Jump to content
kouliss

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Κέρκυρα

Recommended Posts

Στα πλαίσια ενίσχυσης της κοινότητας στο νησί της Κέρκυρας δημιουργούμε αυτό το σημείο ώστε να προτείνονται μέρη για την πραγματοποίηση συναντήσεων.

Περιμένουμε απο όλους τους φίλους αυτού του νησιού τις προτάσεις τους!

Εμείς από την υπόλοιπη κοινότητα ευχαριστούμε τον Tsilis_Corfu που βοηθά με την διάθεση του και τις ενέργειες του στην προσπάθεια να γνωρίσουμε ακόμη περισσότερα άτομα με πάθος για το VW τους!

Με εκτίμηση,

η ομάδα διαχείρισης.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και η ώρα του Ιονίου!!! B):thumbsup: :thumbsup:

Τον τελευταίο καιρό έχω γνωρίσει κάποιους συντοπίτες μου, μέλη του Club μας και κοινή σκέψη όλων μας είναι να βρεθούμε όλοι μαζί για καφεδάκι κατ'αρχήν κάπου εντός του νησιού. Τώρα τελευταία είδα ότι προστέθηκαν στην on-line κοινότητα μας και άλλα 2 άτομα από Κέρκυρα.Σίγουρα υπάρχουν κι άλλοι τους οποίους ούτε καν ξέρω.Σιγά σιγά λοιπόν η παρέα μας μεγαλώνει και αυτό είναι ευχάριστο... :D

Μετά από επικοινωνία μου με τoν Kouliss ανοίξαμε αυτό το θέμα για μια συνάντηση των μελών της Κέρκυρας προκειμένου να αναφέρουμε τις γνώμες μας όσον αφορά το πότε και το πού αρχίζοντας με προτάσεις εντός Κέρκυρας ώστε να γνωριστούμε καλύτερα, να περάσουμε καλά αλλά και να οργανωθούμε καλύτερα...με περισσότερες συναντήσεις οι οποίες μπορούν να καθιερωθούν για κάποια συγκεκριμένη μέρα, διαδρομές με τα καμάρια μας εντός αλλά και εκτός νησιού και Βέβαια Μια Πανελλήνια Συνάντηση του VW Club στο πανέμορφο νησί μας!!!

Ξεκινάω πρώτος και προτείνω μια καφεδιά Σάββατο ή Κυριακή Στην Μαρίνα Γουβιών όπου θα γνωριστούμε όλοι μαζί, θα μιλήσουμε ειδικότερα για το VW Club και τα αυτοκίνητα μας και θα παρατάξουμε για πρώτη φορά τα οχήματα των Κερκυραίων Μελών του VW Club.

Περιμένω λοιπόν τις Βουρλισμένες Προτάσεις σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλο ξεκινημα Στεφανε.

Να ξερεις οτι θα εχεις την βοηθεια μας σε οτι χρειαστεις.

Εγω θα σου ερθω για διακοπες. :DB)

Χαρηκα που τα ειπαμε σημερα εστω και για λιγο.

Link to comment
Share on other sites

Καλο ξεκινημα Στεφανε.

Να ξερεις οτι θα εχεις την βοηθεια μας σε οτι χρειαστεις.

Εγω θα σου ερθω για διακοπες. :DB)

Χαρηκα που τα ειπαμε σημερα εστω και για λιγο.

Να 'σαι καλά Δημήτρη, σε ευχαριστώ πολύ!!!

Εννοείται πως θα μου 'ρθεις...

Και εγώ χάρηκα που τα είπαμε φίλε μου. Στο έχω πει, δεν υπάρχει περίπτωση να έρθω γιάννενα και να μην σου πω έστω ένα γεια!!!

Καλά να περνάς!!!

Link to comment
Share on other sites

Κανονίστε για το 5αήμερο 22-27 Ιουλίου, που θα είμαι στη μαμά πατρίδα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια και απο μενα... μπραβο στεφανε για την σκεψη να οργανωσεις κατι τετοιο και χαρηκα που σταματησες και τα ειπαμε προχτες εστω κ για λιγο.

προτεινω σαν πρωτο βημα να αφησουν και τα αλλα παιδια απο δω καποιο μηνυμα να ξερουμε ποιοι κ ποσοι ημαστε περιπου γιατι και εγω ιδεα δεν εχω..

