Jump to content
kouliss

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Κέρκυρα

Recommended Posts

Kαλα ντε,μην βιαζεσαι κ τοσο!!! κατεβαινω να πλυνω το golf K EΡΧΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!! :D

Εγώ θα το φέρω άπλυτο σήμερα. Μετά την βρόχα δεν το πλένω. Βαριέμαι...

40 minutes to go... :D

Link to comment
Share on other sites

το meeting ελαβε χωρα στο (ground zero) της μαρινας γουβιων στην κερκυρα εν ονοματι blue(pool bar/coffe shop/bar+live music) διπλα απτην πισινα και φοντο την φυση απτην μια και τα κοτερα απτην αλλη...

εθεαθησαν πολλοι γνωστοι απ τον χωρο της μηχανοκινησης στο νησι και πολλοι καινουργιοι..επιπλεον ειχαμε και την υποστηριξη για μελλοντικες φωτογραφησεις μπροστα στα σκαφη και στην λευκαδα επισης(στεφανε εισηγησου).φωτογραφιες τραβηκτηκαν απο επαγγελματια φωτογραφο με ευγενικη χορηγια του γιαννη,επισης μην ξεχασω να πω οτι ηταν μια οικογενειακη ατμοσφαιρα που γελασαμε και μιλησαμε για πολλα.παντα ετσι και παντα ευδιαθετοι!!!επισης να πω οτι περπατησα!!επιτελους..ανανεωσαμε το ραντεβου για την επομενη φορα και δωσαμε λυσεις σε ζητηματα που μας καινε(ακους βρε!)..χεχε!τι αλλο να πω ,α οτι ειχαμε στην παρεα

διαφορα μοντελα της οικογενειας και ολοι οι ιδιοκτητες ειχαν κατι να πουν για το καμαρι τους .

Link to comment
Share on other sites

Οντως περασαμε καλα χθες και ειμασταν και αρκετοι περισσοτεροι!!! Συντομα θα αναιβουν κ οι σχετικες φωτογραφιες! Οχι απλα περπαταει ο Λευτερης..... αλλα ξεπαρκαρει κιολλας!!!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Όντως ήταν πολύ ωραία!!!

Χάρηκα που τα είπαμε με τα παιδιά.

Χάρηκα που γνώρισα τον Γιάννη μιας και ήταν το νέο πρόσωπο της παρέας (τουλάχιστον για εμένα) και επίσης απο δω και πέρα θα είναι και ο προσωπικός μας επαγγελματίας φωτογράφος.

Επίσης χάρηκα που γνώρισα και την συνάδελφο μου την Κατερίνα!

Σας παραθέτω και τις φωτογραφίες για να δείτε τα κατορθώματα μας και να θαυμάσετε την πολύ καλή δουλεία του Γιάννη στο λιγοστό φως που υπήρχε.

¶ντε και στην επόμενη συνάντηση να περάσουμε ακόμη καλύτερα και να μαζευτούμε ακόμη περισσότεροι!!!

Για την ώρα 2-3 άτομα έχουν πάρει απουσία....

img1040a.jpg

By tsiliscfu, shot with Canon EOS 40D at 2009-09-08

img104455.jpg

By tsiliscfu, shot with Canon EOS 40D at 2009-09-08

img104111.jpg

By tsiliscfu, shot with Canon EOS 40D at 2009-09-08

img10445.jpg

By tsiliscfu, shot with Canon EOS 40D at 2009-09-08

img10413.jpg

By tsiliscfu, shot with Canon EOS 40D at 2009-09-08

img10411.jpg

By tsiliscfu at 2009-09-08

img1045b.jpg

By tsiliscfu, shot with Canon EOS 40D at 2009-09-08

img1043i.jpg

By tsiliscfu, shot with Canon EOS 40D at 2009-09-08

Edited by Tsilis_Corfu
Link to comment
Share on other sites

Καλα εεεεεεεεεεεεεεεεεε!!! Εχω κ γαμω τα αμαξια!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Να ευχαριστησουμε κ παλι τον Γιαννη για τις ωραιες φωτογραφιες που μας εβγαλε.... Αντε και την επομενη φορα περισσοτερα VW!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά καλή αρχή και ελπίζω να χετε και ανάλογη συνέχεια....

όντως πολύ ωραίες φώτο...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολυ για τα σχόλεια σας παιδιά , χαίρομαι που σας αρεσαν οι φωτογραφίες αν και ηταν λίγο προχειροδουλειά. χάρηκα που σας γνώρησα και ακουσα και τις συμβουλές σας για το πλυντηριο!! ειμασταν πολύ καλη παρέα πιστεύω! χθες γυρησα Κερκυρα οπότε να κανονισουμε παλι για Σαββατοκύριακο !

