Jump to content
diver-gr

Πρόταση για καλύτερες τιμές

Recommended Posts

EGO PROTINO TO PROIDRIO MAS NA PAI SE KAPIA BENZINADIKA STIN ATTIKI

KE NA PROSPATHISI NA PETIXI KALITERES TIMES GIA TA MELI TU CLUB TOSO STO PLISIMO KE STIN BENZINI PANDA EXUNE PERITHORIO I BENZINADES. TULAXISTON I ETERIA PU ERZAZOME EXI KATI MIA TETIA SIMFONIA

Edited by Drago
Link to comment
Share on other sites

Φίλε diver-gr έχεις απόλυτο δίκιο σε όσον αφορά οτι οι βενζινοπώλες έχουν περιθώριο να κατεβάσουν το κέρφος τους σε οτι αφορά τα καύσιμα και το πληντύριο αλλά έχω γνωστό ο οποίος καταναλώνει 3.000 ¤ τον χρόνο για καύσιμα ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ και δεν του κάνουν καλύτερη τιμή στα καύσιμα και θα κάνουν έκπτωση στο club μας. Δεν θεωρώ οτι είναι εφικτό κάτι τέτοιο μην σου πω ακατόρθωτο και σε απογοητεύσω. Ας το προσπαθήσουνε γιατι μπορεί να κάνω και λάθος. Επίσης πρέπει να λάβουμε υπόψη οτι πρέπει να βρεθεί ένα πρατήριο το οποίο να βολεύει όλους μας (από πλευράς αποστάσεως - ποιότητας κτλ) και αυτό πάλι είναι αρκετά δύσκολο αν λάβει κανείς υπόψην του οτι τα μέλη του VW Club μένουν σε πολλές περιοχές της Αθήνας (Μιλάω για τους Αθηναίους που είναι και η πλεψηφία των μελών).

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

Φίλε diver-gr έχεις απόλυτο δίκιο σε όσον αφορά οτι οι βενζινοπώλες έχουν περιθώριο να κατεβάσουν το κέρφος τους σε οτι αφορά τα καύσιμα και το πληντύριο αλλά έχω γνωστό ο οποίος καταναλώνει 3.000 ¤ τον χρόνο για καύσιμα ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ και δεν του κάνουν καλύτερη τιμή στα καύσιμα και θα κάνουν έκπτωση στο club μας. Δεν θεωρώ οτι είναι εφικτό κάτι τέτοιο μην σου πω ακατόρθωτο και σε απογοητεύσω. Ας το προσπαθήσουνε γιατι μπορεί να κάνω και λάθος. Επίσης πρέπει να λάβουμε υπόψη οτι πρέπει να βρεθεί ένα πρατήριο το οποίο να βολεύει όλους μας (από πλευράς αποστάσεως - ποιότητας κτλ) και αυτό πάλι είναι αρκετά δύσκολο αν λάβει κανείς υπόψην του οτι τα μέλη του VW Club μένουν σε πολλές περιοχές της Αθήνας (Μιλάω για τους Αθηναίους που είναι και η πλεψηφία των μελών).

με βρισκεις συμφωνω σπυρο,δε βολευει εκτος αν σπασει ο διαολος το ποδαρι του κ γινει απο εταιρεια εκπτωση οπως η bp h shell κ λοιπα,που χλομο

Link to comment
Share on other sites

με βρισκεις συμφωνω σπυρο,δε βολευει εκτος αν σπασει ο διαολος το ποδαρι του κ γινει απο εταιρεια εκπτωση οπως η bp h shell κ λοιπα,που χλομο

Και εγώ έτσι πιστεύω αλλά θα πάρω τηλέφωνο την Δευτέρα στην BP, SHELL, EKO να ρωτήσω. Δεν έχουμε τίποτα να χάσουμε.

Edited by Drago
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσο δεν είμαστε επίσημο club δεν μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο.

Τι έννοεις φίλε Stoilas δεν είμαστε επίσημο club? Παράνομοι είμαστε? Δεν υπάρχει καταστατικό??

Πρώτη φορά το ακούω αυτό :(

Οι άλλοι που μας κάνουν προσφορά για Εξατμίσεις (Παπαδόπουλος κτλ) πως μας κάνουν προσφορές. Για αυτούς είμαστε νόμιμοι????

Ας μου εξηγήσει κάποιος για να μην πάω άν είναι την Δευτέρα και δεν ξέρω τι να τους πω!!

