Jump to content
kouliss

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Κέρκυρα

Recommended Posts

λοιπον θελω αμεση απαντηση για ποσα ατομα να κλεισουμε τραπεζι.....στεφανε εισαι μεσα???ο δημο και η ολγα ειναι μεσα εσυ ισχυει να κλεισω για 6 ατομα???η 4???

Link to comment
Share on other sites

Θα ερθει και η λιζα?????? Δεν το ειπες νωριτερα,κλεισαμε για 6 ατομα!!! sillyhorse1rb5.gif Εγω μολις ανεβηκα απο το εργαστηριο,παιδευω ενα κρανος!!! Μπανακι τωρα και τα λεμε στις 10!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολουσ τους συντοπητες μου.τι κανετε παρεα?μολις μπηκα κι εγω στο φορουν και πραγματικα εμεινα εκπληκτος οταν ειδα ΚΕΡΚΥΡΑ.μπραβο ρε παρεα.λοιπον ειμαι ο Σπυος και εχω ενα golf mk3 vr6 μαυρου χρωματος το οποιο και πριν λιγο καιρο εφερα απο Αθηνα.αντε να κανονισουμε και να σας δω και απο κοντα.

Edited by corfu_mk3_vr6
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολουσ τους συντοπητες μου.τι κανετε παρεα?μολις μπηκα κι εγω στο φορουν και πραγματικα εμεινα εκπληκτος οταν ειδα ΚΕΡΚΥΡΑ.μπραβο ρε παρεα.λοιπον ειμαι ο Σπυος και εχω ενα golf mk3 vr6 μαυρου χρωματος το οποιο και πριν λιγο καιρο εφερα απο Αθηνα.αντε να κανονισουμε και να σας δω και απο κοντα.

Καλώς μας ήρθες Σπύρο! 8)

Σίγουρα θα γνωριστούμε μιας και όλο και κάτι θα κανονίσουμε τις επόμενες ημέρες... sillyhorse1rb5.gif

Εγώ είμαι ο Στέφανος (ή Tsilis για το Forum).

Link to comment
Share on other sites

ελα ελα καλωστον και ας αργησες που λεμε..απο κυριακη σε καφε θα τα πουμε και απο κοντα...vr6???εχεις υποψην τι παιζει με το μοτορι σου?

Link to comment
Share on other sites

τι παιζει με το μοτορι μου?μαμα ειναι ρε συ δν του εχω πειραξει κατι εκτος του καταλητη.εχει 175 αλογα και 24 κιλα ροπη αποτι ξερω.αυτα τα ολιγα απο εμενα.

Link to comment
Share on other sites

με λεμε θεοφιλο, ειμαι απο κερκυρα αλλα τωρα μενω αθηνα..εχω ενα leon fr tfsi του εχω βαλει ενα 1ο σταδιο revo κ ενα intercooler.οταν ξαναερθω κερκυρα ελπιζω να σασ δω απο κοντα..καλημερα κ στο φιλο σπυρο με το εργαλειο του!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες φιλε Θεοφιλε στην παρεα μας.μπραβο για το αμαξι σου γιατι σαν πρωτο σταδιο παει πολυ καλα.αντε με το καλο οταν ξανα ανεβεις να σε δουμε και απο κοντα.

Link to comment
Share on other sites

αυτο ρωταω και εγω τα αλογα του,πιστευα οτι μαλλον θα ηταν καποια εκδοση στα 200 που εβγαινε,ετσι ειχα ακουσει για αυτα...αλλα και 174 ειναι μια χαρουλα...λοιπον ναι ελπιζω να βρεθουμε απο κοντα λοιπον για καφε συμμετοχη κυριακη ποσους εχουμε?

QUICKSILVER +1?

DISMOSTHENIS +1?

STEFANOS +1?

SPYROS(VR6) ?

THEOFILOS? ?

NIK78 ?

Link to comment
Share on other sites

κι εγω μεσα για την κυριακη!!!!!!!βασικα του εχω βαλει εναν καταλυτη αγωνιστικο κι ενα ελευθερο φιλτρο στο κουτι οποτε το υπολογιζω στα 180.για που λετε να μαζευτουμε??????

Link to comment
Share on other sites

Αντε ωραια,να γινομαστε πολλοι!!!!Καλως μας βρηκες Σπυρο!!! Λοιπον,ψηνεστε να φεμε τπτ σημερα??? Ο λευτερης που χαθηκε??? Κ αμα δεν πεινατε,να παμε για κανα ποτακι,ε???

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ καλαααααααααααααααα!!! Εγω οταν απαντησα,ημουν μια σελιδα πριν!!! sillyhorse1rb5.gif

Εξαλλου τωρα σχολασα,δικαιολογουμαι!!! Καλωςηρθες κ εσυ λοιπον Θεοφιλε!! Για την Κυριακη ειναι σιγουρο!!! Αλλα εμεις εχουμε και σημερα κ αυριο Λευτερη,να συναιχισουμε και την ερευνα!!! new_sugkrotima.gif

Link to comment
Share on other sites

θα δουμε λογω οτι ειχαμε και γευμα εντος εβδομαδος εμεις πολυ προσφατα(πεμπτη)ειπαμε να ηρεμησουμε λιγακι,σημερα μπιρες(μεζεδες) το μεσημερι,,,εεε λεμε για ποτακι απο σαββατο...γιατι το φαι θα γινουμε 200 κιλα....

Link to comment
Share on other sites

Ναι,το αυριανο ισχυει!!! Πειτε που κ ποτε! Το κακο ειναι που μας τα χαλασε ο καιρος λιγακι!!!

Εγω προτεινω μαρινα παντως!!! sillyhorse1rb5.gifworthy.gif;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.