Jump to content
lak100

Comfortline Vs Highline

Recommended Posts

Tελικά σήμερα που έκανα την παραγγελία για το νέο μου καμάρι (Golf VI 160 Ηighline DSG)

επέλεξα και το 510 για να ξενοιάσω με μία καρτούλα SD και να γλυτώσω και το media-in κτλ.

¶ντε τώρα να περάσουν αυτοί οι 4 μήνες παιδιά... -_-

Link to comment
Share on other sites

Tελικά σήμερα που έκανα την παραγγελία για το νέο μου καμάρι (Golf VI 160 Ηighline DSG)

επέλεξα και το 510 για να ξενοιάσω με μία καρτούλα SD και να γλυτώσω και το media-in κτλ.

¶ντε τώρα να περάσουν αυτοί οι 4 μήνες παιδιά... -_-

Καλως να σου έρθει !! Καλοτάξιδο !! Καλά χιλιόμετρα !! Τελικά τι χρώμα το πήρες και με τι ζάντα ?

Link to comment
Share on other sites

Tελικά σήμερα που έκανα την παραγγελία για το νέο μου καμάρι (Golf VI 160 Ηighline DSG)

επέλεξα και το 510 για να ξενοιάσω με μία καρτούλα SD και να γλυτώσω και το media-in κτλ.

¶ντε τώρα να περάσουν αυτοί οι 4 μήνες παιδιά... :rolleyes:

Με το καλό να ρθεί. Θα περάσουν οι 4 μήνες. -_-

Θα γλιτώσεις και το σήμα του 2009 :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές παιδιά -_-

Χρώμα Candy White και ζάντες vancouver (πανέμορφες οι άτιμες και χαλάλι το κοπάνημα και τα λ7).

Επίσης εργοστασιακό συναγερμό και αισθητήρες παρκαρίσματος, ηλιοροφή και RCD510.

A μην ξεχάσω και τα χειριστήρια του DSG στο τιμόνι!

Τελικά ξέχασα και το πακέτο PLB που έβαλα :blink:

Edited by stakyrFR
Link to comment
Share on other sites

¶ντε τώρα να περάσουν αυτοί οι 4 μήνες παιδιά... :D

Και μένα 4 μήνες μου είχανε πει αρχικά αλλά τελικά θα είναι εδώ στους 3. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές παιδιά :)

Χρώμα Candy White και ζάντες vancouver (πανέμορφες οι άτιμες και χαλάλι το κοπάνημα και τα λ7).

Επίσης εργοστασιακό συναγερμό και αισθητήρες παρκαρίσματος, ηλιοροφή και RCD510.

A μην ξεχάσω και τα χειριστήρια του DSG στο τιμόνι!

Τελικά ξέχασα και το πακέτο PLB που έβαλα :rolleyes:

γιατι εδωσες τοσα παραπανω χρηματα για το 510 ; θα μπορουσες με πολυ λιγοτερα να βαλεις ανταπτορα και να εχεις την ευκολια του USB στικ και οχι καρτα SD που σαφως ειναι ποιο δυσχρηστη και δεν μπορεις σε καθε υπολογιστη να την αναβαθμιζεις με νεα κομματια οπως κανει το στικακι.

επισης δεν μπορω να καταλαβω γιατι αρκετοι περνετε αισθητηρες παρκαρισματος σε golf που ειναι ευκολο στο παρκαρισμα.

τελικα ποσο σου στοιχισε;

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι επιλογές μου όσον αφορά το αμάξι έγιναν με γνώμωνα του να μην ακουμπήσει, λύσει, δέσει, ξυλώσει

κανείς το αμάξι παρά μόνο το εργοστάσιο...

H καρτούλα SD δεν νομίζω να μου δημιουργήσει ιδιαίτερο πρόβλημα αφού έχω ανάλογo reader usb.

Χαλάλι λοιπό τα παραπάνω λ7 ειδικά για αισθητήρες εργοστασιακούς, μιας και έχοντας βάλει μόνος μου στο Leon

ξέρω τι πάει να πει ξήλωμα και άσχημο αισθητικά αποτέλεσμα :rolleyes:

Επίσης με οδηγό τις περισσότερες φορές την γυναίκα μου νομίζω οτι οι αισθητήρες παρκαρίσματος θα κάνουν

σούπερ απόσβεση στο Golf :)

Link to comment
Share on other sites

Επίσης με οδηγό τις περισσότερες φορές την γυναίκα μου νομίζω οτι οι αισθητήρες παρκαρίσματος θα κάνουν

σούπερ απόσβεση στο Golf :wacko:

Πολύ σωστός. Αυτό μήνυμά σου με έβαλε σε σκέψεις. Ήμουν διχασμένος για τους αισθητήρες αλλά τώρα αρχίζω και σκέφτομαι ακόμα και την κάμερα οπισθοπορείας. Μπορεί να κοστίζουν αλλά, κατά πάσα πιθανότητα θα σε γλυτώσουν από πολλές ανεπιθύμητες επαφές. :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα .να ρωτησω .... η εκδοση comfortline με τις ζαντες σιδηρου εχει καταργηθει γιατι στην επισημη σελιδα της vw δεν την βρισκω! και αν ναι ποτε εγινε αυτο ? αντικατασταθηκε με καποια αλλη η οποια εχει και εκεινη τις συγκεκριμενες ζαντες και τον εξοπλισμο η καταργηθηκε εντελως?

ευχαριστω εκε των προτερων!.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα .να ρωτησω .... η εκδοση comfortline με τις ζαντες σιδηρου εχει καταργηθει γιατι στην επισημη σελιδα της vw δεν την βρισκω! και αν ναι ποτε εγινε αυτο ? αντικατασταθηκε με καποια αλλη η οποια εχει και εκεινη τις συγκεκριμενες ζαντες και τον εξοπλισμο η καταργηθηκε εντελως?

ευχαριστω εκε των προτερων!.

http://www.volkswagen.gr/media/country/gr/x/models/common/pdf.Par.0021.File.pdf/model_guide_golf.pdf

Link to comment
Share on other sites

Βάσει του Ελληνικού site της vw, οι διαθέσιμες εκδόσεις εξοπλισμού ανά κινητήρα, είναι οι παρακάτω :

1. 1,2 TSI 85ps : Trendline & Generation.

2. 1,2 TSI 105ps : Trendline & Generation.

3. 1,4 TSI 122ps : Trendline, Generation & Highline.

4. 1,4 TSI 160ps : Generation & R Line.

http://www.volkswagen.gr/gr/el/model/Golf_VI/trim_lines/R-Line.html

http://www.volkswagen.gr/media/country/gr/x/models/common/pdf.Par.0021.File.pdf/model_guide_golf.pdf

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.