Jump to content
turbomakis

Δεν μπαίνει η 1η!

Recommended Posts

Καθώς πήγαινα μια βόλτα πολύ χαλαρά σταματάω γτ είχε STOP!Κουμπώνω την 1η και πηγαίνω χαλαρά μέχρι 2500 και μετά πατάω το γκάζι απότομα για να πάει στις 3000(το οποίο και γίνεται χωρίς κανένα πρόβλημα) και κουμπώνω 2αρα και δίνω γκάζι!!Η εναλλαγή έγινε σαν να πηγαίνω χαλαρά απλά λίγο πιο γρήγορα και έκανε αυτό τον ήχο σαν να μην κουμπώνει(χρακ χρακ,κάπως έτσι...),με σωστή αποσύμπλεξη και σύμπλεξη!!Βάζω νεκρά και ξαναδοκιμάζω!!Κουμπώνει μια χαρά!!Μετά ανοίγω 3η και 4η κανένα πρόβλημα!!Καθώς σταματάω για να κάνω αναστροφή βλέπω πως δεν κουμπώνει η 1η.Τρελάθηκα!!Δλδ δεν πηγαίνει καθόλου μπροστά(η όπισθεν κανονικά)!Κάνει ένα σκαλοπατάκι μπρος και αυτό είναι όλο!Τέσπα!Το αφήνω λίγο μπας και ξεμουλώσει αλλά τπτ!!Το σβήνω!!Το αφήνω κανα 5λεπτο,πάλι τπτ!!Τέλος γύρισα σπίτι ξενερωμένος και με πολλές απορίες!!Παρακαλώ ρωτήστε αν κάτι δεν καταλάβατε.Και σε όσους έχει συμβεί(ελπίζω σε κανέναν) ας μου πει!!Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!!

Edited by turbomakis
Link to comment
Share on other sites

Αυτο μου εχει τυχει και μενα.Να πηγαινει η πρωτη μεχρι τη μεση της διαδρομης.Απλα βαζω δευτερα και ξανα πρωτη και κουμπωνει.Μου εχει τυχει μερικες φορες.Δυο τρεις φορες μαλιστα επεμεινα λιγο περισσοτερο.Δηλαδη δεν αρκουσε το κουμπωμα δευτερας αλλα χρειαστηκε να αφησω συμπλεκτη να ξαναβαλω δευτερα και μετα να προσπαθησω για πρωτη.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο μου εχει τυχει και μενα.Να πηγαινει η πρωτη μεχρι τη μεση της διαδρομης.Απλα βαζω δευτερα και ξανα πρωτη και κουμπωνει.Μου εχει τυχει μερικες φορες.Δυο τρεις φορες μαλιστα επεμεινα λιγο περισσοτερο.Δηλαδη δεν αρκουσε το κουμπωμα δευτερας αλλα χρειαστηκε να αφησω συμπλεκτη να ξαναβαλω δευτερα και μετα να προσπαθησω για πρωτη.

Σε ευχαριστώ φίλε μου που απάντησες!!Από τους 68 ένας απαντάει!!Μακάρι να μην έχει συμβεί σε κάποιον άλλο!!

Τέσπα....Το αυτοκίνητο που κοιτάχθηκε από ειδικό και κατόπιν ρυθμίσεως του κιβωτίου πρώτα μάλλον το πρόβλημα βρίσκεται στον επιλογέα ή στο σασμάν!!

Φίλε ΝΑΣΟ δυστηχώς σε μένα,δεν πάει καθόλου κάτω η πρώτη!!Δλδ ούτε ένα βήμα δεν πάει!!Παρόλου που οι οιπόλοιπες ταχύτητες δουλεύουν μια χαρά!!

