Jump to content
raven

Golf Vs Leon

Recommended Posts

που είναι αυτός ο japanic με το θηρίο;;

E, τα λεμε καπου καπου με τον Νικο(japanic) με εχει κανει διασημο στο toyota club για τα πατηματα που καναμε και θα ειναι μια ζωη ορκισμενος ιαπωνας ! ;):rolleyes::lol::D

Κατι αναλογο συμβαινει και με τον λεφο αλλα στο Γαλλικο στρατοπαιδο tongue.gif Τωρα τι σχεση εχει με τα leon δεν ξερω

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΧΩΝΤΑΣ KAI GOLF(4) ΤΟΤΕ, ΚΑΙ ΛΕΟΝ ΤΩΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΑ ΕΞΗΣ:1)Υπαρχει μεγαλη διαφορα στην ποιοτητα των πλαστικων! λογικο γιατι αν δεν υπηρχε, τοτε το ΛΕΟΝ δεν θα ειχε αντιπαλο..προσωπικη μου γνωμη...και να ξερετε πως η VW δεν δινει εγκριση για μαλακα αφρωδη πλαστικα παντου...και ο λογος ειναι οτι δεν θελει να προκαλεσει εσωτερικο ανταγωνισμο...( vag)επιθυμει 2 κατηγοριες:θελεις sport,παρε leon(μετρια ποιοτητα εσωτερικου).θελεις κατι λιγοτερο ακραιο, golf (γιατι ειναι GOLF με ονομα βαρυ σαν ιστορια)...ποιοτητα,καλυπτει μεγαλυτερο αγοραστικο κοινο (χωρις ομως ακραιοτητες στην σχεδιαση εντος και εκτος)...,ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ...οσο και να θελουμε το LEON ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ GOLF και οποιος πηρε leon για να το συγκρινει με golf το μονο που εχω να του πω ειναι οτι δεν διαλεξε σωστο αμαξι...Το λεον το παιρνεις για την σχεδιαση του,το στησιμο του και τα σπορ γονιδια του αλλα μην ζητησεις πραγματα που η seat δεν εχει να σου δωσει...αν το λεον ηταν αυτο που ειναι με την ποιοτητα κατασκευης του GOLF τοτε θα ηταν το τελειο αυτοκινητο αλλα αυτα συμβαινουν σε αλλο πλανητη ....απο την αλλη το GOLF εμενα μου δημιουργει μια πιο οικογενειακη κατασταση πλεον,λιγο η εμφανιση του scirocco που πρεπει να πουλησει γιατι ειναι σπορ...λιγο γιατι υπαρχει η seat...παντως εχουν το λογο τους...(αλλα οχι και TOUAREG ΦΑΝΑΡΙΑ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ GOLF)...σας κουρασα αλλα θελω να πω και στους μεν και στους δε τα εξης:2μηνες εκανα να χωνεψω την ποιοτητα εσωτερικου του λεον και αυτο λογω golf iv...ΟΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΑΠ ΤΟ 4ΑΡΙ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΦΟΔΙΑΣΤΗΚΕ ΜΕ TSI ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΙΣΩΣ ΝΑ ΛΕΓΑΜΕ ΓΙΑ το ΤΕΛΟΙΟ ΤΟΥΤΟΥ. . ΚΑΙ Ο DA SILVA NA ΜΗΝ ΤΟ ΛΕΓΕ ΘΑ ΙΣΧΥΕ ΟΤΙ ΤΟ 4ΑΡΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ GOLF ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ GOLF ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ EINAI ΣΑΝ TA ΣΕΑΤ...{GENTLEMEN ONLY LADIES FORBIDDEN},ΤΟ ΕΒΛΕΠΕΣ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑI GOLF ΚΑΙ ΝΑ ΗΘΕΛΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ...ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΟΥΣ ΚΙΝΗΤΗΡΕΣ ΝΑ ΚΑΘΙΕΡΩΘΕΙ...

Link to comment
Share on other sites

E, τα λεμε καπου καπου με τον Νικο(japanic) με εχει κανει διασημο στο toyota club για τα πατηματα που καναμε και θα ειναι μια ζωη ορκισμενος ιαπωνας ! ;):rolleyes::lol::D

Κατι αναλογο συμβαινει και με τον λεφο αλλα στο Γαλλικο στρατοπαιδο tongue.gif Τωρα τι σχεση εχει με τα leon δεν ξερω

μα αυτό απορώ και εγώ που κολλάει με το leon... κάποιο λάκκο έχει η φάβα tongue.gif

α εσύ τον είχες γνωρίσει τότε δεν θυμόμουνα... τεσπά χαιρετίσματα να του πεις........... από τους γερμανούς :D

Link to comment
Share on other sites

Αν θες να βαλουμε ιδιο σετ απ,αφου μιλας για τις ανανεωμενες εκδοσεις των μοντελων,τοτε να βαλουμε και το νεο κουπρα με τα 265.. ;)

Αλλα και με το 240 να το συγκρινεις παλι πισω θα ειναι..

