Jump to content
kouliss

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Κέρκυρα

Recommended Posts

οκ και εγω για κυριακη λεω...οκ για την παραγγελια,περιεργοο ειναι οτι τα μπεκ απο αμερικη ηρθαν αμεσως,αλλα μαλλον εχει να κανει με την κουριερ...η το αλλο κουφο,παραγγλενω 1-9-2009 την Vflow ,τηνστελνει 15 και τελικα ηρθε 25 στην ελλαδα,τωρα ποτε θα ερθει κερκυρα,αγνωστο...με ταχυδρομειο απλο ετσι..οτι να ναι...

καφε..καφε..καφε..λεω να γινουμε τολμηροι και να παμε για ουζα... tongue.gif

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

καλα γλυτωσαμε τα χειροτερα..παιδευομουνα με τον πατερα μου στο νοσοκομειο το σαβ/κο.εσεις δημοσθενη και στεφανε τι εγινε τα πατε???συναντηθηκατε???

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε Λευτερη,περαστικα σας! Χθες ειχα δουλεια και ξεχασα να σου απαντησω στο μνμ. Μπα,δεν κανονησαμε τπτ τελικα! Σημερα οταν σχολουσα πετυχα και τον ανδρεα,τον αδερφο του Στεφανου. ΣΤΕΦΑΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ???? Που εισαι χαμενος????????? :D

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Λευτέρη Περαστικά και να πάνε όλα καλά!

Δεν τα είπαμε τελικά. Κανονίζουμε για το επόμενο :D

Δημοσθένη, εδώ είμαι ρε φίλε...Δεν χάθηκα.... :lol: :lol: :lol: Ο μικρός μόλις είχε γυρίσει απο το Motor Live Show 2009... :D

Link to comment
Share on other sites

λεγοντας μικρος???τι εννοει ο ποιητης???ευχαριστω για τις ευχες ,οπως ειπα ,φυγαμε με πταισματα..

Link to comment
Share on other sites

λεγοντας μικρος???τι εννοει ο ποιητης???ευχαριστω για τις ευχες ,οπως ειπα ,φυγαμε με πταισματα..

Στον αδελφό μου αναφερόμουν.Τρία χρόνια μικρότερος, οπότε για μένα είναι πάντα ο μικρός μου αδελφός... ¶σχετο που μου ρίχνει ένα κεφάλι tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι,το ξερω οτι γυριζε απο αθηνα,μου το ειπε κ ο Ανδρεας!!! Αντε κανονιστε κανα καφεδακι,αν και αυτο το Σ/Κ θα λειπω λογω εκλογων!! Στεφανεεεε???? Αυτα τα πραγματα μας ρε Γ@μΩτΟ με βαρκα ερχονται????? :lol:

Link to comment
Share on other sites

ti ειπεςβρε αθεοφοβε λειπεςι λογω εκλογων και τωρα????εφυγες δηλαδη??? :lol:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον το εφτιαξα μονο μου...ακου το αλλο..καποιο καλοπαιδο μου εσπασε το μπαμπριζ και δεν μου φτανει η ατυχια επεσε ο καθρεπτης και εσπασε και ο κεντρικος αεραγωγος....η ασφαλεια καλυπτει μονο το μπαμπριζ....την πεμπτη αλλαζω...παει και το αυτοκλλητακι παμε για αλλα...λοιπον στεφανε κανα νεο με την παραγγελιες μας???ολα τα αλλα απο αμερικη μου ηρθαν παντως εμενα...δημο θα ;) σε παρω τηλ να το δεις απο κοντα...αα δημο περισσευει αγελαδα καινουργια σε φιλικη τιμη αν θελεις...

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Παίδες θα σας στενοχωρήσω. Μέχρι σήμερα δεν έχει έρθει τίποτα.

Υπομονή όμως μιας και :

Όσον αφορά την παραγγελία του Λευτέρη > http://trkcnfrm1.smi.usps.com/PTSInternetW...m=EC658812171US

Όσον αφορά την παραγγελία του Δημοσθένη > http://trkcnfrm1.smi.usps.com/PTSInternetW...m=EC658847706US

Λογικά σε 1-2 ημέρες θα παραλάβω του Λευτέρη και πιο μετά του Δημοσθένη. B)

Edited by Tsilis_Corfu
Link to comment
Share on other sites

Aντε Λευτερη...με γειες!!!Απο μ@λ@κες αλλο τπτ. παρε τηλ,οποτε θελεις και βλεπουμε!! Οσο για την αγελαδα,βλεπουμε,γιατι δεν ειμαι σιγουρος κ αν κανει!!!

