Jump to content
Black Widow

Επίσημη Συνάντηση Μελών Θεσσαλονίκης - Βόρειας Ελλάδας, 15/11/2009

Recommended Posts

Την Κυριακή 15 Νοεμβρίου, ετοιμάστε γυναίκες, παιδιά, σκυλιά, γατιά, κράνη. Αναρτήσεις, λάστιχα, βενζίνη. Παρέα, διάθεση, κέφι, και ΑΔΕΙΑ στομάχια!!!

Την Κυριακή 15 Νοεμβρίου, θα αφιερώσουμε τη μέρα μας στο νομό Σερρών! Θα ξεκινήσει η μέρα μας στις 10:30 το πρωί, οπότε και θα βρεθούμε στην πίστα των Σερρών, για όσους δεν προλάβουν να μας συναντήσουν στις 9, μετά το ΤΙΤΑΝ στη Θεσσαλονίκη! Θα φέρουμε μερικές βόλτες, θα δοκιμάσουμε τις αντοχές μας, και θα διασκεδάσουμε!

Στη συνέχεια, και κατά τις 1:30 με 2 το μεσημέρι, θα ξεκινήσουμε για τα Ανω Πορρόια, όπου θα μας υποδεχτούν κάτω από τα δέντρα οι ταβερνούλες για φαγητό χωρίς μέτρο, και κρασάκι με μέτρο!

Η επιστροφή θα είναι ελεύθερη ώρας, αναλόγως της διάθεσης, και μπορεί να συνδυαστεί με καφεδάκι ή απ' ευθείας επιστροφή!!

Ωρες Αναχωρήσεων και Συναντήσεων:

Τα μέλη της Θεσσαλονίκης, θα μαζευτούμε στις 9:00 και θα αναχωρήσουμε στις 9:30 ΑΚΡΙΒΩΣ, μετά από το ΤΙΤΑΝ, στο βενζινάδικο παραπλεύρως της Εγνατίας Οδού.

Τα μέλη εκτός Θεσσαλονίκης και όσοι καθυστερήσουν, θα μας συναντήσουν από τις 10:15 και μετά στο Αυτοκινητοδρόμιο Σερρών.

Τα μέλη ανεξαρτήτως περιοχής που ΔΕΝ επιθυμούν να τρέξουν, αλλά επιθυμούν να παρευρεθούν στην πίστα και να ακολουθήσουν στο φαγητό, μπορούν να έρθουν από την πίστα ό,τι ώρα θέλουν μέχρι τις 13:30 που θα αρχίσουμε να μαζευόμαστε για αναχώρηση προς μάσα!

938_90802196.jpg

469__935_969_961_943_962_964_943_9.jpg

- ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ. Οποιοι τρέξουν όμως, είναι υποχρεωμένοι να φέρουν ΚΡΑΝΟΣ (οδηγός ΚΑΙ συνοδηγός, αν υπάρχει)

- Σε περίπτωση κακοκαιρίας ( βροχή ) , το πρόγραμμα θα διαμορφωθεί αναλόγως , και κάθε μέλος το οποίο θα θέλει να τρέξει μέσα στην πίστα θα μπορεί να μπει μέσα στην πίστα ΜΟΝΟ ΜΕ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΕΥΘΥΝΗ !

Τα κόστη ενδεικτικά:

Φαγητό: περίπου 20-25 ευρώ το άτομο με το ποτό

Βενζίνες: 260 χιλιόμετρα διαδρομές (από Θεσσαλονίκη), συν χρήση στην πίστα. Υπολογίστε, αναλόγως και τι βάζετε (95, 98, 100 οκτάνια), όχι πάνω από 30 ευρώ λογικά.

Αυτοκ/μιο: 70 ευρώ ημερήσια χρήση κατ' άτομο (οδηγός), 15 ευρώ οι συνοδηγοί, 55 ευρώ για όσους θέλουν να ακολουθήσουν με μηχανή... Κράνη ενοικιάζονται και στην πίστα (4-5 στο σύνολο), αλλά δεν το συστήνω. Πάρτε καλύτερα από φίλους σας... Για επιπλέον πληροφορίες σχετικά, δείτε την επίσημη σελίδα της πίστας στο http://www.serrescircuit.gr/

ΠΡΟΣΟΧΗ! Το ΣΚ 14 και 15 Νοεμβρίου, είναι Open Taining Days, που σημαίνει πίστα ανοιχτή στο κοινό. Αυτό συνεπάγεται αρκετό κόσμο, και απαίτηση αυξημένης προσοχής. Επίσης, θα είναι και η ημέρα που θα πάρουν το βάπτισμα του πυρός των επίσημων συναντήσεων οι νέοι μας συντονιστές, Τάσος (mourh), και Θοδωρής/Τεό (Speedy)! Οπότε ας τους υποδεχτούμε δυναμικά, και μαζί και τη νέα περίοδο των συναντήσεων της Βόρειας Ελλάδας! :huh: :huh:

