Jump to content
Mist

Τα 6Άρια (Εντυπώσεις Κατόχων Του Golf Vi)

Recommended Posts

Paidia kalispera kai apo mena!!exw golf vi 1.4 122 ps dsg 7!!!!gamaei kai dernei to ergaleio!!!thelw na tou kanw aanavathmisi sta 160 ps!!simferei?tha iparxoun meionektimata sth katanalwsh h kapou allou?kserete kostos? efxaristw polu!!!!

155 άλογα θα πάει περίπου. Αύξηση κατανάλωσης ειδικά όταν το πατάς. Πρόορη φθορά και μεγαλύτερη καταπόνηση της τουρμπίνας και της μηχανής.

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Παίδες...πλοηγός και αισθητήρες παρκαρισμάτος μπορούν να μπούνε και μετά την αγορά...έτσι δεν είναι(για τον πλοηγό είμαι 99,9% σίγουρος);

Αν έχεις βάλει το RCD510 χωρίς πλοήγηση και θες να την βάλεις μετά δεν αξίζει γιατί είναι πολύ ακριβός ο αντάπτορας έτσι μου είπαν σε ένα κατάστημα που ρώτησα . Συμφέρει μου είπαν να βάλω aftermarket με 1.200 ευρώ οθόνη , πλοήγηση ,tv,dvd.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το έχω παραγγείλει με το rcd510.

Όταν λές ακριβός...δλδ...για τι κόστος μιλάμε;

Για να καταλαβω...Το εχεις παραγγειλει με Rcd 510 και το αμαξι δεν το εχεις παραλαβει ακομη? Μπορεις να τους πεις να σου βαλουν το rns 510 ακομη και τωρα, οταν το αυτοκινητο ερθει στην ελλαδα.Ο φιλος μου το Rcd 510 του το βαλαν εδω στην ελλαδα πριν παραλαβει το αμαξι. Παρε ενα τηλ στην αντιπροσωπεια να ρωτησεις.

Απλα ειναι λιγο ακριβο απο οτι θυμαμαι και δεν ξερω αν αξιζει τα λεφτα του...... :p

Edited by SPYROS81
Link to comment
Share on other sites

Απλά μου είχανε πει...ότι δεν αξίζει ο "εργοστασιακός" πλοηγός...γτ δεν είναι πλήρως χαρτογραφημένοι οι χάρτες της ελλάδος και θα έχει προβλήματα...οπότε βάλε το rcd510 να γεμίσει το ταμπλό και αργότερα ο πλοηγός...

Link to comment
Share on other sites

Ναι το έχω παραγγείλει με το rcd510.

Όταν λές ακριβός...δλδ...για τι κόστος μιλάμε;

Δεν μου είχαν πει ακριβός τιμή απλά μου είπαν ότι είναι ακριβός και δεν συμφέρει. Και ότι με 1.200 ευρώ βάζεις ολοκληρωμένο σύστημα της kenwood με gps,tv,dvd .

Link to comment
Share on other sites

Μετά από πολύ αναμονή παρέλαβα χθες το νέο και πρώτο μου golf 6 rline!! Οπότε και επίσημα πλέον καλώς σας βρήκα!!

Περιμένουμε φωτό, καλοτάξιδος και απροβλημάτιστα χλμ.

Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε φωτό, καλοτάξιδος και απροβλημάτιστα χλμ.

ευχαριστώ πολύ Πανο να είσαι καλά!!! Σαν πρώτη εντύπωση πάντως....τα σπάει!!! Θα ανεβασω φωτό μέσα στις επομενες μέρες γιατί αν έχω καταλάβει καλά είμαι απ τους λίγους με πακέτο rline plus και πιστεύω ότι τελικά άξιζε το 1000ρικο!!

Link to comment
Share on other sites

καλοταξιδο φιλε!!! τι χρωμα το πηρες το r-line? ;)

ευχαριστώ πολύ Πανο να είσαι καλά!!! Σαν πρώτη εντύπωση πάντως....τα σπάει!!! Θα ανεβασω φωτό μέσα στις επομενες μέρες γιατί αν έχω καταλάβει καλά είμαι απ τους λίγους με πακέτο rline plus και πιστεύω ότι τελικά άξιζε το 1000ρικο!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είμαι καινούριο μέλος στην παρέας σας καθώς πριν λίγο καιρό σας βρήκα. Είμαι και γω κάτοχος ενός golf 6 160ps comfortile (μαύρο για να το παίζω και κακος :wink: ) και ειμαι υπερευχαριστημένος μέχρι στιγμής.

Καλώς σας βρήκα :)

Edited by demerlad
Link to comment
Share on other sites

αστα Στέλιο προσπαθώ να βάλω φωτό απ το δικό μου αλλά τπτ! Είμαι λίγο άσχετος!

Δοκίμασε να την ανεβάσεις εδώ και βάλε το link.

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικα σέ όλους τους νέους κατόχους τα 6άρια!!

Για φωτογραφίες κάνετε καταχώρηση της φωτογραφίας σας σε ένα site με εγγραφή και δημιουργία λογαριασμού ή σε ένα free όπως το παρακάτω :

http://img98.net/index.php?&showlinks=1&viewmode=1&upload_session=02d0932f7313

Στην συνέχεια copy / paste το link της φωτογραφίας στο 11ο (από αριστερά) εικονίδιο της 2ης σειράς εργαλείων στην δημιουργία Post.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους ! Μετά από 2 χρόνια συμβίωσης με το Golf GTI VI, την προηγούμενη Τετάρτη παρέλαβα ένα Golf 1,2 TSI 105 HP Bluemotion ! Τώρα πλέον έχουμε 2 γκολφάκια στο γκαράζ ! Ένα για τα γκάζια του και ένα για την οικονομία του !!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μέχρι και σήμερα έχω κάνει 1700 χιλιόμετρα και έχω μέση κατανάλωση 7,3 λίτρα στα 100 περίπου για όλα αυτά τα χιλίομετρα. Είναι πολύ καλή τιμή και πιστεύω μπορεί να κατέβει ακόμα !!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.