Jump to content
kouliss

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Κέρκυρα

Recommended Posts

Οποτε κλεινει για αυριο στις 7 ε???? ποσοι θα μαζευτουμε τελικα???? ααααα...και κανονηστε να σας βρω ε???? tongue.gif:Dtongue.gif

Τέλος... ¶υριο 18/07 στις 19:00.

Σίγουρα Θα είμαστε 3 (εγώ , εσύ και ο quicksilver)

Όποιος άλλος θέλεις είναι καλοδεχούμενος.

Μόλις περάσουμε το φυλάκιο του Securita στρίβουμε αριστερά . Εκεί έχει μια καφετέρεια και άπλετο χώρο για τα καμάρια μας. Εγώ θα είμαι παρκαρισμένος εκεί στις 7 ακριβώς. Όσοι πιστοί προσέλθετε.... B)

Link to comment
Share on other sites

Τέλος... ¶υριο 18/07 στις 19:00.

Σίγουρα Θα είμαστε 3 (εγώ , εσύ και ο quicksilver)

Όποιος άλλος θέλεις είναι καλοδεχούμενος.

Μόλις περάσουμε το φυλάκιο του Securita στρίβουμε αριστερά . Εκεί έχει μια καφετέρεια και άπλετο χώρο για τα καμάρια μας. Εγώ θα είμαι παρκαρισμένος εκεί στις 7 ακριβώς. Όσοι πιστοί προσέλθετε.... B)

Αντε με το καλό, η πρώτη συνάντηση. Πείτε καμιά μπίρα και για μας. :D

Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλό, η πρώτη συνάντηση. Πείτε καμιά μπίρα και για μας. :D

Thanks a lot mate!!! :thumbsup:

Φιλικά πάντα : Θα πούμε πολλές μπύρες και για εσάς και θα πιούμε πολλά λόγια για τα καμάρια μας και τα κατορθώματα τους... B)

Ε ρε τι κάνουν αυτά τα keyboards... :angry:

Link to comment
Share on other sites

oooooooooK!!! Συναντηση λοιπον στην 7 στο parking.... Εγω μαλλον θα ερθω με το passat... ε τωρα με τις ζεστες....οι μπυρες χρειαζονται!!! :D:D

Link to comment
Share on other sites

εγω θα ερθω τελικα με το αλλο αυτοκινητο.το γκολφακι εμεινε απο πολλαπλασιαστες υποθετω..ρεταρει και τρεμοπαιζει ολη η μηχανη και μετα συνχρονιζεται και το υπολοιπ αμαξι....αστα μα να με προδωσει τελευταια στιγμη..τωρα βρισκεται στο κασσιωτη και περιμενω την δευτερα για την βιοψια αλλα οπως ειπα θα ερθω με το αλλο.

μου μεινε χθες στο λοφο του κογιοβινα :D:mellow: και το πηγα σιγα σιγα μεχρι 2000 στροφες στην αντιπροσωπεια,ημουν σε διλλημα αυτα τα 2 κλμ να τα κανω με γερανο η με το αμξι.τελικα στην ιδεα μηπως ο γερανος σπασει τιποτα παλι πηγα με το αμαξι στην αντιπροσωπεια...μετα απο γλεντι το τελοιο ξενερωμα,για ποσο συνερχεσαι δεν λεγεται...παντως για να ειμαστε ενημερωμενοι απλα θα βγαλω κανα δυο φωτογραφιες απτην αυλη του συνεργειου που ειναι παρκαρισμενο για να εχουμε υλικο,ωρε ειπαμε να μαζευτουμε και μας ματιασανε...φτου φτου μας :D

Edited by GraveDigger
Συγχώνευση διαδοχικών δημοσιεύσεων
Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορει να ερθω κ εγω απλα δεν ειναι στανταρ λογω καποιων υποχρεωσεων.. αλλιως θα τα πουμε στο επομενο μιτινγκ

Link to comment
Share on other sites

Oποτε 3 προς το παρων!!! Περαστικα quicksilver.. :mellow::o

Εγω παντως θα ερθω με απλυτο αμαξι.... δεν εχουν καθολου πιεση σημερα οι βρυσες μας στην αυλη,απο το πρωι...

<_<<_<

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους τα καταφέραμε :thumbsup:

Παρόντες ήταν οι :

quicksilver

z@xtremetuning

tsilis_corfu

και μόλις τελειώσαμε... :mellow:<_< <_<

Χάρηκα πολύ που γνώρισα τα παιδιά και που τελικά καταφέραμε να μαζευτούμε έστω και 3.Περάσαμε πολύ καλά και ήπιαμε και μερικές μπύρες!!!

Θέλω να πιστεύω ότι την επόμενη φορά θα είμαστε περισσότεροι. Απλώς κάποια ταξίδια και κάποιες υποχρεώσεις κράτησαν μακριά τους υπόλοιπους!!!

