Jump to content
SAVVASGT

Zenec 2010

Recommended Posts

Λέω Απο Εβδομάδα Να Το Παραγγείλω Εσείς Τι Λέτε;

Το Μόνο Που Με Χαλάει Είναι Ο Φωτισμός Του Που Είναι ¶σπρος Ενώ Το Δικό Μου Το Golf Έχει Μπλέ Και Κόκκινο.

Θα Ήθελα Την Γνώμη Σας Σχετικά Με Το Zenec 2010.

Η Να Πάρω Το Zenec Mc 2000;

Link to comment
Share on other sites

Λέω Απο Εβδομάδα Να Το Παραγγείλω Εσείς Τι Λέτε;

Το Μόνο Που Με Χαλάει Είναι Ο Φωτισμός Του Που Είναι ¶σπρος Ενώ Το Δικό Μου Το Golf Έχει Μπλέ Και Κόκκινο...

Πιθανότατα να έχει επιλογές χρωμάτων στον φωτισμό της οθόνης.

Link to comment
Share on other sites

Πιθανότατα να έχει επιλογές χρωμάτων στον φωτισμό της οθόνης.

Δεν Έχει Φίλε Μου Μόνο ¶σπρο.

Πάντως Το Παρήγγειλα Μέσα Σεπτέμβρη Θα Είναι Εδώ.

Θα Σας Πω Εντυπώσεις.

Edited by SAVVASGT
Link to comment
Share on other sites

Φίλε και εγώ το σκέφτομαι αυτό το μηχάνημα, φαίνεται πολύ καλό. ¶ντε με το καλό να το παραλάβεις και να μας πείς εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε και εγώ το σκέφτομαι αυτό το μηχάνημα, φαίνεται πολύ καλό. ¶ντε με το καλό να το παραλάβεις και να μας πείς εντυπώσεις.

Λογικά Μέχρι Την ¶λλην Εβδομάδα Θα Πρέπει Να Είναι Εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε,

Μήπως έχεις κανένα νέο για το μηχάνημα;

Φίλε Μου Θα Το Είχα Μέχρει Την Παρασκευή Αλλά Με Είπανε Πως Δεν Ήταν Στην Παραγγελία Αυτή Λογικά Απο Την ¶λλη Εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις Το Παρέλαβα Το Zenec 2010 Και Είναι Απλά Τέλοιο,Η Τοποθέτηση Θα Γίνει Την Δευτέρα Γιατί Δεν Προλαβαίνω.

Θα Σας Πω Εντυπώσεις. ^_^tongue.gif:lol:B):D:rolleyes:

Φίλε αναμένουμε εντυπώσεις και εννοείται φωτογραφίες.

Όπως καταλαβαίνεις περιμένουν αρκετοί στην σειρά.

:D;):)

Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε SAVVASGT και μας εχει σπασει...

περιμενουμε πως και πως τις εντυπωσεις σου.και σου εχουμε και αρκετες ερωτησεις....

θελουμε και photos... και ενα review με video δεν θα ηταν κακο tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Χίλια Συγνώμη Αλλά Την Ίδια Αγωνία Έχω Και Γω Επειδή Δεν Μπόρεσα Να Πάω Να Το Περάσω Λόγο Προβλήματος Θα Πάω Αύριο Το Πρωί Ελπίζοντας Να Περάσω Και Ηχεία.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Χίλια Συγνώμη Αλλά Την Ίδια Αγωνία Έχω Και Γω Επειδή Δεν Μπόρεσα Να Πάω Να Το Περάσω Λόγο Προβλήματος Θα Πάω Αύριο Το Πρωί Ελπίζοντας Να Περάσω Και Ηχεία.

εσυ σταματα να πετας αετο κ ελα σε καμια συναντηση υπαρχει ελλειψη απο UG αντε

ασχετο με την bonalume τι εκανες

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Όσοι Σκέφτεστε Για Το Zenec 2010 Να Το Αγοράσετε Με Τα Χίλια (Μάλλον 1900ευρό),Το Μηχάνημα Τα Σπάει Είναι Πλήρης Συμβατό Με Το Golf Gt MK5 Αφού Στην Οθόνη Μου Ξέρετε Εκεί Που Δείχνει Την Κατανάλωση Αν Το Γυρίσω Στο Zenec Όταν Δουλεύω Το Navi Μου Έχει Βελάκια <-- , --> κτλ. Βγάζει Πόσα Λεπτά Και Δευτερόλεπτα Παίζει Το DVD,Βγάζει Τα Ονόματα Απο Τα MP3 Κάνε Τα Πάντα Αυτό Που Με Χάλασε Είναι Ότι Το DVD Το Παίζει Με Τραβηγμένο Το Χειρόφρενο Αλλά Που Θα Πάει Θα Το Βρω.

