Jump to content
tercano

Dn Ginontai Auta....

Recommended Posts

trakarisma me gata....zhmia:spasmeno psugeio,aircondition,tholos,metopi,profulakthras kai katw dexia provoleaki...kostos?=2.000 euro eleoooooooooooooosssssssssssss.....

Link to comment
Share on other sites

Σε puma επεσες ? Οντως ακομα και με γατες γινεται μεγαλη ζημια στα αυτοκινητο. Τι παιζεται με τις ασφαλιστικες σε τετοια περιπτωση ?

Link to comment
Share on other sites

εδω ειναι που πρεπει να εχεις μια ωραια μικτη κοσμα να εισα αρχηγος!

βεβαια τα σκας λιγο παραπανω αλλα εισαι κομπλε ;)

κριμα φιλε για το ατυχημα σου!

edit: μαζι γραφαμε B)

Edited by poenstar
Link to comment
Share on other sites

Μικτη ειχα και εγω στην ουσια εδωσα μονο 310 euro αλλα ειναι ολοι η διαδικασια και οτι δν εχεις αμαξι για μια εβδομαδα....

Link to comment
Share on other sites

Ναι περασε ξαφνικα...φαντασου να οδηγας και να πεταγετε ξαφνικα καθετα με ταχυτητα...αστα ελεος...να μη σου τυχει...

Link to comment
Share on other sites

trakarisma me gata....zhmia:spasmeno psugeio,aircondition,tholos,metopi,profulakthras kai katw dexia provoleaki...kostos?=2.000 euro eleoooooooooooooosssssssssssss.....

τρακάρισμα με σκύλο : 2.700 ¤ ! Πρίν μερικά χρόνια ....

Link to comment
Share on other sites

Έλεος ρε γαμώτο εγώ με ένα σταρλετ του '92 είχα φάει πάνω απο 5 γάτες και όλως τυχαίως πάντα αυτές πάθαιναν κάτι knife.gif ! Το σταρλετακι "ούτε γάτα ούτε ζημιά"...

Υ.Γ. Περαστικά στον φίλο.

Link to comment
Share on other sites

εδω ρε παιδια μεσογειων λιγο πριν τη πλατεια της αγιας παρασκευης....πηγαινα με φυρω στα 50!και παιταγεται μια μπροστα μου και πηγαινε κ σιγα καμαρωτη καμαρωτη....ευτυχως ολα καλα παντως....και εγω και η γατα :)

Link to comment
Share on other sites

Ενα θα σας πω.....ηρθε ο ξαδερφος απο τον Πυργο πριν καμμια 20 μερες και μπροστα το bmw ειχε γινει @#@###. Τι ειχε χτυπησει........λαγο κυριοι οσο απιστευτο ακουγεται. Παλι καλα που δεν ανοιξαν οι αεροσακοι να σκοτωθει ποθενα.

Link to comment
Share on other sites

στο συνεργειο που ειχα παει το αμαξι μου εδειξαν ενα audi s3 που ειχε χτυπησει γατα και του ειχαν ανοιξει οι αεροσακοι...μεγαλη γκαντεμια καταλαβαινετε κοστοσ ε???....μακρια απο εμας παιδεσ...

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα golf Tsi με την απλη μασκα δηλωσα οτι κτυπησα (μια υποθετικη) γατα, εσπασα μερικα πραματακια και απο τοτε εχω Gti εμπρος tongue.gif καμια φορα ειναι καλες οι γατουλες ΑΝ εχεις μεικτη tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα golf Tsi με την απλη μασκα δηλωσα οτι κτυπησα (μια υποθετικη) γατα, εσπασα μερικα πραματακια και απο τοτε εχω Gti εμπρος tongue.gif καμια φορα ειναι καλες οι γατουλες ΑΝ εχεις μεικτη tongue.gif

xaxax eleos :lol: δηλαδη με τι μεικτη παει δωρο το gti look...καλη προσφορα!!!!

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΕΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!ΚΑΛΑ ΤΑ ΖΩΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ (ΒΛ ΜΑΣΚΑ GTI) ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΤΩΝ ΖΗΜΙΩΝ ΑΠΟ ΓΑΤΕΣ ΛΑΓΟΥΣ :rolleyes: ΚΤΛ! ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΜΙΚΤΗ! ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΓΩ ΣΠΟΥΡΓΙΤΙΑ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΣΤΗΝ ΕΓΝΑΤΙΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡ. ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΣΚΑΣΕ ΣΤΟ ΠΑΜΠΡΙΖ, ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΑΙΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΟΚ. ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΟΜΩΣ ΕΣΚΑΣΕ ΣΤΙΣ ΓΡΙΛΙΕΣ ΤΟΥ ΨΥΓΕΙΟΥ. ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑ ΟΚ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ. ΟΤΑΝ ΕΦΤΑΣΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 250 ΚΜ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΣΠΟΥΡΓΙΤΗ ΣΦΗΝΩΜΕΝΟ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΓΡΙΛΙΕΣ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΑ ΤΑ ΦΤΕΡΑ (ΣΑΝ ΣΗΜΑ ΗΤΑΝ!!!)

ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΙΑ ΣΠΑΣΜΕΝΗ ΓΡΙΛΙΑ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!

Link to comment
Share on other sites

ναι ισχυει αυτο παιδες και εγω μπροστα απο gti εβαλα...τα σπαει....

εντάξει παιδιά μην το λέτε παντού γιατί κυκλοφορούν ανάμεσα μας και ασφαλιστές και αν το πάρει το αυτί τους θα είναι ψυλλιασμένοι από εδω και πέρα στην επόμεη γάτα που θα πέσει πάνω μας tongue.gif ... φιλικά πάντα !

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Χτυπησα και εγω τον μπροστiνο προφυλακτηρα,εχω golf 5 tsi sportline και εχω μeiκτη,ο δικος μου εχει καπου στα 210euro και του gti καπου 750 euro εαν δεν κανω λαθος.Η ασφαλεια δεν θα καταλαβει τη διαφορα?Εαν δεν εχω προβλημα θα τσημπισω τον gti!

Link to comment
Share on other sites

Χτυπησα και εγω τον μπροστiνο προφυλακτηρα,εχω golf 5 tsi sportline και εχω μeiκτη,ο δικος μου εχει καπου στα 210euro και του gti καπου 750 euro εαν δεν κανω λαθος.Η ασφαλεια δεν θα καταλαβει τη διαφορα?Εαν δεν εχω προβλημα θα τσημπισω τον gti!

Αν δεν είναι gt sport το tsi σου και έχεις τον απλό προφιλακτήρα θα θέλεις άλλη μετώπη για να μπεί του gti!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.