Jump to content
kouliss

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Κέρκυρα

Recommended Posts

οσο αφορα τους μεσα αεραγωγους οι δικοι μου μαυροι ηταν....και εβαλα λιγο το καλυμα του αλουμινιου για να σπασω την μαυριλα,ολο μαυρο ειναι μεσα...

οσο για τους εξω αυτο θα κανω μονος μου...χεχε θα γλυτωσω και τα λεφτα

τωρα για το φλας στο καθρεπτη καλο αλλα για ποιο μετα οπου θα βαριομαστε και δεν θα εχουμε τι αλλο να αλλαξουμε.χαχαχαχαχ

τωρα μετα το κομπιουτερ που πληρωσα του δημου ...κλαψ δεκαευρο δεκαευρο μπαινει στην ακρη για προγραμμα .ολοι οι αλλοι εχουν εγω ορφανο???

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά σε βρίσκω Λευτέρη.

Η φωτό με το νέο εσωτερικό τα σπάει. Μπράβο σου.

Ανυπομονώ να το δώ απο κοντά...!!!

Και για όποιον μπορεί να ξέχασα :

Εκτάκτως σήμερα (κι απ' ότι υπολογίζω με μεγάλη συμμετοχή), σήμερα στις οχτώ θα βρεθούμε στο εμπορικό για να πιούμε όλοι μαζί καφεδάκι!!!

Αν ξέχασα να ειδοποιήσω κάποιον, ζητώ συγνώμη. Ας έρθει όμως να μας κάνει έκπληξη...!!!

Link to comment
Share on other sites

09122010289.jpg

09122010290.jpg

09122010291.jpg

και περασαμε ομορφα ομορφα

στεφανε περιττο να σου πω,το κοκκινο το ακουσα σταματημενο κ ηταν μμμ το ακουσα εν κινηση απο πισω και ηταν ονειρο....προσπαθησα να ακολουθησω και μπορω να πω οτι θελω επειγοντως full stage 1...αλλα οχι απο εκει που το πηρε(ε)...

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

whistling.gifwhistling.gif η χιονατη και οι 5 νανοι...

Δημοσθενη εχασες που δεν ηρθες ,ειχαμε δυνατες παρουσιες...,οι φωτο ειναι απο κιν και ειναι και βρωμικα...ιδιως αυτο το πρωτο το μαυρο

χαλαει ολο το φλας...αμα το πλενε που και που ο ιδιοκτητης του μπορει να εφτανε το φλας και στους υπολοιπους....χαχαχαχαnew_lol.gifpopeye.gif

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

εμενα με το αποτομο κρυο με εχει πιασει αυχενικο και ειμαι με λεοντος.....δεν μπορω να γυρισω το κεφαλι μου....γυριζω σαν ρομποτ,ποσο μαλλον να πλυνω το αμαξι.....cry.gifcry.gif

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω Λευτερη που εχασα που δεν ηρθα,αλλα ειχα τελειωσει αργα! :D Αντε κανονιστε κ για σημερα αν θελετε,να ξαναμαζευτουμε τωρα που γιναμε πολλοι,αμα ερχομουν κ εγω παντως,να ησουν σιγουροw πως το πιο βρωμικο δεν θα ηταν το μαυρο,αλλα το δικο μου,χαχαχα. Αν βρεθουμε παντως σημερα,ισως να σας φερω κατι αρκετα πιο δυνατο απο τα συνιθισμενα του club μας... 5??ps....

:D

Link to comment
Share on other sites

SHMERA ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ....εγω φευγω για γιαννενα με το 1800....και παιρνω χαπια πλεον για το αυχενικο,μετα απο λεοντος,,,,ευχαριστω για τον ενδιαφερον...γουρουνιααααα

Link to comment
Share on other sites

OOOOOOOOO καημενε μου,περαστικα σου,θα σε τριψει η Κατερινα και θα στρωσεις!!!

Αντε με το καλο να ξαναρθεις,γιατι εναν καφε τουλαχιστον,τουλαχιστον στον χρωσταω!!!

Link to comment
Share on other sites

xaxax βρε τι γινεται με την παρτη σας???κανενας?? μα τοσες δουλειες εχετε?εχω την εντυπωση οτι πολυ απλα γερασατε και θα πρεπει να παραδωσετε τα ηνια σε αλλους...νεωτερους...παλιοκαππι ,ειναι δυνατον ....κανονιστε καμια εκδρομη καπου

Link to comment
Share on other sites

Για συνταχτείτε παρακαλώ...

Άντε γιατί απ' ότι μαθαίνω γίναμε πιο πολλοί...

Σήμερα γνώρισα και τον Ιωσήφ (με το που είδα το αυτοκόλλητο πίσω , εντελώς τυχαία, έπεσε λίγο κυνήγι μέχρι να κάνει στην άκρη να τα πούμε..χαχαχα)

Λοιπόν, προτείνω καφεδάκι...