Link to comment
Share on other sites

εννοειτε ....ευχαριστουμε το χορηγο επικοινωνιας γιαννη,....περασα και απτο πλυντηριο τελικα το κανα οπως ειπες στο 1 και δουλεψε....το εξηγω ως οτι απτο αλλο καρχερ εχει διαφορα στο 1 οτι εκει ειναι απλα νερο.ενω σε εσενα εχει και σαπουναδα...μια χαρα εγινε..

για την συναντηση αν δεν μας τα χαλασει ο καιρος θα βρεθουμε πισινα???

την κατερινα την εστειλα για το σαββατο κυριακο(κουμπαρα/προετοιμασιες γαμου κολλητης θεσσαλονικη) επομενως δενξερω δημοσθενη αν θα ειναι αλλες κοπολες αυτη τη φορα...χαιρετισματα στην βασω...πως παει η μασκουλα μου??Ειμαι μονοοοοος!!!!θα κανουμε κανα μπατσελορ???

Link to comment
Share on other sites

Λευτερηηηηηηηηηηηη!!! ειδες?? σημερα σχολασα νωρις!! Ουτε συναντηση εχει δυστυχως,ουτε μπατσελορ,φευγω το πρωι για μεγανησι και θα γυρισω την Κυριακη το βραδυ.οσο για την μασκουλα σου,οτι προλαβω και φτιαξω σημερα,η υπολοιπη την Δευτερα.... θα δωσω χαιρετησματα,αλλα μαλλον εννοεις στην Ολγα!!! :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

NAI BRE με σκοτισε η μελλοντικη πεθερα μου εψαχνα εισητηρια για αγγλια (μεσα σε ενα κλιμα υστεριας) και στο τελος μου λενε οτι εχουν και ληγμενα διαβατηρια,ααααα ρε θελω ψυχολογο....δεν αντεχω αλλο εδω θελω να φυγω να παω αλλου... :lol::lol::lol:

τελοςπαντων με τα δικα μου ....εσυ πως και ετσι ταξιδι στα βιαστικα???για καλο???σημερα ειδα και τον αδερφο του στεφανου στο δρομο,χαιρετηθικαμε.. :lol:

αχχ δεν παλευεται

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Για καλο ειναι μωρε,θα παμε μια επισκεψη και θα γυρισουμε.... Ναι μωρε,μονο αυτο σου χρειαστηκε για να θελεις εσυ ψυχολογο!!! <_<:lol:

Link to comment
Share on other sites

Εεεεπ... Σας έπιασα.... tongue.gif

Ο καθένας με τον πόνο του βλέπω... B)

Γιάννη welcome back και σε ευχαριστώ πολύ...ξέρεις εσύ :lol: Την επόμενη φορά θα σε μαλώσω :lol:

Λευτέρη κουράγιο... δεν είσαι μόνος σου... έχεις και το Golf σου <_<

Δημοσθένη εμείς τα είπαμε και τηλεφωνικά. Καλό ταξίδι, καλά να περάσεις και με το καλό να επιστρέψεις ;)

Οι υπόλοιποι που θα μείνουμε στο νησί, εφόσον το επιτρέπει ο καιρός και έχουμε χρόνο, πάμε για μια καφεδιά. Εγώ παίζει να φέρω και την γυναίκα... B)

Link to comment
Share on other sites

Παντα ετσι γινεται ρε συ!!!! Ο καθενας με τον πονο του!!! <_<:lol:;)

Σ'ευχαριστω καλε μου Αγιε Βασιλη!!!! :lol:B)B):lol:

Αντε να αρχισουμε ολοι να φερνουμε τις κοπελες μας,κ εγω θα την παρω μαζι μου την επομενη φορα,να φαινομαστε και περισσοτεροι!!! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ,επισης να μην το ξεχασω... Λευτερηηηηηηηηηη??? τωρα κατεβαινω στο γκαραζ να ασχοληθω με την μασκα σου,να μην εχεις κ εσυ παραπονο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παντα ετσι γινεται ρε συ!!!! Ο καθενας με τον πονο του!!! <_<:lol:;)

Σ'ευχαριστω καλε μου Αγιε Βασιλη!!!! :lol:B)B):lol:

Αντε να αρχισουμε ολοι να φερνουμε τις κοπελες μας,κ εγω θα την παρω μαζι μου την επομενη φορα,να φαινομαστε και περισσοτεροι!!! :lol::lol::lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

αλλοι πανε ταξιδια αλλοι για καφε και αλλοι καθονται μετο χερι...τι ναπω ...ατιμη ζωη....τουλαχιστον φτιαξε την μασκα να προχωρησω λιγο το project και να χαρω βαρεθηκα να το κοιταω ετσι μισο..

