Jump to content
Dark Angel

Καθήσματα S3 σε Polo 6n

Recommended Posts

Στο Polo 6N μπορούνε να μπούνε τα μπροστινά καθήσματα από το S3 1999-2004?

Link to comment
Share on other sites

Στο Polo 6N μπορούνε να μπούνε τα μπροστινά καθήσματα από το S3 1999-2004?

Στο club polo Uk την εχω δει την moda. Αν μαγειρεψεις λιγο τα πλαισια μπαινουν. Θα ψαξω να σου βρω το link να στο στειλω, αν και αυτα που μπαινουν σιγουρα ειναι του ΤΤ.

Link to comment
Share on other sites

Στο club polo Uk την εχω δει την moda. Αν μαγειρεψεις λιγο τα πλαισια μπαινουν. Θα ψαξω να σου βρω το link να στο στειλω, αν και αυτα που μπαινουν σιγουρα ειναι του ΤΤ.

tt seats

tt-seats-680.jpg

2.jpg

2260899333_277d42c6c0_b.jpg

2260903407_366d0111d9_b.jpg

2260905691_d75079cd37_b.jpg

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

λογικά ΤΤ - S3 πρέπει να έχουνε τα ίδια καθήσματα σε βάσεις κτλπ... οπότε το πώς μπένουνε στο Polo είναι το θέμα... B)

Link to comment
Share on other sites

λογικά ΤΤ - S3 πρέπει να έχουνε τα ίδια καθήσματα σε βάσεις κτλπ... οπότε το πώς μπένουνε στο Polo είναι το θέμα... :o

Υπαρχουν δυο τροποι

1)Φτιαχνεις custom βασεις πραγμα δυσκολο, γιατι θελει μεγαλη μανουρα.

2) Κοβεις τις βάσεις απο τα καθισματα του polo (δεν κοβεις τα δικα σου βρισκεις μεταχειρισμενα για λεφτα τις πλακας) και τις κολλας επανω στα καθισματα του ΤΤ-S3. Τα καθισματα του ΤΤ ειναι αρκετα μαζεμενα και χωρανε πολυ καλα μεσα στο polo. Αν θυμαμε καλα οταν ειχα ρωτησει οι μαμα βασεις του polo καθονται απο θεμα διαστασεων επανω στα καθίσματα του ΤΤ. Γενικα γινεται αν εχεις εναν καλο κολλητη. Ψαχνω, ψαχνω και δεν μπορω να βρω το θεμα στο clubpolo uk :o :o .

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν δυο τροποι

1)Φτιαχνεις custom βασεις πραγμα δυσκολο, γιατι θελει μεγαλη μανουρα.

2) Κοβεις τις βάσεις απο τα καθισματα του polo (δεν κοβεις τα δικα σου βρισκεις μεταχειρισμενα για λεφτα τις πλακας) και τις κολλας επανω στα καθισματα του ΤΤ-S3. Τα καθισματα του ΤΤ ειναι αρκετα μαζεμενα και χωρανε πολυ καλα μεσα στο polo. Αν θυμαμε καλα οταν ειχα ρωτησει οι μαμα βασεις του polo καθονται απο θεμα διαστασεων επανω στα καθίσματα του ΤΤ. Γενικα γινεται αν εχεις εναν καλο κολλητη. Ψαχνω, ψαχνω και δεν μπορω να βρω το θεμα στο clubpolo uk :D<_< .

μόνο βάσεις καθησμάτων για polo χριάζωνται (βάσεις έχω) και τα καθήσματα και μια καλή ηλεκτροκόλληση...

Link to comment
Share on other sites

baseball ???

η 1η φωτο Λευτερη :lol: απο αυτες που ανεβασε ο Speedy.

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

η 1η φωτο Λευτερη :lol: απο αυτες που ανεβασε ο Speedy.

έτσι λέγονται αυτά το πορτοκαλί? χμ δεν είξερα...

Το θέμα είναι που τα βρίσκεις αυτά (και πρως θεού όχι αυτό το χρώμα)

Link to comment
Share on other sites

ποσο κοστιζουν πανω κατω 2 καθισματα απο s3?θα δουλευουν κανονικα οι αεροσακοι?θα δουλευει καλα το συστημα που τα θερμαινει?

Link to comment
Share on other sites

στο 9ν το δικό σου Μάνο λόγικα θα σου δουλέβουνε (δέν ξέρω για τις φύσες ενα τεριάζουν) πάντως για εμένα στο 6Ν για αυτα τα δύο θέρμανση και αερόσακους χριάζωμαιο 2 επιπλέων εγγέφαλους για αυτή την δουλειά!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.