Jump to content
professor

H κόρνα μου κάνει κόλπα

Recommended Posts

Σήμερα που χρειάστηκε να πατήσω κόρνα παρατήρησα το εξής:όταν πατάω μια φορά λειτουργεί κανονικά,αν όμως πατήσω απανωτά και δεύτερη τότε ακούγεται σαν βραχνιασμένη αγελάδα :lol: .Λέτε να θέλει Ω.Ρ.Λ?Μήπως παίζει κάτι με την γρίππη των χοίρων? <_<

Link to comment
Share on other sites

ακούγεται σαν βραχνιασμένη αγελάδα :lol: .Λέτε να θέλει Ω.Ρ.Λ?Μήπως παίζει κάτι με την γρίππη των χοίρων? :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πρώην ταρίφα, σε πήρε χαμπάρι και το αμάξι!!! ;) Μάλλον κατάλαβε ότι την δουλεύεις πολύ την κόρνα και πλέον σου δίνει το δικαίωμα μόνο για μία φορά! B) Μετά την 2η γίνεσαι ενοχλητικός!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Κανει καπως σαν νεκρη κορνα νταλικας ε?χαχα

Εχει καει βασικα και λειτουργει προφανως η εφεδρικη.

Κοστος εργοστασιακης αν θυμαμαι καλα κοντα στα ¤180 ενω η μη εργοστασιακη εχει κανα ¤60

Link to comment
Share on other sites

Κανει καπως σαν νεκρη κορνα νταλικας ε?χαχα

Εχει καει βασικα και λειτουργει προφανως η εφεδρικη.

Κοστος εργοστασιακης αν θυμαμαι καλα κοντα στα ¤180 ενω η μη εργοστασιακη εχει κανα ¤60

Κάηκα Κωνσταντίνε,μη μου λες τέτοια. <_< Και ΄γω έλεγα πως θα την βγάλω καθαρή με καμμιά Lysopaine. tongue.gif Όλα τώρα που τελείωσε η εγγύηση βγαίνουν. :lol:rocket.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε Γιωργο σε κανενα γαμο πήγες?? :lol::lol::lol::lol:tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Όχι ρε Πάνο.Μια γυναίκα φταίει. new_grrrr.gif Είχε διπλοπαρκάρει και δεν μπορούσα να περάσω. :lol: Και 'άδειασα" όλη την κόρνα μου πάνω της. ;) Τώρα σκέφτηκα να κάνω το παλιό καλό ταξιτζίδικο κόλπο:Θα ενώσω την κόρνα με τους προβολείς οπότε με μια κίνηση θα στέλνω ηχητική και φωτιστική μούτζα. upyours.gif Καλό τι λες? knife.gif

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε Πάνο.Μια γυναίκα φταίει. new_grrrr.gif Είχε διπλοπαρκάρει και δεν μπορούσα να περάσω. :D Και 'άδειασα" όλη την κόρνα μου πάνω της. :) Τώρα σκέφτηκα να κάνω το παλιό καλό ταξιτζίδικο κόλπο:Θα ενώσω την κόρνα με τους προβολείς οπότε με μια κίνηση θα στέλνω ηχητική και φωτιστική μούτζα. upyours.gif Καλό τι λες? knife.gif

ΚΑΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΖΩΓΡΑΦΙΖΕΙΣ......!!!!!!!!!!!! :D:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε Πάνο.Μια γυναίκα φταίει. new_grrrr.gif Είχε διπλοπαρκάρει και δεν μπορούσα να περάσω. :o Και 'άδειασα" όλη την κόρνα μου πάνω της. ;) Τώρα σκέφτηκα να κάνω το παλιό καλό ταξιτζίδικο κόλπο:Θα ενώσω την κόρνα με τους προβολείς οπότε με μια κίνηση θα στέλνω ηχητική και φωτιστική μούτζα. upyours.gif Καλό τι λες? knife.gif

:D :D Η μουτζα και τα μπινελικια ειναι πιο ανεξοδα!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Μιας και γύρισα από τις διακοπές είπα να ασχοληθώ με το πρόβλημα της κόρνας μου και διαπίστωσα τα εξής:Το passat εφοδιάζεται με 2 κόρνες.Η μία είναι αριστερά (τενόρος) και η άλλη δεξιά (μπάσα).Σε μένα παρέδωσε το πνεύμα η δεξιά.Την παρήγγειλα σήμερα και την Δευτέρα που θα έρθει θα την εγκαταστήσω.Κόστος 45 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και γύρισα από τις διακοπές είπα να ασχοληθώ με το πρόβλημα της κόρνας μου και διαπίστωσα τα εξής:Το passat εφοδιάζεται με 2 κόρνες.Η μία είναι αριστερά (τενόρος) και η άλλη δεξιά (μπάσα).Σε μένα παρέδωσε το πνεύμα η δεξιά.Την παρήγγειλα σήμερα και την Δευτέρα που θα έρθει θα την εγκαταστήσω.Κόστος 45 ευρώ.

Aπό που την παράγγειλες;

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο βάλε μια τέτοια δεν χαλάει ποτέ :lol: :lol: :lol:

horn.jpg

όλα τα λευτά να βάλω και εγώ μία τέτια στο polo :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο βάλε μια τέτοια δεν χαλάει ποτέ :lol::lol::lol:

horn.jpg

Σίγουρα την επόμενη φορά δεν το γλυτώνω το κλάξον. :lol: Χτές το έκανα πραγματική βάρκα το αυτοκίνητο.Κατά την απρόσμενη καταιγίδα χτες το απόγευμα βρέθηκα σε μια κάθοδο με 40-50 εκατοστά ύψος νερού. :lol: Περιττό να σας πω ότι κολυμπούσα κυριολεκτικά. :lol: Είχα και έναν π@π@ρα μπροστά που περίμενε υπομονετικά να ανάψει το πράσινο για να περάσει την διασταύρωση... ενώ το πίσω μέρος του αυτοκινήτου πήγαινε δεξιά αριστερά από τον κυματισμό των νερών.Πατημένος φουλ γκάζι για να μην μου σβήσει ο κινητήρας αφού η εξάτμισή μου είχε γίνει προπέλα και φουλ κόρνα μπας και ξυπνήσει ο μπροστινός ξαφνικά πάλι τα ίδια... :lol: Η κόρνα είχε πάρει νερό και έβγαζε αντί για ήχο μπουρμπουλήθρες. tongue.gif Όταν έφτασα στο σπίτι διαπίστωσα ότι τα προβολάκια μου ήταν στο ήμισυ γεμάτα νερό με λάσπη. :lol: Σαν γυάλες είχαν γίνει!!! :lol: Μόνο τα χρυσόψαρα έλειπαν knife.gif και η κόρνα το βραχνά της πάλι.Αφού άφησα ένα μισάωρο τον κινητήρα να δουλεύει στον ρελαντί για να στεγνώσουν οι κόρνες σήμερα το πρωί έβγαλα τα προβολάκια τα έπλυνα τα στέγνωσα-μόνο πιστολάκι που δεν τα έκανα-και όλως παραδόξως η κόρνα δούλεψε προς το παρόν κανονικά.Έλεος ρε παιδιά πιο χαμηλά δεν μπορούσε να βάλει ο Γερμανός τις κόρνες!!!!!Ευτυχώς που πήρα την γνήσια και την καλύπτει η εγγύηση γιατί βλέπω να το είπε το ποίημα κι αυτή. worthy.gif Είδωμεν....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.