Όπως και να έχει το αυτοκίνητο θα παραμείνει σε ακινησία μέχρι της 24 του μηνός όπου και θα ανέβω καβάλα για να πάει στην αντιπροσωπεία!!Αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Στο δικο μου μερικες φορες σκαλωνει η 1η στη μεση της διαδρομης και βγαζοντας και ξαναβαζοντας μπαινει αλλα οχι παντα και εχει τυχει να κανω το ιδιο μεχρι 3 φορες και μετα να μπει! Στα φαναρια ειναι μεγαλο σπασιμο νευρων!

Αλλα παντα εμπαινε, μηπως να ετοιμαζομαι κι εγω για περιπετειες ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γενικότερα στα παλαιότερα αυτοκίνητα μερικές φορες χρειάζεται για να βάλεις 1η να βαλεις μια δευτερουλα πριν για να έρθουν τα γρανάζια στην θέση τους.Αυτο κανω εγω με το 2cv. αυτο βέβαια δεν δικαιολογειται σε καμια περίπτωση για αυτοκινητο σαν το δικο σου.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ φίλε μου που απάντησες!!Από τους 68 ένας απαντάει!!Μακάρι να μην έχει συμβεί σε κάποιον άλλο!!

Τέσπα....Το αυτοκίνητο που κοιτάχθηκε από ειδικό και κατόπιν ρυθμίσεως του κιβωτίου πρώτα μάλλον το πρόβλημα βρίσκεται στον επιλογέα ή στο σασμάν!!

Φίλε ΝΑΣΟ δυστηχώς σε μένα,δεν πάει καθόλου κάτω η πρώτη!!Δλδ ούτε ένα βήμα δεν πάει!!Παρόλου που οι οιπόλοιπες ταχύτητες δουλεύουν μια χαρά!!

Όπως και να έχει το αυτοκίνητο θα παραμείνει σε ακινησία μέχρι της 24 του μηνός όπου και θα ανέβω καβάλα για να πάει στην αντιπροσωπεία!!Αυτά.

Αποψη μου ειναι οτι δεν θα βρουν καποιο προβλημα διοτι απο την κατασκευη του το κιβωτιο εχει αυτη τη συμπεριφορα.Ακομα και αλαγη να σου κανουν παλι τα ιδια μπορει να αντιμετωπισεις διοτι αποτι βλεπω υπαρχουν κ αλλοι που τους εχει παρουσιασει το ιδιο.Αν το αυτοκινητο ειναι καινουριο περιμενε λιγο καιρο να στρωσει.Και δεν πιστευω οτι υπαρχει λογος να το αφησεις σε ακινησια.

Link to comment
Share on other sites

Αποψη μου ειναι οτι δεν θα βρουν καποιο προβλημα διοτι απο την κατασκευη του το κιβωτιο εχει αυτη τη συμπεριφορα.Ακομα και αλαγη να σου κανουν παλι τα ιδια μπορει να αντιμετωπισεις διοτι αποτι βλεπω υπαρχουν κ αλλοι που τους εχει παρουσιασει το ιδιο.Αν το αυτοκινητο ειναι καινουριο περιμενε λιγο καιρο να στρωσει.Και δεν πιστευω οτι υπαρχει λογος να το αφησεις σε ακινησια.

Νασο το ιδιο ακριβως μου ειχαν πει και μενα οταν το ειχα παει για το 1ο service. Μαλιστα επεμεινα και με πηρε ο μηχανικος και το δοκιμασαμε 2 φορες. Μια εγω μια αυτος. Για την ακριβεια του τονισα οτι αμα παθαινε κτ το σασμαν θα του φοραγα καπελο :rolleyes: . Τωρα δοξα το θεο δεν εχω κανενα προβλημα (μακαρι γιατι αρχες Σεπτεμβριου εγγυηση....καπουτ :lol: )

Υ.Γ. Turbomakis συγνωμη που δεν σου απαντησα αμεσως στο π.μ. αλλα μολις απαντησα εδω.

