Jump to content
MmaannoosS

Κλειδί

Recommended Posts

Μπορεί να είναι λίγο άσχετο(έως πολύ) με την εσωτερική εμφάνιση αλλά που αλλού να μπει??

Μπορούμε να κάνουμε την μόντα με το κλειδί όπως το καινούριο Golf ή TT κτλ..

Σε μια διαφήμιση του πόλο τέτοιο κλειδί είχε μέσα..

Και αν γίνεται που το κάνουμε και πόσο περίπου κοστίζει??(αν ξέρει κανείς)

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα γίνεται. Πας σε μια αντιπροσωπεία παραγγέλνεις καινούργιο κλειδι/α (χρειάζεται ταυτότητα + άδεια αυτοκινήτου) και τους λές θέλω το κλειδί με τα κουμπάκια του συναγερμού επάνω. Δεν ξέρω πόσο μπορεί να στοιχίζει :)

Link to comment
Share on other sites

αντε και το πηρες ομως το κλειδι.

ο συναγερμος?

:blush:

Αν ειναι ο εργοστασιακος δεν εχεις προβλημα. Πατωντας το κουμπι που ξεκλειδωνουν οι πορτες, αφοπλιζεται και ο συναγερμος. :)

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι ο εργοστασιακος δεν εχεις προβλημα. Πατωντας το κουμπι που ξεκλειδωνουν οι πορτες, αφοπλιζεται και ο συναγερμος.  :D

δεν παει πακετο με το κλειδι απο την αρχικη αγορα του αυτ/του?

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα με το κλειδι το εψαχνα συνεχως απο τοτε που πηρα το πολο μου.Αν ο εγκεφαλος μπορει να δεχτει το καινουριο κλειδι και τον τηλεχειρισμο τοτε γινεται με καμια 200αρα ευρω..

Link to comment
Share on other sites

Το κλασσικο αιωνιο προβλημα, και κλασσικα κανεις δεν μπορει να δωσει μια ολοκληρωμενη και σιγουρη απαντηση. Αρα βαδιζουμε με το οτι δεν γινεται. Right...? :D :D

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι ημουν παζαροπουλο και μου ειπε οτι θα το ψαξει μεχρι αηδιας ο τεχνικος συμβουλος και θα μου πει την επομενη εβδομαδα..

......Αντε να δουμε........

Ψαχτειτε! Ψαχτειτε!

Link to comment
Share on other sites

Ε Π Ι Τ Ε Λ Ο Υ Σ.Σημερα που ημουν παλι παζαροπουλο(ως τακτικος πελατης που εχω καταντησει πλεον) μου ειπε πως βρηκε τον ηλεκτρολογο που εχει ηδη κατασκευασει κλειδι πτυσομενο για 9Ν.Ειναι ενας ηλεκτρολογος που δουλευει σε καποιο συνεργειο του παζαροπουλου στην αθηνα.Θα του μιλησει αυτες τις μερες και θα ξερουμε τα νεοτερα..

Link to comment
Share on other sites

Ε Π Ι Τ Ε Λ Ο Υ Σ.Σημερα που ημουν παλι παζαροπουλο(ως τακτικος πελατης που εχω καταντησει πλεον) μου ειπε πως βρηκε τον ηλεκτρολογο που εχει ηδη κατασκευασει κλειδι πτυσομενο για 9Ν.Ειναι ενας ηλεκτρολογος που δουλευει σε καποιο συνεργειο του παζαροπουλου στην αθηνα.Θα του μιλησει αυτες τις μερες και θα ξερουμε τα νεοτερα..

Και οχι δεν γινεται, και με τιποτα, και δεν υπαρχει περιπτωση...Ρε αντε κατσετε κατω, χτυπηστε τον απ' αυτο σας, και αν συνεργαστειτε, θα μαθετε κιολας πραγματα απο τους κατοχους, που ψαχνονται, και γνωριζουν αρκετα παραπανω.

Οπως και εμενα για cruise control, μου ειπαν ενα ξερο οχι, και ο Μανδυλλας στη θεσσαλονικη, βαζει ηδη σε 5αρια. Γιατι ειπαμε να λεμε τα κακα, αλλα να λεμε και τα καλα... :)

Link to comment
Share on other sites

Οπως και εμενα για cruise control, μου ειπαν ενα ξερο οχι, και ο Μανδυλλας στη θεσσαλονικη, βαζει ηδη σε 5αρια. Γιατι ειπαμε να λεμε τα κακα, αλλα να λεμε και τα καλα... :)

Ο γνωστος ''κακος'' Μανδυλας που σε τυρρανησε με το τιμονι σου? :excl:tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ο γνωστος ''κακος'' Μανδυλας που σε τυρρανησε με το τιμονι σου? :whistling:  tongue.gif

Ω ναι Νικολακη...Εκει θα πρεπει να παω, καθοτι οι εδω κυριοι Αθηνα, δεν αναλαμβανουν, και φοβουνται...Δηλαδη ρε παιδια, ετσι θα πρεπει να γινεται...?

Να ξετρυπωνουμε τις αντιπροσωπειες που μπορουν να αναλαβουν κατι...?

Ομοιως και με το κλειδι που θελει ο Γιωργος...Ε ημαρτον δηλαδη...Ειναι να τρελαινεσαι... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι Μιχαλη μου. Και το προβλημα γαμωτο ειναι πως οτι και να θες να κανεις, πρεπει να πας το αμαξι εκει. dead.gif;)

Link to comment
Share on other sites

Ειχαμε κανενα νεο??

????????

Είδα κάτι τέτοιο

http://cgi.ebay.co.uk/Funkfernbedienung-VW...1QQcmdZViewItem

στο ebay...κάνει??

Ε Π Ι Τ Ε Λ Ο Υ Σ.Σημερα που ημουν παλι παζαροπουλο(ως τακτικος πελατης που εχω καταντησει πλεον) μου ειπε πως βρηκε τον ηλεκτρολογο που εχει ηδη κατασκευασει κλειδι πτυσομενο για 9Ν.Ειναι ενας ηλεκτρολογος που δουλευει σε καποιο συνεργειο του παζαροπουλου στην αθηνα.Θα του μιλησει αυτες τις μερες και θα ξερουμε τα νεοτερα..

Ειχες κανενα νεο??

Edited by Polakias
Link to comment
Share on other sites

το κλειδί αυτό στο οποί θα γίνει η μοντίφα που το βρίσκουμε?

εψαξα χτες στο ebay και ολα τα κλειδια ειχαν 2 κουμπια.εγω εχω συναγρμο μπορω να ρυθμισω τα 2 αυτα κουμπιά να αντιστοιχουν σε αυτά του συναγερμου?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.