Jump to content
Nikos_Passat_2.0T

Golf 6 - Led Πίσω Φανάρια.

Recommended Posts

Με τα dectane δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα, ούτε λαμπάκια θα έχεις, ούτε κωδικοποίηση χρειάζεται με vag-com. Αν τα βάλεις περιμένουμε photo με το αποτέλεσμα. :p

Στην ξενιτιά γίνονται όλα πιο γρήγορα! Οπότε μετά απο 2 μερες αναμονής και 235 euro να τα αποτελέσματα!!

Θα βγάλω και καλυτερες μόλις το πλύνω για καμιά τσάρκα μιας και αυτές τις μερες δεν ειχα και πολύ χρόνο!!!!!

post-18088-0-97326900-1310120635_thumb.p

post-18088-0-49450300-1310120644_thumb.p

post-18088-0-08253000-1310120653_thumb.p

post-18088-0-82242100-1310120660_thumb.p

Link to comment
Share on other sites

Στην ξενιτιά γίνονται όλα πιο γρήγορα! Οπότε μετά απο 2 μερες αναμονής και 235 euro να τα αποτελέσματα!!

Θα βγάλω και καλυτερες μόλις το πλύνω για καμιά τσάρκα μιας και αυτές τις μερες δεν ειχα και πολύ χρόνο!!!!!

Με γεια. Πολύ ωραία, περιμένουμε περισσότερες φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

Σε πρόσφατο ταξίδι μου στην Γερμανία νέα 6άρια φορούσαν LED πίσω και τα GTI ακόμα και τα Diesel.

Εξτρά είναι με επιπλέον χρέωση.

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Πάντος μέσα στην αντιπροσωπεία όσα είχε, είχαν LED πίσω μέχρι και οι απλές εκδόσεις, και στον δρόμο το 90% είχαν LED.

tdixh.jpg

Edited by kattt
Link to comment
Share on other sites

Πάντος μέσα στην αντιπροσωπεία όσα είχε, είχαν LED πίσω μέχρι και οι απλές εκδόσεις, και στον δρόμο το 90% είχαν LED.

Αφού το φυσάνε m8.gifSMILEYMONEY-1.gif

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Αφού το φυσάνε m8.gifSMILEYMONEY-1.gif

Το φυσάνε η μόνο εμείς δίνουμε 500+ ευρώ για να τα πάρουμε ενώ για αυτούς είναι στο free; Δεν ξέρω απλά αναρωτιέμαι!!! :frantics: :frantics: :frantics::whistling:

Link to comment
Share on other sites

Από το μαγαζί στο παρακάτω link έχουν αγοράσει και άλλοι και είναι αρκετά καλό :

http://viewitem.eim.ebay.gr/LED-Rckleuchten-VW-Golf-6-VI-RAbgedunkelt-mit-ADAPTER/350451599087/item

Λοιπον το ξεθαβω λίγο το θεματάκι. Ηθελα να ρωτησω απο το παραπανω λινκ κάπου γραφει για οχηματα μετά τον 10/08. Αυτα ειναι τα αυθεντικά του R ? Εκτος απο κωδικοποιηση χρειάζεται κάτι άλλο ? Ή θελουμε εγκεφαλο δυκτιου για σφάλμα καμμενης λάμπας ? Σορρυ για την ερώτηση αλλα τα γερμανικά ντεν τα μιλάω...

Link to comment
Share on other sites

Δώσε λίγα παραπάνω λεφτά και πάρε του R20 τα αυθεντικά.

Link to comment
Share on other sites

Δώσε λίγα παραπάνω λεφτά και πάρε του R20 τα αυθεντικά.

Εμενα ρε παιδια μετα απο mail μου στην kosmocar γιατι μου ειπαν οτι δεν διατιθονται για την εκ των υστερων τοποθετηση led πισω?
Link to comment
Share on other sites

Δηλ δεν υπάρχουν ως ανταλλακτικό θέλουν να μας πούνε;;;

Έλεος!

Δεν ξερω...και μενα περιεργο μου φανηκε και μαλιστα εστειλα κ δευτερο νομιζοντας οτι εγω δεν καταλαβα καλα...αλλα η απαντηση ηταν αυτη!!
Link to comment
Share on other sites

Εκτός αν για την εκ των υστέρων τοποθέτηση δεν υπάρχουν στην

αντιπροσωπεία τα καλώδια - adaptors που όσοι βάλαμε led

τα πήραμε από e-bay κτλ. oπότε λένε δεν διατίθονται τα φανάρια..

Παρά μόνο σκέτα φανάρια ως ανταλλακτικό για κανά τράκο ας πούμε

σε αμάξια που τα φοράνε από το εργοστάσιο και λογικά δεν έχουν

αντάπτορες αλλά κανονικές φύσες.

Edited by stakyrTSI
Link to comment
Share on other sites

Το μεγαλύτερο κακό που μπορεί να γίνει είναι να έχετε σφάλμα καμένης λάμπας στο καντράν

αν ο BCM είναι παλαιάς έκδοσης και δεν δέχεται την κωδικοποίηση για τα led φανάρια.

Link to comment
Share on other sites

Το μεγαλύτερο κακό που μπορεί να γίνει είναι να έχετε σφάλμα καμένης λάμπας στο καντράν

αν ο BCM είναι παλαιάς έκδοσης και δεν δέχεται την κωδικοποίηση για τα led φανάρια.

Τελη του 2010 ειναι παραγωγη...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.