Jump to content
Dark Angel

Βαμένο μάβρο χρώμα λογότυπο Gti

Recommended Posts

κάτι από αυτά θα έχεις και εσύ στο αμάξι σου, γι'αυτό αρπάζεσαι όπως ο άλλος.

Τέλοσπαντων για να σας κάνω να χαρείτε και το γκολφ μου στο τέλος του μήνα που θα είναι βαμμένο θα έχει shaved πίσω πόρτα. Μεγάλη καγκουριά αλλά την βρήκα τσάμπα και δε μου κόστιζε να την βάψω. Οκ συνάδελφε;

κοιτα το τι εχω στο αμαξι μου το εψαξες και δεν το βρηκες ρωτα λοιπον οσους το εχουν δει να σου πουν την γνωμη τους. εμεις τουλαχιστον βαζουμε φωτο το αμαξι μας εσυ?

ααα και δεν αρπαζομαι. απλα εσυ ποσταρεις και λες κατι για ενα αυτοκινητο που σε οσα ειπες αν μπει ψηφοφορια θα δεις πως οι περισσοτεροι θα το ψηφισουν σαν ενα απο τα πιο ομορφα πολο που υπαρχουν. κι εμενα πχ δεν μου αρεσουν οι μαυρες ζαντες σε σκουρο αυτοκινητο αλλα σε πολυ κοσμο αρεσει αυτο ομως δεν σημαινει πως το αυτοκινητο ειναι κακογουστο αλλα πως υπαρχουν διαφορετικα γουστα.

αλλα το θεμα δεν ειναι αυτο. ποσταρες και προσεβαλες κοσμο και αυτο που εκανες μονο κριτικη δεν ηταν. δεν ειπες την γνωμη σου αν σου αρεσει κατι η οχι αλλα αντιθετα κριτικαρες αυτοκινητο και ιδιοκτητη με προσβλητικο τροπο που δειχνει εμπαθεια.

εκει ειναι το θεμα και πως εχεις χαλασει το θεμα του φιλου με οφ τοπικ και πολυ ειρωνια.

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

κοιτα το τι εχω στο αμαξι μου το εψαξες και δεν το βρηκες

πράγματ δε μου απάντησε η CIA οταν τους πήρα τλφ.

ρωτα λοιπον οσους το εχουν δει να σου πουν την γνωμη τους. εμεις τουλαχιστον βαζουμε φωτο το αμαξι μας εσυ?

17521_9514.jpg

ααα και δεν αρπαζομαι. απλα εσυ ποσταρεις και λες κατι για ενα αυτοκινητο που σε οσα ειπες αν μπει ψηφοφορια θα δεις πως οι περισσοτεροι θα το ψηφισουν σαν ενα απο τα πιο ομορφα πολο που υπαρχουν. κι εμενα πχ δεν μου αρεσουν οι μαυρες ζαντες σε σκουρο αυτοκινητο αλλα σε πολυ κοσμο αρεσει αυτο ομως δεν σημαινει πως το αυτοκινητο ειναι κακογουστο αλλα πως υπαρχουν διαφορετικα γουστα.

Α οκ θα ξέρω την επόμενη φορά να συμφωνώ με το μπούγιο.

αλλα το θεμα δεν ειναι αυτο. ποσταρες και προσεβαλες κοσμο και αυτο που εκανες μονο κριτικη δεν ηταν. δεν ειπες την γνωμη σου αν σου αρεσει κατι η οχι αλλα αντιθετα κριτικαρες αυτοκινητο και ιδιοκτητη με προσβλητικο τροπο που δειχνει εμπαθεια.

εκει ειναι το θεμα και πως εχεις χαλασει το θεμα του φιλου με οφ τοπικ και πολυ ειρωνια.

Κάτσε διάβασε το post από την αρχή και δες αν προσέβαλα ιδιοκτήτη, τουλάχιστον μεχρι να αρχίσουν άλλοι να επιτίθενται σε εμένα. Το θέμα ηταν συγκεκριμένο και οι λέξεις συγκεκριμένες. Πως να πεις κάτι που το βρίσκεις κακόγουστο; Κακόγουστο ισως!

20347_22199.jpg

Για δες αυτό. Πες μου με μια λέξη πως το βρίσκεις. Η 1η που σου έρχεται στο μυαλό.

Link to comment
Share on other sites

να δώσω 200ε βρε παιδί να αγοράσω όλες τις τάπες αυτού του είδους από την Αθήνα. Πάνω από 2e η καθεμιά δε θα κάνει.

κάτι από αυτά θα έχεις και εσύ στο αμάξι σου, γι'αυτό αρπάζεσαι όπως ο άλλος.

