Jump to content
Nikos_Passat_2.0T

Εισαγωγή αέρα σε 2.0Τ...

Recommended Posts

Χωρις τιμή "group buy" 295 ευρώ τελική (με μεταφορικά)

Αναμένω απάντηση για καλύτερη τιμή

Δυστυχώς για να πετύχουμε καλύτερη τιμή πρέπει τουλάχιστο να μαζευτούμε 5 αγοραστές αναξάρτητα από αυτοκίνητο έχει ο καθένας αρκεί να πάρουμε air intake system

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς για να πετύχουμε καλύτερη τιμή πρέπει τουλάχιστο να μαζευτούμε 5 αγοραστές αναξάρτητα από αυτοκίνητο έχει ο καθένας αρκεί να πάρουμε air intake system

[/quot

δεστε παιδια και την δικη μου αυτη ειναι για 2.0 τφσι και την εβαλα στο δικο μου που 1.8 τφσι

http://imageshack.gr/view.php?file=sjiemuc4yukj83v2j6hs.jpg

http://imageshack.gr/files/dmf1b01cihlv28ylckfo.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι για τους "χειροκίνητους". Για μένα πάλι, δεν ταιριάζει... :lol: Ποιάς εταιρείας ειναι? Τιμή? Δώσε μερικά στοιχεία.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι για τους "χειροκίνητους". Για μένα πάλι, δεν ταιριάζει... :lol: Ποιάς εταιρείας ειναι? Τιμή? Δώσε μερικά στοιχεία.. :lol:

ειναι απο την εταιρια PRO και μαζι με την εγκατασταση μου βγηκε 350 ευρω

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να πάρετε της Neuspeed, είμαι μέσα κι εγώ, για την έκδοση που έχει για αυτόματο... ;)

niko to apofasises telika na valis filtro?

lipon geia ta automata ta dikamas exei 2 epiloges, 1 eine neuspeed for automatic,

kai to 2 eine to Dbilas, http://forums.fourtitude.com/zerothread?id=3442354&page=5

kateva kato peripou sti mesi tou thread exei kai photos.

h alithia eine auto pou exw egw (sgedon to idio me ti neuspeed) kani ti doulia tou, apr stage2+ xriazete pio polly aera.

*pedia sorry geia ta aglika alla den boro na ta grapso me elllinika gramata.

Link to comment
Share on other sites

niko to apofasises telika na valis filtro?

lipon geia ta automata ta dikamas exei 2 epiloges, 1 eine neuspeed for automatic,

kai to 2 eine to Dbilas, http://forums.fourtitude.com/zerothread?id=3442354&page=5

kateva kato peripou sti mesi tou thread exei kai photos.

h alithia eine auto pou exw egw (sgedon to idio me ti neuspeed) kani ti doulia tou, apr stage2+ xriazete pio polly aera.

*pedia sorry geia ta aglika alla den boro na ta grapso me elllinika gramata.

Κορυφαία η εισαγωγή Αντώνη! :thumbsup: Με βλέπω να την χτυπάω μετά τις γιορτές, μαζί με ένα intercooler... :pardon: Να πάρει μια "ανάσα" και το αμάξι... :hi: Σε περιμένουμε να τα πούμε και από κοντά!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον Αντώνη!!!:thumbsup:Παιδιά ο ¶η Βασίλης έρχεται από το Αμέρικα.Για στείλτε email με τις παραγγελίες σας εδώ και τώρα.:pardon:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον Αντώνη!!!clapping.gifΠαιδιά ο Άη Βασίλης έρχεται από το Αμέρικα.Για στείλτε email με τις παραγγελίες σας εδώ και τώρα.yahoo.gif

xmas.gif lipon mages kanoniste kanena kafedaki kai volta geia na ertho sta isia mou smile.gif

na do pos tha xoreso to big turbo sti valitsa)))))

prepi na ftaso tora ton niko pou pire fora me ton piravlo ))

Edited by B6passat
Link to comment
Share on other sites

xmas.gif lipon mages kanoniste kanena kafedaki kai volta geia na ertho sta isia mou smile.gif

na do pos tha xoreso to big turbo sti valitsa)))))

prepi na ftaso tora ton niko pou pire fora me ton piravlo ))

¶σε τα big turbo για σένα! Αφού αράχνες έβγαλε το αμάξι σου! :o Πάρε καμιά μεγάλη βάλιτσα και φέρε κανένα intercooler που άρχισα να ψήνομαι!! :o:o:o

Έλα εσύ μια φορά Ελλάδα και θα σου ετοιμάσουμε special συνάντηση για τον ερχομό σου! :o

Link to comment
Share on other sites

Η εισαγωγή έρχεται!... smile.gif Σύντομα εντυπώσεις... wink.gif

niko,

afti h eisagwgh (Dbilas) kanokika htan geia GTI , kai to anigma mbrosta pou eisagete o aeras sto passat eine pio megalo apo to gti.

bori na mi teriazoun h vides.

ksero pos eine to idio geia to carbonio tis APR, geiafto h apr poulai to adaptor geia ta cc kai passat.

sto link pou sou stelno h triti foto to carbonio se passat cc me to adaptor tis apr.

ama xriastis preme tilefono h e-mail.

http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=4670904

Link to comment
Share on other sites

niko,

afti h eisagwgh (Dbilas) kanokika htan geia GTI , kai to anigma mbrosta pou eisagete o aeras sto passat eine pio megalo apo to gti.

bori na mi teriazoun h vides.

ksero pos eine to idio geia to carbonio tis APR, geiafto h apr poulai to adaptor geia ta cc kai passat.