Link to comment
Share on other sites

εσυ σταματα να πετας αετο κ ελα σε καμια συναντηση υπαρχει ελλειψη απο UG αντε

ασχετο με την bonalume τι εκανες

¶στα Να Πάνε Δεν Προλαβαίνω Την Τρίτη Βάζω Το Αυτοκίνητο Μέσα Για Ήχο Και Θα Το Πάρω Μετά Απο 3 Ημέρες Οπότε ¶στα Να Πάνε,Με Την Bonalume Δεν Ασχολήθηκα Γιατί Δεν Το Έχει Βάλει Κάποιος Για Να Μας Πει.

Αλήθεια Αυτό Τί Είναι-------------->>>>>>>υπαρχει ελλειψη απο UG<<<<<<<-------------- Μήπως Εννοούσες G T ?????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Είναι Ότι Το DVD Το Παίζει Με Τραβηγμένο Το Χειρόφρενο

δεν παιρνει καμια μοντα με καλωδιωση;ρωτησες ηλεκτρονικο; B)

Link to comment
Share on other sites

¶στα Να Πάνε Δεν Προλαβαίνω Την Τρίτη Βάζω Το Αυτοκίνητο Μέσα Για Ήχο Και Θα Το Πάρω Μετά Απο 3 Ημέρες Οπότε ¶στα Να Πάνε,Με Την Bonalume Δεν Ασχολήθηκα Γιατί Δεν Το Έχει Βάλει Κάποιος Για Να Μας Πει.

Αλήθεια Αυτό Τί Είναι-------------->>>>>>>υπαρχει ελλειψη απο UG<<<<<<<-------------- Μήπως Εννοούσες G T ?????????????????????

United Grey...ειμαι μονο εγω στις συναντησεις με τετοιο χρωμα αντε τελειωνε με τις μοντιφες κ τραβηξου σε καμια..αυτο το σαββατο παμε σαν κλαμπ σερρες αλλα επειδη μαλλον θα σου ειναι δυσκολο να ερθεις να μπαινεις γενικα στο thread διασκεδαση και να ελεγχεις για επομενες συναντησεις

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Όσοι Σκέφτεστε Για Το Zenec 2010 Να Το Αγοράσετε Με Τα Χίλια (Μάλλον 1900ευρό),Το Μηχάνημα Τα Σπάει Είναι Πλήρης Συμβατό Με Το Golf Gt MK5 Αφού Στην Οθόνη Μου Ξέρετε Εκεί Που Δείχνει Την Κατανάλωση Αν Το Γυρίσω Στο Zenec Όταν Δουλεύω Το Navi Μου Έχει Βελάκια <-- , --> κτλ. Βγάζει Πόσα Λεπτά Και Δευτερόλεπτα Παίζει Το DVD,Βγάζει Τα Ονόματα Απο Τα MP3 Κάνε Τα Πάντα Αυτό Που Με Χάλασε Είναι Ότι Το DVD Το Παίζει Με Τραβηγμένο Το Χειρόφρενο Αλλά Που Θα Πάει Θα Το Βρω.

Από τί διαβάζω μία χαρά ενθουσιασμένος φαίνεσαι με την αγορά.Βέβαια δεν μας είπες πώς δείχνει το άσπρο των κουμπιών του με το κόκκινο του αυτοκινήτου.Είναι μεγάλη η αντίθεση;

Όποτε μπορείς ανέβασε και καμμία photo με τις ενδείξεις στην οθόνη και βέβαια αν μπορείς καμμία νυχτερινή για να δούμε την αντίθεση με τα κόκκινα κουμπιά.

Όσο για το θεματάκι με το dvd εν κινήσει ρίξε μία ματιά στο παρακάτω link και επικοινώσησε με το άτομο που το έχει εγκαταστήσει, μήπως βγάλεις καμμία άκρη.

http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/viewtopic.php?f=38&t=296

Περιμένουμε photos

:D :D :D :D ;)worthy.gifworthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.