Jump to content
terlegas

Amarok

Recommended Posts

ΕΧΩ ΤΟ ΑΜΑΡΟΚ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΧΩ ΠΙΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ , ΑΠΛΑ ΑΛΛΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΝΤΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ

Edited by karas
Link to comment
Share on other sites

Λίγο υπομονή για τις φωτό μιας και δεν το έχω παραλάβει ακόμα... Την άλλη εβδομάδα εύχομαι να το έχω. Μέχρι σήμερα όλα στραβά πάνε.

Έχει περάσει ένας μήνας (και πέντε μέρες) και ακόμα είμαι στην αναμονή. Και φανταστείτε ότι το αυτονίκητο ήταν στην Ελλάδα!

Υπομονή πριν σφάξω κανέναν

Καλή Χρονιά και να το χαρείς...

Το παρέλαβες τελικά ???

Απο που το παρήγγειλες??

ΕΧΩ ΤΟ ΑΜΑΡΟΚ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΧΩ ΠΙΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ , ΑΠΛΑ ΑΛΛΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΝΤΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ

Καλή Χρονιά σου φίλε μου και να το χαίρεσε μια ζωή σου εύχομαι.

Μήπως σου "έβγαλε" τίποτα βλάβες?? Γιατί άκουσα για δυό "καπάκια" Κομοτηνή μεριά...

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά σε όλους σας

κλείνω 11 μήνες και 18.000χλμ με την αγάπη μου και το απολαμβάνω. Νομίζω έκανα τη "χρυσή επιλογή" ....για όχημα για όλες τις δουλείες....ταξίδι??? άπαιχτο....με 8,2 έως 12χλμ/ω και 9,2-9,4 για πάνω από 140χαω. Φόρτωμα??? δωσ' του κι άλλο..

Το δέρμα της εταιρείας.......O'CONNELY ΆΠΑΙΧΤΟ και η ραφή του τρομερή....

Το μόνο που με προβλιμάτίζει είναι το σαζμάν......λίγο άγαρμπο και θορυβώδες στις αλλαγές ειδικά στη 2α και 3η και τα φρένα του "σφυρίζουν" λίγο.

Στο σέρβις, εδώ Λαμία, μου είπαν μην ανησυχώ γιατί είναι τα τακάκια...οικολογικά. Εμένα μου τη δίνει όμως.....γιατί που ούτε βγάλανε ένα τροχό να δούνε.....Πάω για Λάρισσα στο επόμενο σέρβις.

Καλή Χρονιά σ ε όλους σας.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα έχεις λίγο σκληρούτσικα τακάκια τα οποία αργούν να ζεσταθούν και φθείρονται σχετικά αργά, εγώ θα έβαζα πιο μαλακά στην θέση σου να έχω και καλύτερο φρενάρισμα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.