Τέλοσπαντων για να σας κάνω να χαρείτε και το γκολφ μου στο τέλος του μήνα που θα είναι βαμμένο θα έχει shaved πίσω πόρτα. Μεγάλη καγκουριά αλλά την βρήκα τσάμπα και δε μου κόστιζε να την βάψω. Οκ συνάδελφε;

κοίτα φιλαράκι αν πιστεύεις ότι αρπαζόμαστε γιατί κάτι τέτοια έχουμε και εμείς στα αμάξια μας μάλλον κανεις λάθος...

χαλάρωσε λίγο εσύ και θα δεις ότι ακόμα και άγνωστοι μέσα σε ένα φόρουμ όπως είπες και εσύ, μπορούν να συνεννοηθούν και να εκφράζουν την γνώμη τους πολιτισμένα χωρίς ειρωνείες και προσβολές οι οποιες δεν χρειάζονται νομίζω.

σωστά τα λέει και ο polotsik και το polo του dark angel προσωπικά είναι ένα από τα πιο όμορφα αυτοκίνητα βελτιωμένα που έχω δει, λόγο βεβαια ότι έχω και ιδιαίτερη αδυναμία στο συγκεκριμένο μοντέλο. το βρίσκω επίσης διακριτικό χωρίς υπερβολές. αυτή είναι η γνώμη μου, αλλα και διαφορετική να ήταν αν ήθελα να την εκφράσω θα έβρισκα σίγουρα διαφορετικό τρόπο από τον δικό σου.

Link to comment
Share on other sites

γράφω όσα μου έρχονται στο μυαλό

1) φρυδάκια

2) μαρσπιέ

3) καθρέφτες

4) τάπα

5) κεραία

6) αυτοκόλλητα

7) φιμέ κατράμι

με λίγα λόγια το κλασσικό e36 που κυκλοφορεί πιτσιρικάς 19χρονών (το έφτιαχνε 1 χρόνο από τότε που πήρε δίπλωμα)

το κάρμπον στο καπό είναι πραγματικό ή αυτοκόλλητο;

το abt στη μάσκα ισχύει;

για να μη γίνομαι και μόδιστρος...

είναι πολύ όμορφες οι ζάντες, τα βαμμένα πλαστικά μέρη, και τα βαμμένα σήματα είανι οκ, και τα φανάρια, η μάσκα μέτρια, ο προφυλακτήρας καλούτσικος.

Αυτά πάω για έξω. Μιλάμε αύριο πάλι.

Με αυτα που λες συμφορουμιτη εσυ θα εβαζες ζάντες, σηματακια και φαναρια. Με δυσκολια θα εβαζες την μασκα και το μαρσπιε στον προφυλακτηρα. Ολα τα αλλα και ειδικα την ταπα δεν θα την εβαζες με τιποτα. Θα σε παρακαλουσα να μας βάλεις μια φωτογραφία του δικού σου αυτοκινήτου ή κάποιου αυτοκινητου που εσυ θεωρεις καλογουστο για να καταλάβουμε την βάση πανω στην οποία κανεις την κριτική σου. Φέρε μας ενα παραδειγμα γιατι με οσα λες δεν μπορω να το φανταστω πως θα σου αρεσε....

Link to comment
Share on other sites

κοίτα να καταλάβεις ότι δεν μας ενδιαφέρει και ότι δεν ενοχλεί το αν θα εκφράσεις την γνώμη σου και την κριτική σου, θετική η αρνητική, αλλα τον τρόπο που την εκφράζεις, και μετά έλα να τα πούμε..

Link to comment
Share on other sites

κοίτα να καταλάβεις ότι δεν μας ενδιαφέρει και ότι δεν ενοχλεί το αν θα εκφράσεις την γνώμη σου και την κριτική σου, θετική η αρνητική, αλλα τον τρόπο που την εκφράζεις, και μετά έλα να τα πούμε..

Τι καθεσαι και ασχολεισαι ρε σπυρο με το παλικαρακι που τα εχει χαμενα... Η κριτικη ειναι το πιο ευκολο πραγμα, να λες την παπαρια σου και να επιμενεις πως εχεις δικιο.

Link to comment
Share on other sites

α ρε κακομοιράκο..και εσύ την τάπα έχεις ε; Πούλησαν καλά όπως βλέπω.

Edited by bit
Link to comment
Share on other sites

Τι καθεσαι και ασχολεισαι ρε σπυρο με το παλικαρακι που τα εχει χαμενα... Η κριτικη ειναι το πιο ευκολο πραγμα, να λες την παπαρια σου και να επιμενεις πως εχεις δικιο.