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Τι έννοεις φίλε Stoilas δεν είμαστε επίσημο club? Παράνομοι είμαστε? Δεν υπάρχει καταστατικό??

Πρώτη φορά το ακούω αυτό :(

Οι άλλοι που μας κάνουν προσφορά για Εξατμίσεις (Παπαδόπουλος κτλ) πως μας κάνουν προσφορές. Για αυτούς είμαστε νόμιμοι????

Ας μου εξηγήσει κάποιος για να μην πάω άν είναι την Δευτέρα και δεν ξέρω τι να τους πω!!

καλά, δεν είμαστε και υπό απαγόρευση.. tongue.gif

απλώς δεν έχουμε οργανωθεί με επίσημες διαδικασίες (σύσταση σωματείου κλπ), αλλά κοινό σημείο αναφοράς είναι αυτό το φόρουμ. και προφανώς δεν υπάρχει καταστατικό. αλλά ελπίζω σύντομα κάτι να γίνει, ώστε να έχει και επίσημη υπόσταση το club..

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Ας μου εξηγήσει κάποιος για να μην πάω άν είναι την Δευτέρα και δεν ξέρω τι να τους πω!!

Θα έλεγα να μην πας

Link to comment
Share on other sites

Θα έλεγα να μην πας

Οκ δεν θα παω. Έτσι κι αλλιώς δεν είχαμε πολλές ελπίδες.

Δεν μου εξήγησε κανένας πως οι άλλοι μας κάνουν προσφορές σαν Club αφού είμαστε ψιλοπαράνομοι.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Όχι ψιλό. Δεν είμαστε καθόλου παράνομοι. Είμαστε μια παρέα που τα λέει από το ίντερνετ και κάπου κάπου και από κοντά. Αυτό που δεν είμαστε είναι επίσιμη λέσχη με έγκριση από το κράτος και την ΕΛΠΑ νομίζω. Δεν είναι απαραίτητο να γίνουμε αλλά για να έχουμε κάποια προνόμια πρέπει. Τώρα τις προσφορές τις παίρνουμε γιατί θέλουν και μας τις δίνουν. ¶λλοι όμως απαιτούν πιστοποιητικά. Κατάλαβες?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε diver-gr έχεις απόλυτο δίκιο σε όσον αφορά οτι οι βενζινοπώλες έχουν περιθώριο να  κατεβάσουν το κέρφος τους σε οτι αφορά τα καύσιμα και το πληντύριο αλλά έχω γνωστό ο οποίος καταναλώνει 3.000 ¤ τον χρόνο για καύσιμα ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ και δεν του κάνουν καλύτερη τιμή στα καύσιμα και θα κάνουν έκπτωση στο club μας. Δεν θεωρώ οτι είναι εφικτό κάτι τέτοιο μην σου πω ακατόρθωτο και σε απογοητεύσω. Ας το προσπαθήσουνε γιατι μπορεί να κάνω και λάθος. Επίσης πρέπει να λάβουμε υπόψη οτι πρέπει να βρεθεί ένα πρατήριο το οποίο να βολεύει όλους μας (από πλευράς αποστάσεως - ποιότητας κτλ) και αυτό πάλι είναι αρκετά δύσκολο αν λάβει κανείς υπόψην του οτι τα μέλη του VW Club μένουν σε πολλές περιοχές της Αθήνας (Μιλάω για τους Αθηναίους που είναι και η πλεψηφία των μελών).

PEDIA MIN BERDEBESTE TSABA KE ADIKA FISIKA KE GINETE STIN ETERIA OPOS SAS EXO PI PU ERGAZOME AFTO KANANE KE EXUN ARKETA MEGALI EKPTOSI PERIPU MEXRI APO 10- 20 LEPTA TO LITRO

Link to comment
Share on other sites

.... AFTO KANANE KE EXUN ARKETA MEGALI EKPTOSI PERIPU MEXRI APO 10- 20 LEPTA TO LITRO

Τι έκαναν δηλαδή? Αν και δεν νομίζω ότι υπάρχει περίπτωση να κάνουν σε εμάς κάτι τέτοιο. Αυτοί που μας κάνουν, μας κάνουν γιατί θέλουν, όπως είπε κάποιος φίλος παραπάνω!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου εξήγησε κανένας πως οι άλλοι μας κάνουν προσφορές σαν Club αφού είμαστε ψιλοπαράνομοι.