Link to comment
Share on other sites

Νασο το ιδιο ακριβως μου ειχαν πει και μενα οταν το ειχα παει για το 1ο service. Μαλιστα επεμεινα και με πηρε ο μηχανικος και το δοκιμασαμε 2 φορες. Μια εγω μια αυτος. Για την ακριβεια του τονισα οτι αμα παθαινε κτ το σασμαν θα του φοραγα καπελο :rolleyes: . Τωρα δοξα το θεο δεν εχω κανενα προβλημα (μακαρι γιατι αρχες Σεπτεμβριου εγγυηση....καπουτ :lol: )

Υ.Γ. Turbomakis συγνωμη που δεν σου απαντησα αμεσως στο π.μ. αλλα μολις απαντησα εδω.

Βασικα και μενα στην αρχη μου εκανε κι αλλα κουλα αλλα το αφησα ωστε να του κανω χιλιομετρακια να στρωσει και τωρα εχει βελτιωθει πολυ

Link to comment
Share on other sites

ελα ρε μλκ μακη τι επαθες? μουφα.

μου το κανει και εμενα καμια φορα αλλα γινεται αυτο που λενε τα παιδια..

μπαιναι μεχρι τη μεση.

τεσπα.. δλδ δεν μπαινει καθολου?

ξεκινας με 2ερα? :lol:

Link to comment
Share on other sites

οταν ειχαν ανοιξει το κιβωτιο του car του πατερα μου(nissan primera p10 ''92)για αλλαγη δισκο πλατω τα σαινια ξεχασαν να στερεωσουν μια φλατζα μεσα στο κιβωτιο .αποτελεσμα? = δεν μπορουσα να επιλεξω πχ την πρωτη μετα την τεταρτη κλπ σε random times. εσενα στο κανει μονο στην πρωτη ε?κριμα παντως να πας για κιβωτιο ρε γμτ...

εμενα με golf 6 tsi 160 εχει μια ελαχιστη δυσφορια οταν παω να βαλω τριτη.δλδ θελει προσοχη για να μην γραντουνισει.βεβαια ειναι σε ελαχιστοτατο βαθμο αλλα ποτε δεν ξερεις!!!

περαστικα σου φιλε....

Link to comment
Share on other sites

Γενικότερα στα παλαιότερα αυτοκίνητα μερικές φορες χρειάζεται για να βάλεις 1η να βαλεις μια δευτερουλα πριν για να έρθουν τα γρανάζια στην θέση τους.Αυτο κανω εγω με το 2cv. αυτο βέβαια δεν δικαιολογειται σε καμια περίπτωση για αυτοκινητο σαν το δικο σου.

Συμφωνώ!! B)

Link to comment
Share on other sites

Στο δικο μου μερικες φορες σκαλωνει η 1η στη μεση της διαδρομης και βγαζοντας και ξαναβαζοντας μπαινει αλλα οχι παντα και εχει τυχει να κανω το ιδιο μεχρι 3 φορες και μετα να μπει! Στα φαναρια ειναι μεγαλο σπασιμο νευρων!

Αλλα παντα εμπαινε, μηπως να ετοιμαζομαι κι εγω για περιπετειες ? ;)

Στο απεύχομαι!!Αλήθεια!!Αλλά μια ματιά δεν βλάπτει!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αποψη μου ειναι οτι δεν θα βρουν καποιο προβλημα διοτι απο την κατασκευη του το κιβωτιο εχει αυτη τη συμπεριφορα.Ακομα και αλαγη να σου κανουν παλι τα ιδια μπορει να αντιμετωπισεις διοτι αποτι βλεπω υπαρχουν κ αλλοι που τους εχει παρουσιασει το ιδιο.Αν το αυτοκινητο ειναι καινουριο περιμενε λιγο καιρο να στρωσει.Και δεν πιστευω οτι υπαρχει λογος να το αφησεις σε ακινησια.