Οπως και να το κανουμε η σεατ στον τομεα σπορτιφ συμπεριφορας,ειναι μπροστα ελεω σεατ σπορτ!Εχει πιο επιθετικο προσανατολισμο..

Σε αλλα οπως ειπατε και σεις,ναι ειναι πολυ πισω και το ξερουν ολοι!

το κορυφαιο leon ας το δουμε σε σχεση με το κορυφαιο golf .ρ20....

μερα με τι νυχτα αστω

Link to comment
Share on other sites

Ο λεφος ψαχνει μαμα edition 30 για πατημα και κανει πολυ παρεα με τον japanic με το αγγουρις!!! tongue.giftongue.gif

Ετσι εξηγουνται τα ποστ του σε αυτο το τοπικ! Κολλημενε Γαλλε !!! ;):rolleyes::lol::D Κι ειπα να μην ξαναγραψω tongue.gif

:D

Τι λετε??Μαλλον εχετε μπερδευτει λιγο...ειμαστε τρεις Λευτερηδες με ραλακι!

Ο τζαπανικ ποιος ειναι?Εκεινος ο κολλημενος τογιοτακιας φιλος του Λευτερη με το μπλε?Αν ειναι αυτος εχει πολυ γελιο...τον εχω γνωρισει σε μια συναντηση του psclub που τον ειχε φερει ο Λευτερης :lol:

Ηταν και εκει μελος και ελεγε τα δικα του.. -_-

Υ.γ Παντως απ οτι διαβασα σε ενα τοπικ που εγραφε ο Λευτερης για κοντρες,ελεγε πως εφαγε ενα τοπικο κουπρα..πρεπει να πηγαινει καλα κ εκεινο

Edited by Λεφος
Link to comment
Share on other sites

:mellow:

Τι λετε??Μαλλον εχετε μπερδευτει λιγο...ειμαστε τρεις Λευτερηδες με ραλακι!

Ο τζαπανικ ποιος ειναι?Εκεινος ο κολλημενος τογιοτακιας φιλος του Λευτερη με το μπλε?

Ναι , αυτός είναι και ο Λευτέρης και ο Japanic ;)

Εσύ έχεις ένα rallye σε χρώμα χρυσό και φοράς τελικό με πινακίδες Σερρών ?

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Ναι , αυτός είναι και ο Λευτέρης και ο Japanic :mellow:

Εσύ έχεις ένα rallye σε χρώμα χρυσό και φοράς τελικό με πινακίδες Σερρών ?

Οχι..εγω εχω ενα μαυρο και ειμαι απο ενα χωριο της Θεσ/νικης!

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν πατε στο club της seat και καθεστε εδω και το παιζετε ανταρτες δεν ξερω....(απλα θα ναι καλυτερο για σας)

αρκετα μας τα ''ανοιξατε'' τα ματια φτανει

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν πατε στο club της seat και καθεστε εδω και το παιζετε ανταρτες δεν ξερω....

Φιλε για μενα το λες?

Αν ναι,τοτε διαβασε και κανενα ποστ παραπανω...δε θα χαλασουν τα ματια σου..

Ειπαμε,GOLF TDI εχω!

Link to comment
Share on other sites

δεν πειραζει αν δε σου αρεσει πουλα το!:)

επισης αν εχεις edition30 αυριο παω αγοραζω ενα curpa κ τα κανουμε τραμπα

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

επισης αν εχεις edition30 αυριο παω αγοραζω ενα curpa κ τα κανουμε τραμπα

Εντισιον 30 δεν θα ειχα ποτε γιατι θεωρω βλακεια να δωσω τοοοσα λεφτα και να παρω ενα αμαξι που στην ουσια δε στριβει,δε φρεναρει..ο μονος λογος που θα το επαιρνα θα ηταν ο κινητηρας του που ειναι λουλουδι..

Υ.γ το ''δε στριβει δε φρεναρει'' το ειπα γιατι οι προτιμησεις μου ειναι τετοιες..γι αυτο αλλωστε πηρα και 207

Link to comment
Share on other sites

Για πεταμα ειναι ρε αυτα τα γκολφ τα μπ$#%λα!

