Jump to content
kouliss

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Κέρκυρα

Recommended Posts

λοιπον προτεινω και αποφασιζω να παμε στην ταβερνα του σταματη στον βυρο,μου εχουν πει τα καλυτερα....πως λεει ο καισαρας ενα πραγμα..αποφασιζωμεν και διαταζωμεν....χαχαχα οχι απλα μου ειπαν πως ειναι και γαμω τα μαγαζια...

στεφανε η παραγγελια μενει εδω και δεν μας ακολουθει στο δειπνο,προχωρας κανονικα ανευ αλλων οδηγιων,ευχαριστω εκτ των προτερων...

επισης θα σας αρεσει πολυ,

τι λετε μπορειτε κατα τις 8 να βρεθουμε και να παμε σιγα σιγα???ραντεβου aqualand parking area????ο βυρος κατα κει δεν ειναι???λογω οτι η κατερινα ξερει που πεφτει καιτωρα κοιμαται....

οσο αφορα τον αμιτα που θα εισαι και δεν μπορεις να ερθεις???δεν πειραζει αλλο σαβ/κο...εχουμε καιτην κυριακη καφε...

Link to comment
Share on other sites

Στεφανεεεεεεε??? Που εισαι χαμενος??? Χασατε χθες παντως που δεν μπορεσατε να ερθετε,περασαμε πολυ ωραια!! Τελικα αυριο??? Τι θα κανουμε??? Εχει καφε??????

Link to comment
Share on other sites

τελικα ουτε εγω θα ειμαι διαθεσιμος...ανελημενες υποχρεωσεις,παντως κρυο βροχη καιρος για καναπε και γουτσου γουτσου..... tongue.gif:)

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Τι νεα ρε συ Λευτερη??? Ησυχα πραγματα!! Τα γνωστα!! Βασικα ο Στεφανος εχει χαθει τελευταια! Στεφανεεεεεεε???? Που βρισκεσαι????????

Link to comment
Share on other sites

Τι νεα ρε συ Λευτερη??? Ησυχα πραγματα!! Τα γνωστα!! Βασικα ο Στεφανος εχει χαθει τελευταια! Στεφανεεεεεεε???? Που βρισκεσαι????????

Έλα ρε φίλε Εδώ είμαι!

Λευτέρη όλα εντάξει με την παραγγελία?

Παίδες sorry αλλά απο το Σαββάτο τρέχω σαν τρελός και δεν προλαβαίνω...Ξεκίνησα τις εργασίες στο σπίτι και έχω πήξει. Γυρίζω απο την δουλεία και πάω κατ'ευθείαν στο σπίτι (που φτιάχνω). Είχα και ένα θέμα προσωπικό και με πήγε πίσω.

Anyway, θα κανονίσουμε κάνα καφεδάκι?Κάνα φαγάκι???

Ααα...Δημοσθένη σου έχω και κάτι όχι πολύ ευχάριστο...Κατά την εκκαθάριση της πληρωμής για το Δέμα προέκυψαν επιπλέον 12 ευρώ. Μου δώσανε σήμερα την απόδειξη. Τα πλήρωσα εγώ. Μου τα δίνεις όταν βρεθούμε ή κερνάς...Ανάλογα tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι το πηρα απο αμερικη μεσω παυπαλ τελικα σε συννενοηση με των πωλητη....

Link to comment
Share on other sites

Αντε κουραγιο τοτε Στεφανε!!! Ολο ευχαριστα μου εισαι ρε παιδι!!!! ;) Τα βρισκουμε αυτα την επομενη φορα! Κανονηστε οτι θελετε!!! μεασα ειμαι εγω!!!

Link to comment
Share on other sites

δημο ταξε μου.... τι εχω???απο την επομενη εβδομαδα θα κανουμε μια μοντιφια με σπρει αυτη την φορα....

Link to comment
Share on other sites

για καμαρια μου πειτε πως περασατε εσεις που πηγατε στην συναντηση....

Link to comment
Share on other sites

EEEEEEEE???TIIII????? ΠΩΣ???? ΠΟΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?????? Δεν βρεθηκαμε καθολου,εσυ να μας πεις πως περασες στην Αθηνα.... ολα καλα????