Link to comment
Share on other sites

Αντε καιρος ηταν να γινει αυτο!!! ;):D:D πιστευω ειμαστε αρκετοι!!! οτι θελετε παιδια,εκτως απο αυτο το σκ,γιατι εχω φιλοξενουμενους... ;)

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τους mkonitsiotis & Z@XTREMETUNING μιας και δεν τους ήξερα.

Χαιρετώ επίσης τους skaraviaios_potasas & spyrous τους οποίους πια γνωρίζω.

Πως σας φαίνεται η ιδέα για Μαρίνα Γουβιών για Σάββατο 18/07/2009 ή Κυριακή 19/07/2009 ή Σάββατο 25/07/2009 ή Κυριακή 26/07/2009 ???

Ευχαρίστως να είναι και οποιαδήποτε άλλη ημέρα...

¶ντε λοιπόν να ακούω προτάσεις για το που και το πότε

Edited by Tsilis_Corfu
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου κ εσενα!!! Εγω δυστυχως,δεν ξερω κανεναν σας,γιατι εχει μολις 3-4 μηνες που μετακομοισα στο νησι!! Παντως η ιδεα για την Μαρινα γουβιων,πιστευω πως ειναι καλη! (ειναι κ κοντα στο σπιτι μου ;) ) Εγω προτεινω για το σαββατο απογευματακι στις 18/7/09, πειτε κ εσεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Μιας και θα ειμαι περαστικός πρόβλημα δεν έχω.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον επειδη εχω μαθει να λεω τα συκα συκα και την σκαφη σκαφη..εσενα σου κανα προταση να παμε για καφε και να βρεθουμε απτο μαιο και τωρα σε ποιασε ο πονος να βρεθουμε ολοι μαζι???να σε βρασω εσενα και το τουτου σου..ολο να κανονισουμε ελεγες μα καλα ολοι δουλευουμε ολοι εχουμε γυναικες να μας αποσχολουν αλλα οχι και ετσι να θελουμε και ραντεβου για να δουμε καποιον....το λοιπον περιμενω να γινει η συναντηση για να στα χωσω και απο κοντα....χιχιχιχνομιζα οτι ημασταν 3 τωρα γιναμε 5,αντε μπραβο να δουμε που θα φτασουμε...

ααα επισης η μαρινα των γουβιων ακουγεται καλο γιατι εχει παρκιν διπλα στο μαγαζι και τα βλεπουμε τα καμαρια μας αλλα και επειδη δεν εχει και σκαλια....αντε για σαββατο εγω λεω να δουμε πως θα παει αν θα πλακωθουμε η θα τα βρουμε ξερεις ολοι μαζι,ενδιαφερον!!γιατι κερκυραιοι ειμαστε και εχουμε τρελλα απτα γενοσκουφια μας εμεις και με βουλα,επισημα στην καθομιλουμενη.χαχαχαμακαρι να το βλεπει και μια αλλη ψυχη απτην κερκυρα αυτο που εχω καιρο να τη δω μηπως και αφησει την δουλεια κατα μερος και ξεσκασει λιγο(ψυκτικε ακους)

Edited by GraveDigger
Συγχώνευση διαδοχικών δημοσιεύσεων
Link to comment
Share on other sites

λοιπον επειδη εχω μαθει να λεω τα συκα συκα και την σκαφη σκαφη..εσενα σου κανα προταση να παμε για καφε και να βρεθουμε απτο μαιο και τωρα σε ποιασε ο πονος να βρεθουμε ολοι μαζι???να σε βρασω εσενα και το τουτου σου..ολο να κανονισουμε ελεγες μα καλα ολοι δουλευουμε ολοι εχουμε γυναικες να μας αποσχολουν αλλα οχι και ετσι να θελουμε και ραντεβου για να δουμε καποιον....το λοιπον περιμενω να γινει η συναντηση για να στα χωσω και απο κοντα....χιχιχιχνομιζα οτι ημασταν 3 τωρα γιναμε 5,αντε μπραβο να δουμε που θα φτασουμε...

Γειά σου ρε τρελέ!!!

Ότι και να πείς έχεις δίκιο για τον καφέ που όλο θα πηγαίναμε. :xmas:

Στριφογύριζε στο μυαλό μου συνέχεια η ιδέα για μια συνάντηση εντός νησιού και πίστευα ότι αποκλείεται να είμαστε μονο οι δυο μας.

