Jump to content
kchristus

Σασί Golf 5

Recommended Posts

Βασικά εννοώ ότι βρίσκεται πισω απο τη μασκα και τον προφυλαχτήρα και όχι μονο εκει που πατά το καπώ.

Ίσως είναι μεσα στη λογική των ζωνών παραμόρφωσης

Link to comment
Share on other sites

Βασικά εννοώ ότι βρίσκεται πισω απο τη μασκα και τον προφυλαχτήρα και όχι μονο εκει που πατά το καπώ.

Ίσως είναι μεσα στη λογική των ζωνών παραμόρφωσης

Ε ναι μιλαμε παντα για ο,τι υπαρχει πισω απο την μασκα ρε συ...Οχι την ιδια την μασκα :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να εχει απλα πλαστικο καλυμα , δηλαδη ντυμενο μεταλλο, δεν νομιζω οτι ειναι πλαστικη αυτη καθεαυτη...Σιγα μην ειναι πλαστικος και ο ουρανος και το πατωμα...χαλαρωστε λιγο

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να εχει απλα πλαστικο καλυμα , δηλαδη ντυμενο μεταλλο, δεν νομιζω οτι ειναι πλαστικη αυτη καθεαυτη...Σιγα μην ειναι πλαστικος και ο ουρανος και το πατωμα...χαλαρωστε λιγο

Κατσε ρε συ ντυμενο πλαστικο?

Μα αν ειχε μεταλλο δεν θα φαινοταν στην φωτογραφια?

Λεω εγω τωρα..

Link to comment
Share on other sites

Μην μπερδεύεσαι με τη φωτο εγκυκλοπαιδικά την έχω βάλει εξαλλου αυτος που την εκανε εβαλε ίδια χρώματα σε σασί και εξωτερικό περίβλημα οπότε δεν φαίνεται

Link to comment
Share on other sites

Πλαστικη ειναι για προστασια συγκρουσης με πεζο.

Αλλα η ποιοτητα του πλαστικου ειναι κορυφαια.

Και στο Α3 και στις νεες BMW και MERCEDES το ιδιο ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Η μετωπη ειναι το σιδερο(estw plastiko) πανω απο τις γρυλιες του προφυλακτηρα και εκει ακριβως που κουμπωνει το καπω απο την μια μερια του αυτοκινητου στην αλλη.

Link to comment
Share on other sites

¶ρα μάλλον σπάει ευκολα ίσωσ και αν πέσει καποιος πάνω σου ξεπαρκάροντας

Ενταξει οχι και ετσι!!!!Πρεπει να παρει αρκετη φορα !!!

Link to comment
Share on other sites

Στο golf 4 επειδή αναφέρθηκε και επειδή εχω λύσει όλο το μπροστά για να περάσω σίτες η μετώπη μόνο πλαστικό δεν έχει. Αντιθέτως είναι ΣΚΕΤΗ λαμαρίνα.

Ποιός σας είπε οτι στο 4 έχει πλαστική μετώπη ? Για λύστε τον προφυλακτήρα να δείτε και κάντε μια με το δάχτυλό ... Εγώ όταν το έκανα το μετάνιωσα ... !!!

Λαμαρίνα σκέτη και βαριά όχι αστεία ....

Link to comment
Share on other sites

Πλαστικη ειναι για προστασια συγκρουσης με πεζο.

Αλλα η ποιοτητα του πλαστικου ειναι κορυφαια.

Και στο Α3 και στις νεες BMW και MERCEDES το ιδιο ειναι.

Συμφωνω ειναι απο πλαστικο πολυ καλης ποιοτητας

για παραμορφωση σε περιπτωση συγκρουσης...

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Στο golf 4 επειδή αναφέρθηκε και επειδή εχω λύσει όλο το μπροστά για να περάσω σίτες η μετώπη μόνο πλαστικό δεν έχει. Αντιθέτως είναι ΣΚΕΤΗ λαμαρίνα.

Ποιός σας είπε οτι στο 4 έχει πλαστική μετώπη ? Για λύστε τον προφυλακτήρα να δείτε και κάντε μια με το δάχτυλό ... Εγώ όταν το έκανα το μετάνιωσα ... !!!

Λαμαρίνα σκέτη και βαριά όχι αστεία ....

Πλαστική είναι ¶λεξ!

Λαμαρίνα είναι η τραβέρσα. Και heavy duty μάλιστα :D

Link to comment
Share on other sites

Πλαστικη ειναι παιδια και ακριβη 190,40€! μια κλωτσια γερη στον προφυλακτιρα και πεφτουν κατω ολα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.