Jump to content
kouliss

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Κέρκυρα

Recommended Posts

Ακούω προτάσεις!

Εγώ Θα ενημερώσω τον Θέμη και κάνα δυο άλλους!

Μια μια τις προτασεις παιδιαααααααα,μην σπρωχνετε,ολοι θα παρετε!!! new_lol.gif Οτι θελετε,αφου ξερεις εγω δεν εχω προβλημα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, όπως είπαμε και στο τηλέφωνο, 20:30 με 21:00 στα φανάρια της Ρόδας για να πάμε όλοι μαζί!!!

Ώρα για το reunion ,μιας κ τόσο καιρό είχαμε χαθεί.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως περάσαμε πολύ ωραία!!! Ειχαμε να τα πούμε πολύ καιρό!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Εν τω μεταξύ, σήμερα πήρα μαζί μου στην δουλεία το FM Transmitter για να στο δώσω να το δοκιμάσεις (όπως έιπαμε χθές) και εσύ δεν ήρθες. Πες μου την επόμενη φορά να σου φέρω τίποτα... :whistling: :whistling: :whistling::clapping::rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

α ρε και το σκεφτομουν αλλα ελεγα θα με επαιρνες ενα τηλ να το confirmareis....δεν πειραζει αν και κατεβηκα στη πολη...thanks again...

Link to comment
Share on other sites

σαββατο κυριακο ερχομαστε κερκυρα και θα μεινω μετα και μονος μου στο νησι για επισκευες...τι λετε θα συναντηουμε???κυριακη-σαββατο?καλο μηνα και καλημερες...

Link to comment
Share on other sites

σαββατο κυριακο ερχομαστε κερκυρα και θα μεινω μετα και μονος μου στο νησι για επισκευες...τι λετε θα συναντηουμε???κυριακη-σαββατο?καλο μηνα και καλημερες...

Καλό μήνα και σε εσένα φίλε!

Καλώς να μας έλθεις!

Μόνο απο Κυριακή μπορώ και είμαι μέσα!

Θα ειδοποιήσω και κανα δυο παλικάρια ακόμη!

Link to comment
Share on other sites

Εμεις Λευτερη τα ειπαμε κ απο αλλου!! Οποτε θελετε,αλλα αφου μπορει ο Στεφανος Κυριακη,το κανονιζουμε για κυριακη!Αλλα αυτην την φορα ελπιζω οχι τοσο βορεια!! 8)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μίλησα και με άλλα τρία παιδιά και βολεύει Κυριακή απόγευμα!

Για προτείνετε ώρα και μέρος...

¶ντε να μαζευόμαστε....!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να παμε ναυτιλο για καφε και για φωτο να παμε ποντικονησι!!!!

Link to comment
Share on other sites

nai!!! επιπλεον αν δεν συμφωνησετε επειδη δεν θα μπω αλλο ιντερνετ παρτ με τηλ να ερθω αν αλλαξει η τοποθεσια!!!αναχωρω για το νησι σιγα σιγα και θα μου παρε κανα 4 ωρο!2 ωρες καραβι-2 ωρες ιωαννινα-ηγουμενιτσα!με 30 ερχομαι!το στρωνω 3600 κυβικα!!!

Link to comment
Share on other sites

3600??????? Αλλο παλι αυτο!!!??? Προς το παρων δεν ξερω αν θα μπορεσω να ερθω,γιατι ακομα εχω δουλεια. Σημερα εχει αντροπαρεα μονο ε? Ας ελπισουμε οτι θα εχω τελειωσει μεχρι τις 7.30.

Link to comment
Share on other sites

Στεφανεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε???? Where are you????????????Αν εισαι καταδω,να ξερεις πως ο Λευτερης εχασε το καραβι,οποτε λεει για μετα τις 8,που μιλησαμε στο τηλ. Επισης δεν βρισκει το τηλρφωνο σου για να σε παρει.Οποτε αν θελεις καντου ενα τηλεφωνηματακι εσυ! Εγω ακομα χαρα κ εργασια!!!

Link to comment
Share on other sites

πειδή έχασα το καράβι θα είμαι στην ΄κέρκυρα στις 8 και 30. πάρτε τηλ να μου πείτε που θα βρεθούμε τελικά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.