Μακάρι να μην φτάσει μέχρι εκεί..δλδ αλλαγή κιβωτίου!!Αν είναι μόνο ο επιλογέας θα είναι καλύτερα πιστεύω!!Ειδάλλως αν είναι σασμάν...την πουλέψαμε!! ;)

Μην κοριδεύετε απλά προσπαθώ να το δώ ως κάτι που αντιμετωπίζεται...σχετικά...!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

ελα ρε μλκ μακη τι επαθες? μουφα.

μου το κανει και εμενα καμια φορα αλλα γινεται αυτο που λενε τα παιδια..

μπαιναι μεχρι τη μεση.

τεσπα.. δλδ δεν μπαινει καθολου?

ξεκινας με 2ερα? ;)

Ναι φίλε Πάνο...Δεν μπαίνει καθόλου!!Επίσης ναι...ξεκινάω με την δευτέρα,εξού και ο λόγος που δεν συνισταται η κίνηση του επειδή πιέζεται με 2αρα!! ;)

Link to comment
Share on other sites

οταν ειχαν ανοιξει το κιβωτιο του car του πατερα μου(nissan primera p10 ''92)για αλλαγη δισκο πλατω τα σαινια ξεχασαν να στερεωσουν μια φλατζα μεσα στο κιβωτιο .αποτελεσμα? = δεν μπορουσα να επιλεξω πχ την πρωτη μετα την τεταρτη κλπ σε random times. εσενα στο κανει μονο στην πρωτη ε?κριμα παντως να πας για κιβωτιο ρε γμτ...

εμενα με golf 6 tsi 160 εχει μια ελαχιστη δυσφορια οταν παω να βαλω τριτη.δλδ θελει προσοχη για να μην γραντουνισει.βεβαια ειναι σε ελαχιστοτατο βαθμο αλλα ποτε δεν ξερεις!!!

περαστικα σου φιλε....

Thanx φίλε μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Ανανέωση!Δεν άντεξα να το βλέπω σε ακινησία!!Την παρασκευή έκλεισα ραντεβού στην δελτα καρ,στην πάτρα για να το δουν και κατόπιν εφόσον υπάρχει το ανταλακτικό να γίνει και η αλλαγή!!Οπότε νέα μου να περιμένετε την παρασκευή!!

Link to comment
Share on other sites

Όπως είχα πει,πήγα τελικά στην πάτρα και το κοίταξε ένας αρχιμηχανικός και μου είπε πως θα πρέπει να του το αφήσω για να κατεβάσει σασμαν κλπ κλπ....πράγμα το οποίο δεν έκανα γτ δεν μπορούσε να μου δώσει ημερομηνία για το πότε θα είναι κομπλέ!!!Πάντως στην εθνική δεν κααταλαβαίνω κάποιο ζόρισμα με τις άλλες ταχύτητες!!!Τέσπα,οπότε για μια βδομάδα το αυτοκίνητο θα είναι σε ακινησία μέχρι να φύγω για καβάλα και να το κοιτάξουν εκεί!Αυτά!!Και Χρόνια Πολλά σε όσους γιορτάζουν σήμερα!! ;)

Link to comment
Share on other sites

To σασμάν κάνει κάποιο θόρυβο είτε εν κινήσει είτε σταματημένο χωρίς να πατάς συμπλέκτη; Γιατί το πρόβλημα σου μου κάνει περισσότερο για καμιά ντίζα, παρά για σασμάν. Πες σε κάποιον να ρυθμίσει από την αρχή της ντίζες μπροστά στο κοκοράκι του σασμάν και να αφήσουν το σασμάν στην ησυχία τους.

Link to comment
Share on other sites

To σασμάν κάνει κάποιο θόρυβο είτε εν κινήσει είτε σταματημένο χωρίς να πατάς συμπλέκτη; Γιατί το πρόβλημα σου μου κάνει περισσότερο για καμιά ντίζα, παρά για σασμάν. Πες σε κάποιον να ρυθμίσει από την αρχή της ντίζες μπροστά στο κοκοράκι του σασμάν και να αφήσουν το σασμάν στην ησυχία τους.

