Jump to content
kouliss

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Κέρκυρα

Recommended Posts

Aς προτεινουν οι υπολοιποι,εγω εξαλλου θα λειπω!!! οντως το καλο πραγμα αργει να γινει,αλλα αμα αργει πολυ,δεν ειναι καλο!!!! :lol::lol::lol::lol: Εγω λεω Στεφανε να τα μαζεψουμε ολα μαζι τα δικα μας,να τα αφησουμε στον Κασσιωτη και να μας το δωσει!@!!@!! :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

μπα σιγα μην το αλλαξω για αυτο εισαι καλα βρε ,εμεις εχουμε γκοοοοοοοοοοοοοοοοοολφφφφφφ!!!!!δεν εχουμε πατατες με ροδες!!κονσεβορκουτια!!!!με κυκλους θα περνουμε τωρα...εεεεε!!!παρτε τηλ αν ειναι !σημερα παντως εχει ανοικτο παρτυ στο μπαρακι στην παραλια στο ισσο χαλικουνα παρασκευη !!!θα ειμαι εκει,ενας γιατρος το κανει αλλα ειναι ανοικτο,οσοι πιστοι προσελθετε,αυτα ξερω..θα εχει καλο κοσμο και αυτο ξερω...ομορφο!καλα ρε αθεοφοβε με μια καμερα στο χερι εισαι εσυ συνεχεια???περασα σημερα παλι...τελοςπαντων !!!καμεραμαν της κακιας ωρας τουλαχιστον βελτιωνεσαι!!δεν κουναναι αυτες!!!εφερε και μτμ επισημα χιλια ευρο θελεισκαρτα 900....λεω τα γιαννενα με οverload kai 400 καλα ειναι

και να δω πρωτο σταδιο μτμ 20βτ και οβερλοαντ πρωτο σταδιο μετα υποψην αν ισχυει οτι η κο3 σηκωνει εως 2.5 τοτε το 1.5 η S θα το εχει χαλαρα...

Edited by GraveDigger
Συγχώνευση διαδοχικών δημοσιεύσεων
Link to comment
Share on other sites

Aς προτεινουν οι υπολοιποι,εγω εξαλλου θα λειπω!!! οντως το καλο πραγμα αργει να γινει,αλλα αμα αργει πολυ,δεν ειναι καλο!!!! :lol::lol::lol::lol: Εγω λεω Στεφανε να τα μαζεψουμε ολα μαζι τα δικα μας,να τα αφησουμε στον Κασσιωτη και να μας το δωσει!@!!@!! :thumbsup::D

Εσύ δεν αντέχεσαι.... :lol: :lol: :lol:

Τους έστειλα mail και περιμένω απάντηση!!!!

Καλό ταξίδι και να φέρεις και το Golf όταν επιστρέψεις B)

μπα σιγα μην το αλλαξω για αυτο εισαι καλα βρε ,εμεις εχουμε γκοοοοοοοοοοοοοοοοοολφφφφφφ!!!!!δεν εχουμε πατατες με ροδες!!κονσεβορκουτια!!!!με κυκλους θα περνουμε τωρα...εεεεε!!!παρτε τηλ αν ειναι !σημερα παντως εχει ανοικτο παρτυ στο μπαρακι στην παραλια στο ισσο χαλικουνα παρασκευη !!!θα ειμαι εκει,ενας γιατρος το κανει αλλα ειναι ανοικτο,οσοι πιστοι προσελθετε,αυτα ξερω..θα εχει καλο κοσμο και αυτο ξερω...ομορφο!καλα ρε αθεοφοβε με μια καμερα στο χερι εισαι εσυ συνεχεια???περασα σημερα παλι...τελοςπαντων !!!καμεραμαν της κακιας ωρας τουλαχιστον βελτιωνεσαι!!δεν κουναναι αυτες!!!εφερε και μτμ επισημα χιλια ευρο θελεισκαρτα 900....λεω τα γιαννενα με οverload kai 400 καλα ειναι

new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Οι φωτός είναι από το κινητό!!! Σιγά μην κουβαλάω την ψηφιακή μαζί μου!!!

και να δω πρωτο σταδιο μτμ 20βτ και οβερλοαντ πρωτο σταδιο μετα υποψην αν ισχυει οτι η κο3 σηκωνει εως 2.5 τοτε το 1.5 η S θα το εχει χαλαρα...