Να λοιπόν που κανονίζετε και ευχαρίστως να μου τα χώσεις αφού έχεις χίλια δίκια! :)

Μετά όμως θα απολάυσουμε την καφεδιά μας κοιτάζοντας τα καμάρια μας και θα περάσουμε φίνα :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

ααα επισης η μαρινα των γουβιων ακουγεται καλο γιατι εχει παρκιν διπλα στο μαγαζι και τα βλεπουμε τα καμαρια μας αλλα και επειδη δεν εχει και σκαλια....αντε για σαββατο εγω λεω να δουμε πως θα παει αν θα πλακωθουμε η θα τα βρουμε ξερεις ολοι μαζι,ενδιαφερον!!γιατι κερκυραιοι ειμαστε και εχουμε τρελλα απτα γενοσκουφια μας εμεις και με βουλα,επισημα στην καθομιλουμενη.χαχαχαμακαρι να το βλεπει και μια αλλη ψυχη απτην κερκυρα αυτο που εχω καιρο να τη δω μηπως και αφησει την δουλεια κατα μερος και ξεσκασει λιγο(ψυκτικε ακους)

Τι νόμιζες οτι το σκέφτηκα τυχαία... tongue.giftongue.giftongue.gif

Δεν νομίζω να πλακωθούμε!

Αλλά με τέτοια βουρλισιά θα πέσει τρελό γέλιο... :lol: :lol: :rolleyes:

Edited by GraveDigger
Συγχώνευση διαδοχικών δημοσιεύσεων
Link to comment
Share on other sites

Γειά σου ρε τρελέ!!!

Ότι και να πείς έχεις δίκιο για τον καφέ που όλο θα πηγαίναμε. :huh:

Στριφογύριζε στο μυαλό μου συνέχεια η ιδέα για μια συνάντηση εντός νησιού και πίστευα ότι αποκλείεται να είμαστε μονο οι δυο μας.

Να λοιπόν που κανονίζετε και ευχαρίστως να μου τα χώσεις αφού έχεις χίλια δίκια! :)

Μετά όμως θα απολάυσουμε την καφεδιά μας κοιτάζοντας τα καμάρια μας και θα περάσουμε φίνα :huh: :huh: :huh:


Τι νόμιζες οτι το σκέφτηκα τυχαία... tongue.giftongue.giftongue.gif

Δεν νομίζω να πλακωθούμε!

Αλλά με τέτοια βουρλισιά θα πέσει τρελό γέλιο... :huh: :huh: :huh:
γεια σας απο κερκυρα κι εγω με tsi 140 hp.καλο θα ηταν η συναντηση που λετε απλα εγω θα λειπω 18-25 για διακοπες. Edited by GraveDigger
Συγχώνευση διαδοχικών δημοσιεύσεων
Link to comment
Share on other sites

den ξερω αν θα φερω το καμαρι μου ομως λογω του οτι μπορει να ειναι σε ταπετσιερη η το φανοποιηω για να περασω το καινουργιο σαλονακι στο τουτου αυριο ερχεται κερκυρα και ηδη πηγα να παρω τιμες για τοποθετησεις..αλλα υπαρχει και δευτερο αυτοκινητο στην οικογενεια στην τελικη θα ερθω με τις πατεριτσες...θα ερθω παντως δεν το χανω..πατεριτσα τουρμπο και με ελαφρωματα χρωματος ασημι,μου λειπει η αεροτομη αλλα κατι θα κανω....ααα οσοι ερθετε να τα πλυνετε κιολας για να βγαλουμε φωτογραφιες.

Link to comment
Share on other sites

Μάνι μάνι βρεθήκαμε 7!!! :thumbsup:

Σίγουρα είναι κι άλλοι 2!!! :o

¶ντε να το οριστικοποιήσουμε γιατί αλλιώς ο quicksilver θα μου τα χώσει για τα καλά αυτή την φορά!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

¶ντε λέμε.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

eiμαστε δυο ειμαστε 3 ειμαστε χιλιοι δεκτρεις...!!!!!θα γεννησουμε που θα παει και στην κερκυρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω λεω καλυτερα να το κανετε Σαββατο στις 18 γιατι Κυριακη μπορει να λειπουν για μπανιο τα παιδια.

Τοποθεσια και ωρα?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Λοιπόν επειδή βλέπω πολλούς αναποφάσιστους, διαλέξτε :

1. Σάββατο 18/07/2009 και ώρα 19:00 ή 20:00

2. Σάββατο 25/07/2009 και ώρα 19:00 ή 20:00

εάν δεν βολεύουν οι ώρες που προτείνω πείτε τί ώρα σας βολεύει. Απλά πιστεύω ότι μες τις 7 - 8 και απο το μπάνιο θα έχουμε γυρίσει αλλά και είναι αρκετά νωρίς για τυχόν βραδυνές υποχρεώσεις!

