Jump to content
green_lupo

Να σας δηξω το καμαρι μου? δητε το!

Recommended Posts

καλημερα σας! αυτο ειναι το καμαρι μου! φτιαχτηκε μετα απο πολυ κοπο πολυ χρονο και με την πολυτιμη υποστηριξη του docmar (γιωργος μαραβας) !το lupaki μου φορα τα εξης καλουδια! μοτερ 1,8 τ 20 vt απο golf 4 agu ντιζατο ψαλιδια ακρα γεφυρα απο lupo gti 1600 πισω αξονας με αντιστρεπτικη απο lupo gti set up garrett gt 28 rs συμπλεκτη πολυφτερο αντοχης μεχρι 450 αλλογα εξατμηση με 90αρι down pipe και απο κει και πισω 70αρα με καταλυτη 100 τρυπες και αντοχη μεχρι 450 αλογα τελικο 70αρι γνωστου βελτιωτη intercouler gredy απο το κιτ car indegralle lancia του docmar sparco καθισματα ανακληνομενα......boost controller της greddy μπαρομετρο πυρομετρο της sard......16" ζαντες oz racing με λαστιχα toyo body kit Rieger ! ολα αυτα απεδωσαν στο δυναμομετρο της XX exelixis με 1,3 πιεση 3 . . αλογα ευχαριστω για το χρονο σας και επισεις ευχαριστω θερμα οσους ασχοληθηκαν ολο αυτο το καιρο με αυτο το δυσκολο εγχηρημα...ιδιαιτερα ευχαριστω τον DOCMAR και τον μιχαλη της XX exelixis που επιμεληθηκε το προγραμμα!

Υ.Σ επισεις ευχαριστω πολυ θερμα τη γυναικα μου που με ανεχτηκε ολο αυτο το καιρο και μοιραστηκε μαζι μου εστω καποιες φορες με μισο ματι αυτο το δυσκολα κατασκευαστικο εγχηρημα!

παρακαλω τα σχολια σας σ αυτο το link http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=29189

post-11672-1244861373_thumb.jpg

post-11672-1244861403_thumb.jpg

post-11672-1244861449_thumb.jpg

post-11672-1244861475_thumb.jpg

post-11672-1244861498_thumb.jpg

Edited by green_lupo
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο το lupo σου , σε έχω πετύχει στον Κορινό να βάζεις βενζίνη ... δεν ήξερα ότι είσαι του club ... εκτός κι αν δεν είσαι εσύ και υπάρχει κι άλλος κλώνος ....

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο το project σου.

Σιγουρα λογω χαμηλου βαρους θα πηγαινει ασυλληπτα γρηγορα!!!

Αν θελεις κανε την παρουσιαση του αυτοκινητου σου εδω που ειναι το αρχειο των βελτιωμενων αυτοκινητων του club.

Link to comment
Share on other sites

εχει πεσει πολυ επιστημη πολυ αγωνας και πολυ τρεξιμο γ αυτο παιδια επι σειρα ετων! επισεις πρεπει να συμπληρωσω πως εχει και ar contision κανονικα οπως ολα! το αμαξι κρυωνει με 3 ανεμιστηρες......ενα τεραστιο απο μεσα μερια και δυο απο την εξω! το επομενο εγχηρημα ειναι ενα κονε με περιοδικο για καποια παρουσιαση! λοιπες πληροφορειες για χρονους αλογα και τετοια θα δειτε απο εκει!

Link to comment
Share on other sites

φιλε speedy απ οσο γνωριζω δεν υπαρχει αλλο πρασινο lupo! υπηρχε ενα ασημι που ειταν του σπυρου ενα παιδι επισεις απο θεσσαλονικη που το ετρεχε στα dragster και εγραφε απιστευτους χρονους επι του καιρου του! το μονο που ξερω ειναι πως υπαρχουν αλλα 5 στην ευρωπη ενα της venom motorsport περιπου 340 αλογα ενα της baja περιπου ιδια αλογα ενα ασπρο με 250 αλογα περιπου και δυο με μαμα μοτερ σ3! και ενα μπλε 200 αλογα ολα στην ευρωπη!

