Jump to content
Mist

Τα 6Άρια (Εντυπώσεις Κατόχων Του Golf Vi)

Recommended Posts

Στελάρα φοβερό το golfaki σου η ζαντούλα με την αεροτομή και το φιμέ το κάνουν κουκλί! Καλορίζικο και καλοτάξιδο :lol:

Link to comment
Share on other sites

Στελάρα φοβερό το golfaki σου η ζαντούλα με την αεροτομή και το φιμέ το κάνουν κουκλί! Καλορίζικο και καλοτάξιδο :)

eyxaristo para polli. episis kai gia to diko sou.

na eimaste kala kai na kanoume asfali xiliometra me tis golfares mas.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Guest basilis81

σαν πολλα μου φαινονται τα 0,9 lt hmmm.gif Τοσο εχω εγω με A/C ανοικτο,στο 122αρι ομως οχι 160.Κανονικα παιζει στο 0,4-0,5.

Link to comment
Share on other sites

GOLF 122 TSI HIGHLINE ΜΑΥΡΟ ENNOEITAI ME RCD 510! ΑΙΣΘΗΤΗΡΕΣ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ESP.EXV KANEI 7000KM KAI ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΙΑΣΕΙ ΤΕΛΙΚΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΑΛΛΑ ΩΣ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΤΗΣΕΙ 200 ΜΕ 6 ΣΤΙΣ 3100 ΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΕΥΘΕΙΑ...

Link to comment
Share on other sites

Καλοταξιδο.Στις 3100 βεβαια αποκλειεται να ειδες 200.Τα 160 με εκτη τα εχει καπου στις 3400

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ. ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ. ΑΚΥΡΟ ΑΚΥΡΟ! ΣΤΙΣ 4100

ΣΤΡΟΦΕΣ ΕΙΔΑ 200ΚΜ. ΠΑΝΤΩΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΕΛΙΚΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΙΑΣΕΙ ΑΚΟΜΗ ΕΧΟΥΝ ΦΟΒΕΡΗ ΡΟΠΗ ΑΠΟ ΤΙΣ 2000 ΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ.

Link to comment
Share on other sites

Στέλιο το δικό σου το έχω είδη wallpaper στον υπολογιστή , γιατι το δικό μου δεν πρόλαβα να το βγάλω φωτο ακόμα γιατι ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ... :lol: :lol: :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Στέλιο το δικό σου το έχω είδη wallpaper στον υπολογιστή , γιατι το δικό μου δεν πρόλαβα να το βγάλω φωτο ακόμα γιατι ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ... :lol: :lol: :( :( :(

to diko mou ??? B) B) B) B) B) B)

ypomoni tha erthei...

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

to diko mou ??? :) :) B) B) B) B)

ypomoni tha erthei...

ναι το δικό σου αυτη η φώτο απο εμπρός χαμηλά , δίνει ρέστα

μαρέσει και η ζάντα αλλά δεν ξέρω το λάστιχο αν είναι υπερβολικά μικρό, άσε που πέρνει ύψος το αμάξι όπως τα υπολόγισα εχτές με 225/45/18

Link to comment
Share on other sites

ναι το δικό σου αυτη η φώτο απο εμπρός χαμηλά , δίνει ρέστα

μαρέσει και η ζάντα αλλά δεν ξέρω το λάστιχο αν είναι υπερβολικά μικρό, άσε που πέρνει ύψος το αμάξι όπως τα υπολόγισα εχτές με 225/45/18

to lastixo einai mia xara. megalo einai se ypsos. den nomizo na pernei ypsos kai an pernei tha einai apiroelaxisto.

Link to comment
Share on other sites

to lastixo einai mia xara. megalo einai se ypsos. den nomizo na pernei ypsos kai an pernei tha einai apiroelaxisto.

κ όμς κοντά 1.5cm παίρνει ,κτύπαει καθόλου σε λακούβες, αλλά εσύ έχεις κ την ρυθμιζόμενη αναρτήση ε?