Όχι φίλε μου δεν κάνει κάποιο θόρυβο!Τουλάχιστον το άπειρο αυτί μου δεν ακούει κάτι!!Ρύθμιση έγινε μια φορά από τον φίλο μου και μετά που πήγα στην αντιπροσωπεία της πάτρας μου είπαν πως δεν είναι απορύθμιση......Α και κάτι άλλο....καθώς είναι σε νεκρό και κουνάω το λευγέ αριστερά και δεξιά(όπως κάνουμε όλοι στο νεκρό),όταν το πάω αριστερά η διαδρομή έχει μειωθεί στο μισό και κάνει κάποια σκαλοπατάκια κενού σε σχέση με δεξιά που καταλαβαίνω την αντίσταση που πρέπει και κάνει και όλη την διαδρομη..... :lol:

Link to comment
Share on other sites

εγω παντος το παθενω στις μανας μου το πολο αλλα δεν πιστευο οτι ειναι προβλημα διοτι οταν αλαζι τιν ταχητιτα και δεν εχει κατσι καλα στο γραζανι το οποιο γινετε σιχνα στιν προτι και στιν οπισθεν, το μονο ποθ κανο ειναι οταν παο να βαλο τιν προτι και βλεπω οτι δεν εχει κουμποσι και εχει βρι γραναζι, αντιιστιχα και για τιν οπισθεν αφινο ελαφρα σιμπλεκτι και ελαχιστο γκαζι παταω πολι λιγο ομως ετσι οστε να κουνιθι το γραναζι και σπροχνο και τιν ταχητιτα ταυτοχρονα και μπενι κιλοντας σαν νερακι :lol: πιστευω οτι δεν ειναι προβλημα απλα ετσι ειναι φιαγμενο το gearbox.

Link to comment
Share on other sites

εγω παντος το παθενω στις μανας μου το πολο αλλα δεν πιστευο οτι ειναι προβλημα διοτι οταν αλαζι τιν ταχητιτα και δεν εχει κατσι καλα στο γραζανι το οποιο γινετε σιχνα στιν προτι και στιν οπισθεν, το μονο ποθ κανο ειναι οταν παο να βαλο τιν προτι και βλεπω οτι δεν εχει κουμποσι και εχει βρι γραναζι, αντιιστιχα και για τιν οπισθεν αφινο ελαφρα σιμπλεκτι και ελαχιστο γκαζι παταω πολι λιγο ομως ετσι οστε να κουνιθι το γραναζι και σπροχνο και τιν ταχητιτα ταυτοχρονα και μπενι κιλοντας σαν νερακι B) πιστευω οτι δεν ειναι προβλημα απλα ετσι ειναι φιαγμενο το gearbox.

Μακάρι να κούμπωνε και σε μένα έστω και λιγάκι και μετά θα έμπαινε δια της βίας!!Πλάκα κάνω!!

Το πρόβλημα φίλε sarul είναι ότι δεν μπαίνει καθόλου!!Ούτε μέχρι την μέση ούτε λίγο πριν το τέρμα!!ΤΙΠΟΤΑ!! B):lol:

Link to comment
Share on other sites

Ανανέωση...έχουμε και λέμε!!!20 αυγούστου πέρνω τηλ. στην αντιπροσωπεία της καβάλας(κουτσουκιάδης στο όνομα...) και λέω να κλείσω ραντεβού από πιο νωρίς για να έχω και αυτοκίνητο παράδοσης όταν με το καλό θα τους το έδινα για να φτιαχτεί το αμάξι...!!Το οποίο και κάνω(κλείσιμο ρααντεβού για την άλλη πέμπτη στις 27 σεπτεμβρίου...)!!Τα "κακά" μαντάτα άρχισαν από τότε...καθώς μου λέει πως δεν θα έχει αυτοκίνητο εξυπηρέτησης να μου δώσει καθώς θα είναι όλα στο φανοποιό για φτιάξιμο...Τεσπα...λέω από μέσα μου"μέχρι να ανέβω πάνω όλο και κάποιο θα έχουν φέρει..."!!Περνάει ο καιρός και ανεβαίνω καβάλα στις 24 πάνω και περιμένω να πάει πέμπτη για να το δουν και αυτοί...Έρχεται και η πέμπτη και το βλέπουν και λένε πως δεν είναι κάτι επιφανειακό και πως πρέπει να ανοιχτεί σαζμάν...!!!Οκ λέω εφόσον δεν γίνεται αλλιώς να το κάνουμε έτσι...Ναι...μου λένε...πρέπει να πάρουμε άδεια από την αθήνα για να το ανοίξουμε καθώς έτσι είναι το προτόκολο...!!Καλά λέω...ας γίνει και αυτό προκειμένου να βρεθεί λύση!!Η απάντηση από την αθήνα ήρθε στις 1(σήμερα) του σεπτέμβρη!!Μια έγκριση δλδ....ένα ναι... για να ανοιχτεί το σαζμάν(μπορεί να φαίνομαι υπερβολικός αλλά από την πέμπτη μέχρι την τρίτη για μια έγκριση....???Τι να πώ)!!Λοιπόόόόν ήρθε και η "μεγάλη" μέρα!!Τηλεφωνώ σήμερα και ρωτάω για την έγκριση και μου λένε την πήραμε!!Ωραία λέω!!

¶ρα μπορώ να το φέρω σήμερα να το ανοίξετε και να δείτε τι φταίει για να κάνετε και τις απαραίτητες ενέργειες!!Οκ μου λέει...μισο να σου κλείσω ραντεβού(για σήμερα δλδ... :huh: )....και μετά από ένα λεπτό μου λέει έλα!!Απλά....λέει.... ο μηχανικός που ασχολείται με τα κιβώτια κλπ κλπ θα λείπει από τις 7 μέχρι τις 14+!!Τα 'παιξα!Καλά του λέω "αφού σας είχα πει πως στις 9 αν γινόταν να είναι έτοιμο γτ θα το χρειαστώ...και τώρα με καθυστερείτε μια βδομάδα παραπάνω....Γτ δεν μου λέγατε ότι θα λείπει να κάνω αλλού την δουλειά μου???"Και μου απαντάει "και τώρα τι θέλετε να κάνουμε???"Εσείς λέω "Τπτ..θα κοιτάξω να κάνω αλλού την δουλεία μου σε πιο σοβαρά άτομα...όπως Θεσσαλονίκη!!"Α καλά κύριε όπως νομίζετε" με μια απάθεια...!!Και ήταν ο μόνος από εκεί που "άξιζε"!!Τι να κάνω λέω τώρα???Επειδή τν είχα σακουλευτεί την δουλειά από τις 31 στέλνω μνμ στο κοσμά!!Και του λέω να μου δώσει ένα τηλ της θεσσ...!!Το οποίο και κάνει(thanx κοσμά)!!Το σημειώνω!!Και να που το χρειάστηκα το πρωί!!Τηλεφωνώ στην θεσσ στην αντιπροσωπεία(όνομα της δεν θέλω να πω...Την άλλη όμως την κράζω...)και τους εξηγώ την κατάσταση και μου λένε απαράδεκτα πράγματα αυτά!!Τι παέι να πει θα λείπει ο μηχανικός μια βδομάδα???Μόνο έναν έχει εκεί???Είναι υποχρεωμένοι να στο φτιάξουν!!!Τι να του πώ του ανθρώπου???Δίκιο έιχε!!Και του ζητάω να το πάω εκει για να επισκευή κλπ κλπ!!!Μου λέει φέρτο να το δώ πρώτα και βλέπουμε!!Το οποίο και κάνω(και πάλι)!!Πάω θεσσ αλλά δεν ήξερα που να πάω ο δόλιος!!Από νησί είμαι!! :lol:

Και μιλάω στο shoutbox μπας και είναι κανένας εκεί να με διαφωτίσει για το πώς να πάω!!!Εδώ θέλω να πω ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΝ ΦΊΛΟ mourh γτ χωρίς αυτόν θε έκανα ακόμα κύκλους..... :wacko: !!!