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να το κλεισουμε το μαγαζι στο νησι...μιας και δεν παταει και ψυχη σε οσες συγκεντρωσεις ειχαν γινει....ο ενας πονα ο αλλος γα#$ει ,ο διπλα το πλενει...ε που να γινει συγκεντρωση  ετσι... κατα διαολου παμε....

Link to comment
Share on other sites

Λευτέρη, όπως γνωρίζεις έχουμε ακόμη το θέμα αναζήτησης συντονιστών συναντήσεων και πως εξακολουθεί να υπάρχει η δυνατότητα διοργάνωσης συναντήσεων με πρωτοβουλία μελών (http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=55599).

 

Αν και εφόσον υπάρχει ενδιαφέρον από κάποιον(ους) να διοργανώσουν κάποια συνάντηση, υπάρχει αυτή η δυνατότητα και αυτή η ενότητα για να εκδηλώσουν ενδιαφέρον και να δημιουργηθεί το σχετικό θέμα.

 

Τι λέτε λοιπόν οι Κερκυραίοι; ψήνεστε;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

@quicksilver....

 

Βρε καλώς τον κι ας αργησες...

 

Welcome back Captain

 

@quicksilver & @doggy

 

Στο θέμα μας τώρα, όντως τα μέλη του vwclub της Κέρκυρας έχουν ατονίσει...για να μην πω τίποτα πιο χοντρό...

 

Από οτι βλέπετε η πρώτη και η τελευταία δημοσίευση στο παρόν topic είναι δικές μου! Πολλοί το σκεφτόμασταν, πολλοί το λέγαμε αλλά εγώ το υλοποίησα (μην παρεξηγηθώ έτσι...)

 

Ξεκινήσαμε καλά, προχωρήσαμε δυναμικά και στο τέλος δεν έμεινε κανένας είτε λόγω υποχρεώσεων είτε λόγω δουλειάς είτε λόγω οικογένειας κλπ. Στην ουσία φταίμε όλοι μας καθώς σίγουρα θα μπορούσαμε να αφιερώσουμε 1-2 μέρες το μήνα για να τα λέμε αλλά το αφήσαμε!

 

Προσωπικά με κάποια άτομα που γνώρισα μέσα απο τις λιγοστές συναντήσεις που κάναμε κρατάω πολύ καλή επαφή ακόμη και αυτό είναι ενθαρρυντικό.

 

Μόνος μου όμως πια δεν μπορώ να το συντονίσω και για αυτό έπαψα να είμαι και συντονιστής. Εσύ λευτέρη ζεις το μισό χρόνο στα γιάννενα και το καταλαβαίνω και τον υπόλοιπο δουλεύεις εκτός στεριάς.

 

Μόνο τα φυλλάδια που μοίρασα, που κηνυγούσα το κάθε VW που συναντούσα στο δρόμο για να ενημερώσω το οδηγό σχετικά, αν κατέβω για δήμαρχος έχω πολλές πιθανόντητες.

 

Το θέμα είναι ότι απο το 2011 και μετά δεν κάναμε συναντήσεις οπότε και δεν μαζέυονταν τα νέα μέλη, τί να κάνουν να έρχονται να βλέπουν μόνιμα εμένα...?

 

Για να το κλείσω, αν κάποιος μπορεί να αναλάβει εγώ είμαι μέσα. Παρότι και νέος μπαμπάς θα βρώ το χρόνο να τα πούμε.

 

ΥΓ. Και στις πανελλήνιες μόνος μου πήγαινα...και την τελευταία με τη γυναίκα έγκυο αυθημερόν στη Καστοριά.

 

Όσοι πιστοί, προσέλθετε...

Edited by Tsilis_Corfu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

βρε εγω τα ξερω...αφου εχω χωσει κουμπαρες παρα κουμπαρες στην ομαδα του facebook και ειμαστε 6 μελη!!!μονο....

και διαχειριστες που ημασταν χωρις μελη τι να κανεις...νομιζω οτι στην κερκυρα δεν ασχολουνται με αυτα πλεον...η γενια μας στην κερκυρα ασχολειται με αλλα πραγματα...ουτε καν 2 ωρες το μηνα....τι ναπω...

τωρα τι να κανω πανω σε αυτο πουλες ακομη και εγω ειμαι ποιο ενεργος σε αλλα πλεον λογω διαβιωσης συναντησεις..ιωαννινων και αθηνας απο πολυ συχνα σε λιγο καιρο! αλλα ολο και ασχολουμαι...καθε χρονο!!!

 

κωστα 2 ειμαστε...ενεργοι σαν τις καλαμιες στο καμπο!!!

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

έλα λέμε...πάμε ολοταχώς για το 2016...τι νεώτερα έχουμε ύστερα από 2 χρόνια σχεδόν απτό τελευταίο ποστ ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.