Link to comment
Share on other sites

Eτσι ειναι αυτα Λευτερη,ατιμη κοινωνια,αλλους τους ανεβαζεις κ αλλους τους κατεβαζεις στα ταρταρα!!!! :D:D Μολις γυρισα απο μεγανησι,πηγαμε βολτα και λευκαδα,περασαμε φοβερα!!! Ελα ρε μην γκρινιαζεις,θα στην τελειωσω!!!!

Στεφανεεεεεεεεεεεεε???? Οποτε θελεις και σε βολευει,παρε τηλ. να κανονησουμε να βρεθουμε.... ξερεις εσυ...

Αληθεια,σε ποιο σταδιο βρισκεται η παραγγελια????

Link to comment
Share on other sites

Eτσι ειναι αυτα Λευτερη,ατιμη κοινωνια,αλλους τους ανεβαζεις κ αλλους τους κατεβαζεις στα ταρταρα!!!! :lol::lol: Μολις γυρισα απο μεγανησι,πηγαμε βολτα και λευκαδα,περασαμε φοβερα!!! Ελα ρε μην γκρινιαζεις,θα στην τελειωσω!!!!

Στεφανεεεεεεεεεεεεε???? Οποτε θελεις και σε βολευει,παρε τηλ. να κανονησουμε να βρεθουμε.... ξερεις εσυ...

Αληθεια,σε ποιο σταδιο βρισκεται η παραγγελια????

Στον Δρόμοοοο!!!! B)tongue.gif:lol:

Link to comment
Share on other sites

δημο ειδες τωρα και να τελειωσεις εσυ...λειπει ολο το υπολοιπο..(στην παρουσιαση μου)αντε τρεναρω μια μερα την εξοδο μου απτο νησι αλλα δεν θα ειμαι στο καφε σας βγαλτε φωτογραφιες ,τελικα φευγω πεμπτη..

Link to comment
Share on other sites

αντε να μαζευτουμε για καφε λεω σαββατο αυτη τη φορα???τι λετε???αντε να δηλωνουμε και συμμετοχη και οπως ειπαμε ,πειτε το και στου γειτονες σας που εχουν VW,ΕΙΝΑΙ μεταδοτικο...στεφανε που χαθηκες???ολα καλα???

Link to comment
Share on other sites

αντε να μαζευτουμε για καφε λεω σαββατο αυτη τη φορα???τι λετε???αντε να δηλωνουμε και συμμετοχη και οπως ειπαμε ,πειτε το και στου γειτονες σας που εχουν VW,ΕΙΝΑΙ μεταδοτικο...στεφανε που χαθηκες???ολα καλα???

Έλαααα... εδώ είμαι.... :D^_^;)

Έτσι να μαθαίνετε....άντε να μεγαλώσουμε την παρέα μας!!!

Ελπίζω να είστε όλοι καλά!!!

Δυστυχώς εγώ το Σάββατο δεν θα μπορέσω καθώς είμαι καλεσμένος σε εγκαίνια και δεν θα μπορέσω να απολαύσω την παρέα σας και ένα απογευματινό καφέ.

Εάν το κανονίσετε φροντίστε να μαζευτείτε ακόμη περισσότεροι, να περάσετε καλά και να βγάλετε πολλές φωτογραφίες. :D

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ακουμε συμμετοχες για σαββατο και για κυριακη ποιοι προτιμουν τι???στεφανε κανα νεο ασχετο μετην παραγγελια εχουμε???

ασχετο δημοσθενη κοιτα στις αγγελιες και βρεις αυτο που θες για το αμαξι της ολγας..... tongue.gif

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Λευτέρη και Δημοσθένη:

Οι παραγγελίες σας έρχονται!!! B)

Ήδη χθες παρέλαβα μια που είχα κάνει πριν απο τις δικές σας (και αυτή απο USA) οπότε όπου να 'ναι θα έρθουν και οι δικές σας. tongue.gif

Θα έλεγα πως με βολεύει Κυριακή. Τοποθεσία όπου θέλετε (Μην φθάσουμε και στον κάβο εεεε????) ;) ;) :lol:

Edited by Tsilis_Corfu
Link to comment
Share on other sites

Αντε Στεφανε,καιρος τους ειναι!!!!! ;);):lol:

Λοιπον για συναντηση κ εγω προτεινω Κυριακη αλλα τπτ σιγουρο γιατι εχω μερικες δουλιτσες να κανω,θα δουμε!!

Λευτερη τις ειδα, (αν λες για τις bbs) οι αλλες απο το polaki δεν κανουν,ειναι 5χ100!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.