Jump to content
kliberis

ερωτηση

Recommended Posts

θα ηθελα να ρωτησω και να μου απαντησει καποιος που γνωριζει εχω ενα πολο του 1999 το 16v και θελω να παρω το golf το gti το προηγουμενο μοντελο οχι το καινουργιο που βγηκε τωρα και εχω βρει ενα μοντελο του 2006 χωρις καποιο εξτρα επιπλεον αυτα που εχει ειναι σε αριστη κατασταση και μου το ζηταει 20,800 ευρω.ειναι καλη και λογικη η τιμη η το ζηταει πολλα η λιγα? οποιος ξερει ας μου πει μια γνωμη .ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Polo 9N3 GTI 1.8T 20vt μοτέρ? λίγο τσιμπιμένη τιμή, γιατί εδώ στο Club μας μπήκαν αγγελίες με ΤΕΛΕΙΑ ΦΟΒΕΡΑ polo με 18.000-17.000...

Ποσα κμ έχει και τι έξτρα έχει...

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ρωτησω και να μου απαντησει καποιος που γνωριζει εχω ενα πολο του 1999 το 16v και θελω να παρω το golf το gti το προηγουμενο μοντελο οχι το καινουργιο που βγηκε τωρα και εχω βρει ενα μοντελο του 2006 χωρις καποιο εξτρα επιπλεον αυτα που εχει ειναι σε αριστη κατασταση και μου το ζηταει 20,800 ευρω.ειναι καλη και λογικη η τιμη η το ζηταει πολλα η λιγα? οποιος ξερει ας μου πει μια γνωμη .ευχαριστω πολυ.

γεια σου φιλε καλός ήρθες καταρχάς. κατά δεύτερον εδώ είναι τα τοπικ για τα ελαστικά/ζάντες του polo.. τελοσπάντων, νομίζω ότι εκεί περίπου "παίζουν" οι τιμές από το αυτοκίνητο που θες να πάρεις, φυσιολογική μου ακούγεται. αν και δεν θα σου πρότεινα να αφήσεις το 16V polo σου..... <_<

Link to comment
Share on other sites

Polo 9N3 GTI 1.8T 20vt μοτέρ? λίγο τσιμπιμένη τιμή, γιατί εδώ στο Club μας μπήκαν αγγελίες με ΤΕΛΕΙΑ ΦΟΒΕΡΑ polo με 18.000-17.000...

Ποσα κμ έχει και τι έξτρα έχει...

λευτερη για golf V gti νομίζω ενδιαφέρεται ο φίλος...

Link to comment
Share on other sites

λευτερη για golf V gti νομίζω ενδιαφέρεται ο φίλος...

ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ Soοοοrrrryyyy απλά να μεταφερθεί στο σωτό section του Forum :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.