Link to comment
Share on other sites

φιλε speedy απ οσο γνωριζω δεν υπαρχει αλλο πρασινο lupo! υπηρχε ενα ασημι που ειταν του σπυρου ενα παιδι επισεις απο θεσσαλονικη που το ετρεχε στα dragster και εγραφε απιστευτους χρονους επι του καιρου του! το μονο που ξερω ειναι πως υπαρχουν αλλα 5 στην ευρωπη ενα της venom motorsport περιπου 340 αλογα ενα της baja περιπου ιδια αλογα ενα ασπρο με 250 αλογα περιπου και δυο με μαμα μοτερ σ3! και ενα μπλε 200 αλογα ολα στην ευρωπη!

συγνώμη :D , σε μπέρδεψα με αυτόν .... havzh7d05z65pz08qp9l_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φιλε τι να πω!!! το αμαξι σου ειναι σουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυπερ <_< . Θα κλαψουνε πολλες μανουλες :D ( εχε μαζι σου κανα τσουβαλι λιπτον <_< γιατι θα χρειαστει <_< ). Και παλι να το χαιρεσαι και να εχεις καλους δρομους.

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Φιλε τι να πω!!! το αμαξι σου ειναι σουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυπερ :thumbsup: . Θα κλαψουνε πολλες μανουλες ;) ( εχε μαζι σου κανα τσουβαλι λιπτον :D γιατι θα χρειαστει ;) ). Και παλι να το χαιρεσαι και να εχεις καλους δρομους.

νασαι καλα φιλε μου..το τσαγακι τσαμπα ειναι!

-------------------------------------------------------------------------------------

Πολύ ωραίο το lupo σου , σε έχω πετύχει στον Κορινό να βάζεις βενζίνη ... δεν ήξερα ότι είσαι του club ... εκτός κι αν δεν είσαι εσύ και υπάρχει κι άλλος κλώνος ....

δεν ξερω αν υπαρχει αλλος κλωνος φιλε μου αλλα....οσοι και να υπαρξουν ακομη σιγουρα θαμαστε πολυ πολυ λιγοι!

--------------------------------------------------------------------------------------

Πω ρε φίλε τι θυρίο είναι αυτό? Μπράβο να το χαίρεσαι.

δεν ειναι θηριο...ειναι θηριακι! γλυκο μικρο και κακο αν χρειαστει...! εχει ομως κ αυτο τα ορια του! δεν ειναι το ποιο αργο..αλλα ουτε και το ποιο γρηγορο! tongue.gif

--------------------------------------------------------------------------------------

Πολυ ωραιο το project σου.

Σιγουρα λογω χαμηλου βαρους θα πηγαινει ασυλληπτα γρηγορα!!!

Αν θελεις κανε την παρουσιαση του αυτοκινητου σου εδω που ειναι το αρχειο των βελτιωμενων αυτοκινητων του club.

σ ευχαριστω πολυ φιλε μου για τα καλα σου λογια! ηδη το εχω παρουσιασει κ εκει..ομως θα συνεχισω να απαντω κ εδω! ναι φιλε εχει τρομερη ροπη! ειδηκα οταν κουμπωσει η τριτη πραγματικα το φοβαμαι! :lol:

---------------------------------------------------------------------------------------

φιλε ευχομαι να ναι παντα γερο.συγχαρητηρια σε ολους οσους ασχοληθηκαν με αυτο το κουκλι!

πραγματικα οταν αρχισαμε τα τηλεφωνα να βρουμε ποιους θα κανουν τι....εμειναν πολλοι καγγελο ακουγωντας τι θελαμε! ομως υπηρχαν και αρκετοι αρωστοι σαν εμας που το τολμησαν και ετσι ηδου το αποτελεσμα!

--------------------------------------------------------------------------------------

Φιλε τι να πω!!! το αμαξι σου ειναι σουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυπερ :thumbsup: . Θα κλαψουνε πολλες μανουλες ;) ( εχε μαζι σου κανα τσουβαλι λιπτον :D γιατι θα χρειαστει ;) ). Και παλι να το χαιρεσαι και να εχεις καλους δρομους.

νασαι καλα φιλε μου...ευχωμαι τα ιδια και για σενα! :lol:

Εγινε συγχωνευση των διαδοχικων δημοσιευσεων.

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

παρακαλω τον admin να κλειδωσει το θεμα αυτο που

δημοσιευσα κατα λαθος σ αυτη την ενοτητα του forum!

εχω προχωρησει τη δημοσιευση στην σωστη ενοτητα!

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.