Jump to content
kouliss

Πανελλήνια Εκδρομή 2009

Recommended Posts

adv-logo-lefkada.jpg

ΝΕΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 31 Οκτωβρίου - 1 Νοεμβρίου 2009

Αγαπητά μέλη,

η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων VW οχημάτων σας προσκαλεί στη Πανελλήνια Εκδρομή που θα πραγματοποιηθεί στις 31/10 και 1/11 στο μαγευτικό νησί της Λευκάδας.

Σε αυτή την εκδρομή τα μέλη του Hellenic VWClub θα γνωριστούν μεταξύ τους ακόμη καλύτερα και θα γίνει παρουσίαση των δραστηριοτήτων της περιόδου Σεπ 2009 - Ιού 2010! Το πρόγραμμα περιλαμβάνει την πλούσια τρέλα των φίλων της κοινότητας μας, βραδυνή έξοδο (σ.σ. νυχτερινό δημοτικό συμβούλιο) και αναμνηστική φωτογράφιση!!!

Το ξενοδοχείο που επιλέχθηκε είναι το Ionian Blue Bungalows & Spa Resort, μια πολυτελή ξενοδοχειακή μονάδα 5* στην οποία θα διανυκτερεύσουμε το βράδυ του Σαββάτου 31 Οκτωβρίου, και όχι μόνο για όσους επιθυμούν να παρατείνουν την εκδρομή tongue.gif .

Κόστος συμμετοχής* ανά άτομο/ημέρα (με πρωινό σε μπουφέ)

VIP Members

Μονόκλινο: 60 ευρώ

Δίκλινο: 40 ευρώ

Τρίκλινο: 40 ευρώ

+ 22 ευρώ μεσημεριανό γεύμα Κυριακής σε μπουφέ (δεν περιλαμβάνει ποτά/αναψυκτικά)

Members

Μονόκλινο: 65 ευρώ

Δίκλινο: 45 ευρώ

Τρίκλινο: 45 ευρώ

+ 22 ευρώ μεσημεριανό γεύμα Κυριακής σε μπουφέ (δεν περιλαμβάνει ποτά/αναψυκτικά)

Η τιμή συμμετοχής περιλαμβάνει τα έξοδα διανυκτέρευσης της 31/10/09, στάθμευσης, πρωϊνού, χρήση γυμναστηρίου, χρήση πισίνας και άλλα έξοδα εκδήλωσης. Τυχόν πλεόνασμα από το κόστος συμμετοχής θα κατατεθεί στο ταμείο της λέσχης για την οικονομική της ενίσχυση.

Η χρήση Internet χρεώνεται ανά δωμάτιο 5 ευρώ για όλο το χρονικό διάστημα παραμονής.

Έξτρα χρεώσεις για SPA : Μενού 01 Μενού 02

Να σημειωθεί ότι όσα μέλη επιθυμούν μπορούν να εκμεταλευτούν τις ειδικές τιμές που αναγράφονται ώστε να διανυκτερεύσουν περισσότερες ημέρες (πριν π.χ. απο Πέμπτη, Παρασκευή ή μετά π.χ. Δευτέρα). Επίσης να ενημερώσουμε ότι το ξενοδοχείο παρέχει μια μεγάλη πληθώρα υπηρεσιών SPA και μπορείτε να ενημερωθείτε για αυτές απο την ιστοσελίδα τους ή να μας στείλετε τυχόν απορίες για να τις μεταβιβάσουμε. Δυστυχώς σε αυτό το ξενοδοχείο δεν επιτρέπεται η παρα/δια+μονή κατοικίδιων μέσα στους χώρους του. Οι επίσημες αρχικές τιμές καταλόγου διαμονής βρίσκονται εδώ.

Για αυθημερόν παρουσία ανά άτομο (Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2009)

22 ευρώ μεσημεριανό γεύμα Κυριακής σε μπουφέ (δεν περιλαμβάνει ποτά/αναψυκτικά)

Όσοι επιθυμείτε να συμμετάσχετε στο μοναδικό διήμερο δηλώστε την συμμετοχή σας καταβάλλοντας τα χρήματα (μια και θα πρέπει να προκαταβληθούν στο ξενοδοχείο) στους υπευθύνους που για κάθε περιοχή είναι ως εξής:

-Αθήνα και λοιπή Ελλάδα: kouliss

-Θεσσαλονίκη και Λάρισα: White V GTI

-Ιωάννινα: PAGOURISTAS

-Λαμία: GraveDigger

popeye.gifΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ : Παρασκευή 16 Οκτωβρίου

*Η ημερομηνία λήξης σχετίζεται με τον αριθμό των δεσμευμένων δωματίων. Αν εξαντληθεί ο αριθμός των δεσμευμένων δωματίων τότε το μέλος που επιθυμεί θα επικοινωνεί απευθείας με τον kouliss ώστε να γίνεται έλεγχος διαθεσιμότητας.

