Jump to content
kouliss

Hellenic Vwclub @ Motorshow Live 2009

Recommended Posts

Μέχρι στιγμής έχουμε τα ακόλουθα εισιτήρια προς προ-αγορά.

doumasj εισιτήρια 2 / 26&27-9

N.O.S.--> εισιτήρια 2 / 26&27-9

Rocco085 εισιτήρια 2 / 27-9

Clopyright εισιτήρια 1

activious εισιτήρια 1 / 27-9

kouliss εισιτήρια 5 / 23~27-9

polo 1.6T εισιτήρια 3

ΓΙΑΝΝΗΣ εισιτήρια 1 / 27-9

GolfIIIgt εισιτήρια 1

Σύνολο εισιτήρια 18

Link to comment
Share on other sites

παιδια κατι ασχετο, θα ειμαι σαββατο απογευμα εκει(απο καβαλα), παιζει να μαζευτειτε το βραδακι καπου?

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
πότε θα κάνουμε το πάρτυ στο αμάξι σου μέσα??? ε? για να ξέρω να φέρω τα συμπράκαλα μου....
Περιμενε να το κανεις στην Λευκαδα Γιαννακη για να ειμαι και εγω. 8):lol::lol:

Αμα σας βαφτισω και τους δυο θα σας πω εγω tongue.gif

καλα καλα εσυ Γιαννακι μου φαινεται δε σου εφτασε το ιερο προσκηνιμα θες και αλλο χουνερι :lol:

καλα οσο για σενα Μητσακο ετοιμασου...... -_- εχω να σε δω και καιρο θα το φυσας και δε θα σβηνει.... :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

πότε θα κάνουμε το πάρτυ στο αμάξι σου μέσα??? ε? για να ξέρω να φέρω τα συμπράκαλα μου....

Ασε Γιαννη και μονο που του ειπα προχτες οτι θα περναει ο κοσμος και θα το ακουμπαει βαρεσε εγκεφαλικο fire.gif:D

Link to comment
Share on other sites

θα κάνω εισήγηση στο Δ.Σ. να κάνουμε κάτι ενναλακτικό σαν club και να μπορεί όποιος περνάει από το περίπτερο μας να υπογράφει πάνω στο αμάξι του NOS....

Link to comment
Share on other sites

Τα 18 εισιτήρια αγοράστηκαν την Παρασκευή σύμφωνα με το πρόγραμμα ενώ σήμερα αγοράστηκαν και τα 2 πρόσθετα που ήθελε ο NOS.

Εάν κάποιο άλλο μέλος ζητήσει τότε θα υπάρξει νεότερη ενημέρωση εάν υπάρχει διαθεσιμότητα από την Village.

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
θα κάνω εισήγηση στο Δ.Σ. να κάνουμε κάτι ενναλακτικό σαν club και να μπορεί όποιος περνάει από το περίπτερο μας να υπογράφει πάνω στο αμάξι του NOS....

Καλα μωρη προσκηνιτρα εσενα ετοιμασου ...... :lol::lol::lol:;)

Μονο υπογραφη??????

Εγω λεω να το δινουμε και καμια βολτα...

καλα εσυ εισαι καμενο χαρτι μονο αυτο σου λεω .....:D

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής έχουμε τα ακόλουθα εισιτήρια που έχουν αγοραστεί.

doumasj εισιτήρια 2 / 26&27-9

N.O.S.--> εισιτήρια 4 / 26&27-9

Rocco085 εισιτήρια 2 / 27-9

Clopyright εισιτήρια 1

activious εισιτήρια 1 / 27-9

kouliss εισιτήρια 5 / 23~27-9

polo 1.6T εισιτήρια 3

ΓΙΑΝΝΗΣ εισιτήρια 1 / 27-9

GolfIIIgt εισιτήρια 1

Σύνολο εισιτήρια 20

Ενώ έχουμε τα ακόλουθα προς προ-αγορά:

ta6ape εισιτήρια 1

gravedigger εισιτήρια 2

lupakos εισιτήρια 2

svouras εισιτήρια 1

Σύνολο 5

Αυτά θα αγοραστούν αύριο το μεσημέρι κατά τις 12:30. Αν κάποιος θέλει ας ενημερώσει μέχρι τις 11:30.