τι να μην ασχοληθώ όταν μπαίνει κάποιος εδώ μέσα και λέει όλες αυτές τις μαλακίες με αυτή τι συμπεριφορά; προσπαθεί να πει κάτι αλλα όλο στην τάπα καταλήγει προφανώς δεν ξέρει να πει καμια καλύτερη μαλακια.

ποιος ο λόγος για όλα αυτά δεν καταλαβαίνω τι προσπαθεί να αποδείξει

Link to comment
Share on other sites

έκαιγε ο φούρνος 1 μέρα για να βάψεις 3 γράμματα;
γιατί δεν αφήνεις τα βαψίματα και να αρχίσεις να ξαλαφρώνεις λίγο το αμάξι; Το έχεις παραγεμίσει πράγματα και είναι σαν να πάει για διαγωνισμό στο μπουρνάζι. Έχει ωραία βαφή και αν εξαιρέσουμε τα περισσότερα περιφερειακά θα μπορούσε να είναι όμορφο αυτοκίνητο.

δηλαδη αυτα εσυ δεν τα βλεπεις ειρωνικα?

πράγματ δε μου απάντησε η CIA οταν τους πήρα τλφ.

και αυτο?

για να μιλας για το αμαξι μου προφανως καπου το εχεις δει οπως στην γκαλερι ας πουμε. αλλιως απλα δεν μιλας.

17521_9514.jpg

αυτο παντως δεν ειναι δικο σου.

Α οκ θα ξέρω την επόμενη φορά να συμφωνώ με το μπούγιο.

δεν ειπε κανεις κατι τετοιο αλλα εσυ δεν μιλας για ενα-δυο πραγματα που δεν σου αρεσουν στο πολακι μιλας για ολο το αυτοκινητο εκτος αν δεν σου αρεσει το πολακι οποτε τι το κουραζουμε? δεν υπαρχει θεμα.

20347_22199.jpg

Για δες αυτό. Πες μου με μια λέξη πως το βρίσκεις. Η 1η που σου έρχεται στο μυαλό.

κω.......ς αλλα δεν εχει καμια σχεση αυτο με το πολακι του dark μην τρελαθουμε κι ολας

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

λευτερη μην μασας,ασε τον καθε ενα ασχετο να λεει οτι θελει...τωρα αν καποιοι κολανε στν ταπα τοτε τι να πω.....ας ελπισουμε οταν θα δουμε φωτο απο το αμαξι του bit,να πουμε οτι ειναι πιο ομορφο απο το δικο σου...αν ανεβασει βεβαια...

Edited by manos16v
Link to comment
Share on other sites

1 λέξη μόνο...

ΗΡΕΜΙΑΑαααααααααααα....

bit ρίξε λίγο τους τόνους και μην κοιτάς να "αρπαχτείς" με τους πάντες.

Και οι υπόλοιποι σταματήστε να χαλιέστε βρε παιδιά. Το τι κάνει ο καθένας μας είναι καθαρά θέμα προσωπικού γούστου, σε άλλους αρέσουν αυτά που κάνουμε, σε άλλους όχι. Σημασία έχει να κάνουμε πολιτισμένη συζήτηση...

Πάντως και εμένα το Polaki του Λευτέρη μου αρέσει! (6Ν for ever...!!)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο,μονο τα αυτοκολλητα με χαλανε προσωπικα και ειδικα το "Dark Angel".Θα μου αρεσε καλυτερα να το εβγαζες και να "μετακομιζε" στη θεση του το κατω αυτοκολλητο...

Link to comment
Share on other sites

το αυτοκόλλητο αυτό λίγο δύσκολο να το μετακινίσω, πλέων έχουνε φύγει τα άλλα αυτοκόλλητα.

Link to comment
Share on other sites

mmmm μαλιστα ειδα και τι εχεις αλλαξει...τι να πω ???το πιο ωραιο πολο που εχω δει...για να μην πω το πιο προσεγμενο....εχουμε και εμεις δυο,ενα πολο cc του 75 κατι τετοιο αλλα ειναι κουπε!!!σε παρακαλω ολα και ολα,αντικα αλλα κουπε και ενα σαν το δικο σου αλλα 1600 μετα 100 αλογα???αλλα σε ποιο ασχημη κατασταση εξωτερικα απτο δικο σου...το εχει ατζαμης οδηγος...φτου φτου παντως μπραβο για την παρα πολυ καλη προσπαθεια,αντε και στο τζιπακι τετοια...

Link to comment
Share on other sites

Λευτέρη έρχωνται και άλλα θα ανοίξω σε λοίγο καιρό την παρουσίαση που είχα κάνει απλά τώρα καθηστερώ γιατί τώρα είναι πολλά τμίματα του εσωτιρικού στους ταπετσιέριδες και αλάζω το μέσα σε λίγο καιρό φώτος :D Thanx man :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.