Jump to content
YORK1991

Golf 7

Recommended Posts

http://www.autoexpress.co.uk/news/autoexpr...usive_pics.html

Αν ειναι κοντα στο πως θα ειναι καλο φαινεται αλλα και παλι οπως στο 6 δεν μου κανει το κατι τις για να

αποχωριστω το 5αρι μου.

Με βλεπω να γινομαι παππους μεχρι να το αλλαξω.

Αντε να δουμε και το 8αρι.

Edited by KIRRA
Link to comment
Share on other sites

πολυ SEAT ρε παιδι ελεος..Ελπιζω (κ το πιστευω) να μην ειναι ετσι.φυγαμε για audi αν συνεχιστει αυτο με τα golf

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι κακο αν και φυσικα για 7 φορα δεν υπαρχει ουδεμια καινοτομια στο σχημα. Εμενα μου φαινεται ενα facelift toy 6 (και αυτο δεν ειναι κακο)

Link to comment
Share on other sites

Εισαι Καγκουρας :lol:

Αστειευομαι tongue.gif

:(

παντα το συμπαθουσα...οχι ομως τη toyota!με χει απογουτευσei ο σχεδιασμος του golf απο τοτε που βγηκε το sciroco...οχι οτι το βρισκω ασχημο αλλα οχι και τελειο!:lol:

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

το 7άρη πολύ σε Leon μου θυμίζει η εγώ κάνω λάθος????

Link to comment
Share on other sites

το 7άρη πολύ σε Leon μου θυμίζει η εγώ κάνω λάθος????

Εμενα γιατι μου θυμιζει μια πολη ομορφη γυναικα που ειχα γνωρισει το 1994 στο Mayfair την οποια την ελεγαν Veely, αλλα τελικα προεκυψε τραβεστι? :(

Link to comment
Share on other sites

φιλε dark οπως εγραψα κ πιο πανω στο Post #2 "Πολυ SEAT" απλα το εχει @#@$#@ το θεμα ο dasilva ο σχεδιαστης της σεατ που τον αφησανε να βαλει χερι στο διαχρονικο - πανεμορφο GOLF

Link to comment
Share on other sites

φιλε dark οπως εγραψα κ πιο πανω στο Post #2 "Πολυ SEAT" απλα το εχει @#@$#@ το θεμα ο dasilva ο σχεδιαστης της σεατ που τον αφησανε να βαλει χερι στο διαχρονικο - πανεμορφο GOLF

το είδα ΑΛΛΑ τώρα που είδα και το ποίο παραπάνω πόστ ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΛΑ! τελικά δαγκοτό στο 5άρη?

Link to comment
Share on other sites

gia koitaxte kai edo kalytera kai sigkrinete kai to piso............. tongue.gif

χαχαχαχαχαχαχα!!!!! Τραγικό!!!!! Ολόιδιο το φανάρι όμως!!!Από το κακό στο χειρότερο στην αντιγραφή.και καλά του 6 τα πίσω φανάρια μοιάζουν στο Touareg... και είπαν τα επόμενα να ειναι του Altea!!! φοβερό!!!! ¶ντε και σε atos!!!Ημαρτον!!! (παρόλο το κράξιμο όμως η μούρη ίσως να είναι λίγο αρχοντική αν έχει μεγάλο καπό μπροστά.Μου αρέσει, αρκεί οι λεπτομέρειες φανάρια, προφυλακτήρες να έχουν διαφορά στην πραγματικότητα)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μην ασχολειστε με το Golf 7.Ειναι παρα πολυ νωρις για να εχει αποφασισθει η σχεδιαση του.Το πιθανοτερο ειναι να βλεπουμε μια απο τις εκδοχες του και μαλιστα το πιθανοτερο ειναι να μην ειναι κ η τελικη μορφη.Δεν ειναι η πρωτη φορα που πολυ πριν την κατασκευη ενος μοντελου διαρρεουν φωτογραφιες οι οποιες δεν εχουν καμια σχεση με το τελικο αυτοκινητο.Να θυμηθω τι φωτογραφιες ειχαμε δει για το 5αρι ή για το 6αρι και τι τελικα ειδαμε στα σαλονια αυτοκινητων;Πιστευω δεν αξιζει να ασχολουμαστε απο τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Να θυμηθω τι φωτογραφιες ειχαμε δει για το 5αρι ή για το 6αρι και τι τελικα ειδαμε στα σαλονια αυτοκινητων;

+1

Link to comment
Share on other sites

Προτιμάς δηλαδή ένα S2000 με επιρροές απο RX8 και πίσω μέρος 350Ζ ???????