Για πληροφορίες και συμμετοχές, επικοινωνείτε με τους συντονιστές:

White V GTI: 6984 24 25 26

Mourh:6985 900 198

Speedy: 6985 773 821

VW Club: 6999 VWCLU1 (892581)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ (Π=Πίστα, π=παρουσία στην πίστα, Φ=Φαγητό):

White V GTI (Π + π + Φ) +1 (π + Φ)

mourh (π+φ)

Rocco-85 (Π+π+Φ) +2 (π+Φ)

Billgr4 (π+φ) + 1(π+φ)

the lagman(? + ? + ? )

turbomakis (π)

Speedy (π+φ)+ 1 (π+Φ)

Alex Pap.(π+φ)

Κοσμας (π+φ)

power by polo (π+Φ) + 1(π+Φ)

serraios (π)

GiannisG4 (π)

SAVVASGT (π+Φ)+ 3(?+?)

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Καλό θα είναι να αναφέρονται τα άτομα που μαζεύονται κάτω από το δικό μου όνομα στο επάνω μέρος, εκεί όπου λέει ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ, για να ξέρουμε τον κόσμο μας και να μπορούμε να κανονίσουμε για το φαγητό!

Link to comment
Share on other sites

εγω σιγουρα μεσα.Το θεμα ειναι οτι ακομα δεν ξερω αν θα ερθει κ κανεις αλλος γιατι εχω πει σε μερικα παιδια εκτος club αν θελουν να ακολουθησουν..

επισης μερικα μελη απο εδω δεν εχουν αυτον τον καιρο ιντερνετ

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν ντρέπεστε? Τόσο καιρό λέω να κάνουμε καμιά μεγάλη -επίσημη- συνάντηση, και θα γίνει όταν θα λείπω???!!! tongue.giftongue.gif

Καλά να περάσετε!!! :lol::lol::lol:

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Εννοειτε πως θα αφισω τα λαστιχα στης Σερρες tongue.gif (Π+π+Φ) +2 ατομα (π+Φ)

Link to comment
Share on other sites

Προστέθηκαν όλες οι μέχρι τώρα συμμετοχές , μαζί και η δική μου :thumbsup: . Απλά υπάρχει ένα ενδεχόμενο να έρθει ένα άτομο ακόμη μαζί μου το οποίο ακόμη δεν γνωρίζει εάν θα μπορέσει τελικά ή όχι . Μόλις μάθω θα ενημερώσω .

Link to comment
Share on other sites

μιλησα με αλεξανδρο παπαλεξιου κ ειπε οτι ειναι μεσα οποτε βαλτε τον (π+φ)

αντε να μαζευομαστε εχω αγριες διαθεσεις

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Κοσμά, αν δεν πας θα σε σκίσω κι εγώ!

+2 !!! fire.gif

Καλή επιτυχία & καλά να περάσετε! :)

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Κοσμά, εγώ δεν έχω πρόβλημα μαζί σου, αλλά ένα σκισιματάκι εκτός της συζύγου για να αλλάζουν οι παραστάσεις, χρειάζεται!

+3 λοιπόν!!!!!!! fire.gif

Link to comment
Share on other sites

μαλλον εννοειτε αλλο κοσμα.ΟΛΟΙ οι ΚΟΣΜΑΔΕΣ ΧΩΡΑΝΕ!!!(τον κουλη λετε εσεις?)

εγω ενδεχεται να ειμαι με +2 ατομα αλλα δεν ξερω σιγουρα (ενα υποψηφιο μελος κ μια φιλη)

Link to comment
Share on other sites

εγω ενδεχεται να ειμαι με +2 ατομα αλλα δεν ξερω σιγουρα (ενα υποψηφιο μελος κ μια φιλη)

αυτή η φίλη σου έχει λευκό eos(sms) ?? :Dtongue.giftongue.gif

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

αν βρεξει θα στις βρεξω γιατι το γκαντεμιασες

Θα ήθελα να σε δω να προσπαθείς!!! upyours.gif

Χωρίς πλάκα κρίνοντας από τα λεγόμενα σου μάλλον θα αναβληθεί ε?? :baby:

Link to comment
Share on other sites

Για την πίστα μιλάω...

- ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ. Οποιοι τρέξουν όμως, είναι υποχρεωμένοι να φέρουν ΚΡΑΝΟΣ (οδηγός ΚΑΙ συνοδηγός, αν υπάρχει)

- Σε περίπτωση κακοκαιρίας ( βροχή ) , το πρόγραμμα θα διαμορφωθεί αναλόγως , και κάθε μέλος το οποίο θα θέλει να τρέξει μέσα στην πίστα θα μπορεί να μπει μέσα στην πίσταΜΟΝΟ ΜΕ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΕΥΘΥΝΗ !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.