα ισα που μας εμαθες και καποια μυστικα, ποσο μαλιστα την προελευση της mercury :D

Link to comment
Share on other sites

Απλά για την ιστορία:

Συμμετείχαν ενεργά οι:

1-passatebos+1

2-loupakos

3-svouras

4-daddy

5-doggy

6-skaraviaios_potasas

Καλησπέρα και από ένα νέο μέλος, γιατί από ηλικία άστα να πάνε (παππούς αισθάνθηκα).

Χάρηκα που γνώρισα από κοντά μερικά από τα μέλη του forum μας και ελπίζω σε επόμενη συνάντηση να είμαστε περισσότερα μέλη.

Υ.Γ. Συγγνώμη που σας έπρηξα με συζητήσεις για φουσκωτά!

Χαρήκαμε που σε γνωρίσαμε και από κοντά! Σε περιμένουμε και σε άλλες συναντήσεις. Και το πως αισθάνθηκες παππούς, είναι και καλό (μεταφορά γνώσεων σε νεότερους) και κακό, γιατί λόγω αποχής δεν μπορέσαμε να σε κάνουμε να αισθανθείς νεότερος!!! Στην επόμενη, θα έρθεις για ρεβάνς!

Edited by skaraviaios_potasas
Link to comment
Share on other sites

Στην επόμενη, θα έρθεις για ρεβάνς!

Πολύ ευχαρίστως είτε με τα 122TSI τετράχρονα άλογα είτε με τα 90 DFIδίχρονα άλογα!

Link to comment
Share on other sites

Απλά για την ιστορία:

Συμμετείχαν ενεργά οι:

1-passatoubas+1

2-loupakos

3-svouras

4-daddy

5-doggy

6-skaraviaios_potasas

Χαρήκαμε που σε γνωρίσαμε και από κοντά! Σε περιμένουμε και σε άλλες συναντήσεις. Και το πως αισθάνθηκες παππούς, είναι και καλό (μεταφορά γνώσεων σε νεότερους) και κακό, γιατί λόγω αποχής δεν μπορέσαμε να σε κάνουμε να αισθανθείς νεότερος!!! Στην επόμενη, θα έρθεις για ρεβάνς!

Ρε συνονοματε ο passatebos ημουν

Link to comment
Share on other sites

Λίγοι και καλοί, έτσι δεν πειράζει... μετά όταν θα γκρινιάξουν κάποιοι ότι δεν τους πάμε παραλία θα τους πούμε πήγαμε αλλά δεν ήρθατε!!!

Χάρηκα που γνώρισα τον Daddy και τον passatouba και από κοντά και τα είπαμε. Τον χαβαλέ μας τον κάναμε, μάθαμε τα μυστικά περί σκαφών και τα όσα γίνονται και μέσα στην θάλασσα (υπάρχουν και εκεί τρελοίιιι!!!! χαχαχαχαχα) και τέλος να πω πως έγινε και μια ανταλλαγή "καρτών" χαχαχαχα tongue.gif

Αυτά για την ώρα από εμένα... πάω να συνεχίσω δουλίτσα!!!

Υ.Γ.

Η σερβιτορούλα ήταν cute... πολύ cute! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Λίγοι και καλοί, έτσι δεν πειράζει... μετά όταν θα γκρινιάξουν κάποιοι ότι δεν τους πάμε παραλία θα τους πούμε πήγαμε αλλά δεν ήρθατε!!!

Χάρηκα που γνώρισα τον Daddy και τον passatouba και από κοντά και τα είπαμε. Τον χαβαλέ μας τον κάναμε, μάθαμε τα μυστικά περί σκαφών και τα όσα γίνονται και μέσα στην θάλασσα (υπάρχουν και εκεί τρελοίιιι!!!! χαχαχαχαχα) και τέλος να πω πως έγινε και μια ανταλλαγή "καρτών" χαχαχαχα tongue.gif

Αυτά για την ώρα από εμένα... πάω να συνεχίσω δουλίτσα!!!

Υ.Γ.

Η σερβιτορούλα ήταν cute... πολύ cute! tongue.gif

Προεδρε ο passatebos ηταν οχι ο passatoubas B) ( αν και οι 2 μπλε passat εχουνε tongue.gif ). Και οντως η σερβιτορα ;):whistling::whistling:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.