Jump to content
kouliss

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Κέρκυρα

Recommended Posts

ειδα τον taurus στην κερκυρα πριν φυγω...τωρα ειμαι γιαννενα αυριο μπαινω μεσα!!!εξετασεις 2 μερες μεινανε για να ξεκινησει ο δρομος της αποκαταστασης!!!!

Φίλε Quicksilver σου εύχομαι ότι καλύτερο και σύντομα κοντά μας αποκαταστημένος πλήρως. Να πάνε όλα πρίμα :D

τελικα κανονισατε κατι Tsilis Corfu???

Μέχρι στιγμής δεν έχουμε κανονίσει κάτι. Μην ξεχνάς πως είναι Αύγουστος και πως όλοι κάπου αλλού θα είναι...

Anyway... μην ανησυχείς καθόλου...Μόλις έρθεις ειδοποίησε με και θα περάσουμε φίνα...

Καλό ταξίδι να έχεις ;)

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής δεν έχουμε κανονίσει κάτι. Μην ξεχνάς πως είναι Αύγουστος και πως όλοι κάπου αλλού θα είναι...

Anyway... μην ανησυχείς καθόλου...Μόλις έρθεις ειδοποίησε με και θα περάσουμε φίνα...

Καλό ταξίδι να έχεις -_-

λοιπον, ξεκιναω αυριο.παω Κοζανη(οποιο μελος θελει να με παρει κανενα τηλεφωνο.θα μεινω στα Πετρανα...)

την Κυριακη το μεσημερι θα ειμαι εκει.......θα σε παρω τηλεφωνο να κανονισουμε το προγραμμα..... tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, ξεκιναω αυριο.παω Κοζανη(οποιο μελος θελει να με παρει κανενα τηλεφωνο.θα μεινω στα Πετρανα...)

την Κυριακη το μεσημερι θα ειμαι εκει.......θα σε παρω τηλεφωνο να κανονισουμε το προγραμμα..... tongue.giftongue.giftongue.gif

Οκ Αγόρι... B)

Καλό Ταξίδι και Καλά να περάσεις!!!

Θα τα πούμε απο κοντά!!! -_-:blush::D

Link to comment
Share on other sites

λοιπον γυρισα απτα γιαννενα και θα κατσω 10 μερες κρεβατι,θελω 30 μερες οφφ απο τιμονι.εντολες γιατρου,στις 20 μερουλες βγαζω τα ραμματα.για σεπτεμβη θα ειμαι ετοιμος πιστευω..φυσιοθεραπειες θα ξεκινησω στις 10 μερες...θα σας δω το αλλο μηνα!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον γυρισα απτα γιαννενα και θα κατσω 10 μερες κρεβατι,θελω 30 μερες οφφ απο τιμονι.εντολες γιατρου,στις 20 μερουλες βγαζω τα ραμματα.για σεπτεμβη θα ειμαι ετοιμος πιστευω..φυσιοθεραπειες θα ξεκινησω στις 10 μερες...θα σας δω το αλλο μηνα!

Καλώς ήρθες!

Καλή ανάρρωση να έχεις και μην ανησυχείς... Θα τα πούμε

Σιδερένιος

Link to comment
Share on other sites

βρε τι εγινε ,βρεθηκατε με τα μελη που ηταν να ερθουν κερκυρα τον αυγουστο???συγκεντρωθηκανε οι υπολοιποι???καμια προσφορα για κερκυρα εχουμε???10 και σημερα,αλλες 50 μεινανε...για φουλ αποκατασταση..δεν εχω νεα σας!

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

βρε τι εγινε ,βρεθηκατε με τα μελη που ηταν να ερθουν κερκυρα τον αυγουστο???συγκεντρωθηκανε οι υπολοιποι???καμια προσφορα για κερκυρα εχουμε???10 και σημερα,αλλες 50 μεινανε...για φουλ αποκατασταση..δεν εχω νεα σας!

Γεια σου τρελό αγόρι....

Τι κάνεις??? Το πόδι σου???