Όσοι θέλετε να καταθέσετε το ποσό σε τραπεζικό λογαριασμό θα πρέπει να επικοινωνήσετε μέσω Π.Μ. με τον kouliss. Επίσης υπάρχει η δυνατότητα καταβολής μέσω Paypal.

Ακόμα να υπενθυμίσουμε ότι μπορείτε να δίνετε τα χρήματα στις συναντήσεις.

*** Περιληπτικό πρόγραμμα εκδρομής ***

-Σαββάτο:

  • αναχώρηση με προορισμό την Λευκάδα απο διάφορες πόλεις ανά την Ελλάδα
  • ελέυθερο πρόγραμμα το απόγευμα
  • 22:45 συγκέντρωση για βραδυνή έξοδο στη Λευκάδα με σφηνάκια και ποτά (υποβρύχια και μη) στο People Club

-Κυριακή:

  • 11:15 - 13:00 εκδήλωση - συζήτηση με το Δ.Σ.
  • 13:00 - 13:30 αναμνηστική φωτογράφιση
  • 13:30 - 14:30 μεσημεριανό γεύμα στο ξενοδοχείο (σε μπουφέ)
  • 14:40 αναχώρηση για επιστροφή στις πόλεις αφετηρίας

*** Αναλυτικό πρόγραμμα της εκδρομής ***

Excursion_instructions_1_0_5_Lefkada.pdf

νεότερη έκδοση που δημοσιεύθηκε την Τρίτη 27 Οκτωβρίου

για την προβολή του αναλυτικού προγράμματος της εκδρομής απαιτείται το adobe acrobat reader.

Δώρο εκδρομής

Το Δ.Σ. αποφάσισε να επιστρέψει το κόστος συμμετοχής μιας διανυκτέρευσης και του γεύματος σε ένα τυχερό δωμάτιο που θα κληρωθεί το μεσημέρι της Κυριακής. Για την συμμετοχή απαιτείται η διανυκτέρευση στο ξενοδοχείο το Σάββατο 31 Οκτωβρίου.

Κληρώσεις

Δύο ακόμη δώρα θα κληρωθούν κατά το μεσημεριανό γεύμα, για όσα άτομα συμμετάσχουν σε αυτό, προσφορά των εταιρειών STREETWARE και 12 VOLT MUSIC POWER στα πλαίσια έναρξης συνεργασίας για τα VIP μέλη.

Όσοι καταβάλλουν τα χρήματα θα αναγράφονται εδώ σε αυτή τη δημοσίευση με μορφή λίστας όπως ακριβώς γίνεται και στις συναντήσεις.

Παράδειγμα: nick, +1, 2κλινο 1 κρεβάτι, αρ. διανυκτερεύσεων, βραδυνή εκδήλωση, μεσημεριανό γεύμα

Tα άτομα που θα διανυκτερεύσουν στο ξενοδοχείο (αν)ήσυχα knife.gif;) και θα λάβουν μέρος στη τρέλα είναι οι τουρίστες:

-----------------------------------------------------------------------------------------

kouliss +skaraviaios_potasas, 2κλινο 2 κρεβάτια, 2 διανυκτερεύσεις, β.ε. ΟΚ+1, μ.γ. ΟΚ +1

karpathoulinos +1, 2κλινο 2 κρεβάτια, 2 διανυκτερεύσεις, β.ε. ΟΚ+1, μ.γ. ΟΚ +1

doggy +1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις, β.ε. ΟΚ+1, μ.γ. ΟΚ +1