Σας παραθέτω και μερικές φωτό, λίγες όμως, καθώς ο αδελφός μου είχε σκαλίσει την ψηφιακή και με φώναζαν κουλό φωτογράφο :lol: μιας και οι πιο πολλές βγήκαν είτε κουνημένες είτε σκοτεινές!!! Next time gonna be better...

Με τα παιδιά είπαμε να κανονίσουμε για το επόμενο Σάββατο που θα είμαστε πιο πολλοί. Θα έχουμε και επισκέπτες...

98201480.jpg

68404406.jpg

11931093.jpg

27605650.jpg

Εγω παντως θα ερθω με απλυτο αμαξι.... δεν εχουν καθολου πιεση σημερα οι βρυσες μας στην αυλη,απο το πρωι...

:o<_<

Το δικό μου πάντως ήταν φρεσκοπλυμένο , δεν μπορείς να πείς...

Τ' ακούς quicksilver...??? Την επόμενη φορά μόνο με αμάξια του Ομίλου...δεν θέλω μπασταρδέματα... new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Edited by GraveDigger
Συγχώνευση διαδοχικών δημοσιεύσεων
Link to comment
Share on other sites

να σου πω τελικα τα αμαξια ωραια βγηκανε :lol: εμεις,ομως αστα :o<_< ....ολα μια οικογενεια ειναι...(για το mgf)την επομενη φορα να παμε παλιοκαστριτσα η κανονι να βγαλουμε φωτογραφιες :mellow:<_<<_< ..αντε την επομενη φορα που θα μαζευτουμε θα φερω σιγουρα και την δικη μου ψηφιακη..χααχαχα

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

να σου πω τελικα τα αμαξια ωραια βγηκανε :thumbsup: εμεις,ομως αστα <_<:lol: ....ολα μια οικογενεια ειναι...(για το mgf)την επομενη φορα να παμε παλιοκαστριτσα η κανονι να βγαλουμε φωτογραφιες :mellow:<_<<_< ..αντε την επομενη φορα που θα μαζευτουμε θα φερω σιγουρα και την δικη μου ψηφιακη..χααχαχα

Θέλουμε και εμείς ένα καλό φωτογράφο έχετε :o ??

Αυτό το μεσαίο δεν φαίνεται καλά, γιατί ντρέπεται :thumbsup:

Πάντως καλή αρχή παιδιά και την άλλη φορά περισσότεροι :thumbsup:

68404406.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν ντρεπεται...απλα δεν φοβαται την θαλασσα!!!!!!!!!!!!!!!

Οντως περασαμε πολυ ωραια και ηπιαμε κ τις μπυρες μας...

Οσο για τον φωτογραφο.......... με τα χρονια θα μαθει,ακομα αρχη ειναι!!!!

Αντε στις επομενες,ελπιζω να ειναι και το golf!!!!!

Link to comment
Share on other sites

να σου πω τελικα τα αμαξια ωραια βγηκανε :D εμεις,ομως αστα :D:D ....ολα μια οικογενεια ειναι...(για το mgf)την επομενη φορα να παμε παλιοκαστριτσα η κανονι να βγαλουμε φωτογραφιες :D:D:D ..αντε την επομενη φορα που θα μαζευτουμε θα φερω σιγουρα και την δικη μου ψηφιακη..χααχαχα

Ας μην καθόμουν κάνα μισάωρο στο pc να κάνω photo editing και θα σου έλεγα εγώ πώς θα έβγαιναν οι φωτογραφίες new_lol.gif έλα όμως που δεν με έπαιρνε να τις ανεβάσω όπως ήταν... :blush: θα με κράζατε... :D

Δεν ντρεπεται...απλα δεν φοβαται την θαλασσα!!!!!!!!!!!!!!!

Οντως περασαμε πολυ ωραια και ηπιαμε κ τις μπυρες μας...

Οσο για τον φωτογραφο.......... με τα χρονια θα μαθει,ακομα αρχη ειναι!!!!

Αντε στις επομενες,ελπιζω να ειναι και το golf!!!!!

Σωστόςςςςςς :D τί να φοβηθεί το passat?

Θα πάω να κάνω ταχύρρυθμα μαθήματα φωτογραφίας... :D :D :D

Edited by GraveDigger
Συγχώνευση διαδοχικών δημοσιεύσεων
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το ασημι το golf καπου το εχω δει να φερνει βολτες στα Γιαννενα.

Link to comment
Share on other sites

Και για να μην ξεχνιόμαστε...

Προτείνω Επόμενη Συνάντηση :

Σάββατο 25/07/2009

Ακούω προτάσεις για τοποθεσία και ώρα :lol:

Νωρίς αν γίνεται. Για να μπορέσουμε να γυρίσουμε πίσω. Τοποθεσία κανονίστε οι ντόπιοι. ;)

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το Σαββατο δεν μπορω,οπως σου ειχα πει Στεφανε,θα παω Πτολεμαιδα για το golf!!! Περιμενω κ απαντηση για αυτο που σε ρωτησα,μην ξεχνιομαστε!!!! B) Λευτερη τι γινεται με το δικο σου???Δεν ειδα να κουνηθηκε απο κει... :baby:

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο 09 Αυγουστου μεχρι 18 Αυγουστο θα ειμαι Κερκυρα......