Link to comment
Share on other sites

ααα γιατι διαβασα οτι ο στεφανος πηγε στην πανελληνια,δεν πηγες τελικα μαζι του???ολα καλα ,ραβει κουστουμια το τουτου... δεν ειναι εδω...απο κοντα τα αλλα

Link to comment
Share on other sites

Αντε ωραια,να μου ραψεις κ εμενα ενα για τον Γεναρη!!! sillyhorse1rb5.gif Με τον Στεφανο εχουμε να βρεθουμε και να μιλησουμε παααααρα πολυ καιρο! Στεφανεεεεεεεεε??? Που εισαι????? Εγω Λευτερη αυριο την κανω για πανω κ γυριζω την Κυριακη!

Link to comment
Share on other sites

κια εγω θα την κανω για αθηνα-πατρα απλα δεν ξερω ποτε ακριβως θα παω....ελπιζω μεχρι το σαββατο να εχω γυρισει....

Link to comment
Share on other sites

Αντε γιατι καιρο εχουμε να βρεθουμε,να γυρισεις εσυ,να γυρισω και εγω,να βρεθει κ ο χαμενος Στεφανος!!Επισης εχω να αλλαξω και τακακια πισω στο passat τωρα που θα παω πανω κ οτι αλλο προκυψει.....!!!!

Link to comment
Share on other sites

τον ειδα χθες διαβαζε εδω μεσα αλλα δενμιλησε...εχει χαθει υποθετω με τοσπιτι που χτιζει...

Link to comment
Share on other sites

για καμαρια μου πειτε πως περασατε εσεις που πηγατε στην συναντηση....
EEEEEEEE???TIIII????? ΠΩΣ???? ΠΟΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?????? Δεν βρεθηκαμε καθολου,εσυ να μας πεις πως περασες στην Αθηνα.... ολα καλα????
ααα γιατι διαβασα οτι ο στεφανος πηγε στην πανελληνια,δεν πηγες τελικα μαζι του???ολα καλα ,ραβει κουστουμια το τουτου... δεν ειναι εδω...απο κοντα τα αλλα
Αντε ωραια,να μου ραψεις κ εμενα ενα για τον Γεναρη!!! sillyhorse1rb5.gif Με τον Στεφανο εχουμε να βρεθουμε και να μιλησουμε παααααρα πολυ καιρο! Στεφανεεεεεεεεε??? Που εισαι????? Εγω Λευτερη αυριο την κανω για πανω κ γυριζω την Κυριακη!
Αντε γιατι καιρο εχουμε να βρεθουμε,να γυρισεις εσυ,να γυρισω και εγω,να βρεθει κ ο χαμενος Στεφανος!!Επισης εχω να αλλαξω και τακακια πισω στο passat τωρα που θα παω πανω κ οτι αλλο προκυψει.....!!!!
τον ειδα χθες διαβαζε εδω μεσα αλλα δενμιλησε...εχει χαθει υποθετω με τοσπιτι που χτιζει...

Κατά αρχήν καλησπέρα σας!!

Βλέπω σας έλειψα... tongue.gif

Λευτέρη έχω να μπω στο forum δύο μέρες...χθές μάλλον είχε μπεί ο αδερφός μου απο το pc μου που έχω αποθηκεύσει τους κωδικούς και για αυτό μάλλον με "είδες"...

¶κου λέει " δεν μίλησε".... tongue.gif

Ναι όντως πήγα στην Πανελλήνια. Περάσαμε ΤΕΛΕΙΑ!!! ;)

Χάσατε που δεν ήρθατε!!! :cry:

Στην επόμενη απαιτώ περισσότερη συμμετοχή των μελών της Κέρκυρας :blink:

Τι γίνεστε εσείς? Όλοι καλά???

¶λλος φεύγει , άλλος έρχεται , τι γίνετε θα τα πούμε κάποια στιγμή??? new_lol.gif

Λευτέρη όντως με το σπίτι και την δουλεία έχω φάει τρελό πήξιμο αλλά όλα μια χαρά. Μεγιά το πρόγραμμα και καλά και απροβλημάτιστα χιλιόμετρα! Ράφτη μου εσύ... tongue.gif

Δημοσθένη ελπίζω να είσαι καλά!

Να περνάτε καλά!

¶ντε να κανονίσουμε τίποτα (καφέ, φαγητό κλπ)

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε εννοειται,το μονα που εχω ραψει μεχρι τωρα ειναι ενα για καλο(γαμους-βαπτισια κα)αν εννοεις το προγραμματακι σκιζει,ολα τα λεφτα...ενα θα σου πω αθηνα πατρα με τεταρτη και πεμπτη πηγα...τραβαει το ατιμο..,δεν χρειαζοτανε να κατεβασω....απλα εγινε ταξιδιαρικο...ειναι καταπληκτικο και τα παιδια που με προσεξανε και δωσανε 120%...(ξερεις τιποτα δεν ειναι ευκολο σε αυτο το αμαξι,μα τιποτα!)

