Jump to content
GTI777

πλυντηριο-γαλατσι

Recommended Posts

Ξερει κανεις καποιο καλο πληντυριο στο γαλτσι που να πλενει στο χερι?κι αν οχι γαλατσι,εστω χαλανδρι,ν.ιωνια,ν.ηρακλειο,πευκη..Ευχαριστω προκαταβολικα.

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Ξερει κανεις καποιο καλο πληντυριο στο γαλτσι που να πλενει στο χερι?κι αν οχι γαλατσι,εστω χαλανδρι,ν.ιωνια,ν.ηρακλειο,πευκη..Ευχαριστω προκαταβολικα.

τερμα αμμαρουσιου χαλανδριου επι τις οδου Σωρου ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΙΘΡΑΣ και κανει και χερι αν θες ;)

Link to comment
Share on other sites

τερμα αμμαρουσιου χαλανδριου επι τις οδου Σωρου ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΙΘΡΑΣ και κανει και χερι αν θες ;)

Και αν πας (δεν ξερω αν ισχυει ακομα ) ανημερα των γενεθλιων σου, σου κανουν εκπτωση. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Και αν πας (δεν ξερω αν ισχυει ακομα ) ανημερα των γενεθλιων σου, σου κανουν εκπτωση. tongue.gif

Kαι στο πλενει η Pamela Anderson... ;)

Link to comment
Share on other sites

Kαι στο πλενει η Pamela Anderson... :lol:

Για Pamela Anderson δεν ξερω. ξερω ομως οτι υπαρχει ενα βενζιναδικο απεναντι απο το PRAKTIKER της Νεας Ιωνιας που δουλευουν μονο γυναικες!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Εγω το παω στο πλυντηπιο που ειναι οπως ανεβαινεις Κυμης πας πανω απο τη γεφυρα στη Σπυρου Λουη και στριβεις αριστερα(οχι προς Κηφισιας αλλα απο την αλλη!Εκει το πλυντηριο ειναι σαν τη σφουγγαριστρα πολλα μακρια σγουγγαρια...με 7 ευρω μονο εξωτερικο πλυσιμο και στεγνωμα και στο κανει πενα!

Edited by Golf_Mk2
Link to comment
Share on other sites

Επαναφέρω το θέμα μιας και σήμερα επισκέφθηκα ένα πλυντήριο στο Γαλάτσι (για να μην μας βρει ο καινούριος χρόνος βρωμιάρηδες...)

Το πλυνήριο λέγεται Tsounami Carwash και βρίσκεται στην κάθοδο της Γαλατσίου χαμηλά λίγο πριν την διασταύρωση με την Αγ. Λαύρας πρίν απο ένα πρατήριο Shell δεξιά στην οδό Κύκνων 5. Εντυπώσεις πολύ καλές και ο ιδιοκτήτης γρήγορος στην δουλειά του. Το πλύσιμο όλο στο χέρι και μαλιστά δεν έκανε τσιγκουνιές με τον καθαριστικό αφρό. Λίγο βέβαια μου κακοφάνηκε που επειδή ζήτησα εξωτερικό δεν μου πέρασε απο μέσα τα τζάμια τα οποία λόγω καιρού είχαν θολώσει και είχαν σημάδια αρκετά.

Κατα τ' αλλα πολύ καλά για μένα που είμαι ψείρας και όταν το πλένω μόνος μου κάνω 2-3 ώρες με ζάντες κλπ οποτε σίγουρα θα ξαναπάω

Link to comment
Share on other sites

Πόσο πλήρωσες?

γιωργο εγω το πηγαινω στην πινδου στην ανω πευκη!!!! καταπληκτικη δουλεια μονο αυτο εχω να πω τπτ αλλο!!! το μαγαζι λεγεται autostar και προσφατα επλυνα μηχανη την πλαστικοποιησα και κερωσα το αμαξι!!! αν θες λεπτομερειες στειλε μου π.μ.

Link to comment
Share on other sites

γιωργο εγω το πηγαινω στην πινδου στην ανω πευκη!!!! καταπληκτικη δουλεια μονο αυτο εχω να πω τπτ αλλο!!! το μαγαζι λεγεται autostar και προσφατα επλυνα μηχανη την πλαστικοποιησα και κερωσα το αμαξι!!! αν θες λεπτομερειες στειλε μου π.μ.

Καλά ο πλάτωνας είναι κορυφή!!! Αλλα είναι μακριά γαμώτο... Είδικά για μένα που ξεκινάω απο κυψέλη. Όμως για συμβουλες κερωματα κλπ μονο εκεί..

Link to comment
Share on other sites

γιωργο εγω το πηγαινω στην πινδου στην ανω πευκη!!!! καταπληκτικη δουλεια μονο αυτο εχω να πω τπτ αλλο!!! το μαγαζι λεγεται autostar και προσφατα επλυνα μηχανη την πλαστικοποιησα και κερωσα το αμαξι!!! αν θες λεπτομερειες στειλε μου π.μ.

Παναγιώτη πήγα στη Πίνδου προχτές αλλά δεν το βρήκα!!! :blush: :blush: :blush:

Απλά ρώτησα πόσο κάνει αυτός στο Γαλάτσι γιατί είναι κοντά στο σπίτι μου.

Link to comment
Share on other sites

Παναγιώτη πήγα στη Πίνδου προχτές αλλά δεν το βρήκα!!! :blush: :blush: :blush:

Απλά ρώτησα πόσο κάνει αυτός στο Γαλάτσι γιατί είναι κοντά στο σπίτι μου.

Η πινδου ειναι μονοδρομος, οποτε με το που μπεις, αντι να πας δεξια προς μαρουσι πρεπει να πας αριστερα προς ηλιακο (αναποδα δλδ), οποτε πας στο πιο κατω στενο στριβεις αριστερα εκει που ειναι η πλατεια με το σιντριβανι και παλι αριστερα, κανεις το 4γωνο δλδ!!!

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Η πινδου ειναι μονοδρομος, οποτε με το που μπεις, αντι να πας δεξια προς μαρουσι πρεπει να πας αριστερα προς ηλιακο (αναποδα δλδ), οποτε πας στο πιο κατω στενο στριβεις αριστερα εκει που ειναι η πλατεια με το σιντριβανι και παλι αριστερα, κανεις το 4γωνο δλδ!!!

Οκ!!! Λεω και εγω, πως και δεν το βρήκα!!!! :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.