Το μοτέρ του άραγε τί θα είναι?? Μήπως κανένα skyline?????

Και μετά λέμε για την έλλειψη φαντασίας στους σχεδιαστές του Golf.........

Y.Γ. : Το σχόλιό μου δέν πάει στο γούστο σου αλλά στο γεγονός ότι τελικά καμία εταιρία δέν έχει φαντασία πλέον στα καινούρια μοντέλα.

Edited by Fistikas
Link to comment
Share on other sites

[όνομα quote = 'ημερομηνία Fistikas' = '06 / 10/2009, μετά την 19:47 '= '337444']

Προτιμάς δηλαδή ένα S2000 με επιρροές απο RX8 και πίσω μέρος 350Ζ ???????

Το μοτέρ του άραγε τί θα είναι? Μήπως ????? ορίζοντα κανένα

Και μετά λέμε για την έλλειψη φαντασίας στους σχεδιαστές του Golf .........

Y.Γ. : Το σχόλιό μου δέν πάει στο γούστο σου αλλά στο γεγονός ότι τελικά καμία εταιρία δέν έχει φαντασία πλέον στα καινούρια μοντέλα.

[/ quote]

Έχει η Alfa Romeo.

Link to comment
Share on other sites

[όνομα quote = 'ημερομηνία Fistikas' = '06 / 10/2009, μετά την 19:47 '= '337444']

Προτιμάς δηλαδή ένα S2000 με επιρροές απο RX8 και πίσω μέρος 350Ζ ???????

Το μοτέρ του άραγε τί θα είναι? Μήπως ????? ορίζοντα κανένα

Και μετά λέμε για την έλλειψη φαντασίας στους σχεδιαστές του Golf .........

Y.Γ. : Το σχόλιό μου δέν πάει στο γούστο σου αλλά στο γεγονός ότι τελικά καμία εταιρία δέν έχει φαντασία πλέον στα καινούρια μοντέλα.

[/ quote]

Έχει η Alfa Romeo.

B)

η brera εξωτερικα ναι!!απλα οι αλλες δεν μου φαινονται να αλλαζουν και πολυ και μιαζουν ολες μεταξυ τους παρα πολυ...

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

Ομάδα που κερδίζει δεν την αλλάζεις λένε...

Έτσι και η VW από το golf I μέχρι και το VI έχει κάνει αλλαγές μόνο στα σημεία για να μην γεράσει ποτέ το "κεντρικό" σχέδιο για αυτό και σε όλους αρέσουν τα Golf από τους μικρότερους μέχρι τους μεγαλύτερους ανεξαρτήτως φίλου, κόμματος, εθνικότητας κλπ.

Όπως λέει και ο PERIS οι Ιταλοί είναι οι μόνοι που πάντα κάνουν την διαφορά στα σχέδια και την πρωτοτυπία, και από ότι φαίνεται μέχρι στιγμής το έχουν καταφέρει ειδικά οι Alfa είναι όλες όμορφες...

Link to comment
Share on other sites

Ομάδα που κερδίζει δεν την αλλάζεις λένε...

Έτσι και η VW από το golf I μέχρι και το VI έχει κάνει αλλαγές μόνο στα σημεία για να μην γεράσει ποτέ το "κεντρικό" σχέδιο για αυτό και σε όλους αρέσουν τα Golf από τους μικρότερους μέχρι τους μεγαλύτερους ανεξαρτήτως φίλου, κόμματος, εθνικότητας κλπ.

Όπως λέει και ο PERIS οι Ιταλοί είναι οι μόνοι που πάντα κάνουν την διαφορά στα σχέδια και την πρωτοτυπία, και από ότι φαίνεται μέχρι στιγμής το έχουν καταφέρει ειδικά οι Alfa είναι όλες όμορφες...

Γιαυτο ομως οι Alfa δεν ειναι διαχρονικες αλλα μοδα που περνα. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.