Jump to content
kouliss

Πανελλήνια Εκδρομή 2009

Recommended Posts

Επειδή ο αριθμός δωματίων που έχουν δεσμευτεί τείνει να συμπληρωθεί όσοι θέλουν ας επισπέυσουν. Ωστόσο ακόμα και όταν συμπληρωθεί μπορείτε να επικοινωνείτε ώστε μετά απο έλεγχο στο ξενοδοχείο να επιβεβαιώνουμε την κράτηση σας.

Επίσης όσοι έρθουν αυθημερόν και θα παραμείνουν για το μεσημεριανό γεύμα ας επικοινωνήσουν προκειμένου να καταγραφούν και να γίνει προπληρωμή.

Ευχαριστούμε για την βοήθεια σας ώστε να οργανωθούμε καλύτερα και να περάσουμε πιο όμορφα όλοι μαζί!

Link to comment
Share on other sites

με τον kouliss καλύτερα.....

+1. Για να μην μπερδευόμαστε με τις πληρωμές κλπ, καλύτερα στο ταμείο! :D

Link to comment
Share on other sites

Τι τους ενοχλεί το σκυλάκι δεν μπορώ να καταλάβω; Μόλις γυρίσω Ελλάδα θα μιλήσω με το ξενοδοχείο για να δω τι θα κάνω :D

Δεν μπορείς να κάνεις... Κι εγώ και ο Κοσμάς το κάναμε, και τελικά στην Εκδρομή δεν έρχομαι για τις μ...κίες τους.

Link to comment
Share on other sites

¶μα χρειαστείτε περισσότερες πληροφορίες για τη Λευκάδα πείτε μου επειδή κατάγομαι από εκεί!

Καλησπέρα φίλε μου ! Από που είσαι απτη ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΛΕΥΚΑΔΑ ; Και γω απο κει ειμαι ...

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα την Πανελληνια, υπαρχει περιπτωση να αναρτηθει προγραμμα και για Παρασκευη πρωι, γιατι φανταζομαι οτι θα υπαρξει και κοσμος που θα θελει να φυγει εκεινη την ημερα.

Link to comment
Share on other sites

Φτιάχνουμε πρόγραμμα και για την Παρασκευή και το Σάββατο.

Όσοι είναι να φύγετε Παρασκευή θα ξεκινήσετε πρωί ... ή μετά την δουλειά;;;; Για να το βγάλουμε σωστά. Αλλιώς πάλι θα υπάρξουν 2 ομάδες.

Link to comment
Share on other sites

Φτιάχνουμε πρόγραμμα και για την Παρασκευή και το Σάββατο.

Όσοι είναι να φύγετε Παρασκευή θα ξεκινήσετε πρωί ... ή μετά την δουλειά;;;; Για να το βγάλουμε σωστά. Αλλιώς πάλι θα υπάρξουν 2 ομάδες.

Για πρωι Κοσμα. Για να κανουμε και σωστο κονβοι :D και να <<φανουμε>> βεβαιως βεβαιως :D

Link to comment
Share on other sites

¶μα χρειαστείτε περισσότερες πληροφορίες για τη Λευκάδα πείτε μου επειδή κατάγομαι από εκεί!
Καλησπέρα φίλε μου ! Από που είσαι απτη ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΛΕΥΚΑΔΑ ; Και γω απο κει ειμαι ...

Μήπως πέφτει στην αντιληψή σας κανένα ξενοδοχείο που να δέχεται εκπαιδευμένο Pit Bull 9 χρονών, 25,3 Kg για να μείνω εκεί, και ας έχω πληρώσει ξενοδοχείο για να μην κάνω 1.000 επιπλέον χλμ?

Σας ευχαριστώ πολύ

ΥΓ: Θα πρότεινα στην επόμενη εκδρομή να επιλεχθεί ξενοδοχείο που να δέχεται κατοικίδια.

Link to comment
Share on other sites

καλα να περασετε σας ευχομαι παιδια......εγω οριστηκα δεν θα μπορεσω να ερθω λογο οικονομικων.......καποιοι ξερουν τους λογους........