Σπυρο παρανομοι δεν ειμαστε! Αλλα στο κατω κατω για ολους αυτους, ειμαστε πελατες! Και αν δεν τσακωσουν εμας που εχουμε το ψωνιο να χωνουμε τα λεφτα μας στ ακαμαρια μας, ποιους θα τσακωσουν? :):wacko:

Link to comment
Share on other sites

Τι έκαναν δηλαδή? Αν και δεν νομίζω ότι υπάρχει περίπτωση να κάνουν σε εμάς κάτι τέτοιο. Αυτοί που μας κάνουν, μας κάνουν γιατί θέλουν, όπως είπε κάποιος φίλος παραπάνω!

NE FISIKA KE TO KANANE ALA ETERIKA FISIKA

Link to comment
Share on other sites

Kaλησπερα εδω μπορω να μιλησω πλεον σαν πολυ ειδικος γιατι δουλευα σε πλυντηριο σχεδον 2χρονια στην χιο!!!Λοιπον οσο αν αφορα την καλυτερη τιμη δεν μπορεις να την αποκτησεις σε ενα πλυντηριο που ειναι μεσα σε βενζιναδικο γιατι το βενζιναδικο τον συμφερει να βγαλει οσο ποιο πολλα αυτοκινητα μπορει για καλυτερη ημερησια εισπραξη οποτε δεν μπορει να σου κοψει(Ασε που σε πλυντηρια σε βενζιναδικα κανουν τα χειροτερα πλυσιματα).Η καλυτερη τιμη μπορει να γινει σε πλυντηρια τα οποια ασχολουνται μονο και μονο για πλυσιμο(π.χ Μr car wash,detail plus διπλα στο ιντερ σπορτ της βουλιαγμενης)τα οποια αυτα πλυντηρια κανουν καλη δουλεια και τους συμφερει να αποκτησουν μια στανταρ καθημερινη πελατεια απο το vwclub!!βεβαια η μειωση της τιμης αντε να ειναι στο -10% δηλαδη το πολυ 3-5ευρω.

Σκεφτειτε και προτεινε λυσεις!!!!!!!

Εμμ γιατι σπουδαζω τοσα χρονια οικονομικα ρε γαμωτο!!!!!!

Dr.Montoya.

Link to comment
Share on other sites

Kαλα αυτο με τα βενζιζο-πλυντηρια το ξερει ολος ο κοσμος πλεον θα τους παρει πρεφα που θα πανε!

Link to comment
Share on other sites

Τι έννοεις φίλε Stoilas δεν είμαστε επίσημο club? Παράνομοι είμαστε? Δεν υπάρχει καταστατικό??

Πρώτη φορά το ακούω αυτό :(

Οι άλλοι που μας κάνουν προσφορά για Εξατμίσεις (Παπαδόπουλος κτλ) πως μας κάνουν προσφορές. Για αυτούς είμαστε νόμιμοι????

Παράνομοι όχι.Χωρίς καταστατικό ναι......

NE FISIKA KE TO KANANE ALA ETERIKA FISIKA

Ρε συ δημήτρη δεν μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο.Δεν το καταλαβαίνεις?

βεβαια η μειωση της τιμης αντε να ειναι στο -10% δηλαδη το πολυ 3-5ευρω.

Εμμ γιατι σπουδαζω τοσα χρονια οικονομικα ρε γαμωτο!!!!!!

Dr.Montoya.

αν εννοείς ότι θα κοστίζει 3-5 ευρώ πάω πάσο...αλλά αν εννοείς ότι η έκπτωση θα είναι 10% δεν γίνεται να είναι δηλαδή 3-5 ευρώ μιας και το πλύσιμο θα έπρεπε να κάνε 30-50 ευρώ ή κάνω λάθος???? :blush::D:D:D:D

Κάτι τέτοιο που συζητάμε εδώ νομίζω ότι δεν έχει νόημα μιας και δεν μπορεί αν γίνει σε αυτήν την φάση που μιλάμε......

Link to comment
Share on other sites

Αν ηταν ετσι και ηταν και συμφερον...νομιζετε ολοι οι ταριφες και σια τοσα συνδικατα θα δεν θα χανε ενα δικο τους? και μην πειτε οτι εχουν διοτι αυτα ειναι μουφες πλεον!!

Link to comment
Share on other sites

Αν ηταν ετσι και ηταν και συμφερον...νομιζετε ολοι οι ταριφες και σια τοσα συνδικατα θα δεν θα χανε ενα δικο τους? και μην πειτε οτι εχουν διοτι αυτα ειναι μουφες πλεον!!

ke exo exo idi pi i eteria mu afto exi kani exi idi miomeni timi se sigekrimeno pratirio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.