Jump to content
kouliss

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Κέρκυρα

Recommended Posts

Συμφωνώ! ¶ρα λοιπόν αυτή θα είναι Συνάντηση μετά συνοδείας...Καλό..μιας και οι γυναίκες θα λένε τα δικά τους και εμείς τα δικά μας... :lol:

Τί θα λέγατε για βόρεια Κέρκυρα σήμερα??? Καμιά Αχαράβη (Veggera, Fuego, Freddo, Versus κλπ) ???

Εγώ βέβαια είμαι ήδη πάνω από χθες...

Link to comment
Share on other sites

Καλο κ αυτο!!! Εγω δεν εχω προβλημα,να δουμε τι θα πει κ ο Λευτερης! Εξαλλου δεν εχω ιδεα απο τα μαγαζια τησ Αχαραβης!! :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

πρωτα απο ολα τι ωρα και που ,εφτα???που???μολις γυρισαμε απο μπανιο και δεν θα με συνοδεψει τελικα...θα ερθω ομως...

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

κοιτα επειδη η κυρια μου μπορει να μην ερθει μαζι αλλα μου εφαγε ολο το νερο περιμενω να ζεστανει παλι το μποιλερ κατα 7 θα ερθω στο σουπερ μαρκετ βασιλοπουλος που εχεις στα φαναρια ,εκει που ειχα δει την ολγα..

Link to comment
Share on other sites

Να την κουβαλησεις με το ζορι,αλλιως δεν θα ερθει κ η ολγα λεει!!! οκ,7 στο Βασιλοπουλο κ κανονησε να ειναι κ η Κατερινα ε!

Link to comment
Share on other sites

Για να φαινομαστε πολλοι ρε Στεφανε!! :D λογικα κατα τις 7 θα ξεκινησουμε απο δω!! Δεν ξερω ποση ωρα θα κανουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως θα έρθουν και τα κορίτσια. Το θέμα είναι πως εάν ξεκινήσετε 7, θα φθάσετε εδώ πάνω οχτώ παρά... Τεσπα...

Κάντε μου μια αναπάντητη όταν ξεκινήσετε και στην διαδρομή μιλάμε για να κανονίσουμε που θα συναντηθούμε.

Αν μπορείτε, ξεκινήστε πιο νωρίς.

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε παιδι,τωρα μπηκα σπιτι,ημουν για δουλεια κ δεν ειχα και το κντ μαζι μου. Δεν προλαβα να κανω τπτ,αλλα αγορασα το πρωι κολλα,οποτε υπομονη μεχρι αυριο!!! εκανες τπτ με το φιλτρο???

Link to comment
Share on other sites

α καλα αν ασου πω τιεσ εξελιξεις θα μεινεις αναυδος...δεν μπορω πλεον να παω να ρωτησω εκει που πηγαινα,θα παω αλλου και θα σου πω ,ειτε σι αλλως σημερα ειχα δωσει το αμαξι για το τζαμι,αυριο το παιρνω,,ηρθε με το φημε...

Link to comment
Share on other sites

Αντε ωραια,να ξεμπερδευεις και με το τζαμι ρε Λευτερη!!Οποτε τα λεμε αυριο!!!

Δλδ Στεφανε,αν κρινω απο το mail σου.... συναιχιζουμε στην αναμονη!!!! :orocket.gifmachinegun.gifshockgun.gifnew_grrrr.gif

Link to comment
Share on other sites

Αντε ωραια,να ξεμπερδευεις και με το τζαμι ρε Λευτερη!!Οποτε τα λεμε αυριο!!!

Δλδ Στεφανε,αν κρινω απο το mail σου.... συναιχιζουμε στην αναμονη!!!! :ninja:rocket.gifmachinegun.gifshockgun.gifnew_grrrr.gif

Το έστειλα μπας και βρούμε καμιά άκρη. Πάντως αν φθάσει να έχει περάσει χρονικό διάστημα περίπου 43-44 μέρες θα τους κάνω dispute και θα πάρουμε τα χρήματα πίσω.Να πάνε να μ@μηθούν οι μ@κ@κες... (13/092009 έγινε η παραγγελία)

Πότε θα κανονίσουμε να μετρήσουμε το παρμπρίζ μου για το φιμέ που λέγαμε.... tongue.gif

Λευτέρη άντε να τελειώνεις και εσύ με τα βάσανά σου σιγά σιγά. Μετά ευχέλαιο κατ'ευθείαν... και μακριά απο συνεργεία για κάνα δυο χρόνια. Μόνο λαδάκια και τίποτα άλλο...

Link to comment
Share on other sites

Ξερω γω ρε Στεφανε με τους Π@Π@ΡΕΣ που μπλεξαμε??? Τωρα σειρα εχει η κολωνα του Λευτερη,που ελπιζω να την κανω σημερα,στην επομενη συναντηση αν ειναι,το μετραμε και στο κανω!! Μην μου αγχωνεσαι!!!! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Να μου φτιαξεις εσυ μια σελιδα τοτε Λευτερη,ευκολοτερη!!!! :lol::lol: Οκ με την κωλονα????

Λοιπον ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ(Στεφανος)..... <_< Ολα καλα με το δεμα σε γενικες γραμμες.... Μονο ενα δοχειο καθαρισμου που ειχα παραγγειλει εγινε θρυψαλα,και ολες οι συσκευασιες ηταν μ@μημενες!!! Υποθετω πως για αυτα δεν ευθυνεται η Αμερικη,αλλα οι δικοι μας οι Π@Π@ΡΕΕΕΕΣ!!!!! Το αλλο κακο,ειναι οτι δεν υπολογισα οτι στην Αμερικη ολα δουλευουν με 120volt και εχουν διαφορετικες μπριζες,οποτε θα χρειαστω επιπλεον μετασχηματιστη και ανταπτορες! Αυτα τα λιγα,οποτε...τελος σχεδον καλο... ολα σχεδον καλα!!! :D:lol:

Αυριο τελικα τι λετε να κανουμε???? Σας ειδα και τους 2 σημερα,αλλα κανεις δεν ηταν σιγουρος,οποτε κανονιζουμε απο εδω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.