Jump to content
kostakisSs

Replica Gti 18"

Recommended Posts

Μολις παρελαβα τις 17αρες replika gti ζαντες μαζι με λαστιχα απο αθηνα made by koumparos... Ειδες βαγγελη τι κανει η παγκοσμιοποιηση??new_lol.gif Κοumparos τωρα και στην Κρητη...:)

Καλορίζικες και καλοφόρετες, ο koumparos είναι all around παίχτης, όχι μόνο στο vw club αλλά και σε άλλα!!

Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα τις 17αρες replika gti ζαντες μαζι με λαστιχα απο αθηνα made by koumparos... Ειδες βαγγελη τι κανει η παγκοσμιοποιηση??new_lol.gif Κοumparos τωρα και στην Κρητη...:)

Πόσο σου κοστισαν φίλε μου???

Link to comment
Share on other sites

Πόσο σου κοστισαν φίλε μου???

Οι ζαντες μαζι με τα μεταφορικα (μιλαμε για ηρακλειο κρητης , την επομενη μερα παραδωση) κοστισαν 480 ευρω...:clapping:

οσον αφορα τα λαστιχα αναλογως τι θα βαλει ο καθενας...:clapping:

παντως επειδη ψαχτικα πολυ απο τιμες κτλπ απο κρητη τελικα δεν συμφερει εδω κατω....protest.gif Ο koumparos εδωσε λυση σε αυτο το θεμα..:)

Μανο επειδη βλεπω οτι εισαι απο Χερσονησο στειλε μου pm αν θες για πιο πολλες λεπτομερειες ...

Καλορίζικες και καλοφόρετες, ο koumparos είναι all around παίχτης, όχι μόνο στο vw club αλλά και σε άλλα!!

Σε ευχαριστω φιλε μου...Το ιδιο και σε εσενα..Απο τον ιδιο μπακαλη ψωνισαμε ...:clapping: Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα τις 17αρες replika gti ζαντες μαζι με λαστιχα απο αθηνα made by koumparos... Ειδες βαγγελη τι κανει η παγκοσμιοποιηση??new_lol.gifΚοumparos τωρα και στην Κρητη...:thumbsup:

Thanks παίδες :good:

Στην Κρήτη και όχι μόνο.

Λέτε να κάνω το koumparos club ? :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

18αρες ειναι ? Με το TSI 122 μαμα, 155 τωρα, δε θα κανω ρουπι αν βαλω 18αρες, το GTI 17αρες δεν εχει ?

Edited by xband
Link to comment
Share on other sites

18αρες ειναι ? Με το TSI 122 μαμα, 155 τωρα, δε θα κανω ρουπι αν βαλω 18αρες, το GTI 17αρες δεν εχει ?

Η συγκεκριμένη ζάντα (ολόμαυρη GTI με διαμαντέ χείλος) βγαίνει και σε 17άρα.

7"Χ17" - 5Χ112 - ΕΤ42 κατάλληλη για Golf V-VI

Link to comment
Share on other sites

Νίκοοοοο, Χρόνια Πολλά για τη γιορτή σου new_killpc.gif

Είναι ίδιες με τις δικές σου, αλλά ολόμαυρες.

Σε πρόλαβα και τις ζύγησα μόνος μου :)

¶ντε, άντε για να καταρρύπτονται ένας-ένας οι μύθοι (βλ. βάρος-προέλευση). :thumbsup:

για το θεμα βαρους-επιδοσεων αν ζυγιστει μια ζαντα GTI 18' με το λαστιχο κ μια ζαντα μαμα πχ απο το TSI η 5μπρατση με το λαστιχο δεν θα βγει μια διαφορα Χ4 (πιστευω οτι η διαφορα ειναια αξιοσημειωτη, γιατι το λεω αυτο...γιατι το εχω δει)

οσον αφορα το θεμα προελευσεως δεν θελω να θιξω θεματα αξιοπιστιας κ επαγγελματικης δεοντολογιας καθως δεν γνωριζω προσωπικα κανεναν απλα να αναφερω οτι ολα ειναι πιθανα

Link to comment
Share on other sites

Για να βάζουμε τα πράγματα στην θέση τους, οι 18άρες είναι βαριές τελεία και παύλα. Όσο σταθερότητα προσφέρουν, εμφάνιση & κράτημα από την άλλη προσθέτουν βάρος που είναι αισθητό.

Και με τις επιταχύνσεις το αυτοκίνητο μεν ανταποκρίνεται (επειδή είναι με τα 160 άλογα) αλλά αυξάνεται όμως η κατανάλωση.

Προσωπικά θα άλλαζα τις ρέπλικα 18άρες μόνο για να βάλω ΟΖ.

Link to comment
Share on other sites

επειδη πολλα ακουγονται για τιμες..

225/40/18 maragoni τα εβαλε φιλος 500¤!!! σε γνωστο λαστιχα χωρις κονε και μεσω τριτων.

η κουβεντα ηταν η εξης.

καλημερα θελω 18 αρια και εχω 500¤ στο χερι...

μαλιστα maragoni σας κανουν?

ναι κουμπωσε τα επανω..επαναλαμβανω γνωστος λαστιχας με προσωπικο 3-4 ατομα και μεγαλο μαγαζι.

στις αγγελιες βαζω 7,5 Χ 17 για οποιον ενδιαφερεται σε asxedio audi.

παντως θα ηθελα μια τιμη απο το μελος koumparos για 225/40/18 και 8Χ18 ζαντες με et 45.σε σχεδιο σαν αυτο.

http://www.technomec.gr/0010000077

ή

http://www.technomec.gr/0010000076

και αν περνεις τα δικα μου 225/45/17 michelin με 10.000km και ζαντες αυτες.

75x17.jpg

Link to comment
Share on other sites

επειδη πολλα ακουγονται για τιμες..

225/40/18 maragoni τα εβαλε φιλος 500¤!!! σε γνωστο λαστιχα χωρις κονε και μεσω τριτων.

η κουβεντα ηταν η εξης.

καλημερα θελω 18 αρια και εχω 500¤ στο χερι...

μαλιστα maragoni σας κανουν?

ναι κουμπωσε τα επανω..επαναλαμβανω γνωστος λαστιχας με προσωπικο 3-4 ατομα και μεγαλο μαγαζι.

στις αγγελιες βαζω 7,5 Χ 17 για οποιον ενδιαφερεται σε asxedio audi.

παντως θα ηθελα μια τιμη απο το μελος koumparos για 225/40/18 και 8Χ18 ζαντες με et 45.σε σχεδιο σαν αυτο.

http://www.technomec.gr/0010000077

ή

http://www.technomec.gr/0010000076

και αν περνεις τα δικα μου 225/45/17 michelin με 10.000km και ζαντες αυτες.

75x17.jpg

Παρ' όλο που οι πιθανότητές μου είναι λίγες, αφού δεν τις δουλεύω τις ACE, δεν θα πω όχι.

Θα σου πω τιμές αύριο.

Link to comment
Share on other sites

δεν με ενδιαφερει απαριατητα οι ace..

απλα κατι σε πεντακτινο αστερι και οχι σε αραχνη σχεδιο...οποιαδηποτε μαρκας.

αν θες στειλε με pm Την διευθυνση του καταστηματος σου να περασω τελος μηνα να συζητησουμε.

απο το τηλ και απο δω δεν μου αρεσει να κλεινω δουλειες.

απλα πες μου αν παιρνει τα δικα μου πραγματα ...φυσικα τιμη θα μου πεις οταν τα δεις απο κοντα..ειναι ολα λαστιχα-ζαντες σε αριστη κατασταση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.