Jump to content
kouliss

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Κέρκυρα

Recommended Posts

τελικα η κερκυρα ειναι μικρη..βρεθηκαμε στο ιδιο μαγαζι και το γλεντησαμε μεχρι πρωιας...το αλκοολ ερεε αφθονο και οι παρευβρισκομενοι απολαυσαν τις θεικες μαργαριτες του μπαρμαν μεσα στα μουσικα μονοπατια του dj του μαγαζιου...φωτο επονται...

Link to comment
Share on other sites

τελικα η κερκυρα ειναι μικρη..βρεθηκαμε στο ιδιο μαγαζι και το γλεντησαμε μεχρι πρωιας...το αλκοολ ερεε αφθονο και οι παρευβρισκομενοι απολαυσαν τις θεικες μαργαριτες του μπαρμαν μεσα στα μουσικα μονοπατια του dj του μαγαζιου...φωτο επονται...

Nα σημειωθει επισης,πως αυτες οι θεικες μαργαριτες,στην συναιχεια ειχαν γινει θεικες τεκιλες!!! new_sugkrotima.gif:xmas:

Link to comment
Share on other sites

xronia polla για την κανουργια χρονια αλλα και για την γιορτη σου στεφανε... :drinks::drinks: επισης και χρονια πολλα για τα γενεθλια σου δημοσθενη...σορρυ αλλα ειχα ηδη κανονισει απο πιο νωρρις για την ημερα εκεινη...αλλα ειδαμε την αδερφη της ολγας και ευχηθηκαμε το ιδιο...

Link to comment
Share on other sites

Έλααααααααααααααααααααααα

Εδώ είμαι...δεν πήγα πουθενά...έγινα πατωματζής τελευταία....και γενικότερα έχω φάει τρελό χώσιμο με το σπίτι!!!

Εσείς όλοι καλά???

Link to comment
Share on other sites

Σε εχει φαει η δουλεια κ εσενα κ εσενα Στεφανε!! Αντε να λασκαρουμε ολοι,να γυρισει κ ο Λευτερης,να μαζευομαστε σιγα σιγα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε εχει φαει η δουλεια κ εσενα κ εσενα Στεφανε!! Αντε να λασκαρουμε ολοι,να γυρισει κ ο Λευτερης,να μαζευομαστε σιγα σιγα!!!!

Ναι ρε φίλε, άστα να πάνε. Πραγματικά έχω πήξει πολύ άσχημα.

¶ντε με το καλό να ξαναβρεθούμε.

Καλά να περνάτε και χαιρετισμούς.

Link to comment
Share on other sites

Nα μαζευομαστε Στεφανε,αν και μονο εσυ κ εγω μειναμε,ο Λευτερης καλο καλοκαιρι τωρα πια.... Ας ελπισουμε οτι θα εχουμε καινουργιες συμμετοχες τουλαχιστον!!!

Link to comment
Share on other sites

Οποτε θελεις Στεφανε,γιαυτο υπαρχουν και τα forum και τα τηλεφωνα!! Εγω γυρισα την Τριτη απο Πτολεμαιδα και αυριο φευγω για Μεγανησι!! Απο Δευτερα παλι εδω!!

Link to comment
Share on other sites

Στεφανεεεεεεεεε???? παλι χαθηκαμε!!!!κατεβηκα αθηνα σημερα για πασχα,θα γυρισουμε τριτη! Καλο πασχα να εχουμε!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Στεφανεεεεεεεεε???? παλι χαθηκαμε!!!!κατεβηκα αθηνα σημερα για πασχα,θα γυρισουμε τριτη! Καλο πασχα να εχουμε!!!!!!!!!!

Ναι φίλε μου, δυστυχώς, χαθήκαμε...!!!

Καλά να περάσετε!

Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση!

Και με το καλό όταν επιστρέψετε θα πιούμε καφέ, τώρα ειδικά που ο καιρός είναι κάθε μέρα και καλύτερος...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, χθες συνάντησα τον Λευτέρη τυχαία και είπαμε εάν τα καταφέρουμε να βρεθούμε για καφέ!!!

Περιμένω προτάσεις!

Link to comment
Share on other sites

Εγω πριν μια βδομαδα μιλησα με την κατερινα και ακομα περιμενω τον Λευτερη να παρει τηλεφωνο!!! :p Οποτε θελετε και οπου θελετε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρεμάλια....ώρα να κανονίσουμε για κάνα καφέ!!!

Πλάκωσαν οι ζέστες, η μέρα έχει μεγαλώσει τρελά, βροχές ελπίζω τέλος... και τα μωρά μας βρυχούνται...

Χθες εντελώς τυχαία γνώρισα και τον themis0300.

Για να μαζευόμαστε λέω εγώ...άντε γιατί το αφήσαμε πολύυυυυυ

(Δημοσθένη μην βρίσεις...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.