Link to comment
Share on other sites

για να παρω εισιτηρια απο το village τι πρεπει να κανω? παω εκει κατευθειαν και τα αγοραζω ή μπαινω στην σελιδα που λετε παραπανω και τα 'κλεινω' ?

Edited by alekos-tsi
Link to comment
Share on other sites

Όλα τα παραπάνω εισιτήρια έχουν αγοραστεί.

Alekos-tsi θα πρέπει να πας να τα παραλάβεις από την Village στο Ρέντη ή να στα στείλουν με courier. Χρησιμοποίησε την σελίδα τους και θα σε οδηγήσει το μενού τους.

Εμείς τα παραλάβαμε απο εκεί για να μην χρεωνόμαστε μεταφορικά έξοδα.

Επίσης επειδή ρώτησα στο ταμείο δεν γνωρίζουν ακόμα μέχρι πότε θα υπάρχει διαθεσιμότητα προ-αγοράς.

Link to comment
Share on other sites

Φωτογραφίες από την έκθεση μπορούν να αναρτηθούν στο αντίστοιχο άλμπουμ που θα βρείτε εδώ. Ωστόσο συστήνουμε να μην αποθηκεύσετε φωτογραφίες πριν την τελευταία ημέρα του γεγονότος ώστε όλοι όσοι μπορούν να έλθουν να απολαύσουν το θέαμα απο κοντά και παράλληλα να τηρήσουμε τους όρους της διοργάνωσης.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Εγώ θα είμαι Αθήνα απο Παρασκευή βράδυ. Το Σαββάτο θα κοιτάξω να είμαι στην έκθεση κατά τις 12-13 το μεσημεράκι. Ελπίζω να δω αρκετους εκεί!

Θα τα πούμε.

Link to comment
Share on other sites

Πάντα θα υπάρχει τουλάχιστον ένα άτομο από το ΔΣ και όχι μόνο για να σε βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

1 ημέρα έμεινε για να ξεκινήσει η έκθεση! Το περίπτερο σε λίγο θα ετοιμαστεί και σας περιμένουμε όλους απο αύριο έως την Κυριακή για να μιλήσουμε και να βρεθούμε απο κοντά.

Όσοι επιθυμούν θα μπορούν να δώσουν επι της ευκαιρίας τα χρήματα για την Πανελλήνια Εκδρομή και την ανανέωση κάρτας μέλους. Φυσικά μπορούν να γίνουν νέες εγγραφές με άμεση παράδοση του πακέτου καλωσορίσματος (εκτός της κάρτας που θα χρειαστεί μερικές ημέρες για να εκτυπωθεί).

Να υπενθυμίσουμε ότι την Κυριακή αυτή στο περίπτερο μας είναι η συνάντηση για τα μέλη της Αττικής. Αν και εμείς θα βρισκόμαστε εκεί απο το πρωί ... εσείς ελάτε ότι ώρα θέλετε με προτεινόμενη στις 16:00.

Επίσης αν μεταξύ των επισκεπτών υπάρξουν ενδιαφερόμενοι απο επιχειρήσεις για συνεργασία να σημειωθεί ότι θα υπάρχει άτομο το Δ.Σ. για να τους εξηγήσει τον τρόπο λειτουργίας της ΚΑΡΤΑΣ ΜΕΛΟΥΣ.

Υπόψη το περίπτερο μας βρίσκεται στο CLUB AREA και είναι στη θέση 2. Θα μας δείτε αφού έχουμε μια απο τις ψηλότερες τέντες.

Σας περιμένουμε όλους!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αντε θα ερθω και εγω για να θυμηθω τα παλια........ tongue.giftongue.giftongue.gif Α ξεχασα Σαββατο........πρωι....... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

To εισιτήριο προπαραγγελείας για ποιά μέρα είναι γιατι μπερδεύτικα...