Καλά ε, αυτά τα διπλά post ... :lol: :lol: :lol:

Βάζε και καμιά διαφήμιση ανάμεσα :D:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edited by GraveDigger
Συγχώνευση διαδοχικών δημοσιεύσεων
Link to comment
Share on other sites

Καλά ε, αυτά τα διπλά post ... :lol: :lol: :lol:

Βάζε και καμιά διαφήμιση ανάμεσα :thumbsup::D :D :lol: :lol: :lol:

Τα έφτιαξα όλα εγώ! Και χωρίς να βάλω διαφημίσεις ανάμεσα :lol:

Προσπαθήστε ρε παιδιά να κάνετε Edit(Τροποποίηση) την υπάρχουσα δημοσίευσή σας ή αν θέλετε να κάνετε πολλαπλή απάντηση πατάτε το κουμπάκι Quote(Παράθεση) κάτω από κάθε post στο οποίο θέλεις να απαντήσεις και στο τέλος πατάς το Add Reply(Νέα απάντηση) για να απαντήσεις μέσα σε ένα και μόνο post σε όλους όσους επέλεξες! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τα έφτιαξα όλα εγώ! Και χωρίς να βάλω διαφημίσεις ανάμεσα :D

Προσπαθήστε ρε παιδιά να κάνετε Edit(Τροποποίηση) την υπάρχουσα δημοσίευσή σας ή αν θέλετε να κάνετε πολλαπλή απάντηση πατάτε το κουμπάκι Quote(Παράθεση) κάτω από κάθε post στο οποίο θέλεις να απαντήσεις και στο τέλος πατάς το Add Reply(Νέα απάντηση) για να απαντήσεις μέσα σε ένα και μόνο post σε όλους όσους επέλεξες! :thumbsup:

Thanks a lot για τον καλλωπισμό του συγκεκριμένου Topic. :lol:

Thanks also και για τις υποδείξεις!!! :lol:

Θα έχουμε το νου μας στο μέλλον!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Το πώς το γύρισα από τον πληθυντικό στον ενικό δεν το κατάλαβα! Πάντως νομίζω βγάζετε όλοι νόημα από το post μου.

Tsili, χρειάζεσαι μια ηλιοπροστασία με τα χρώματα του vw-club φίλε! Κάτι πρέπει να κάνουμε για να φτάσουν τα αξεσουάρ του club στις συναντήσεις σας! :thumbsup:

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Ναι οσοι ενδιαφερονται υπαρχουν νομιζω ορισμενα ατομα απτο κλαμπ που εχουν τις μπλουζες και τα αλλα,καπελακια κτλ και στα στελνανε καπως με κτελ/κουριερ τα επαιρνες ..,ερχοσουν σε επικοινωνια και στα στελνανε...αν ησουν απο επαρχια η απο αθηνα αλλιως οταν μαζευομασταν τα επαιρνες απο παλι καποιο μελος που τα ειχε "αναλαβει "απο οτι τουλαχιστον θυμαμαι απτις συναντησεις.

QUOTE

Προσπαθήστε ρε παιδιά να κάνετε Edit(Τροποποίηση) την υπάρχουσα δημοσίευσή σας ή αν θέλετε να κάνετε πολλαπλή απάντηση πατάτε το κουμπάκι Quote(Παράθεση) κάτω από κάθε post στο οποίο θέλεις να απαντήσεις και στο τέλος πατάς το Add Reply(Νέα απάντηση) για να απαντήσεις μέσα σε ένα και μόνο post σε όλους όσους επέλεξες! UNQUOTE

Οσο για τον καλοπισμο ευχαριστουμε βαριομαρα βλεπετε-ζεστη!!!Στο μελλον θα διορθωθουμε!!Οσο για τις διαφημισεις,ψαχνω χορηγο!!

QUOTE

Aς προτεινουν οι υπολοιποι,εγω εξαλλου θα λειπω!!! UNQUOTE

Δημοσθενη καλο ταξιδι και χαλαρα πισω...θα τα πουμε οταν γυρισεις απο κοντα,ενας ενας με την σειρα του την κανουμε απο εδω, μετα φευγω εγω παντως!!!

Link to comment
Share on other sites

Το πώς το γύρισα από τον πληθυντικό στον ενικό δεν το κατάλαβα! Πάντως νομίζω βγάζετε όλοι νόημα από το post μου.