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι υπαρχει βελτιωση στη ποιοτητα εσωτερικου αλλα...δυστηχως μεχρι εκει .Το κιβωτιο το ιδιο χαλια..παλι ... κριμα για ενα τοσο ακριβο αυτοκινητο

Link to comment
Share on other sites

κ όμς κοντά 1.5cm παίρνει ,κτύπαει καθόλου σε λακούβες, αλλά εσύ έχεις κ την ρυθμιζόμενη αναρτήση ε?

mpa den briskei me tipota. exo exo kai tin reithmizomeni(dcc) kai tin sport anartisi(xamilomeni kata 1,5cm).

opote den kerdise se ypsos to amaksi katholou. :lol: :lol: :lol: :lol: :D:D

Link to comment
Share on other sites

mpa den briskei me tipota. exo exo kai tin reithmizomeni(dcc) kai tin sport anartisi(xamilomeni kata 1,5cm).

opote den kerdise se ypsos to amaksi katholou. <_<:lol:;):lol:B)B)

Επειδή έχω παραγγείλει κ εγώ της ρυθμιζόμενες και διαβάζω διάφορα,

βλέπεις/νιώθεις διαφορά στα 3 Modi που έχει?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα. και εγω πριν 3 μηνες εγινα ευτυχης κατοχος του gti mk6 και ομολογω να πω πως ειμαι απολυτα ικανοποιημενος ( λευκο με μαυρο δερμα, dsg , ηλιοροφη, ηλεκτρονικα ρυθμιζομενη αναρτηση, rcd 510). τον τελευταιο καιρο σκεφτομαι και το ενδεχομενο να βαλω κανενα stage 1 προγραμμα. αλλα δεν το εχω ψαξει. εχει κανεις καμια χρησιμη πληροφορια

Edited by iliask
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα. και εγω πριν 3 μηνες εγινα ευτυχης κατοχος του gti mk6 και ομολογω να πω πως ειναι πανεμορφο και εξαιρετικο οδηγικα. ( λευκο με μαυρο δερμα, dsg , ηλιοροφη, ηλεκτρονικα ρυθμιζομενη αναρτηση, rcd 510). τον τελευταιο καιρο σκεφτομαι και το ενδεχομενο να βαλω κανενα stage 1 προγραμμα. αλλα δεν το εχω ψαξει. εχει κανεις καμια χρησιμη πληροφορια

Ολόκληρη ψηφοφορία και καταγραφή προγραμμάτων έχουμε φίλε μου! (από 114 συμφορουμίστες μέχρι τώρα) :

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=32685&pid=350204&st=100entry350204

Μπορείς επίσης να διαβάσεις τα topic :

"Έφτασαν τα 200αρια" (είναι όμως και λίγο νουβέλα το topic με κατά τόπους πολύ σοφές κουβέντες).

"Τιμές προγραμμάτων για TSI".

Edited by J.P.
Link to comment
Share on other sites

Ολόκληρη ψηφοφορία και καταγραφή προγραμμάτων έχουμε φίλε μου! (από 114 συμφορουμίστες μέχρι τώρα) :

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=32685&pid=350204&st=100entry350204

Μπορείς επίσης να διαβάσεις τα topic :

"Έφτασαν τα 200αρια" (είναι όμως και λίγο νουβέλα το topic με κατά τόπους πολύ σοφές κουβέντες).

"Τιμές προγραμμάτων για TSI".

ευχαριστω .δεν κοιταξα παραπανω στο forum να σου πω την αληθεια φιλε μου γιατι δεν ασχολουμαι και πολυ και δεν γνωριζω. Χθες αρχισα να ψαχνομαι..... γιαυτο και η λαθος ερωτηση! Κατι τελευταιο για να μην το ψαξω αφου οποως σου ειπα δεν γνωριζω καλα τον τροπο, σχετικα με προγραμμα αναβαθμισης τι ισχυει με την ασφαλεια του αυτοκινητου?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.