Jump to content
Mist

Τα 6Άρια (Εντυπώσεις Κατόχων Του Golf Vi)

Recommended Posts

Για να δώ πόσοι/πόσες από εμάς είναι κάτοχοι του καινούριου golf ! Εγώ εδώ και έξι μήνες είμαι ένας πανευτυχής κάτοχος ενός VW GOLF TSI 122ps highline και σε λίγες μέρες θα βάλω πρόγραμμα mtm που θα μου ανεβάσει την ιπποδύναμη στα 152 άλογα, το αμάξι είναι πραγματικά φοβερό και κάθε μέρα το χαίρομαι περισσότερο!! 15.780km και συνεχίζω..

Link to comment
Share on other sites

VW GOLF TSI 122ps highline και εγω αλλα το εχω 1 μηνα και εχω 1100 χλμ. Και ενας *μη επιτρεπόμενη λέξη*, με μηχανακι μου εγδαρε λιγο (σαν μισο καπακι απο στυλο) το πισω προφυλακτηρα. Ειναι και μαυρο!!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ή αύριο θα πάω να παραλάβω το Golf μου (160ps)

Εδώ και μία βδομάδα είναι στην αντιπροσωπία και του περνάνε τα accessories (αεροτομή, πεντάλ αλουμινίου και φιλέτα αλουμινίου στις πόρτες).

Το Golf μου είναι χρώμα μπλε περλέ (ειδική παραγγελία tongue.gif ).

Σύντομα θα ανεβάσω photos !!!

:lol::) :) :D :D :wacko:

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Εδω και μια βδομαδα Golf 6 Gti :lol: (Κοκκινο, ηλιοροφη κλπ)

Δεν ειχα προλαβει να το ποσταρω στο topic του gti :)

Να τα χαιρομαστε ολοι παιδια !

Link to comment
Share on other sites

golf tsi 160 silver leaf (χωρίς ηλιοροφή tongue.gif ) ακόμα σε περίοδο στρωσίματος.. ελπίζω να μην μου μείνει όπως του άτυχου φίλου.. :)

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και περίπου δύο μήνες κάτοχος ενός λευκού tsi 160 με ηλιοροφή και άλλα καλούδια...Όλα καλά και όμορφα πλήν του ότι δεν το χορταίνω βενζίνη :) Δεν ξέρω ακόμη αν έπρεπε να περιμένω λίγο ακόμη για να πάρω το GTI,που όπως και να το κάνουμε είναι ο πόθος μου...!

Link to comment
Share on other sites

Golf 6 TSI 160 2 μηνες τωρα 4.300Km ...

-Εχω καποιους τριγμους στο πισω μερος πολυ ελαφρους που ακουσα και σε ενα αλλο 6 σημερα.....

-Περιμενα περισσοτερο γκαζι.....Αλλα μην εχω και παραπονο ...

Edited by thanos katsas
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγλω είμαι κάτοχος του golf 6 sti 122 dsg candy white εδώ και περίπου μια βδομάδα και είμαι απόλυτα ικονοποιημένος!! Σήμερα έφτασα και τα 1500χλμ και θα αρχίσω να το τρέχω σοβαρά αν και μέχρι τώρα που ήμουν στο στώσιμο δεν είχα παράπονο από τα γκάζια του... Το dsg θεικό και γενικά το αμάξι τα σπάει...

Καλά και ασφαλη χλμ μας εύχομαι...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ Golf VI 122ps candy white με ηλιοροφή. Σε 5 ημέρες κλέινω 2 μήνες με 3.300χλμ,. :) .

Τα 200 πάντως τα πιάνει άνετα!!! :D

Απλά τέλειο!!!!!!!!!! :o

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κάτοχος 122 highiline.Καλό είναι αν εξαιρέσεις το παράθυρο του συνοδηγού που έπεσε μια φορά και τώρα όταν κλείνει κάνει ένα μεταλλικό θόρυβο(ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ????)καλό είναι άνετο και οικονομικό

Link to comment
Share on other sites

γεια σας.κεγω ευτηχης κατοχος 6αριου με 160 αλογα.τελειο αν εξαιρεσεις οτι απο την αντιπροσωπεια που περασαν το συναγερμο πρεπει να τους επεσε βιδα μεσα στο μπροστινο αεραγωγο κ ακου γεται η βιδα.επισης πρεπει να χρειαζεται ευθυγραμιση φευγει εντονα δεξια.καταταλλα τελειο

Link to comment
Share on other sites

γεια σας.κεγω ευτηχης κατοχος 6αριου με 160 αλογα.τελειο αν εξαιρεσεις οτι απο την αντιπροσωπεια που περασαν το συναγερμο πρεπει να τους επεσε βιδα μεσα στο μπροστινο αεραγωγο κ ακου γεται η βιδα.επισης πρεπει να χρειαζεται ευθυγραμιση φευγει εντονα δεξια.καταταλλα τελειο

καινουριο αμάξι και φευγει; μήπως το κανιβάλισες σε καμιά λακούβα; πήγενέ το στην αντιπροσωπεία να στο τσεκάρει για καλό και για κακό...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα & από εμένα!

Golf TSI 160HP μαύρο μεταλλικό, 5πορτο με ηλιοροφή.

Γνωριμία : 27/4/2009.

Γάμος : 30/5/2009.

Στην μεταξύ μας σχέση μέχρι στιγμής περνάμε τρέλλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το αυτοκίνητο είναι αρκετά ποιοτικό - στιβαρό - γρήγορο!

Το προηγούμενο Σαββατοκύριακο έκανα το 1ο ταξίδι & ήταν άψογο. Μέχρι στιγμής έχω 1.500χλμ περίπου.

Link to comment
Share on other sites

φιλε acegrc μακαρι να τοχα κανιβαλισει οπως λες τηα ελεγα εγω την εκανα τη βλακεια.δυστηχως μολις το πηρα απο την αντιπροσωπεια το παρατηρησα.μου πε ο πωλητης να τσεκαρω τα λαστιχα τις πιεσεις αλλιως ευθυγραμιση.μακαρι μονο αυτα ναναι τα προβληματακια.

Link to comment
Share on other sites

golf tsi 160 ps

sport μπακετο vancouver

rcd 510

park pilot

black perla 2πορτο

ηλιοροφη

το εχω 1 μηνα εχω κανει 1500χλμ με ενα ταξιδη και το αμαξι δεν ειναι απλως καλο .ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΑΜΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΡΝΕΙ.και οσα δεν φτανει στις ευθειες τα καταπινει στισ στροφες

Link to comment
Share on other sites

2 μήνες 2500χλμ από τα οποία 1000 στην Εγνατία

Μέση κατανάλωση 7,8 για διαδρομή στην ΕΟ με 140 (~2900στροφές με 7η) και απλή αμόλυβδη.

Τελική κοντερίσια 220 και όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.