Μην ανησυχείς...Όσα μέλη ήρθαν τον Αύγουστο και με ενημέρωσαν... φιλοξενήθηκαν και ξεναγήθηκαν με τον καλύτερο δυνατό τρόπο... <_<:) :)

¶ντε με το καλό να αναρρώσεις να τα ξαναπούμε όλοι μαζί πια!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα ειμαι αναρρωνω σε καμια 20 αρια μερες θα βαλω και στην ακρη τις πατεριτσες και σε κανα μηνα μετα θα ειμαι καλα...ανεβασε καμια φωτογραφια και απτα υπολοιπα μελη που βρεθηκατε,που πηγατε,τι εγινε κτλ..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σερρες εχουμε κοινο ? ...

Θανο υπαρχουν ατομα απο Σερρες αλλα εδω που ρωτησες ειναι το section για την Κερκυρα.

Link to comment
Share on other sites

Τι εχασα παλι ρε παιδια?????????? Εγω χθες το βραδυ γυρισα απο Πτολεμαιδα,οποτε ειμαι δικαιολογημενος... Αντε ποτε θα ξανακανονισουμε τπτ???

Link to comment
Share on other sites

Οντως Στεφανε το αφησαμε αρκετα.... Το θεμα ομως ειναι να μαζευτουμε μερικα ατομα! Τωρα που δεν μπορει και ο Λευτερης,βλεπω να κανουμε συγκεντρωση οι δυο μας!!! :D:D

Link to comment
Share on other sites

Οντως Στεφανε το αφησαμε αρκετα.... Το θεμα ομως ειναι να μαζευτουμε μερικα ατομα! Τωρα που δεν μπορει και ο Λευτερης,βλεπω να κανουμε συγκεντρωση οι δυο μας!!! :D:lol:

¶μα θες πάμε οι δύο μας...μέχρι να αναρρώσει ο Λευτέρης και να μαζευτούν και οι υπόλοιποι !

Εν τω μεταξύ , πριν λίγο καιρό έβλεπες το αμάξι του Λευτέρη στην αντιπροσωπεία....

Από σήμερα θα βλέπεις το δικό μου μιας και μου "χτύπησε" συγχρονιζέ 2ας και θα το κρατήσουν μέχρι την Πέμπτη για να το αλλάξουν. (Είναι η διαδικασία μέσα στα πλαίσια της εγγύησης).

Link to comment
Share on other sites

οκ, γαμωτο πρεπει να εχουμε ενα κοκκινο τηλεφωνο για τετοιες περιπτωσεις αναγκης....θα τα πουμε και απο κοντα σε καμια 12 αρια μερες ακομα που θα οηγω πιστευω,...

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Από Παρασκευή θα είμαι κι εγώ στην Κέρκυρα για δουλειά αν κανονιστεί τίποτα μιλάμε με πμ και κανονίζουμε να βρεθούμε!! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Μην ανυσηχεις Στεφανε,το ειδα και το δικο σου σημερα που σχολουσα,πρωτη μουρη ειναι!! Αντε + ενας ακομα ο alexd και υπομονη μεχρι να αναρρωσει κ ο Λευτερης. Παρεπιπτοντως,Λευτερηηηηηηη τι θα γινει με εκεινους τους προφυλακτηρες?? Σου βρηκα ατομο!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω μεσα ειμαι, να ερθει το παιδι να τους παρει οπως ειναι...κοιταχτε καλυτερευω αλλα δεν ειμαι και ο σουπερμαν δεν μπορω ναμειωσω τον χρονο αναρρωσης μου..(μπαινω συνεχεια στο πειρασμο παντως αλλα νικαει μεχρι τωρα η λογικη του τουλαχιστον εκτοσ οδηγησης για μηνα κ ακομη 12 μερες!!!) κανονιστε και θα φροντισω.... <_<tongue.giftongue.giftongue.gif

παρασκευη θα εχουμε εξελιξεις,βγαζω τα ραμματα και μπορω να κανω μπανιο για να μπει και στο προγραμμα και μπανακι!!!

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να έφυγες παραπονεμένος???? tongue.gif

το αντιθετο θα ελεγα....ειδες το pm???παρε με τηλ............

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.