θα κανουμε καμια συναντηση για να παμε για κανενα καφεδακι???

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το Σαββατο δεν μπορω,οπως σου ειχα πει Στεφανε,θα παω Πτολεμαιδα για το golf!!! Περιμενω κ απαντηση για αυτο που σε ρωτησα,μην ξεχνιομαστε!!!! B) Λευτερη τι γινεται με το δικο σου???Δεν ειδα να κουνηθηκε απο κει... :rolleyes:

OK Φίλε.

Για το άλλο θα σε ενημερώσω!!! Δεν σε έχω ξεχάσει!!!

παιδια απο 09 Αυγουστου μεχρι 18 Αυγουστο θα ειμαι Κερκυρα......

θα κανουμε καμια συναντηση για να παμε για κανενα καφεδακι???

Έχεις PM... B)

Τι έγινε ρε παιδιά :o ???

Κανένας...για καφεδάκι...??? ;):blink: :blink:

Πώωωωωωωω.... knife.gif

Edited by GraveDigger
Συγχώνευση διαδοχικών δημοσιεύσεων
Link to comment
Share on other sites

εγω παω για εγκεφαλο σε δεκα μερες..2 εχω αμξι αντικαταστασης 307 πεζο!!!!δε με χαλασε για αλλαγη!ερχεται να ναι καλα εκει που ειναι ενας αλλος εγεφαλος ενος παιδιου απο εδω μεσα μεθαυριο λογω απεργιας καραβιων..για δοκιμη..μερικοι απο εδω μεσα ειναι γαμω τα ατομα,μονο η κινηση αυτη ηταν κατι το ανεπαναληπτο...

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Στεφανεεεεεεεεεεε???? δεν εχω Π.Μ.!!!!!!!!!! περαστικα ρε συ λευτερη...και καθως περναω απο Κασσιωτη καθε μερα και κοιταω το δικο σου το αμαξι,ειδα που εφερε και ενα R8,γ@μ@το ετσι???? Αντε να λειξει η απεργια μηπως και μπορεσω να φυγω κ εγω αυριο!!

Link to comment
Share on other sites

εγω παω για εγκεφαλο σε δεκα μερες..2 εχω αμξι αντικαταστασης 307 πεζο!!!!δε με χαλασε για αλλαγη!ερχεται να ναι καλα εκει που ειναι ενας αλλος εγεφαλος ενος παιδιου απο εδω μεσα μεθαυριο λογω απεργιας καραβιων..για δοκιμη..μερικοι απο εδω μεσα ειναι γαμω τα ατομα,μονο η κινηση αυτη ηταν κατι το ανεπαναληπτο...στεφανε σε βλεπω να σε κυνηγαει ενα ασπρο γτι συνεχεια ...τι γινεται??ειναι τα παιδια απτο κλαμπ???απο αθηνα??να βρεθουμε..

Κοίτα να φτιάξεις το αμάξι και θα πιούμε και καφέ!!! tongue.gif

Στεφανεεεεεεεεεεε???? δεν εχω Π.Μ.!!!!!!!!!! περαστικα ρε συ λευτερη...και καθως περναω απο Κασσιωτη καθε μερα και κοιταω το δικο σου το αμαξι,ειδα που εφερε και ενα R8,γ@μ@το ετσι???? Αντε να λειξει η απεργια μηπως και μπορεσω να φυγω κ εγω αυριο!!

Ρε βιαστηκέ τύπε....

Υπομονή!!!!

Το καλό πράγμα αργεί να γίνει!!!

Όσον αφορά το R8 δεν σε χάλασε καθόλου... ;):lol::whistling:

Σε πρόλαβα...

Κοίτα

http://img39.imageshack.us/i/94984487.jpg/

http://img98.imageshack.us/i/53376270.jpg/

http://img193.imageshack.us/i/49780716.jpg/

http://img10.imageshack.us/i/37720076.jpg/

http://img248.imageshack.us/i/27888537.jpg/

http://img31.imageshack.us/i/45368548.jpg/

http://img31.imageshack.us/i/83263539.jpg/

Κελαηδούσε τρελά το άτιμο....

Δεν αφήνουμε τα υπόλοιπα λέω εγώ να πούμε καμιά ιδέα για Καφεδάκι και να τα πούμε όλα απο κοντά!!!

Εάν δεν θέλετε, εγώ θα είμαι αραχτός στην Γλυφάδα και θα πίνω μπύρες...

Edited by GraveDigger
Συγχώνευση διαδοχικών δημοσιεύσεων
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.