Jump to content
Nikos_Passat_2.0T

Golf 6 - Led Πίσω Φανάρια.

Recommended Posts

e-bay.de φίλε μου εκεί έχει πολλά και σε καλές τιμές το συγκεκριμένο που τα πήρα εγώ μαζί με τους αντάπτορες είναι αυτό: http://www.ebay.de/i...718572851185270

Πολύ σωστός ο τύπος μου έστειλε πολύ καλά το δέμα και σύντομα με την DHL. Όπως και οδηγίες για την κωδικοποίηση.

Edited by PanosR
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικα φίλε μου. Κέρδισες στην τιμή σε σχέση με την αντιπροσωπεία εδώ και αν επιτρέπεται τι ποσό γιατί ψήνομαι και εγώ να τα βάλω αλλά έχω ενδοιαμούς για την παραγγελία από εξωτερικό μήπως και έχω κάποιο πρόβλημα γιατί τα λεφτά είναι πολλά.

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικα φιλε, απο'τι βλεπω μαζι με μεταφορικα σου κοστισαν 497ευρω κομπλε ετσι? Ειναι ευκολο να περαστουν απο σενα η θα πας εξω,πως το βλεπεις?

Μπορείς και μόνος αν έχεις τα vag για την κωδικοποίηση εγώ αύριο θα πάω αντιπροσωπεία που έπρεπε να κάνω κάτι δουλίτσες άλλες και με την ευκαιρία θα μου τα περάσουν .

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς και μόνος αν έχεις τα vag για την κωδικοποίηση εγώ αύριο θα πάω αντιπροσωπεία που έπρεπε να κάνω κάτι δουλίτσες άλλες και με την ευκαιρία θα μου τα περάσουν .

Καλως φιλε οταν τα περασεις πες μου ποσα σου πηραν για περαστικα,εκτος και αν δεν σου παρουν τπτ μαζι με τα αλλα που εχεις να

κανεις τοτε αν θες στο τελος κανε μια ερωτηση ποσο θα ηταν.

Link to comment
Share on other sites

Τα έξοδα θα πληρωθούν από την μικτή γιατί είχα και ένα χτύπημα στο φτερό και θα τα βάλουν όλα μαζί οπότε εγώ δεν πληρώνω κάτι αλλά το πέρασα μπορείς να το κάνεις εσύ με ένα φίλο σου με Vag.

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικα !!! Πολύ όμορφο αποτέλεσμα. Εγώ έχώ ένα GTI VI αλλά δεν μπορώ να τα βάλω διότι ήταν από τα πρώτα που ήρθαν στην ελλάδα!! Οπότε προσανατολίζομαι για την λύση της Dectane.

post-15121-0-54420700-1328901937_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μία ερώτηση σε αυτόν τον πωλητή στο ebay γιατί δίνουν αντάπτορα για τα αυτοκίνητα πριν την 45η εβδομάδα του 2009, ώστε να μην βγάζει σφάλμα στο καντράν.

http://www.ebay.de/i...=item2a0d76cdd8

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου έχει xenon φώτα μαμά παίζει να έχω τον εγκέφαλο που υποστηρίζει τα led πίσω ?πως μπορω να το δώ;

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να έχει λογισμικό 06xx αν θυμάμαι καλά.

Οπότε με vcds μπορείς να το δεις αλλά αν βάλεις vcds μπορείς να

δεις και αν υπάρχει και η επιλογή στο module 09 - central electrics

σε κάποιο byte του κώδικα για εγκατεστημένα led taillights.

Edited by stakyrTSI
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικα !!! Πολύ όμορφο αποτέλεσμα. Εγώ έχώ ένα GTI VI αλλά δεν μπορώ να τα βάλω διότι ήταν από τα πρώτα που ήρθαν στην ελλάδα!! Οπότε προσανατολίζομαι για την λύση της Dectane.

Καλησπερα,

μετα απο πολυ καιρο ξαναμπηκα παλι στο forum και κανοντας μια αναγνωση σε διαφορα post ειδα φιλε μου και το δικο σου.Δεν γνωριζω αν ηδη εχεις βαλει Dectane,αν οχι πες μου το προβλημα σου με τη τοποθετηση των γνησιων led R.Ισως και να μπορεσω να σε βοηθησω.

Φιλικα Μιχαλης.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,

έχω διαβάσει σχεδόν όλα τα πόστ, αλλα δέν μπορώ να καταλάβω απο τίς φωτο ποιά είναι η διαφορά μεταξύ R και R-LINE. Είναι πιό σκούρο το κόκκινο κομμάτι ή και το κάτω μέρος του; (smoked). Το αυτοκίνητο είναι άσπρο χρώμα και όσο πιό σκούρα θα ταιριάζουν καλύτερα. Για παράδειγμα αυτά που διαθέτει το κατάστημα citysound όπως φαίνονται στην φωτο ποιά απο τα δύο είναι;

Σας ρωτάω γιατί θέλω να τα πάρω και σίγουρα προτιμώ τα σκούρα.Οποιος φίλος γνωρίζει θα εκτιμούσα ιδιαίτερα την βοήθειά του.

Ευχαριστώ, Νίκος.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα και 2ο σετ φανάρια R20 για ένα φιλαράκι και η παραλαβή έγινε προχθές.Σήμερα περίμενα να με πάρει να μου πει ότι μπήκανε όλα κομπλέ και αντί αυτού με πέρνει και μου λέει ότι στην Κατερίνη δεν μπορεί κανείς να του κάνει την κωδικοποίηση. Ούτε στην αντιπροσωπεία δεν το αναλάβανε. Κανείς από Θεσσαλονίκη με VAG να το κάνουμε 2 λεπτάκια υπάρχει; Σας ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

https://www.dectane.de/product_info.php?info=p76671_led-rueckleuchten-vw-golf-vi-08----red-smoke-r-look.html

καλησπερα...

ξερει κανεις με σιγουρια αν αυτα τα φαναρια θα βγαζουν σφαλμα στα παλια 6αρια??

ακομα μηπως τα εχει δει κανεις απο κοντα για να ξερει αν ειναι ομοια με τα γνησια!?

Link to comment
Share on other sites

https://www.dectane....ok.html<br />καλησπερα...

ξερει κανεις με σιγουρια αν αυτα τα φαναρια θα βγαζουν σφαλμα στα παλια 6αρια??

ακομα μηπως τα εχει δει κανεις απο κοντα για να ξερει αν ειναι ομοια με τα γνησια!?

Σε ποιότητα δεν έχουν καμία σχέση με τα γνήσια... ..εμένα μου κάηκαν 2 led στον 1ο μήνα και έφαγα κάτι μήνες για να μου στείλουν καινούριο κομμάτι. Επιπλέον στην εφαρμογή δεν έχουν την καλύτερη δυνατή. Σφάλμα δεν βγάζουν πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιότητα δεν έχουν καμία σχέση με τα γνήσια... ..εμένα μου κάηκαν 2 led στον 1ο μήνα και έφαγα κάτι μήνες για να μου στείλουν καινούριο κομμάτι. Επιπλέον στην εφαρμογή δεν έχουν την καλύτερη δυνατή. Σφάλμα δεν βγάζουν πάντως.

σε ευχαριστω πολυ φιλε που ασχοληθηκες και εγραψες!

αυτα του R ειχες παρει?

για εφαρμογη μιλας σε σχεση με τον προφιλακτηρα και την λαμαρινα?

ειναι η μονη λυση που εχω δυστιχος μια και ειμαι 39 βδομαδα του 2009!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.