Ειναι εισιτήρια γενικης εισοδου δεν γραφουν ημερομηνια πανω γειτονα :) . Και εγω εχω παραγγειλει αλλα δεν εχω κανονισει ακομα ποτε θα κατεβω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει ωραιότερο πράγμα από το να σε υποδέχονται σαν βασιλιά! Έτσι ένοιωσα φτάνοντας σήμερα στο parking της έκθεσης. Δίπλα μου ακριβώς βρισκόταν η πίστα της Audi και με το που πάρκαρα, είδα.......5 R8 να έρχονται κατά πάνω μου!!!!!! Φυσικά δεν είχαμε κάτι να χωρίσουμε, απλά τα τέρατα έκοβαν βόλτες μέσα στην πίστα, 2 μέτρα μόλις μακρυά μου!!! ;)

Μέσα τώρα, θα δείτε πολλά και γρήγορα εκθέματα. Βέβαια ο χώρος της έκθεσης, είναι σαν εργοτάξιο ακόμα αλλά θα είναι όλα έτοιμα στην ώρα τους.

Η περιπτεράρα μας είναι έτοιμη θα μας βρείτε πανεύκολα, έχουμε πανύψηλη τέντα και 2 τεράστιες σημαίες! ;) Ο ΝΟS άργησε λίγο για να κάνει εντύπωση, αλλά θα του τσακίσω τα παϊδια για να βάλει μυαλό new_iloveyou.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Σας περιμένουμε όλους να τα πούμε από κοντά με την άνεσή μας και να γνωριστούμε καλύτερα )ειδικά εγώ που έχω χάσει και.....μερικές συναντήσεις :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Εντός των ημερών θα τοποθετηθούν στο άλμπουμ της έκθεσης οι πρώτες φωτογραφίες από την κατασκευή του περιπτέρου μας! Ο φακός απαθανάτισε... για μια ακόμα φορά την τρέλα του VWCLUB!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Θα μείνετε άφωνοι... the best year so far!

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Δεν υπάρχει ωραιότερο πράγμα από το να σε υποδέχονται σαν βασιλιά! Έτσι ένοιωσα φτάνοντας σήμερα στο parking της έκθεσης. Δίπλα μου ακριβώς βρισκόταν η πίστα της Audi και με το που πάρκαρα, είδα.......5 R8 να έρχονται κατά πάνω μου!!!!!! Φυσικά δεν είχαμε κάτι να χωρίσουμε, απλά τα τέρατα έκοβαν βόλτες μέσα στην πίστα, 2 μέτρα μόλις μακρυά μου!!! :D

Μέσα τώρα, θα δείτε πολλά και γρήγορα εκθέματα. Βέβαια ο χώρος της έκθεσης, είναι σαν εργοτάξιο ακόμα αλλά θα είναι όλα έτοιμα στην ώρα τους.

Η περιπτεράρα μας είναι έτοιμη θα μας βρείτε πανεύκολα, έχουμε πανύψηλη τέντα και 2 τεράστιες σημαίες! :D Ο ΝΟS άργησε λίγο για να κάνει εντύπωση, αλλά θα του τσακίσω τα παϊδια για να βάλει μυαλό new_iloveyou.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Σας περιμένουμε όλους να τα πούμε από κοντά με την άνεσή μας και να γνωριστούμε καλύτερα )ειδικά εγώ που έχω χάσει και.....μερικές συναντήσεις :D

erxomouna siga vre si gia na min to skoniso :D

Εντός των ημερών θα τοποθετηθούν στο άλμπουμ της έκθεσης οι πρώτες φωτογραφίες από την κατασκευή του περιπτέρου μας! Ο φακός απαθανάτισε... για μια ακόμα φορά την τρέλα του VWCLUB!!!! :D

nai nai min xaseis esu ......

Θα μείνετε άφωνοι... the best year so far!

diladi den tha mporoume na mila metaa tongue.gif

ps : sorry gia greenglish to pc den exei gr

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.