Tsili, χρειάζεσαι μια ηλιοπροστασία με τα χρώματα του vw-club φίλε! Κάτι πρέπει να κάνουμε για να φτάσουν τα αξεσουάρ του club στις συναντήσεις σας! ;)

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!! Έχεις να προτείνεις καμιά ιδέα!!! ;)

Σίγουρα οι Κερκυραίοι, μέλη του VWClub, θα ήθελαν να μπορούν να προμηθεύονται τα αξεσουάρ εάν μπορούσαν να τα προμηθεύονται πιο εύκολα-άμεσα και σίγουρα υπάρχουν μέλη που θέλουν να προμηθευτούν αλλά δεν μπαίνουν στην διαδικασία : Κατάθεση Χρημάτων σε Τράπεζα > Παραλαβή από Courrier ή Μεταφορική (κάτι το οποίο αυξάνει και το κόστος των αξεσουάρ).

Να δεις πως αν αναφέρουμε πως θα υπάρχουν και αξεσουάρ του Club προς διάθεση , θα έχουμε και μεγαλύτερη συμμετοχή... new_lol.gif

Εφόσον είναι δυνατόν και επιτρέπεται από το Δ.Σ , εγώ προτίθεμαι να αναλάβω υπεύθυνα την όλη διαδικασία διάθεσης των αξεσουάρ του Club στα μέλη του Νησιού . B)

Tsili's Supplies... :lol: :lol: :lol: Tsili's Support... :lol: :lol: :lol:

Και κάτι άλλο προς όλους:

Καφέ τελικά θα πιούμεεεεεεεεεεε??????

Edited by Tsilis_Corfu
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω παιδια!!! Τελικα φευγω αυριο το πρωι με αυτην την κωλοαπεργια.... :thumbsup: Θα τα πουμε οταν γυρισω,απο κοντα!!! Και αν τελικα κανονησετε αυριο για καφε,ελπιζω να αναλαβει ο λευτερης τις Φωτογραφιες,μηπως και δουμε καμια!!!! :thumbsup:B):lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον...

τον Αυγουστο που θα ανεβω θα βρεθω με τον Tsilis_Corfu για καφεδακι.....

οποιος αλλος θελει να κανονισει μαζι του να βρεθουμε ολοι μαζι.......

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ...θα ειμαι αγναντερο τρικαλων ,για καφε και για το γκολφακι τον αυγουστο!

δυστηχως δεν θα μπορεσω να παρευρισκομαι στην συναντηση σας θα εχω φυγει εκτος κερκυρας....Να περασετε καταπληκτικα και να δειτε και τα υπολοιπα μελη.εξαλου ολοι κοινο εχουμε την μουρλια με τα καρα μας..ψαχτειται με τις τιμες των καραβιων.απο λευκιμη ειναι 1 ωρα μονο παντοφλες αλλα γυρω στα 25 ευρο(πηγαινε)

επειδη ειναι 40 κλμ μακρυα απτη πολη.

το κεντρικο λιμανι της κερκυρας κανει κανα 40 ευρο το πηγαινε μονο παντα συζηταμε.η διαδρομη ειναι 1 και 15 με κλειστου τυπου φερυμποτ και με παντοφλα ιδια τιμη αλλα 2 ωρες!υπομονη!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μερες περασανε,δημοσθενη αν γυρισες και διαβαζεις στειλε σημεια ζωης,στεφανε εχεις δικιο!!,αν βρεις χρονο απτο χαρτομανι της δουλειας σου στειλε σημεια ζωης,επισης οποιος θελει να συμμετεχει στην επομενη λεω συναντηση (φανερη) να το δηλωσει εδω!!!!Προτεινω αυτη τη φορα να παμε για καφε στο πελεκα με φοντο το ηλιοβασιλεμα!!!στο παρατηρητηριο!!!ακουω συμμετοχες και προτασεις.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μερες περασανε,δημοσθενη αν γυρισες και διαβαζεις στειλε σημεια ζωης,στεφανε εχεις δικιο!!,αν βρεις χρονο απτο χαρτομανι της δουλειας σου στειλε σημεια ζωης,επισης οποιος θελει να συμμετεχει στην επομενη λεω συναντηση (φανερη) να το δηλωσει εδω!!!!Προτεινω αυτη τη φορα να παμε για καφε στο πελεκα με φοντο το ηλιοβασιλεμα!!!στο παρατηρητηριο!!!ακουω συμμετοχες και προτασεις.

