Jump to content
diver-gr

Πρόταση για καλύτερες τιμές

Recommended Posts

Και μονο τα καυσιμα για να πας σε ενα πρατηριο κι αν δενειναι κοντα σου δεν συμφαιρει...

Link to comment
Share on other sites

Αν ηταν ετσι και ηταν και συμφερον...νομιζετε ολοι οι ταριφες και σια τοσα συνδικατα θα δεν θα χανε ενα δικο τους? και μην πειτε οτι εχουν διοτι αυτα ειναι μουφες πλεον!!

Αυτό που λές είναι αλήθεια οι ταξιτζίδες και οι αυτοκινητιστές (φορτιγατζίδες) δεν έχουν έκπτωση στα βενζινάδικα. Το ξέρω από πρώτο χέρι. Έχω πολλούς γνωστούς σε αυτά τα επαγέλαματα που τους συμβουλεύομαι για την ποιότητα των καυσίμων στα βενζινάδικα. Μου έχουνε πει όλοι οτι δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Το έχω συζητήσει και εγω με αρκετούς βενζινοπώλες γιατί με τα χιλιόμετρα που κάνω θα με συνεφερε πολύ μια έκπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Και μονο τα καυσιμα για να πας σε ενα πρατηριο κι αν δενειναι κοντα σου δεν συμφαιρει...

den ginete na kanis simfonia se benzinadika tis gitonias

ala sigura se megala ke se kendrika simia

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λές είναι αλήθεια οι ταξιτζίδες και οι αυτοκινητιστές (φορτιγατζίδες) δεν έχουν έκπτωση στα βενζινάδικα. Το ξέρω από πρώτο χέρι. Έχω πολλούς γνωστούς σε αυτά τα επαγέλαματα που τους συμβουλεύομαι για την ποιότητα των καυσίμων στα βενζινάδικα. Μου έχουνε πει όλοι οτι δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Το έχω συζητήσει και εγω με αρκετούς βενζινοπώλες γιατί με τα χιλιόμετρα που κάνω θα με συνεφερε πολύ μια έκπτωση.

ego den xero na su apadiso gia tarifes ke fortiga ala mono gia tin dikiamu eteria pu exis 150 thorakismena ke ola bazune apo mia bp stin lenorman me arketi diafora stin timi

Link to comment
Share on other sites

Και εμεις καθε μερα παμε στο βενζιναδικο που συνεργαζομαστε ολα τα αυτοκινητα των πελατων για πλυσιμο ή για βενζινη. Εννοειται οτι παμε και τα προσωπικα μας εκει. Στο πλυσιμο εχει γινει ειδικη συμφωνια και για τον πελατων και για τα δικα μας. Στην βενζινη ομως ουτε cent παρακατω. Μονο πιστωση γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι ομως για 2 λιτρα να κανουμε 30 χιλιομετρα να βαλουμε βενζινη δεν αξιζει πιστευω

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι ομως για 2 λιτρα να κανουμε 30 χιλιομετρα να βαλουμε βενζινη δεν αξιζει πιστευω

as kataferi to club na pari kaliteres times ke blepume meta

ime siguros oti tha to labi ipospin to thema apostaseon

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.