¶ντε γιατί πολύ το συζητάμε το θέμα... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΟΥΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΟΥΣ και πάμε δυνατά.......

Κανονίστε όσι μπορούν έστω για αρχή και φυσικά βγάλτε πολλές πολλές φώτο....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Λοιπόν επειδή βλέπω πολλούς αναποφάσιστους, διαλέξτε :

1. Σάββατο 18/07/2009 και ώρα 19:00 ή 20:00

2. Σάββατο 25/07/2009 και ώρα 19:00 ή 20:00

εάν δεν βολεύουν οι ώρες που προτείνω πείτε τί ώρα σας βολεύει. Απλά πιστεύω ότι μες τις 7 - 8 και απο το μπάνιο θα έχουμε γυρίσει αλλά και είναι αρκετά νωρίς για τυχόν βραδυνές υποχρεώσεις!

¶ντε γιατί πολύ το συζητάμε το θέμα... tongue.gif

Κάλο ξεκίνημα Στέφανε.

Γιατί το κάνετε 20:00. Αν έρθει κανένας τρελός από Καλαμάτα πως θα φύγει που το πρωϊ δουλεύει ο κακομοίρης?? tongue.giftongue.gif

Εγω ψηφίζω 25/07

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Αφου ειπαμε για 18 ρε παιδια.... κ αμα ειναι το ξανακανονιζουμε και στις 25,εκει θα κολλησουμε?????????? ;)

Εγω προτεινω σαββατο 18/07/09 στις 19:00.

Αμα ειναι για φωτογραφιες,ειναι ευκαιρια για πλυσιμο!!!! :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Αφου ειπαμε για 18 ρε παιδια.... κ αμα ειναι το ξανακανονιζουμε και στις 25,εκει θα κολλησουμε?????????? :wacko:

Εγω προτεινω σαββατο 18/07/09 στις 19:00.

Αμα ειναι για φωτογραφιες,ειναι ευκαιρια για πλυσιμο!!!! B)

Συμφωνώ απόλυτα!!! :thumbsup:

Λοιπόν εγώ είμαι μέσα για άυριο 18/07/2009 στις 19:00 στην Μαρίνα Γουβιών και εννοείται πως θα είναι φρεσκοπλυμένο το αμάξι!!! B)

Ποιός άλλος????

Link to comment
Share on other sites

ΣΙΓΑ μη το σκουριασεις!!!βρε μας δουλευεις!!εεεεχεις καμια φωτογραφια στην οποια να το εχεις και βρωμικο,???δηλαδη αναρωτιεμαι αφου οπου το δεις γυαλιζει.....τι αλλο θα του κανεις δηλαδη????

και επειδη ξεχασα αντε για να κανονισω να ξερω.εγω ειμαι μεσααααααα...θα κανουμε και βολτα μετα ???τουρ???

Edited by GraveDigger
Συγχώνευση διαδοχικών δημοσιεύσεων
Link to comment
Share on other sites

ΣΙΓΑ μη το σκουριασεις!!!βρε μας δουλευεις!!εεεεχεις καμια φωτογραφια στην οποια να το εχεις και βρωμικο,???δηλαδη αναρωτιεμαι αφου οπου το δεις γυαλιζει.....τι αλλο θα του κανεις δηλαδη????

new_lol.gifnew_lol.gif

:wacko:B) B) :thumbsup::D

Έχεις ένα δίκιο B) Σπάνια θα το δεις άπλυτο... :whistling:

Τώρα τελευταία όμως έχω να το πλύνω σχεδόν 3 εβδομάδες και μέσα είναι πάνω από μήνα (σε λίγο θα φυτρώσει τίποτα...)

Ούτως ή άλλως θα το έπλενα οπότε τώρα θα το κάνω τζι τζι... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

και επειδη ξεχασα αντε για να κανονισω να ξερω.εγω ειμαι μεσααααααα...θα κανουμε και βολτα μετα ???τουρ???

¶ντε να βλέπω συμμετοχές... ;)

Όσο για την βόλτα πιστεύω πως το καλύτερο είναι να τα πούμε κατευθείαν εκεί. Μην προγραμματίζουμε απο τώρα...

Καλή ιδέα πάντως ;)

Edited by GraveDigger
Συγχώνευση διαδοχικών δημοσιεύσεων
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.