Σπύρος +1, 2κλινο 2 κρεβάτια, 1 διανυκτέρευση, β.ε. ΟΚ+1, μ.γ. ΟΚ +1

bil +1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση, β.ε. ΟΚ+1, μ.γ. ΟΚ +1

bil NO2 +1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση, β.ε. ΟΚ+1, μ.γ. ΟΚ +1

lupakos +1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση, β.ε. ΟΚ+1, μ.γ. ΟΚ +1

lupakos NO2, 1κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση, β.ε. ΟΚ, μ.γ. ΟΚ

polo1.6T + 1, 2κλινο 1 κρεββάτι, 1 διανυκτέρευση, β.ε. ΟΚ+1, μ.γ. ΟΚ +1

Tsilis_Corfu +1, 2κλινο 1 κρεβάτι , 2 διανυκτερεύσεις, Β.Ε. ΟΚ+1, Μ.Γ. ΟΚ +1

svouras+ta6ape, 2κλινο 2 κρεβάτια, 2+1 διανυκτερεύσεις, β.ε. οκ, μ.γ. οκ

Αλέξης Τ., 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις, β.ε. οκ+1, μ.γ. οκ+1

Alexandrer the great +3, 2κλινο 1 κρεβάτι+ 2κλινο 2 κρεβάτια, 1 διανυκτέρευση, β.ε. ΟΚ+3

doumasj+1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση, β.ε. ΟΚ+1

CHRISMHT+1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση, Β.Ε. ΟΚ+1, Μ.Γ. ΟΚ +1

nvardis+1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση, Β.Ε. ΟΚ+1, Μ.Γ. ΟΚ +1

gravedigger+1, 2κλινο 2 κρεβάτια, 1 διανυκτερεύσεις, β.ε. οκ, μ.γ. οκ

N.O.S.--> +1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση, Β.Ε. ΟΚ+1, Μ.Γ. ΟΚ +1

Σίντος +1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση, Β.Ε. ΟΚ+1

TZES +1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση, Β.Ε. ΟΚ+1

Pagouristas +1, 2κλινο 2 κρεβάτια, 1 διανυκτερεύσεις, β.ε. οκ

GEORGE--, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση, Β.Ε. ΟΚ+1, Μ.Γ. ΟΚ +1

Για την καλύτερη μας οργάνωση όσοι έρθουν αλλά δεν μείνουν στο ξενοδοχείο να μας δηλώσουν την παρουσία τους ως ακολούθως στα γεγονότα που θα πραγματοποιηθούν και πιο συγκεκριμένα στη βραδυνή έξοδο, στην εκδήλωση της λέσχης το πρωί της Κυριακής και στο μεσημεριανό γεύμα :

nick +αρ. ατόμων, βραδυνή έξοδο, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

Ειδικά για το μεσημεριανό γεύμα της Κυριακής η συμμετοχή προπληρώνεται και το κόστος είναι 22 ευρώ ανά άτομο σε μπουφέ (απεριόριστου) και δεν περιλαμβάνει τυχόν έξοδα για ποτά/αναψυκτικά.

* Το αρχικό θέμα θα ενημερώνεται τακτικά με νέα στοιχεία... για τον λόγο αυτό σας προτείνουμε να το ελέγχετε τουλάχιστον 1 φορά την εβδομάδα.

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Edited by kouliss
προσθήκη οδηγού εκδρομής - προτελική έκδοση
Link to comment
Share on other sites

Όπως συνηθίζεται... και για μια ακόμη φορά θα είμαι εκεί... λίγο πριν!!!

kouliss +3, 2κλινο 4 κρεβάτια, 3 διανυκτερεύσεις, β.ε. ΟΚ+3, μ.γ. ΟΚ +3

ΡΑΝΤΕΒΟΥ στην ΛΕΥΚΑΔΑ ;-)

Link to comment
Share on other sites

Η συμμετοχή μου είναι δεδομένη για το ΣΚ της εκδρομής αλλά μάλλον θα ξεκινήσω από Αθήνα.

(αυτό για όσους ρωτάνε) B)

Link to comment
Share on other sites

Θα έρθω κι εγω αν καταφέρω λόγω στρατου να εξικονομίσω καμιά άδεια διασκεδάσεως από τον λοχαγο...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα απο την πανεμορφη σερρες.... tongue.gif

παιδια η ιδεα σας ειναι τελεια αλλα εχουμε ακομα αρκετο μεχρι τοτε

πιστευω μεχρι τοτε να μην εχω πολυ δουλεια και να μπορεσω να ερθω

θα σας απαντησω το συντομοτερω.....

για να γνωρισεται την κουκλα μου.... worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα έρθω κι εγω αν καταφέρω λόγω στρατου να εξικονομίσω καμιά άδεια διασκεδάσεως από τον λοχαγο...

