Jump to content
Passatoukos

Δοκιμαστικο στα αμορτισερ φρενα λαστιχα...

Recommended Posts

Hello παιδες...ειμαι κλασικος καμμενος passaτακιας.....ειμαι 16 χρονω και απο τα 9 ο μητσος(πατερας μου)εχει passat....απο το πιο χρεπι με και ενα καλο.....σημερα αλλαξαμε αμορτισερ και λαστιχα μην ρωτησετε τι εβαλε το μονο που σκεφτομουν ηταν ποτε θα το βγαλουμε αττικη.....πρεπει να σκασε πολλα ομως....

ηθελε να δει το κρατημα.....αδεια η αττικη οδος και καναμε πειραματα απιστευτο κρατημα...

μπηκε σε στροφη με 150 και δεν καταλαβε χριστο ειχε βεντουζαρει κατω....

μετα ηθελε να μου εξηγηση οτι οταν τρεχεις δεν μπορεις να το σταματησεις ευκολα και μου το απεδειξε

με ειπε να φορεσω ζωνη φορεσε και αυτος ειμαστε με 90 σε μια ερημια στα σπατα και παταει ΤΕΡΜΑ φρενο και οντως δεν σταματησε ευκολα...

αυτο το passat που εχουμε τωρα ειναι μοντελο 2001 οχι πειραγμενο ειναι 135 αλογα 1800cc αλλα παει πολλα....

δειτε καποια σχετικα βιντεο....

video με το passat μολις ξεκινησε απο τα διοδια

video απο το passat 90 χιλιομετρα και τερμα φρενο

video με 150 σχεδον χιλιομετρα σε στροφη

video με 110 σε στροφη....δεν καταλαβε χριστο..

PASSAT ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ.....

Edited by CHRISPASSAT
Link to comment
Share on other sites

Hello παιδες...ειμαι κλασικος καμμενος passaτακιας.....ειμαι 16 χρονω και απο τα 9 ο μητσος(πατερας μου)εχει passat....απο το πιο χρεπι με και ενα καλο.....σημερα αλλαξαμε αμορτισερ και λαστιχα μην ρωτησετε τι εβαλε το μονο που σκεφτομουν ηταν ποτε θα το βγαλουμε αττικη.....πρεπει να σκασε πολλα ομως....

ηθελε να δει το κρατημα.....αδεια η αττικη οδος και καναμε πειραματα απιστευτο κρατημα...

μπηκε σε στροφη με 150 και δεν καταλαβε χριστο ειχε βεντουζαρει κατω....

μετα ηθελε να μου εξηγηση οτι οταν τρεχεις δεν μπορεις να το σταματησεις ευκολα και μου το απεδειξε

με ειπε να φορεσω ζωνη φορεσε και αυτος ειμαστε με 90 σε μια ερημια στα σπατα και παταει ΤΕΡΜΑ φρενο και οντως δεν σταματησε ευκολα...

αυτο το passat που εχουμε τωρα ειναι μοντελο 2001 οχι πειραγμενο ειναι 135 αλογα 1800cc αλλα παει πολλα....

δειτε καποια σχετικα βιντεο....

video με το passat μολις ξεκινησε απο τα διοδια

video απο το passat 90 χιλιομετρα και τερμα φρενο

video με 150 σχεδον χιλιομετρα σε στροφη

video με 110 σε στροφη....δεν καταλαβε χριστο..

PASSAT ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ.....

Βρε καλώς τον βενιαμίν!!!! :) Μπράβο μικρέ!!!Σου εύχομαι λοιπόν μόλις ενηλικιωθείς να αποκτήσεις μια βάρκα σαν και μας. :thumbsup: Νίκο μήπως τελικά πρέπει να κάνουμε και εφηβικό τμήμα στο club????? new_sugkrotima.gif

Link to comment
Share on other sites

Βρε καλώς τον βενιαμίν!!!! :) Μπράβο μικρέ!!!Σου εύχομαι λοιπόν μόλις ενηλικιωθείς να αποκτήσεις μια βάρκα σαν και μας. :D Νίκο μήπως τελικά πρέπει να κάνουμε και εφηβικό τμήμα στο club????? new_sugkrotima.gif

ετσι ειναι αδερφε PASSAT TURBO ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΨΩΜΙ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.