καντε το απο 09/08 μεχρι 16/08 που θα ειμαι εκει

B);):lol:

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι βλεπω δεν εχασα και πολλα επεισοδια!!! :lol::lol: Εχω γυρισει απο την Δευτερα,απλα ειχα ενα θεματακι με το internet και δεν μπορουσα να μπω!!! Που χαθηκε ο Στεφανος??? Καλη και η προταση για Πελεκα Λευτερη,δεν εχω προβλημα κ αμα θελετε παμε και οικογενειακως!!! Απο οτι προσεξα σημερα,μεσα στον Κασσιωτη ηταν το δικο σου το mg... η κανω λαθος????

Link to comment
Share on other sites

nai το αφησα λογω σπασμενου ψυγειου νερου....την τυχη μου,το ενα βγαινει ,το αλλο μπαινει....

Link to comment
Share on other sites

Κατα αρχήν Καλημέρα σας!!!!

Λοιπον μερες περασανε,δημοσθενη αν γυρισες και διαβαζεις στειλε σημεια ζωης,στεφανε εχεις δικιο!!,αν βρεις χρονο απτο χαρτομανι της δουλειας σου στειλε σημεια ζωης,επισης οποιος θελει να συμμετεχει στην επομενη λεω συναντηση (φανερη) να το δηλωσει εδω!!!!Προτεινω αυτη τη φορα να παμε για καφε στο πελεκα με φοντο το ηλιοβασιλεμα!!!στο παρατηρητηριο!!!ακουω συμμετοχες και προτασεις.

Λευτέρη ώραια ιδέα να πάμε στον Πέλεκα! Παίζει όμως μια περίπτωση να μην τα καταφέρω να έρθω λόγω υποχρεώσεων.

Εάν τα καταφέρω σίγουρα θα έρθω!!!

Κανονίστε ποια μέρα!

καντε το απο 09/08 μεχρι 16/08 που θα ειμαι εκει

B):D:lol:

Μην ανησυχείς...Από ότι βλέπω, και χαίρομαι γι'αυτό, θα κάνουμε και όταν θα είσαι και εσύ εδώ ;)

Απο οτι βλεπω δεν εχασα και πολλα επεισοδια!!! :lol::lol: Εχω γυρισει απο την Δευτερα,απλα ειχα ενα θεματακι με το internet και δεν μπορουσα να μπω!!! Που χαθηκε ο Στεφανος??? Καλη και η προταση για Πελεκα Λευτερη,δεν εχω προβλημα κ αμα θελετε παμε και οικογενειακως!!! Απο οτι προσεξα σημερα,μεσα στον Κασσιωτη ηταν το δικο σου το mg... η κανω λαθος????

Δεν χάθηκα tongue.gif Η άδεια όμως τέλειωσε και τώρα τα κεφάλια μέσα...Καλώς μας ήρθες!!!!Το Golf το έφερες???

nai το αφησα λογω σπασμενου ψυγειου νερου....την τυχη μου,το ενα βγαινει ,το αλλο μπαινει....

Φίλε κάνε κανένα ευχέλαιο στα αμάξια...δεν σε πάει τώρα τελευταία...

Τουλάχιστον τώρα θα χαρείς το Golf σου που το στερήθηκες τόσες μέρες!!!

Link to comment
Share on other sites

Κατα αρχήν Καλημέρα σας!!!!

Λευτέρη ώραια ιδέα να πάμε στον Πέλεκα! Παίζει όμως μια περίπτωση να μην τα καταφέρω να έρθω λόγω υποχρεώσεων.

Εάν τα καταφέρω σίγουρα θα έρθω!!!

Κανονίστε ποια μέρα!

Μην ανησυχείς...Από ότι βλέπω, και χαίρομαι γι'αυτό, θα κάνουμε και όταν θα είσαι και εσύ εδώ ;)

Δεν χάθηκα tongue.gif Η άδεια όμως τέλειωσε και τώρα τα κεφάλια μέσα...Καλώς μας ήρθες!!!!Το Golf το έφερες???

Φίλε κάνε κανένα ευχέλαιο στα αμάξια...δεν σε πάει τώρα τελευταία...

Τουλάχιστον τώρα θα χαρείς το Golf σου που το στερήθηκες τόσες μέρες!!!

Στέφανε άν θέλεις σε παρακαλώ πολύ μην γράφεις με μπλέ χρώμα γιατί γίνεται κουραστική η ανάγνωση της δημοσιευσής σου.

Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων

Σπύρος

Link to comment
Share on other sites

Kαλως σας βρηκα Στεφανε!! Ναι το εφερα,αλλα παλι με το passat θα ερθω!! Το golf ειναι σαν τα lego... το φτιαχνεις και το χαλας για να παιζεις και να χαιρεσαι!!! :D:lol: Εχω ξηλωσει καντραν,ταπετσαριες κ ενα σωρο αλλα,θελω να αλλαξω φωτισμους κ κατι αλλα ψιλοπραγματα!!! Τωρα οσον αφορα την μερα,οποτε θελετε!!! (Εκτως απο σημερα)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις επιστρέψαμε, περάσαμε φανταστικά. Ευχαριστώ πολύ τον τσίλι Στέφανο για το πολύ ωραίο tip. Δύο μόνο θέματα:

1. Οταν ξανανέβω θα κεράσω καφέ στη μαρίνα Γουβιών. Δεν πρόλαβα να πάω. Μεγάλο νησί, τί να πρωτοδείς. :D

2. Παρακαλώ να μπει warn τουλάχιστον 20% στον τσίλι γιατί εκτός από το γκολφ με το ωραιότερο εσωτερικό στην Ελλάδα, συνελήφθη να οδηγεί Fiesta ST. Ελεος... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις επιστρέψαμε, περάσαμε φανταστικά. Ευχαριστώ πολύ τον τσίλι Στέφανο για το πολύ ωραίο tip. Δύο μόνο θέματα:

1. Οταν ξανανέβω θα κεράσω καφέ στη μαρίνα Γουβιών. Δεν πρόλαβα να πάω. Μεγάλο νησί, τί να πρωτοδείς. :D

2. Παρακαλώ να μπει warn τουλάχιστον 20% στον τσίλι γιατί εκτός από το γκολφ με το ωραιότερο εσωτερικό στην Ελλάδα, συνελήφθη να οδηγεί Fiesta ST. Ελεος... :lol:

παντα τετοια!!!

Edited by GraveDigger
Διόρθωση quotation
Link to comment
Share on other sites

Μόλις επιστρέψαμε, περάσαμε φανταστικά. Ευχαριστώ πολύ τον τσίλι Στέφανο για το πολύ ωραίο tip. Δύο μόνο θέματα:

1. Οταν ξανανέβω θα κεράσω καφέ στη μαρίνα Γουβιών. Δεν πρόλαβα να πάω. Μεγάλο νησί, τί να πρωτοδείς. :whistling:

2. Παρακαλώ να μπει warn τουλάχιστον 20% στον τσίλι γιατί εκτός από το γκολφ με το ωραιότερο εσωτερικό στην Ελλάδα, συνελήφθη να οδηγεί Fiesta ST. Ελεος... :lol:

Χαιρετώ τον τρελό, αιωνόβιο, Τουρμπάτο και φίλο jsmirlis ;) Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια...αλλά σίγουρα υπάρχουν καλύτερα Golf από το δικό μου!!!!

Χάρηκα πολύ που σε γνώρισα αλλά στενοχωρήθηκα που δεν καταφέραμε να πιούμε ένα καφέ, μια μπύρα ρε παιδάκι μου και να τα πούμε...Πραγματικά σε θαυμάζω για την τρέλα που κουβαλάς και σε χαίρομαι!!! Πάντα τέτοια και να περνάς καλά!!!

Ελπίζω να περάσατε καλά στο νησί και από ότι κατάλαβα σε βόλεψε τρελά το Tip μου :(:lol::whistling:

Σίγουρα πάντως δεν περίμενες με το που κατέβηκες στο νησί να σε Τσιμπήσω στα πρώτα 20 μέτρα... :lol: :lol: :lol: Ούτε κανονισμένο να το είχαμε...

Όσο για το Fiesta ST , ήταν του αδελφού της κοπελιάς μου και μιας και είχα άδεια με έχωσε κανονικά και του το πήγα για Service...

Καλό αμαξάκι... αλλά Gof δεν είναι tongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by Tsilis_Corfu
Link to comment
Share on other sites

ειδα τον taurus στην κερκυρα πριν φυγω...τωρα ειμαι γιαννενα αυριο μπαινω μεσα!!!εξετασεις 2 μερες μεινανε για να ξεκινησει ο δρομος της αποκαταστασης!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.