Έλα να περάσουμε καλά :lol: Πάρε και τον Σταύρο... Ξέρεις εσύ :thumbsup::lol:

Link to comment
Share on other sites

Zouperman 1 μονοκλινο 2 διανυκτερευσεις, β.ε, μεσημεριανο.

Edited by Zouperman!
Link to comment
Share on other sites

λογικα και εγω μεσα.....αλλα βεβαια ειναι πολυ νωρις για να πω σιγουρα απο τωρα.

ενα μικρο προβλημα ειναι η αποσταση αλλα νομιζω οτι ξεπερνιεται... -_-:blush::D

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε φοβάμαι παπα-activious, πρώτα ο Θεός να λες και θα φτάσουμε tongue.gif

Πραγματικά θα είναι μια απίστευτη εκδρομή. Θα περάσουμε τέλεια και αυτή τη φορά, θα το δείτε!

Το δε ξενοδοχείο, ούτε στα πιο τρελά μας όνειρα. Χτισμένο πάνω σε πλαγιά, με θέα την πισίνα του και το απέραντο γαλάζιο του Ιονίου Πελάγους -_-

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

ωραία... όλο και ποιό κοντά στα μέροι μου έρχετε το Club -_-

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμάσου Dark Angel, μη κάνουμε κανένα ντου στη Πρέβεζα και γίνεις σα το παγούρι....

Link to comment
Share on other sites

ωραία... όλο και ποιό κοντά στα μέροι μου έρχετε το Club :D

αφου δεν παει ο Μωαμεθ στο βουνο παει το βουνο στον Μωαμεθ Λευτερακη!

κοιτα να δεις πλακα,δεν θα εχω αμαξι να ερθω..

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε? Γιατί διάτι βρε Αποστόλη δεν θα έχεις αυτοκίνητο?

Ετοιμάσου Dark Angel, μη κάνουμε κανένα ντου στη Πρέβεζα και γίνεις σα το παγούρι....

Θα σας περιποιηθώ καλά θα εγώ και τον Στρατηγό dogo_argentino :D και θα ανταπεξέλθουμε :lol:

Edited by GraveDigger
Συγχώνευση διαδοχικών δημοσιεύσεων
Link to comment
Share on other sites

Θα σας περιποιηθώ καλά θα εγώ και τον Στρατηγό dogo_argentino :D και θα ανταπεξέλθουμε :lol:
θα προσπαθησουμε να ειμαστε ολοι παρων.η λευκαδα ειναι πολυ ομορφα!!
Link to comment
Share on other sites

Και εννοειται ο σβουρας

Εσυ δεν θα ΜΑΣ ΞΕΦΥΓΕΙΣ!

Link to comment
Share on other sites

λογικα και εγω μεσα.....αλλα βεβαια ειναι πολυ νωρις για να πω σιγουρα απο τωρα.

ενα μικρο προβλημα ειναι η αποσταση αλλα νομιζω οτι ξεπερνιεται... :lol: :lol: :lol:

Να ερθεις για να εχω και εγω παρεα στο δρομο... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα πολύ να έρθω αλλά έγω γάμο στις 4/10. Δεν νομίζω να τα καταφέρω να έρθω. Αν και θα προσπαθήσω. Θα ενημερώσω

Να αφησεις τους γαμους και τα πανηγυρια ;) και να ερθεις......ειδες εγω στα Ιωαννινα :o

λογικα και εγω μεσα.....αλλα βεβαια ειναι πολυ νωρις για να πω σιγουρα απο τωρα.

ενα μικρο προβλημα ειναι η αποσταση αλλα νομιζω οτι ξεπερνιεται... ;) ;) ;)

Ναι ρε θα σε φαει ο δρομος, να σε αλειψουμε με βενζινη απο την κουραση ;)

Ετοιμάσου Dark Angel, μη κάνουμε κανένα ντου στη Πρέβεζα και γίνεις σα το παγούρι....

Και αυτη την φορα και εγω μαζι στις....καταδυσεις ;):o ξερεις.......εσυ tongue.gif

Εσυ δεν θα ΜΑΣ ΞΕΦΥΓΕΙΣ!

Και να'θελα δεν μπορω tongue.gif Γλυτωνω απο εσας :lol:

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Να αφησεις τους γαμους και τα πανηγυρια :) και να ερθεις......ειδες εγω στα Ιωαννινα :)

Θα κάνω τα πάντα για να έρθω και το ξέρεις απλά πρέπει το αργότερο 5 το πρωϊ από εκει για να προλάβω τον γάμο. closedeyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.