δεν στριβουν και δεν φρεναρουν.

τι τα θελετε..

αμαν πια! ΕΛΕΟΣ παρτε κανενα λεον η κανενα πεζο που στριβουν και φρεναρουν!

τρενα ειναι!

ΕΛΕΟΣ με αυτα τα κολογερμανικα! απορω δλδ..

sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

αληθεια δεν ξερω! εχω αγανακτησει με αυτο το φορουμ αληθεια σου λεω πλεον.

σκευτομαι να διαγραφω και μονο να διαβαζω!

με εχουν τρελανει και αυτοι και οι αλλοι στο 200αρια και στο gti tuning!

λες και βλεπω εκπομπη της Λαμπιρη ειναι!

σαν τις κατινες κανουν ολοι!

ελεος

Link to comment
Share on other sites

αληθεια δεν ξερω! εχω αγανακτησει με αυτο το φορουμ αληθεια σου λεω πλεον.

σκευτομαι να διαγραφω και μονο να διαβαζω!

με εχουν τρελανει και αυτοι και οι αλλοι στο 200αρια και στο gti tuning!

λες και βλεπω εκπομπη της Λαμπιρη ειναι!

σαν τις κατινες κανουν ολοι!

ελεος

ακριβως...βασικα μερικες αληθειες βγαινουν...αλλα με λαθος τροπο....

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε πανο....αμαν δηλαδη εμεις αυτο θελουμε τι προσπαδουν ακριβως να πετυχουν?με αυτο το tread???????????????????????????????????????????????

δεν είναι το θέμα τι δουλειά έχει αυτό το thread εδώ και τι προσπαθούν να πετύχουν... μπορούσε άνετα να είναι ένα θέμα που θα αναφέρονταν οι διαφορες μεταξύ τους και αλλα πολλά που έχουν να κάνουν με τα 2 "αδέρφια", πολιτισμένα όμως καταρχάς, με ουσία και αντικειμενικά. δεν συμβαίνει τίποτα από όλα αυτά όμως

Link to comment
Share on other sites

βασικα εγω σταματαω να ποσταρω εδω μεσα

συμβουλευω το ιδιο σε ολους για να μην καρποφορουν τετοια γελοια thread

κανει μπαμ απο μακρυα κ φωναζει ο λογος τετοιων thread.

ελπιζω οι συμφορουμιτες να καταλαβουν τι εννοω κ να αφησουν το εν λογο post να ειναι το τελευταιο (ουτε +1-1 ουτε τπτ.)

αν ο λεφος δεν συμφωνει ας ερθει σε μια απο τις συνατησεις που κανουμε να μας τα πει απο κοντα κ να τον κερασουμε εναν καφε.

Link to comment
Share on other sites

βασικα εγω σταματαω να ποσταρω εδω μεσα

συμβουλευω το ιδιο σε ολους για να μην καρποφορουν τετοια γελοια thread

κανει μπαμ απο μακρυα κ φωναζει ο λογος τετοιων thread.

ελπιζω οι συμφορουμιτες να καταλαβουν τι εννοω κ να αφησουν το εν λογο post να ειναι το τελευταιο (ουτε +1-1 ουτε τπτ.)

αν ο λεφος δεν συμφωνει ας ερθει σε μια απο τις συνατησεις που κανουμε να μας τα πει απο κοντα κ να τον κερασουμε εναν καφε.

οχι μονο καφε αλλα κ ΤΣΑΙ .... :)

Link to comment
Share on other sites

Εντισιον 30 δεν θα ειχα ποτε γιατι θεωρω βλακεια να δωσω τοοοσα λεφτα και να παρω ενα αμαξι που στην ουσια δε στριβει,δε φρεναρει..ο μονος λογος που θα το επαιρνα θα ηταν ο κινητηρας του που ειναι λουλουδι..

Υ.γ το ''δε στριβει δε φρεναρει'' το ειπα γιατι οι προτιμησεις μου ειναι τετοιες..γι αυτο αλλωστε πηρα και 207

xaaxaaxxaaxaxxaxa τρελα πουλας τελικα

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειστε τοσο εχθρικοι βρε παιδια..φορουμ ειναι και γινονται ανταλλαγες αποψεων..δεν εχω προκαλεσει κανεναν σε κανενα ποστ μου,σε αντιθεση με καποιους αλλους που πουλανε ειρωνεια χωρις να με ξερουν και χωρις να γνωριζουν τις αποψεις μου στην αυτοκινηση..