sto link pou sou stelno h triti foto to carbonio se passat cc me to adaptor tis apr.

ama xriastis preme tilefono h e-mail.

http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=4670904

Αντώνη, το είχα δει αυτό που λες σε φωτογραφίες σε κάποιο φόρουμ. Δεν χρειάζεται να βάλω αντάπτορα, απλά θα βάλω 2 λαμάκια όπου θα πιάνει η μία άκρη στις βίδες στο αμάξι και η άλλη άκρη στις βίδες στην εισαγωγή. Ελπίζω μέχρι την Παρασκευή να την έχω οπότε θα σας πω ακριβώς τι παίζει... :D

¶ντε, σε περιμένουμε! Έλα για καφέ! :D

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε!!!! :pardon:

Τρέχω για τοποθέτηση!!! :D;):p

18122009245.jpg

Βιντεάκι θέλουμε,βιντεάκι θέλουμε!!!!!worthy.gifΚαι ν΄ακούγεται καλά ο ήχος.music.gif

Link to comment
Share on other sites

Βιντεάκι θέλουμε,βιντεάκι θέλουμε!!!!!worthy.gifΚαι ν΄ακούγεται καλά ο ήχος.music.gif

Λοιπόν, τα πράγματα έχουν κάπως έτσι...

1. Η εισαγωγή δείχνει πολύ ψαρωτική από εμφάνιση! :pardon:

2. Η τοποθέτησή της έγινε σε χρόνο dt. Το μόνο που χρειάστηκε, ήταν μια προέκταση στο λαμάκι που την πιάνει μπροστά.

3. Η ποιότητα κατασκευής της είναι πάρα πολύ καλή.

4. Δεν άλλαξε καθόλου ο θόρυβος! (και αυτό για μένα είναι το καλύτερο!) :D

5. Η τουρμπίνα ακούγεται πολύ λίγο στο άφημα του γκαζιού, αλλά αυτό για να το πετύχω πρέπει να το έχω στο χειροκίνητο... ;)

6. Νιώθω ότι το αμάξι αρπάζει πιο εύκολα από πριν. Αλλά δεν πρόλαβα να κάνω και πολλά χλμ.

Γενικότερα προς το παρόν είμαι πολύ ευχαριστημένος! :p Περισσότερα σχόλια αφού κάνω μερικά χλμ... ;)

18122009246small.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, τα πράγματα έχουν κάπως έτσι...

1. Η εισαγωγή δείχνει πολύ ψαρωτική από εμφάνιση! :pardon:

2. Η τοποθέτησή της έγινε σε χρόνο dt. Το μόνο που χρειάστηκε, ήταν μια προέκταση στο λαμάκι που την πιάνει μπροστά.

3. Η ποιότητα κατασκευής της είναι πάρα πολύ καλή.

4. Δεν άλλαξε καθόλου ο θόρυβος! (και αυτό για μένα είναι το καλύτερο!) :lol:

5. Η τουρμπίνα ακούγεται πολύ λίγο στο άφημα του γκαζιού, αλλά αυτό για να το πετύχω πρέπει να το έχω στο χειροκίνητο... :lol:

6. Νιώθω ότι το αμάξι αρπάζει πιο εύκολα από πριν. Αλλά δεν πρόλαβα να κάνω και πολλά χλμ.

Γενικότερα προς το παρόν είμαι πολύ ευχαριστημένος! :lol: Περισσότερα σχόλια αφού κάνω μερικά χλμ... :lol:

18122009246small.jpg

Ωραία,πολύ ωραία πρόεδρε,αλλά που και που ρίχνουμε και λίγο νεράκι και στον χώρο της μηχανής.:lol:Πρέπει να οργανώσω ένα σεμινάριο καθαρισμού και περιποίησης ιδιαίτερα για σένα και τον Γιάννη.rtfm.gif

Link to comment
Share on other sites

Ωραία,πολύ ωραία πρόεδρε,αλλά που και που ρίχνουμε και λίγο νεράκι και στον χώρο της μηχανής.:rolleyes:Πρέπει να οργανώσω ένα σεμινάριο καθαρισμού και περιποίησης ιδιαίτερα για σένα και τον Γιάννη.rtfm.gif

Κύριε καθηγητά μην βαράτε! Το υποσχέθηκα, ότι μόλις βρω χρόνο θα του κάνω έναν προσεκτικό και καλό καθαρισμό! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, τα πράγματα έχουν κάπως έτσι...

1. Η εισαγωγή δείχνει πολύ ψαρωτική από εμφάνιση! smile.gif

2. Η τοποθέτησή της έγινε σε χρόνο dt. Το μόνο που χρειάστηκε, ήταν μια προέκταση στο λαμάκι που την πιάνει μπροστά.

3. Η ποιότητα κατασκευής της είναι πάρα πολύ καλή.

4. Δεν άλλαξε καθόλου ο θόρυβος! (και αυτό για μένα είναι το καλύτερο!) smile.gif

5. Η τουρμπίνα ακούγεται πολύ λίγο στο άφημα του γκαζιού, αλλά αυτό για να το πετύχω πρέπει να το έχω στο χειροκίνητο... smile.gif

6. Νιώθω ότι το αμάξι αρπάζει πιο εύκολα από πριν. Αλλά δεν πρόλαβα να κάνω και πολλά χλμ.

Γενικότερα προς το παρόν είμαι πολύ ευχαριστημένος! smile.gif Περισσότερα σχόλια αφού κάνω μερικά χλμ... wink.gif

18122009246small.jpg

bravo niko,to iksera tha sou aresi h isagogi. kataleves katholou diafora sto gazi?

good.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.