επισης να περναμε ολοι καλα και με υγεια...την παρασξευη θα το γυρισω πανω στο νησι(καλα αποκτησα και φωτα οπισθεν!!!ο ηλεκτρολογος της πατρας σκιζει προς τιμη του ειναι ο 6ος και τα προηγουμενα ηταν μισο τσακαλια....αυτος ειναι ο αρχιτσακαλος επιτελους βρηκαμε και εναν σωστο ηλεκτρολογο(ειχε βεβαια και θειηκη βοηθεια-διαγραμματα/σχεδια) ;)

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

¶ντε γυρίσατε όλοι πίσω καλά???

Θα βρεθούμε καθόλου??? Σαν πολύ καιρό το αφήσαμε μου φαίνεται...

Για να συμμαζευόμαστε σιγά σιγά!!!

Λοιπόν, Σάββατο ή Κυριακή???

Ή παρασκευή βράδυ για φαγητό???

Περιμένω προτάσεις και γνώμες!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω κανονιζω αυτο το σαβ/κο να φυγω εκτος κερκυρας να παω αλλου,εκδρομη προς πυλιο καπου...επισης για update σημερα το πρωι θελανε να κανουν πισω το αμαξι μου στο γκαραζ και μου χτυπησανε το μπροστινο προφυλκτηρα και δεξια και αριστερα,ο πεθερος μου...και σε τοιχο και σε ενα τρασπορτερ που ειχε,τα κλειδια τα δωσε η αρραβωνιαστηκια μου και το ειδα το πρωι που ειχε ξημερωσει το αυτοκινητο..το σκηνικο εγινε τα χαραματα...εχω ξενερωσει..δημοσθενη βλεπω το πασσατ μερα παρα μερα,περιμενω να βγει το mg για να βαλω για τριτη φορα να βαψω τον υπαρχον προφυλκτηρα μεσα σε 1/5 μηνα...καποιος με φασκελωσε...τι αλλα?ειχα κρυωσει και επισης ψαχνω το κιν μου 4 ημερες τωρα...

Link to comment
Share on other sites

εγω κανονιζω αυτο το σαβ/κο να φυγω εκτος κερκυρας να παω αλλου,εκδρομη προς πυλιο καπου...επισης για update σημερα το πρωι θελανε να κανουν πισω το αμαξι μου στο γκαραζ και μου χτυπησανε το μπροστινο προφυλκτηρα και δεξια και αριστερα,ο πεθερος μου...και σε τοιχο και σε ενα τρασπορτερ που ειχε,τα κλειδια τα δωσε η αρραβωνιαστηκια μου και το ειδα το πρωι που ειχε ξημερωσει το αυτοκινητο..το σκηνικο εγινε τα χαραματα...εχω ξενερωσει..δημοσθενη βλεπω το πασσατ μερα παρα μερα,περιμενω να βγει το mg για να βαλω για τριτη φορα να βαψω τον υπαρχον προφυλκτηρα μεσα σε 1/5 μηνα...καποιος με φασκελωσε...τι αλλα?ειχα κρυωσει και επισης ψαχνω το κιν μου 4 ημερες τωρα...

Βλέπω Λευτέρη σε πάει μια μ@μιώντας...

Κουράγιο φίλε και καλά να περάσεις.

Σε περιμένουμε πίσω με το καλό!!!

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους ο Στεφανος και παλι πισω!!!!!!!!! Καιμενε Λευτερη κ παααανω απο ολα καιμενη Κατερινα περαστικα!!!!!!! Πως και το βλεπεις το passat???Που πας απο κει??? Αντε με το καλο να τελειωσει το ΜG,με το καλο να βαψεις τον προφυλακτηρα και με το καλο να βρεις το κντ σου,αν και αποκλειεται να το ψαχνεις 4 μερες,γιατι μιλησαμε την παρασκευη!!! sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Στεφανεεεε??? Αφου μαλλον θα λειπει ο Λευτερης,και δεν βλεπω να ψηνεται κ κανενας αλλος,προτεινε οτι νομιζεις και κανονιζουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΡΑΣΑ σημερα και τοειδα πηγαινα στου σκιτσα για κατι φουσκες που θελω να αλλαξω εκει..επισης και για την κατερινα το μεσημερι..για σολαρι..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.