Συνεχίζω και φτάνω στην αντιπροσωπεία και με πολύ καλή εξυπηρέτηση που δεν έχω ξαναδεί στα σα'ί'νια εδώ τους εξηγώ ότι τους είπα και από το τηλ. και πέρνουν το αμάξι και το κοιτάνε και μου λένε ότι πρέπει να ανοιχτεί σαζμάν!!(Βαρέθηκα να το ακούω ήθελα να τους πω με χιούμορ αλλά δεν είχα όρεξη... :lol: :lol: )Ωραία τους λέω,τι κάνουμε??Και μου λένε άφησε το εδώ και μέχρι την παρασκευή μπορεί να είναι και έτοιμο!!!Πως τους λέω??Αφου οι άλλοι μου έλεγαν ότι θα κάνει τόσες μέρες να κοιταχτεί να τραβήξουν φωτό να παραγγελθούν τα ανταλλακτικά κλπ κλπ!!!Όχι μου λέει...2 μέρες τα ανταλακτικά για να έρθουν και μια μέρα να φτιαχτεί!!Δεν βρίσκω λόγο να στο κρατήσω και άλλο το αμάξι!!Πολύ χάρηκα εκείνη την ώρα!!Υπέγραψα κάποια χαρτιά που μου έδωσαν και τώρα αναμένω τηλ τους!!!Ηθικό δίδαγμα....Είτε δεν ξέρουν τι κάνουν εδώ στην καβάλα είτε βαριούνται που ζούνε την ζωή τους!!!Τι να πώ δεν ξέρω...!!!Το αυτοκίνητο είναι σε εγγύηση οπότε όλα θα είναι κομπλέ και πλέον αναμονή και καλά νέα!!Όχι τπτ άλλο,θέλω να βάλω και πρόγραμμα στο αμάξι στα μέσα του μήνα!!! :lol: :lol: :lol:

Θα το ξαναπώ....mourh σε ευχαριστώ και πάλι για την βοήθεια σου και την στήριξη σου!!Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να σε κεράσω ένα καφεδάκι έιτε να σε πάω μια βόλτα με την turbina!!χαχαχα!!!Οπότε παίδες προς το παρόν αναμονή...και ας ελπίσουμε καλά νέα!!!Αυτάάάά!!Λίγα ήταν!!! new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

τπτ μακη καλη τυχη σου ευχομαι κ να παρεις το αμαξι σου χωρις αλλα προβληματα με το σασμαν

Link to comment
Share on other sites

αντε ρε φιλε να τελιωνεις με τα ασχημα να

αρχισουν τα ωραια! με το καλο να το παρεις και ολα να ειναι καλα!

ενημερωσε μας τι τελικα ηταν μολις το λυσεις!

πες μου με πμ ρε μακη αν δεν θες εδω σε ποια αντιπροσωποια θεσς πηγες;

α και τελικα τι αποφασησες για προγραμμα θα μεγαλωσει το teamι overloaded?

Link to comment
Share on other sites

αντε ρε φιλε να τελιωνεις με τα ασχημα να

αρχισουν τα ωραια! με το καλο να το παρεις και ολα να ειναι καλα!

ενημερωσε μας τι τελικα ηταν μολις το λυσεις!

πες μου με πμ ρε μακη αν δεν θες εδω σε ποια αντιπροσωποια θεσς πηγες;

α και τελικα τι αποφασησες για προγραμμα θα μεγαλωσει το teamι overloaded?

Έχεις π.μ.!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.