κριμα γιατι με καποιους βρισκομαστε και τα λεμε στις πανελληνιες....θα κανω υπομονη μεχρι τον Φεβρουαριο......... :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

καλα να περασετε σας ευχομαι παιδια......εγω οριστηκα δεν θα μπορεσω να ερθω λογο οικονομικων.......καποιοι ξερουν τους λογους........

κριμα γιατι με καποιους βρισκομαστε και τα λεμε στις πανελληνιες....θα κανω υπομονη μεχρι τον Φεβρουαριο......... :( :( :(

Το βασικό είναι να είμαστε καλά και ρόδα είναι και θα γυρίσει και θα ξανανταμώσουμε ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!! Όλα τα άλλα γίνονται
Link to comment
Share on other sites

Το βασικό είναι να είμαστε καλά και ρόδα είναι και θα γυρίσει και θα ξανανταμώσουμε ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!! Όλα τα άλλα γίνονται

εχεις δικιο Σπυρο.... :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο Σπυρο.... ;) ;) ;)

Έτσι είναι φίλε. Τοι κατάλαβα πριν από 3 χρόνια που είχα ενα σοβαρό τροχαίο και την γλίτωσα πραγματικά από τύχη. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Σπύρο θα σε ενημερώσω το δυνατόν συντομότερα.

Link to comment
Share on other sites

Είναι εποχή αυτή για Λευκάδα; ;) Δεν μπορούμε να λείψουμε τώρα.... Το καλοκαίρι που ήσασταν; :rolleyes:

Τελος πάντων, πιείτε ενα καφέ και για τους απόντες στο φοβερό Ionian Blue.

Αααααα και που είστε (όσοι πάτε) μη βουλιάξετε το νησί με τα golf.... :thumbsup:

playmaker> εμείς θα λείπουμε...

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα το βουλιαξουμε με τα golf αλλα θα το βουλιαξουμε με τα υποβρυχια. !!!!!!

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

έχεις να πάθεις εσύ ένα χουνέρι.....στο χρωστάω....

πάμε παγούρι να βρούμε τους συναδέλφους μας barman...????χααχαχχα

Link to comment
Share on other sites

Σπύρο θα σε ενημερώσω το δυνατόν συντομότερα.

Καταρχήν σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον. Θα ήθελα επίσης να σε ρωτήσω στην ταβέρνα επιτρέπονται τα κατποικίδια ή τουλαχιστον να έχει κάποιομνν χώρο για να το αφήσω απ'έξω

Σε ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Σπύρο σε παρακαλώ επικοινώνησε μαζί μου.

Link to comment
Share on other sites

Ωπ......

τι γκειλιστικα ειναι αυτα..... :lol::lol::lol::lol:

''Σπύρο σε παρακαλώ επικοινώνησε μαζί μου.'' :blush::blush::blush::whistling:

Οχι Σπυρο, μην επικοινωνησεις με τον Κοσμα.

Εχει αγριες διαθεσης. sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Δεν σε χαλασε Κοσμα............

Τα υπολοιπα στην Λευκαδα.

Ερχομαι http://www.youtube.com/watch?v=n1cJKwkjDHg...feature=related

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι στην πρώτη δημοσίευση που υπάρχουν τα στοιχεία για την πανελλήνια εκδρομή προστέθηκε το αναλυτικό πρόγραμμα - οδηγός της εκδρομής. Επίσης βελτιστοποιήθηκε το πρόγραμμα της εκδήλωσης της Κυριακής.

Να τονιστεί ότι το πρόγραμμα αυτό ενδέχεται να τροποποιηθεί όσο πλησιάζει η ημερομηνία της εκδρομής αφού όσο αυξάνεται ο κόσμος που συμμετέχει αλλάζουν τα δεδομένα. Αυτό αφορά κυρίως την βραδυνή έξοδο του Σαββάτου όπου ελέγχεται το club που θα μας φιλοξενήσει για την επάρκεια χώρου.

Οπότε καλό είναι να ελέγξετε εκ νέου το αναλυτικό πρόγραμμα την Πέμπτη 29/10 όπου θα υπάρχει η τελική έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Αντε και δεν περνουν οι μερες tongue.gif .

Υ.Γ. Σωτηρη ετοιμασου για Παρασκευη πρωι :whistling::whistling:;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.