Jump to content
emperor

Συνεργεία στον Πειραια

Recommended Posts

+1 για το ΛΑΚΑΤΗ....ειναι αυτος που μου κουραρει τα θηρια στο golf μου...τουλαχιστον τον

τελευταιο χρονο...ειμαι πολυ ευχαριστημενος...

Link to comment
Share on other sites

μπα και εσυ γιατι δεν το εχεις πει πιο νωρρις οταν σε ρωταμε...???? ολα τελευταιος πρεπει να τα μαθαινω!!!κλαψ...

Link to comment
Share on other sites

στο πειραια 2 βελτιωτες ξερω και εχω επισκευθει. Δαρας, που σημαινει φαρμακειο, νομιζει οτι ειναι ο θεος της βελτιωσης και απο αποτελεσμα δεν ακουσα ποτε κατι καλο. μεχρι μου πε να πουλησω ή να πεταξω το revo και να μου βαλει το δικο του...!!!! ο αλλος ειναι ο Evoland και τοσο απο αποτελεσματικοτητα του project, οσο και απο τιμες ειναι to good!!

Link to comment
Share on other sites

είναι το τρίτο service (αλλαγή λαδιών) που κάνω απο την ημέρα που το έχω πάρει. προς το παρόν το πάω στην karenta στον Πειραιά, δεν λέω καλά είναι και μέχρι τώρα δεν έχω κάποιο παράπονο. Το ωράριο τους δεν με βολεύει καθόλου αλλά ούτε και οι τιμές τους. Ξέρει κανένας κάποιο καλό συνεργείο αυτοκινήτων στον Πειραιά για το golf μου. Θέλω να βρω έναν καλό και να το αναλάβει αυτός μια και καλή....

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια εχετε να προτεινεται καποιο καλο συνεργειο στην περιοχη  του πειραια -κερατσινι- νικαιας ?

Link to comment
Share on other sites

μπορεί να είναι σε λάθος σημείο το post Μου, αλλά βρήκα βήμα να πώ το καημό μου.

 

Είμαι μέλος του φόρουμ κάμποσο καιρό και αν και μου έρχονται συχνά ενημερώσεις, ομολογώ ότι δεν έχω αξιωθεί να μπώ.....

Έχω ένα golf 4 του 1998 με 169000χλμ, το οποίο μέσα σε διάστημα 20 ημερών, έχει εμφανίσει τα εξής.

άλλαξα τρόμπα νερού και ιμάντες χρονισμού ελάχιστα πριν το πάσχα και αντλία βενζίνης, αμέσως μετά το πάσχα.

 

Αμέσως μετά ξεκίνησε να δημιουργεί μπουκώματα και το στροφόμετρο να παίζει ανάμεσα σε 500 και 700 στροφές. Ο μηχανικός, αποφάνθηκε καθαρισμό πεταλούδας.

 

Μηδέν λύση και ο νέος έλεγχος έδειξε ότι πρέπει να αλλαχτεί η πεταλούδα γκαζιού με κόστος

300plus (?).

 

Κυρίως από περιέργεια η ερώτηση, έχει αλλάξει κανείς ? Είναι λογικό το κόστος περί τα 300€ για το ανταλλακτικό?

Να ψαχτώ για μεταχειρισμένη ? Να του βάλω φωτιά να το κάψω? 

Να τσιμεντάρω τον μηχανικό και να παίζει μόνιμα αμυντικός στο suboteo ?

οεο ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχει ο Σαββέλος πεταλούδες γκαζιού.Και γώ από κει την πήρα την δική μου 210 ευρώ όταν ο επίσημος ήθελε 300!Τις εισάγει ο ίδιος μαζί με πολλά άλλα ανταλλακτικά!

Μπες στο saveltrade.gr

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Στον Πειραιά είχα πάει πρίν λίγους μήνες για service στον παρακάτω. Μου φάνηκαν καλά παιδιά και καλοί επαγγελματίες. Θα ξαναπάω κάποια στιγμή μιας και με βολεύει η περιοχή.

http://www.autorepairpeiraias.gr/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.