Jump to content
katsj

Νεο Passat B6 1.6fsi

Recommended Posts

αρχιζω :xmas:;)

ναι εχεις την τριτη οθονη κερδισες.... dead.gif

μαλλον ερχετε την σπορτ αυτη γιατι η δικη μου ειναι η δευτερη γ....το machinegun.gif

τεσπα το εχω ξεπερασει ηδη αλλα θα ητανε ομορφο να ειχα οθονη σα τη δικια σου....

Link to comment
Share on other sites

File katz exo to idio amaksi mia erotisi exo na soy kano,giati otan kleidonoun oi portes einai kleidomenes mono apo ap'ekso?dhl oi portes apo mesa anoigoyn kanonika- gia ta paidia to thelo.

eyxaristo

Είναι καλο να ανοίγουν από μέσα μιας και αφού δεν υπάρχουν ασφάλειες όπως τις ξέραμε σε περίπτωση ατυχήματος θα ήταν τραγικό να είσαι κλειδωμένος από μέσα και να μην μπορείς να ανοίξεις!

Τώρα όσον αφορά τα παιδιά γιατί και εγώ έχω μια κόρη 2 ετών υπάρχουν τα child lock που μπορείς να ενεργοποίησης με το πλαστικό κλειδάκι στις πίσω πόρτες ώστε να μην ανοίγουν ποτε από μέσα.

@Το post εχει μεταφραστει στα Ελληνικα.

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κολλητε ακου πως εχει

το συναγερμο μας το βαλανε δωρο αλλα θα τον επαιρνα οπως και να ειχε εργοστασιακο.

Οι λογοι ειναι οι εξης:

1) ο εργοστασιακος συναγερμος ειναι σαν ολους τους aftermarket δηλαδη κανει ην ιδια δουλεια.εχει σειρηνα κυλωμενους κωδικους αναβουν τα φωτα ανεξαρτητη πηγη τροφοδοσιας.

2) συνεργαζεται με το κλειδι της εταιριας. κοινως δε χρειαζεται να κουβαλας 2 κλειδια

3)μπορει να προσαρμοστει οπως καθε συναγερμος για εαν οταν οπλιζει να κανει θορυβο η οχι

4) υπαρχουν εγκατεστημενα 2 κουμπια(πορτα οδηγου στη περιοχη της ζωνης) με τα οποια κλεινεις τον εσωτερικο ανιχνευτη εαν εχεις κανενα παιδι μεσα κλειδωμενο η θες να κανεις γουτσου γουτσου στο πισω καθισμα και δε χτυπαει. και ενα ακομα το οποιο κλειδωνει το συστημα ανυψωσης και αρσης τροχων. δηλαδη εμεινες ρε αδερφε(χτυπα ξυλο) και ερχεται γερανοσ πατας το κουμπακλι κλειδωνεις και δε βαραει.

5) ο ξαδερφος μου εχει ενα golf V 1.6FSI στο οποιο προτιμησε να βαλει ενα VIPER apo thn DEI γυρω στα 500 ευρω. ειναι καλος συναγερμος κοιρυφη αλλα την μια του τρωει την μπαταρια , την αλλη βαραει χωρις να καταλαβαινει γιατι κτλ κτλ συν οτι κουβαλει και δευτερο χειριστηριο εκτος του κλειδιου φυσικα...

αυτα τα λιγα....τωρα εαν ειναι πατατα το πορτοφολι σου και η ορεξη σου θα σου πουν τι πρεπει να κανεις :D

Thanks φίλε!!!Το είχα πάντα ερώτημα τι παίζει σχετικά με τον εργοστασιακό συναγερμο!!Μπορώ να πω ότι με κατατόπισες πλήρως! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest FOTANAG

Μου έκαψε λάδι γύρο στο 1 λίτρο,έχω 6000 χλμ το έχει πάθει και άλλος?Πήρα την ΚΑΡΈΝΤΑ και μου είπαν ότι είναι αναμενόμενο

@Το post εχει μεταφραστει στα Ελληνικα.

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

3)μπορει να προσαρμοστει οπως καθε συναγερμος για εαν οταν οπλιζει να κανει θορυβο η οχι

Kαλο αυτο. Φανταζομαι θα ειναι το ιδιο και στα Golf V ε?

Αυτα τα μπιπ τραβανε πολυ την προσοχη thumbsdown.gif

Μπορω να καταργησω τα μπιπ και στο σπιτι ή ειναι δουλεια αντιπροσωπειας?

Link to comment
Share on other sites

Kαλο αυτο. Φανταζομαι θα ειναι το ιδιο και στα Golf V ε?

Αυτα τα μπιπ τραβανε πολυ την προσοχη thumbsdown.gif

Μπορω να καταργησω τα μπιπ και στο σπιτι ή ειναι δουλεια αντιπροσωπειας?

κατσε ρε βασιλη τραβαει τη προσοχη το μπιπ?ισα ισα που εγω νομιζω καλυτερα ειναι να φαινεται ετσι οτι εχεις οντως και συναγερμο παρα να μη κανει καθολου ηχο..

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες και απο εμένα. Πιστεύω για ενα πρώτο στάδιο δηλαδή (χοάνη, πρόγραμμα, εξάτμισι απο μπροστά μέχρι τελικό) θές 850 ευρώ-1000.

Καλωρίζικο και καλοτάξιδο το θηρίο.

Link to comment
Share on other sites

βαλε κατι παραπανω..ενα προγραμμα 400-500

μια σκουπα η ενα βαρελακι με κολαρα κλπ θα παει κανα 200ρι -250

και εξατμιση με καταλυτη απο χταποδι μεχρι τελικο καμια 1000ρα..?

οποτε παμε 1600+ :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.