Οποιος δεν αντεχει τον αντιλογο και θελει να ακουει μονο καλα λογια για τα αυτοκινητα του,τοτε ας ανοιξει δικο του φαν κλαμπ και οχι λογαριασμο σε ανοιχτο φορουμ..!

Και αν θελετε να το παμε το θεμα στα τεχνικα,δεν εχω κανενα προβλημα να αναλυσουμε οτιδηποτε θελετε..ειτε το θελετε ειτε οχι τα golf ΔΕΝ στριβουν(γιατι περι αυτου εγινε λογος παραπανω και επεσαν τα τελευταια ποστ)

Link to comment
Share on other sites

δλδ ρε φιλαρακι το 207 στριβει και το edition 30 δεν στριβει;

φιλε δεν ξερω τι κανει το δικο σου tdi που λες πως εχεις η αν εχεις οδιγησει edition 30.

εγω φιλε εχω να σου πω οτι οσα γκολφ εχω μπει οδιγησει στριβουν και με το παραπανω δεν μπορεις να

μου λες οτι δεν στριβει το γκολφ. μπορει να το πιστευεις εσυ. αλλα δεν ειναι ετσι δεν το δεχομαι πως να στο πω.

δεν εχει βαση. πφφφφφφφ

θα με τρελανετε ρε γαμω το εδω μεσα

Link to comment
Share on other sites

δλδ ρε φιλαρακι το 207 στριβει και το edition 30 δεν στριβει;

φιλε δεν ξερω τι κανει το δικο σου tdi που λες πως εχεις η αν εχεις οδιγησει edition 30.

εγω φιλε εχω να σου πω οτι οσα γκολφ εχω μπει οδιγησει στριβουν και με το παραπανω δεν μπορεις να

μου λες οτι δεν στριβει το γκολφ. μπορει να το πιστευεις εσυ. αλλα δεν ειναι ετσι δεν το δεχομαι πως να στο πω.

Εχεις ανεβει σε 207 για γρηγορη βολτα η πιστα?Σε 206?Σε κλιο?

Εχεις ανεβει γενικα σε αμαξια που στριβουν για να εχεις μετρο συγκρισης?

Τι να μου πεις ρε αγορινα μου για το γκολφ οταν ξερω οτι σερρες γυρναει λιγο πανω απο 1.40..?(για το 140αρι λεω..κατι αναλογο θα ειναι και το 30)

Μαμα σαξοραλο γυρναει 1.30..

Το ''δεν το δεχομαι'' δε μου λεει κατι..επειδη δλδ εχεις γκολφ,πρεπει ντε και καλα να στριβει?Αν εστριβε θα το ειχαν και σε αγωνες,οπως εχουν τα type-r παραδειγμα!

Γι αυτο αν δεν εχετε μετρο συγκρισης μην συγκρινετε...Τα γκολφ στριβουν ΜΟΝΟ υπο προυποθεσεις και παλι οχι οπως θα επρεπε!

Σορυ για το λιγο οφ τοπικ

Edited by Λεφος
Link to comment
Share on other sites

τι μου λες για πιστες κ ιστοριες; ενα σαξοραλο εχει καλυτερη προσφυση απο ενα ed30; ωραιος.

ουτε τρεχω σε πιστες.. (με αμαξι τουλαχιστον) ουτε παιζω με χρονους και ιστοριες αυτα που μου λες μου ακουγονται βερεσε. αλλη η χριση πιστας αλλη η χριση δρομου μαγκα μου αλλες ιποστροφες.

τι αναρτομενη μαζα εχει το γκολφ και τι το σαξοραλο; χμ; λιπον δεν ειναι ολα χρονοι και μαλακιες οι δυναμεις που αναπτυσονται ειναι διαφορετικες μεσα σε πιστα και αλλες στο δρομο

Edited by poenstar
Link to comment
Share on other sites

και στην τελικη τι το κρατας το γκολφ αφου δεν στριβει φιλε μου;

γενικα δεν θα ασχοληθω αλλο ουτε με το τοπικ ουτε μαζι σου ουτε με κανεναν μπορειτε να πιστευετε οτι θελετε

και να ζητε με ψευδεσθησεις.

δικο σας θεμα! ξερω δεν εχω πορσε και σιγουρα ειναι μαλακες οι γερμανοι σε πολλα

αλλα σιγουρα συνολικα εχω ενα καλυτερο αμαξι απο ενα πεζο σαξοραλο κ οτιδηποτε αλλο κουβα.

καλημερα

PART AWAY OF THIS TOPIC.-

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.