Αντε να δουμε ρε Στεφανε ποτε,μας γκαστρωσαν κ αυτοι οι Π@π@ρΕς... Αμα το ηξερα,θα πεταγομουν ενα απογευματακι να τα φερω!!! ;):lol:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Δημοσθένη σε καταλαβαίνω αλλά δεν φταίω εγώ. Είδες το Tracking Number... Φέεεεεεεταααα..... :lol: :lol: :lol:

Όσο για σένα Λευτέρη:

Ταχυδρόμοοοος...

Δέμαααααα....

Φίλε μόλις το παρέλαβα tongue.gif

Πέρνα αύριο από την Τράπεζα να το πάρεις!!!

Υπομονή Δημοσθένη ;)

Link to comment
Share on other sites

οκ αυτο περιμενω....πεμπτη ερχεται και το παμπριζ...αρε ο ταχυδρομος σπερνει....η αγελαδα αν θες να την δοκιμασεις μου λες γιατι περισσευει ,δεν το ηξερα οτι ηταν και αυτη σε ενα σετ απο σωληνες που εφερα και ετσι καθεται,παντως κοκκινο δεν σε χαλαει....

Link to comment
Share on other sites

Στο χρωμα θα κολλησουμε??? ^_^;) Αλλα δεν πιστευω να ταιριαζει,εισαι μηχανογκαζος κ golfakias,ειμαι ηλεκτρογκαζος κ passatakias!!!!

Link to comment
Share on other sites

προς πληροφορηση σου κανει και για ττ...λοιπον θα παμε για καφε την κυριακη τι λετε???ωρε εσυ την βαση την εφτιαξες????εβαλα τα υπολοιπα περιμενω την βαση για ναβαλω και το τελευταιο ρολογακι...

Link to comment
Share on other sites

προς πληροφορηση σου κανει και για ττ...λοιπον θα παμε για καφε την κυριακη τι λετε???ωρε εσυ την βαση την εφτιαξες????εβαλα τα υπολοιπα περιμενω την βαση για ναβαλω και το τελευταιο ρολογακι...

Όσον αφορά τον καφέ , εμείς τα είπαμε και το πρωί κατά την παράδοση του δέματος....Εγώ είμαι μέσα!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορφιάτες είμαι λάρισα εγώ άρχισε το εξάμηνο... :lol: κανονίζουμε για χριστούγεννα τώρα σίγουρα να τα πούμε αλλιώς οποιος θέλει κοντά 28 άμα έρθω... καλά να περάσετε παιδιά και χαιρετισμούς στην κέρκυρα που μας λείπει στην ξενιτιά που είμαστε ............. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μην ανυσηχεις κ δεν χανομαι εγω!!!! το πιο πιθανο ναι για την Κυριακη,Εξαλλου το σαββατο δουλευω!!! η κολωνα σου??????????? ποια κολωνα???? :lol::lol: δυσκολα να στην κανω εγω Λευτερη,θελει ταπετσερη μαλλον.γιατι θελει και ραπτομηχανη για να κατσει ισια,αλλα η ελπιδα πεθαινει τελευταια!!! :lol: θα σου πω για σιγουρα την κυριακη!! Αντε Σπυρο,αφου δεν σε ειδαμε το καλοκαιρινα σε δουμε το χειμωνα!!!

Link to comment
Share on other sites

Για να μην κανει τσακισεις ρε και φαινεται ασχημα!!!Λοιπον,αυριο δουλευω,κλασικα απο τις 6 η ωρα μεχρι να σχολασω κααααααποια στιγμη το απογευμα,θα κοιταξω να δω μηπως τελικα καταφερω κατι....

Link to comment
Share on other sites

κανε τα μαγικα σου καλλιτεχνη και εγω φροντιζω για σενα....με το που παρεις τα εργαλεια βρηκα εναν ακομα πελατη για σχεδια σε μηχανη....θελω επειδη ειναι και δικοι μου ανθρωποι με το γαντι,περισσοτερα στο καφε...αυριο ισχυει ετσι???θα ερθω και με την κατερινα

επισης μπορει να ειμαστε λιγοι αλλα αξιζουμε για πολλους,αν παρατηρησατε επισημανθηκε η βδομαδιαια συγκεντρωση που εχουμε,ειμαστε τακτικα μελη...

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Οτι μπορω κανω ρε Λευτερη!! Οκ,αν ερθω κ εγω τοτε,θα ερθω με την Ολγα,αντε ας φερει κ ο Στεφανος αν ειναι την κοπελα του!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.