Jump to content
kouliss

Πανελλήνια Εκδρομή 2009

Recommended Posts

Θα κάνω τα πάντα για να έρθω και το ξέρεις απλά πρέπει το αργότερο 5 το πρωϊ από εκει για να προλάβω τον γάμο. closedeyes.gif

Ρε χ@@@@ τον γαμο εδω εχουμε το γεγονος της χρονιας :) και εσυ θα λειπεις?????? Ξεχασες στα Ιωαννινα? :)

Link to comment
Share on other sites

Aν έρθω θέλω δωμάτιο μαζί με τον svoura και τον Dark Angel tongue.gif

Εγώ θα μένω σπίτι μου tongue.gif:thumbsup::whistling::lol: :lol:

Φέρε εσύ τον Σταύρο, να φέρω εγώ τον Χάρη... ;)

Link to comment
Share on other sites

εχμμ... να ρθω; με θέλετε; και να μην με θέλετε και πάλι θα έρθω! buhahahaha

doggy +1, 2κλινο 1 κρεββάτι, 2 διανυκτερεύσεις, β.ε. ΟΚ+1, μ.γ. ΟΚ +1

Link to comment
Share on other sites

εχμμ... να ρθω; με θέλετε; και να μην με θέλετε και πάλι θα έρθω! buhahahaha

doggy +1, 2κλινο 1 κρεββάτι, 2 διανυκτερεύσεις, β.ε. ΟΚ+1, μ.γ. ΟΚ +1

πάρε το Polo και έλα να τα βάλουμε δίπλα δίπλα να τα φωτογραφίσουμε :lol:B)

Link to comment
Share on other sites

Μεσα και εγω με την Δεσποινουλα μου και το χρυσαφουλη ;) ενα 2κλ. σιλ βου πλε :D :D :D :D tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Για διακοπες πηγες εσυ ή πηγες για......γαλλικα??? Πες μου τωρα οτι εμαθες και πιανο!!!! :lol::lol: να καψω τον κομπρεσσορα και το τουρμπο. tongue.gif

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Ρε χ@@@@ τον γαμο εδω εχουμε το γεγονος της χρονιας :D και εσυ θα λειπεις?????? Ξεχασες στα Ιωαννινα? :D

Δεν ξεχνάω τίποτα. Κάνω τα αδύνατα δυνατά για να έρθω. Το ξέρεις

Link to comment
Share on other sites

Λόγω οτι η κοπελιά μένει μόνημα στη Λευκάδα και το Αθήνα - Λευκάδα θα το κάνω Παγκράτι Κολλιάτσου μια φορά το μήνα. Λέω να το κανονίσω να έρθω τις ίδιες μέρες με εσάς!

Θα έχω δωμάτιο αλλού και θα φύγω απο Αθήνα Παρασκευή μεσημέρι για να κάνω και κανένα μπανάκι αν έχει καλό καιρό πρώτα ο Θεός!!! Οπότε μπορώ να σας βρω εκεί και να ρίξω ένα καλησπέρα!!!

Edited by Kyriakos 2.0
Link to comment
Share on other sites

οι τιμες των 45 ευρο ειναι γαι τα δωματια που δειχνουν στο σαιτ τους???με την ιδιωτικη πισινα τοκαθενα???????πειτε ναι,ναι θελω να ακουσω!!!!

εδω το αντοιστιχο με σπα εχει ατομικα τζακουζι με μεγαλα δυαρια σουιτες τις αποκαλουν αυτοι,παντα στο μπαλκονι.να βλεπεις και τα αστερακια.... στην τιμη των 70 ευρο...

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

quicksilver η τιμή συμμετοχής είναι 45 ευρώ το άτομο. Αφορά γενικά τα δωμάτια του ξενοδοχείου και όχι αυτά που χαρακτηρίζονται ως σουίτες. Εάν κάποιος επιθυμεί τέτοιο δωμάτιο μπορώ να ρωτήσω για την διαφορά χρέωσης και να τον ενημερώσω.

Βέβαια εάν υπάρξει υπερ κάλυψη των διαθέσιμων δωματίων δεν γνωρίζω αν μας δώσουν κάποια χωρίς πρόσθετο κόστος.

Link to comment
Share on other sites

ναι για πεσμου απο περιεργεια με την πισινα ποσο παει για δυο ατομα??

Link to comment
Share on other sites

quicksilver για το δωμάτιο που ζήτησες αυξάνεται η τιμή συμμετοχής και καταλήγει στα 135ευρώ / άτομο.

Link to comment
Share on other sites

Dark Angel ο quicksilver ζήτησε συγκεκριμένο δωμάτιο - σουϊτα. Και να σημειώσω ότι μας κάνουν έκπτωση και είναι τόσο. Κανονικά πάει παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Dark Angel ο quicksilver ζήτησε συγκεκριμένο δωμάτιο - σουϊτα. Και να σημειώσω ότι μας κάνουν έκπτωση και είναι τόσο. Κανονικά πάει παραπάνω.

Έμινα κάγκελο...

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε φοβάμαι παπα-activious, πρώτα ο Θεός να λες και θα φτάσουμε tongue.gif

tongue.giftongue.giftongue.gif

απλα πριν απο 10 μερες γυρισα απο Κερκυρα και παλι η ιδια διαδρομη.............. B):D :D .

αν με θελετε θα ερθω..... ^_^ ^_^ ^_^

:( :( :( Νομιζω δε θα μπορεσω να ερθω μαζι σας....

γιατι??? :huh: :huh: :huh:

Link to comment
Share on other sites

ta6ape, Μονόκλινο 1 κρεβάτι, 3 διανυκτερεύσεις, β.ε. ΟΚ, μ.γ. ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γίνουν εκλογές hmmm.gifhmmm.gifhmmm.gif

http://www.gazzetta.gr/external/periptero/...cal/2238236.jpg

Νικολακη ( προσωπικα παντα) και εκλογες να γινουν δεν χανω την εκδρομη με τιιιιιιιιποτα λεμε ;) .

Link to comment
Share on other sites

Νικολακη ( προσωπικα παντα) και εκλογες να γινουν δεν χανω την εκδρομη με τιιιιιιιιποτα λεμε :o .

Παναγιωτάκη μήπως να φέρουμε και τα κουβαδάκια μας για να παίξουμε στην παραλία tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Παναγιωτάκη μήπως να φέρουμε και τα κουβαδάκια μας για να παίξουμε στην παραλία tongue.giftongue.gif

Αν εννοεις τα <<μπολσοι>> :whistling::whistling:;) κουβαδακια, εεεε τοτε να τα φερουμε :lol: .

Υ.Γ. Με τα μπολσοι παιζεις παντου :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.