Jump to content
antoniss

τεχνικες επαναφορας βαθουλωματος σε λαμαρινα

Recommended Posts

υπαρχουν φανοποιοι που να εφαρμοζουν αυτες τις τεχνικες? :D

δειτε

και οσο ψαχνεις βρισκεις και αλλα

Υπάρχουν και βέβαια υπάρχουν και τους έχω επισκεφθεί 2-3 φορές.Το αποτέλεσμα από την επισκευή είναι εκπληκτικό. :lol:

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και βέβαια υπάρχουν και τους έχω επισκεφθεί 2-3 φορές.Το αποτέλεσμα από την επισκευή είναι εκπληκτικό. :lol:

Δεν μας λες ρε φιλε κιολας που ειναι, γιατι ειμαστε μερικοι σημαδεμενοι εδω μεσα... :D

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και βέβαια υπάρχουν και τους έχω επισκεφθεί 2-3 φορές.Το αποτέλεσμα από την επισκευή είναι εκπληκτικό. :D

φτου και εβαψα ολοκληρο φτερο...

για πες που και κυριως ΠΟΣΟ ?

Link to comment
Share on other sites

φτου και εβαψα ολοκληρο φτερο...

για πες που και κυριως ΠΟΣΟ ?

Στη θεσ/νικη παιδιά στείλτε μου pm όποιος ενδιαφέρεται. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Στη θεσ/νικη παιδιά στείλτε μου pm όποιος ενδιαφέρεται. :lol:

Γειά σου φίλε μου!!Εγώ ενδιαφέρομαι καθώς μου έγινε ζημιά στο καπό και τον ουρανό!!Αλλά λόγω του ότι είμαι σπουδαστής και δεν έχω την οικονομική δυνατότητα!!Θα μπορούσες να μου πεις περίπου πόσο πάει η επισκευή???Για το καπό μιλάω σε golf 5!Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου φίλε μου!!Εγώ ενδιαφέρομαι καθώς μου έγινε ζημιά στο καπό και τον ουρανό!!Αλλά λόγω του ότι είμαι σπουδαστής και δεν έχω την οικονομική δυνατότητα!!Θα μπορούσες να μου πεις περίπου πόσο πάει η επισκευή???Για το καπό μιλάω σε golf 5!Ευχαριστώ!!!

Γειά σου καταρχάς και από μένα. ;) Σε συζήτηση που έκανα μαζί του όταν τον επισκέφθηκα πριν 1 περίπου χρόνο και μόλις που είχε τελειώσει ένα BMW που είχε πάρα πολλά βαθουλώματα σε καπώ,ουρανό και πορτμπαγκάζ από χαλάζι (νομίζω 180) μου είπε ότι το είχε κοστολογήσει στα 1800 ευρώ.Τώρα τι να σου πω,εμένα για ένα μικρό βαθούλωμα που έπρεπε να βγάλει και το πίσω φανάρι μου είχε πάρει 40 ευρώ.Πρέπει να πας εκεί να δει την έκταση της ζημιάς και να σου πει ο ίδιος. :whistling:

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Στη θεσ/νικη παιδιά στείλτε μου pm όποιος ενδιαφέρεται. :lol:

Εχεις pm...

edit: καλο θα ειναι να υπαρχει ενα θεμα για τετοιου ειδους βαθουλωματα και οχι διασπαρτα σε ολο το forum

φιλικα γιωργος....

Edited by Gpap
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,

ξερετε κάποιον που να κάνει αυτη την δουλειά στην Αθήνα?

Sth leoforo A8hnwn 24 (epektash ths peiraiws) sto peiraia

yparxei to perfect repair. (thl. 210 4121837)

Exoun mia suskeuh me bentouza pou travaei apo e3w to ba8oulwma

kai to fernei sta isia tou.

Emena ena motosako mou eixe kanei ena ba8oulwmataki xamhla sth porta

kai epeidh htan pragmatika mikro de to phra xampari otan tsekarame t ama3i

me apotelesma na th pathsw kai na mh parw stoixeia tou.

Wstoso phga sta paidia kai mou to isiwsan se tetoio ba8mo pou na einai anepais8hta orato

pleon. Eixa thn atuxia na einai panw sto neuro kai de

riskare na kanei kai alles apopeires na isiwsei mh fugei xrwma.

Alla se gnwsto pou eixe mpei sto kentro olh h porta mesa (se mauro leon) tou

thn efere e3w kai de fainetai tpt.

Se mena gia th mikrodouleia mou phre 20 euro (ka8oti de dior8w8hke teleiws, alla

me eswse apo to na skasw 200 gia na 3anavafw th porta gia kati toso mikroe3arxhs)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε κάποιον περιοχή πάτρα, να επαναφέρει βαθουλώματα και χοντρές γραντζουνίες??

Βρήκα στο internet dentmaster.gr που δείχνει κάποιες εικόνες και μάλιστα λέει και για χαλάζι.

εχει ακούσει κάτι κανείς? Ξέρετε κάποιον άλλο?

Link to comment
Share on other sites

Στις 23/6/2009 στις 1:31 μμ, ο καθηγητής είπε:

Στη θεσ/νικη παιδιά στείλτε μου pm όποιος ενδιαφέρεται. :lol:

Ενδιαφέρομαι για την διεύθυνση και τηλεφώνου του ειδικού στην Θεσ/νικη......ποια μέθοδο χρησιμοποιεί ....μήπως είναι ο theopro γνωστός σαν γιακούμπ στην Νέα Ιωνία θεσ/νικης.

Επίσης εάν γνωρίζει κάποιος φίλος ΕΙΔΙΚΟ....... στην επαναφορά βαθουλωμάτων χωρίς βάψιμο, με την μέθοδο P.D.R. στην Πάτρα.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλος ειναι κι ενας στην Κοζανη που ειχα κανει ενος φιλου leon παλαιοτερα. Οποιος θελει μου λεει.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στις 23/6/2009 στις 2:18 μμ, ο αντώνης είπε:

γιατι πμ?

εχει αλλεργια στην διαφημιση ? :lol:

 

Στις 23/6/2009 στις 2:18 μμ, ο αντώνης είπε:

γιατι πμ?

εχει αλλεργια στην διαφημιση ? :lol:

ΕΠΕΙΓΟΝ ...εχει κάποιος την διεύθυνση και τηλέφωνο του ειδικού.......στην επαναφορά βαθουλωμάτων χωρίς βάψιμο στην Θεσ/νικη......μάλλον.. ένα φορτηγό ακούμπησε και έσπρωξε, με τη ρόδα του το παρκαρισμένο , ΑΘΙΚΤΟ και αγρατζούνιστο 10ετίας γκολφάκι μου στην Πάτρα ,στο νεύρο πίσω φτερού κάτω από την τάπα του ρεζερβουάρ ,με αποτέλεσμα ένα μεγάλο βαθούλωμα...Και να φανταστείτε πάντα το έβαζα σε πάρκινγκ...Έχω βρει έναν Ανδρέα στα Ιωάννινα και ένα Φώτη στην Αργυρούπολη ,που χρησιμοποιούν την μέθοδο P.D.R. με εκπληκτικά αποτελέσματα όπως φαινεται από σχετικές φωτογραφίες ξέρει κανείς κάτι η τους έχει επισκεφτεί....Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Για Αθήνα όποιος ενδιαφέρεται.

 

http://fanoexelixis.blogspot.com/

 

 

πάρα πολύ καλός. (Μου εχει κανει και εμένα δουλειά στο παλιό αμάξι)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.